Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Handzame Classic

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Belgia
KolarstwoHandzame Classic
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 17 marzec 17, Bredene - Kortemark, Dystans: 192.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Kristoffer Halvorsen4:15:31
2Adam BlytheTinkoff-Saxo+0:00
3Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:00
4Baptiste PlanckaertKatusha+0:00
5Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
6Andre LooijTeam Roompot+0:00
7Roy JansWallonie-Bruxelles+0:00
8Timothy DupontVerandas Willems CT+0:00
9Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:00
10Davide MartinelliEtixx - Quick Step+0:00
11Alan BanaszekCCC Sprandi Polkowice+0:00
12Erik BaskaTinkoff-Saxo+0:00
13Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:00
14Louis VerhelstRoubaix Lille Metropole+0:00
15Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:00
16Moreno HoflandLotto Soudal+0:00
17Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
18Raymond KrederTeam Roompot+0:00
19Leon RohdeArgos-Shimano+0:00
20Rob Leemans+0:00
21Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
22Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
23Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
24Barry MarkusTeam Roompot+0:00
25Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+0:00
26Igor BoevRusVelo+0:00
27Matthias De Witte+0:00
28Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:00
29Dieter BouvryRoubaix Lille Metropole+0:00
30August Jensen+0:00
31Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:00
32Viacheslav KuznetsovKatusha+0:00
33Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+0:00
34Michiel Dieleman+0:00
35Nils PolittTeam Stoelting+0:00
36Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+0:00
37Jonas KochCCC Sprandi Polkowice+0:00
38Pascal AckermannTeam NetApp+0:00
39Remi CavagnaEtixx - Quick Step+0:00
40Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:00
41Vegard BreenBretagne-Seche Environnement+0:00
42Berden de VriesTeam Roompot+0:00
43Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:00
44Gianni Marchand+0:00
45Dries de BondtVerandas Willems CT+0:00
46Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+0:00
47Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:00
48Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+0:00
49Huub DuijnVerandas Willems CT+0:00
50Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:00
51Taco van der HoornTeam Roompot+0:00
52Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:10
53Yves LampaertEtixx - Quick Step+0:10
54Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:10
55Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+0:10
56Jenthe BiermansKatusha+0:10
57Arjen LivynsVerandas Willems CT+0:10
58Sean De BieLotto Soudal+0:10
59Remy MertzLotto Soudal+0:10
60Ruediger SeligTeam NetApp+0:10
61Tim DeclercqEtixx - Quick Step+0:10
62Dries DevenynsEtixx - Quick Step+0:10
63Sander CordeelVerandas Willems CT+0:17
64Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:17
65Iljo KeisseEtixx - Quick Step+0:20
66Leigh HowardIAM Cycling+0:27
69Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+1:01
70Lasse Norman HansenTeam Stoelting+1:01
71Dennis van WindenCycling Academy Team+1:19
72Brian van GoethemTeam Roompot+1:32
73Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+1:32
74Mihkel RaeimCycling Academy Team+1:42
75Kris BoeckmansLotto Soudal+2:10
76Conor Dunne+2:10
77Rob Ruijgh+3:21
78Bjoern Tore Nilsen Hoem+3:21
79Lukas PostlbergerTeam NetApp+4:14
80Andrew FennTeam Sky+4:14
81Timothy Stevens+4:14
82Maximilian SchachmannEtixx - Quick Step+4:14
83Martin VelitsEtixx - Quick Step+4:14
84Jacob Scott+4:14
85Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+4:14
86Sean MacKinnon+4:23
87Ruben ZepuntkeTeam Cannondale-Garmin+4:25
88Enzo WoutersLotto Soudal+4:25
89Peter KoningDrapac+4:25
90Jimmy DuquennoyWallonie-Bruxelles+6:47
91Alex KirschWallonie-Bruxelles+6:47
92Ole Forfang+6:47
93Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+6:47
94Jelle VanendertLotto Soudal+6:47
-Marc Goos (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Christophe Premont (DNF)Verandas Willems CT
-Max Kanter (DNF)Argos-Shimano
-Jhonatan Restrepo (DNF)Katusha
-Sean Mckenna (DNF)
-Nicola Bagioli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Julien Stassen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Nicolas Marini (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Szymon Rekita (DNF)Leopard Development Team
-Kamil Malecki (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Aksel Mommela (DNF)Leopard Development Team
-Joeri Stallaert (DNF)Veranclassic-Ago
-Pit Leyder (DNF)Leopard Development Team
-Florian Stork (DNF)
-Jonas Rickaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Marino Kobayashi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Matthias Vandewalle (DNF)
-Brecht Dhaene (DNF)Verandas Willems CT
-Frederik Frison (DNS)Lotto Soudal
-Andrey Solomennikov (DNF)RusVelo
-Pier Paolo De Negri (DNS)Nippo - Vini Fantini
-Danilo Napolitano (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jason Lowndes (DNF)Cycling Academy Team
-Carl Fredrik Hagen (DNF)
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Gianni Bossuyt (DNF)
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Conor Hennebry (DNF)
-Tim Ariesen (DNF)Team Roompot
-Jarno Mobach (DNF)
-Krister Hagen (DNF)
-Yuma Koishi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Ole Andre Austevoll (DNF)
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Oeivind Lukkedal (DNF)
-Ludwig de Winter (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Anton Vorobyev (DNF)RusVelo
-Giacomo Berlato (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Alessandro Bisolti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Jarl Salomein (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Michael Schwarzmann (DNF)Team NetApp
-Sergey Nikolaev (DNF)RusVelo
-Markus Hoelgaard (DNS)Etixx - Ihned
-Nils Eekhoff (DNF)
-Guillaume Boivin (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Gaetan Bille (DNF)Verandas Willems CT
-Niels de Rooze (DNF)Veranclassic-Ago
-Carmelo Foti (DNF)Leopard Development Team
-Frederik Veuchelen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Massimo Vanderaerden (DNF)Veranclassic-Ago
-Christophe Noppe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Brecht Ruyters (DNF)
-Fredriks Galta (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Matthew Brammeier (DNF)MTN Qhubeka
-Aviv Yechzkel (DNF)Cycling Academy Team
-Jens Reynders (DNF)Leopard Development Team
-Lorenzo Blomme (DNF)
-Philip Lindau (DNF)
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Adrian Aas Stien (DNF)
-Silvio Herklotz (DNF)Team NetApp
-Kevin Deltombe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Ciske Aneca (DNF)
-Kiril Sveshnikov (DNF)RusVelo
-Bas Tietema (DNF)
-Gerry Druyts (DNF)
-Maxime Gressier (DNF)
-Charlie Quarterman (DNF)Leopard Development Team
-Benjamin Perry (DNF)Cycling Academy Team
-John Mandrysch (DNF)Leopard Development Team
-Gaetan Pons (DNF)Leopard Development Team
-Evgeny Shalunov (DNF)RusVelo
-Jose Goncalves (DNF)Katusha
-Matthew Teggart (DNF)
-Alexander Cools (DNF)
-Kevin de Jonghe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Even Rege (DNF)
Następne mecze
Belgia
KolarstwoHandzame Classic
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Dyzel Penza 0-0 Saryarka Karaganda
    Zmiana statusu meczu: 2. Tercja
  • Vityaz 1-0 Dinamo Minsk
    GolGol: 10' Syomin
  • Teuta Durres - Skenderbeu
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Austria U19 - Belgium U19
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Macedonia U19 - Croatia U19
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • PFC Ludogorets Razgrad 4-0 Etar
    Kartka Kartka: 90' Cicinho
  • PFC Ludogorets Razgrad 4-0 Etar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Dynamo Tbilisi 0-0 Samtredia
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • PFC Ludogorets Razgrad 4-0 Etar
    Kartka Kartka: 90' Rumenov
  • Radnicki I. 41-43 Zadar
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia