Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Lotto Ekstraklasie. Jutro startuje 31. kolejka obecnego sezonu
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Handzame Classic

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Belgia
KolarstwoHandzame Classic
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 17 marzec 17, Bredene - Kortemark, Dystans: 192.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Kristoffer Halvorsen4:15:31
2Adam BlytheTinkoff-Saxo+0:00
3Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:00
4Baptiste PlanckaertKatusha+0:00
5Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
6Andre LooijTeam Roompot+0:00
7Roy JansWallonie-Bruxelles+0:00
8Timothy DupontVerandas Willems CT+0:00
9Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:00
10Davide MartinelliEtixx - Quick Step+0:00
11Alan BanaszekCCC Sprandi Polkowice+0:00
12Erik BaskaTinkoff-Saxo+0:00
13Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:00
14Louis VerhelstRoubaix Lille Metropole+0:00
15Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:00
16Moreno HoflandLotto Soudal+0:00
17Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
18Raymond KrederTeam Roompot+0:00
19Leon RohdeArgos-Shimano+0:00
20Rob Leemans+0:00
21Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
22Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
23Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
24Barry MarkusTeam Roompot+0:00
25Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+0:00
26Igor BoevRusVelo+0:00
27Matthias De Witte+0:00
28Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:00
29Dieter BouvryRoubaix Lille Metropole+0:00
30August Jensen+0:00
31Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:00
32Viacheslav KuznetsovKatusha+0:00
33Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+0:00
34Michiel Dieleman+0:00
35Nils PolittTeam Stoelting+0:00
36Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+0:00
37Jonas KochCCC Sprandi Polkowice+0:00
38Pascal AckermannTeam NetApp+0:00
39Remi CavagnaEtixx - Quick Step+0:00
40Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:00
41Vegard BreenBretagne-Seche Environnement+0:00
42Berden de VriesTeam Roompot+0:00
43Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:00
44Gianni Marchand+0:00
45Dries de BondtVerandas Willems CT+0:00
46Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+0:00
47Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:00
48Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+0:00
49Huub DuijnVerandas Willems CT+0:00
50Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:00
51Taco van der HoornTeam Roompot+0:00
52Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:10
53Yves LampaertEtixx - Quick Step+0:10
54Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:10
55Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+0:10
56Jenthe BiermansKatusha+0:10
57Arjen LivynsVerandas Willems CT+0:10
58Sean De BieLotto Soudal+0:10
59Remy MertzLotto Soudal+0:10
60Ruediger SeligTeam NetApp+0:10
61Tim DeclercqEtixx - Quick Step+0:10
62Dries DevenynsEtixx - Quick Step+0:10
63Sander CordeelVerandas Willems CT+0:17
64Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:17
65Iljo KeisseEtixx - Quick Step+0:20
66Leigh HowardIAM Cycling+0:27
69Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+1:01
70Lasse Norman HansenTeam Stoelting+1:01
71Dennis van WindenCycling Academy Team+1:19
72Brian van GoethemTeam Roompot+1:32
73Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+1:32
74Mihkel RaeimCycling Academy Team+1:42
75Kris BoeckmansLotto Soudal+2:10
76Conor Dunne+2:10
77Rob Ruijgh+3:21
78Bjoern Tore Nilsen Hoem+3:21
79Lukas PostlbergerTeam NetApp+4:14
80Andrew FennTeam Sky+4:14
81Timothy Stevens+4:14
82Maximilian SchachmannEtixx - Quick Step+4:14
83Martin VelitsEtixx - Quick Step+4:14
84Jacob Scott+4:14
85Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+4:14
86Sean MacKinnon+4:23
87Ruben ZepuntkeTeam Cannondale-Garmin+4:25
88Enzo WoutersLotto Soudal+4:25
89Peter KoningDrapac+4:25
90Jimmy DuquennoyWallonie-Bruxelles+6:47
91Alex KirschWallonie-Bruxelles+6:47
92Ole Forfang+6:47
93Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+6:47
94Jelle VanendertLotto Soudal+6:47
-Marc Goos (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Christophe Premont (DNF)Verandas Willems CT
-Max Kanter (DNF)Argos-Shimano
-Jhonatan Restrepo (DNF)Katusha
-Sean Mckenna (DNF)
-Nicola Bagioli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Julien Stassen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Nicolas Marini (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Szymon Rekita (DNF)Leopard Development Team
-Kamil Malecki (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Aksel Mommela (DNF)Leopard Development Team
-Joeri Stallaert (DNF)Veranclassic-Ago
-Pit Leyder (DNF)Leopard Development Team
-Florian Stork (DNF)
-Jonas Rickaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Marino Kobayashi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Matthias Vandewalle (DNF)
-Brecht Dhaene (DNF)Verandas Willems CT
-Frederik Frison (DNS)Lotto Soudal
-Andrey Solomennikov (DNF)RusVelo
-Pier Paolo De Negri (DNS)Nippo - Vini Fantini
-Danilo Napolitano (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jason Lowndes (DNF)Cycling Academy Team
-Carl Fredrik Hagen (DNF)
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Gianni Bossuyt (DNF)
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Conor Hennebry (DNF)
-Tim Ariesen (DNF)Team Roompot
-Jarno Mobach (DNF)
-Krister Hagen (DNF)
-Yuma Koishi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Ole Andre Austevoll (DNF)
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Oeivind Lukkedal (DNF)
-Ludwig de Winter (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Anton Vorobyev (DNF)RusVelo
-Giacomo Berlato (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Alessandro Bisolti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Jarl Salomein (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Michael Schwarzmann (DNF)Team NetApp
-Sergey Nikolaev (DNF)RusVelo
-Markus Hoelgaard (DNS)Etixx - Ihned
-Nils Eekhoff (DNF)
-Guillaume Boivin (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Gaetan Bille (DNF)Verandas Willems CT
-Niels de Rooze (DNF)Veranclassic-Ago
-Carmelo Foti (DNF)Leopard Development Team
-Frederik Veuchelen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Massimo Vanderaerden (DNF)Veranclassic-Ago
-Christophe Noppe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Brecht Ruyters (DNF)
-Fredriks Galta (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Matthew Brammeier (DNF)MTN Qhubeka
-Aviv Yechzkel (DNF)Cycling Academy Team
-Jens Reynders (DNF)Leopard Development Team
-Lorenzo Blomme (DNF)
-Philip Lindau (DNF)
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Adrian Aas Stien (DNF)
-Silvio Herklotz (DNF)Team NetApp
-Kevin Deltombe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Ciske Aneca (DNF)
-Kiril Sveshnikov (DNF)RusVelo
-Bas Tietema (DNF)
-Gerry Druyts (DNF)
-Maxime Gressier (DNF)
-Charlie Quarterman (DNF)Leopard Development Team
-Benjamin Perry (DNF)Cycling Academy Team
-John Mandrysch (DNF)Leopard Development Team
-Gaetan Pons (DNF)Leopard Development Team
-Evgeny Shalunov (DNF)RusVelo
-Jose Goncalves (DNF)Katusha
-Matthew Teggart (DNF)
-Alexander Cools (DNF)
-Kevin de Jonghe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Even Rege (DNF)
Następne mecze
Belgia
KolarstwoHandzame Classic
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • KT Wiz 1-0 Twins
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Orix Buffaloes 0-1 Fukuoka SoftBank Hawks
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Tokyo Yakult Swallows 0-6 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Eagles 0-2 Heroes
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Bears 0-0 Giants
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia