Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Volta a Portugal

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Portugalia
KolarstwoVolta a Portugal
Status: Koniec
LIVE!
Etap 10 » 15 sierpień 17, Viseu - Viseu, Dystans: 20.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal26:00
2Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:15
3Alejandro Manuel Marques Porto+0:18
4Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:24
5Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:36
6Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:41
7Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+0:44
8Thery SchirTeam Vorarlberg+0:53
9Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:57
10Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+1:07
11Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+1:12
12Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+1:13
13Domingos GoncalvesCaja Rural+1:17
14Jesus EzquerraActiveJet Team+1:17
15Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+1:18
16Krists NeilandsCycling Academy Team+1:19
17Henrique Casimiro+1:19
18Patrick SchellingTeam Vorarlberg+1:22
19Oscar RodriguezMurias Taldea+1:23
20Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+1:27
21Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+1:34
22Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+1:37
23Joao Benta+1:37
24Antonio BarbioNankang-Dynatek+1:40
25Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+1:41
26Txomin JuaristiMurias Taldea+1:42
27Rui Sousa+1:42
28Steven Lampier+1:46
29Edmund Bradbury+1:51
30Pablo Bonilla+1:51
31Edward Laverack+1:53
32Daniel Mestre+1:53
33Mikel BizkarraMurias Taldea+1:57
34Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:59
35Luis Gomes+1:59
36Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+2:00
37Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+2:00
38Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+2:04
39Nuno Almeida+2:05
40Mario GonzalezActiveJet Team+2:06
41Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:07
42Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+2:13
43Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+2:14
44Fabian LienhardTeam Vorarlberg+2:14
45Alvaro Trueba+2:17
46Hugo Sancho+2:18
47Cyril BartheMurias Taldea+2:22
48Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:25
49Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+2:33
50Guillaume De Almeida+2:36
51Bruno Silva+2:36
52Jason LowndesCycling Academy Team+2:38
53Fabio SilvestreLeopard Development Team+2:40
54Alistair Slater+2:40
55Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:42
56Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+2:45
57Rafael Silva+2:48
58Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+2:49
59Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+2:53
60David Rodrigues+2:54
61Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+2:54
62Filipe Cardoso+2:57
63Helder Fernandes Ferreira+2:57
64Luis Afonso+2:59
65Nikodemus HollerBike Aid+3:00
66Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+3:04
67Matteo RotondiGM Cycling Team+3:05
68Russell DowningTeam Cult Energy+3:06
69Ian Bibby+3:17
70Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+3:17
71Adne Van EngelenBike Aid+3:19
72Cesar Fonte+3:19
73Marco TizzaGM Cycling Team+3:20
74Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+3:25
75Egor SilinKatusha+3:26
76Zakkary DempsterCycling Academy Team+3:29
77Guy SagivCycling Academy Team+3:30
78Philipp Mamos+3:30
79Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+3:31
80Roy GoldsteinCycling Academy Team+3:33
81Antonio Di SanteGM Cycling Team+3:40
82Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+3:44
83Zolt DerTeam Vorarlberg+3:46
84Geffory KiprotichBike Aid+3:48
85Sergio VegaSpain National Selection+3:48
86Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+3:51
87Rui Rodrigues+3:51
88Davide PacchiardoGM Cycling Team+3:51
89Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+3:53
90Marco MolteniMG Kvis - Wilier+3:56
91Salaheddine MraouniMorocco National Selection+4:00
92Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+4:04
93Gotzon UdondoMurias Taldea+4:05
94Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:07
95Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:09
96Antonio AnguloSpain National Selection+4:10
97Benjamin PerryCycling Academy Team+4:10
98Valter Pereira+4:13
99David de la FuenteCaja Rural+4:14
100Hamish SchreursCycling Academy Team+4:19
101Andre Evangelista+4:20
102Sebastian LanderGM Cycling Team+4:23
103Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+4:31
104Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+4:31
105Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+4:35
106Jose Manuel DiazCycling Academy Team+4:38
107Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+4:43
108Adriano BrogiGM Cycling Team+5:00
109Meron Teshome HagosBike Aid+5:00
-Matt Boys (HD)Massi - Kuwait Cycling Project
-Andrea Ruscetta (HD)GM Cycling Team
-Daniel Bichlmann (HD)Bike Aid
-Antonino Parrinello (HD)GM Cycling Team
Status: Koniec
LIVE!
Etap 9 » 14 sierpień 17, Lousa - Guarda, Dystans: 184.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal4:56:55
2Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
3Krists NeilandsCycling Academy Team+1:28
4Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+4:41
5Rinaldo NocentiniItaly National Selection+4:44
6Joao Benta+4:48
7Alejandro Manuel Marques Porto+4:50
8Henrique Casimiro+4:50
9Hugo Sancho+4:57
10David Rodrigues+5:07
11Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+5:09
12Mikel BizkarraMurias Taldea+5:12
13Patrick SchellingTeam Vorarlberg+5:15
14Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+5:22
15Egor SilinKatusha+5:47
16Cesar Fonte+15:23
17Luis Gomes+15:23
18Luis Afonso+15:23
19Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+15:23
20Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+15:23
21David de la FuenteCaja Rural+20:02
22Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+20:44
23Helder Fernandes Ferreira+20:54
24Antonino ParrinelloGM Cycling Team+21:15
25Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+21:39
26Benjamin PerryCycling Academy Team+24:25
27Jose Manuel DiazCycling Academy Team+24:30
28Adne Van EngelenBike Aid+24:30
29Davide PacchiardoGM Cycling Team+24:56
30Mario GonzalezActiveJet Team+25:43
31Rafael Silva+27:41
32Antonio BarbioNankang-Dynatek+27:41
33Daniel Mestre+30:06
34Bruno Silva+30:06
35Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+30:06
36Nuno Almeida+30:06
37Edward Laverack+30:06
38Antonio Di SanteGM Cycling Team+30:06
39Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+30:06
40Filipe Cardoso+30:06
41Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+30:06
42Geffory KiprotichBike Aid+30:06
43Rui Sousa+30:06
44Steven Lampier+30:06
45Adriano BrogiGM Cycling Team+30:11
46Jesus EzquerraActiveJet Team+30:11
47Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+30:11
48Domingos GoncalvesCaja Rural+30:50
49Rui Rodrigues+31:03
50Marco TizzaGM Cycling Team+32:07
51Pablo Bonilla+33:42
52Edmund Bradbury+33:42
53Antonio AnguloSpain National Selection+33:42
54Thery SchirTeam Vorarlberg+33:42
55Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+33:42
56Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+33:42
57Philipp Mamos+33:48
58Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+33:49
59Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+33:49
60Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+41:49
61Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+41:49
62Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+41:49
63Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+41:49
64Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+41:49
65Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+41:49
66Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+41:49
67Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+41:49
68Valter Pereira+41:49
69Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+41:49
70Matteo RotondiGM Cycling Team+41:49
71Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+41:49
72Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+41:49
73Andrea RuscettaGM Cycling Team+41:49
74Alvaro Trueba+41:49
75Txomin JuaristiMurias Taldea+41:49
76Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+43:11
77Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+43:11
78Cyril BartheMurias Taldea+43:11
79Guillaume De Almeida+43:11
80Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+43:11
81Sebastian LanderGM Cycling Team+43:11
82Andre Evangelista+43:11
83Oscar RodriguezMurias Taldea+43:11
84Marco MolteniMG Kvis - Wilier+43:11
85Salaheddine MraouniMorocco National Selection+43:11
86Zakkary DempsterCycling Academy Team+43:11
87Meron Teshome HagosBike Aid+43:11
88Fabian LienhardTeam Vorarlberg+43:11
89Roy GoldsteinCycling Academy Team+43:11
90Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+43:11
91Zolt DerTeam Vorarlberg+43:11
92Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+43:11
93Jason LowndesCycling Academy Team+43:11
94Alistair Slater+43:11
95Guy SagivCycling Academy Team+43:11
96Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+43:11
97Hamish SchreursCycling Academy Team+43:11
98Daniel BichlmannBike Aid+43:11
99Nikodemus HollerBike Aid+43:11
100Gotzon UdondoMurias Taldea+43:11
101Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+43:23
102Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+43:25
103Ian Bibby+43:29
104Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+43:32
105Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+43:32
106Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+43:32
107Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+43:43
108Fabio SilvestreLeopard Development Team+43:43
109Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+44:20
110Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+44:24
111Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+44:28
112Sergio VegaSpain National Selection+44:35
113Russell DowningTeam Cult Energy+44:46
-Moritz Backofen (DNF)Team Stoelting
-Roman Villalobos (DNF)Costa Rica National Selection
-Mattia Viel (DNF)MG Kvis - Wilier
-Nico Brenner (DNF)
-Dilmurdjon Siddikov (DNF)MG Kvis - Wilier
-Alex Frame (DNF)
-Sven Thurau (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 8 » 13 sierpień 17, Gondoma - Oliveira de Azemeis, Dystans: 159.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Vicente Garcia de MateosSpain National Selection4:06:39
2Daniel Mestre+0:00
3Marco TizzaGM Cycling Team+0:00
4Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
5Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
6Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
7Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:04
8Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
9Cesar Fonte+0:04
10Alejandro Manuel Marques Porto+0:04
11Jesus EzquerraActiveJet Team+0:04
12Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
13Joao Benta+0:07
14Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:10
15Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:12
16Luis Gomes+0:12
17Hugo Sancho+0:12
18Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:12
19Henrique Casimiro+0:12
20Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:12
21Mikel BizkarraMurias Taldea+0:17
22Steven Lampier+0:24
23Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+0:27
24Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:31
25Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+0:34
26Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+0:34
27Rui Sousa+0:34
28David de la FuenteCaja Rural+0:41
29Edmund Bradbury+0:42
30Edward Laverack+0:42
31Cyril BartheMurias Taldea+0:42
32Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:42
33Geffory KiprotichBike Aid+0:48
34Filipe Cardoso+1:00
35Philipp Mamos+1:21
36Benjamin PerryCycling Academy Team+1:34
37Oscar RodriguezMurias Taldea+1:34
38Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+1:34
39Nuno Almeida+1:34
40Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+1:51
41Luis Afonso+2:03
42Rui Rodrigues+2:03
43Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+2:16
44Bruno Silva+2:25
45Domingos GoncalvesCaja Rural+3:01
46Thery SchirTeam Vorarlberg+3:04
47Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+3:36
48Rafael Silva+3:36
49Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+3:36
50Mario GonzalezActiveJet Team+3:36
51Alvaro Trueba+3:36
52Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+4:02
53Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+4:26
54David Rodrigues+4:26
55Helder Fernandes Ferreira+4:52
56Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+8:52
57Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+9:14
58Valter Pereira+9:14
59Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+13:37
60Andrea RuscettaGM Cycling Team+13:37
61Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+13:37
62Sergio VegaSpain National Selection+13:37
63Adriano BrogiGM Cycling Team+13:37
64Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+13:37
65Egor SilinKatusha+13:37
66Alistair Slater+13:37
67Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+13:37
68Moritz BackofenTeam Stoelting+13:37
69Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+13:37
70Roman VillalobosCosta Rica National Selection+17:57
71Meron Teshome HagosBike Aid+17:57
72Nikodemus HollerBike Aid+17:57
73Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+18:04
74Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+18:04
75Marco MolteniMG Kvis - Wilier+18:28
76Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+18:28
77Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+18:30
78Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+18:31
79Zakkary DempsterCycling Academy Team+18:56
80Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+18:56
81Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+18:56
82Matteo RotondiGM Cycling Team+19:00
83Roy GoldsteinCycling Academy Team+19:00
84Antonio Di SanteGM Cycling Team+19:00
85Guy SagivCycling Academy Team+19:00
86Jason LowndesCycling Academy Team+19:06
87Hamish SchreursCycling Academy Team+19:06
88Pablo Bonilla+19:14
89Jose Manuel DiazCycling Academy Team+19:14
90Gotzon UdondoMurias Taldea+19:14
91Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+19:14
92Davide PacchiardoGM Cycling Team+19:14
93Antonino ParrinelloGM Cycling Team+19:14
94Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+19:14
95Antonio AnguloSpain National Selection+23:43
96Guillaume De Almeida+23:43
97Mattia VielMG Kvis - Wilier+23:43
98Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+23:43
99Salaheddine MraouniMorocco National Selection+23:43
100Fabio SilvestreLeopard Development Team+23:43
101Sebastian LanderGM Cycling Team+23:43
102Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+23:43
103Andre Evangelista+23:43
104Zolt DerTeam Vorarlberg+23:45
105Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+23:45
106Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+23:52
107Antonio BarbioNankang-Dynatek+23:53
108Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+23:53
109Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+23:53
110Nico Brenner+23:53
111Daniel BichlmannBike Aid+23:53
112Sven Thurau+23:53
113Txomin JuaristiMurias Taldea+23:53
114Alex Frame+24:22
115Ian Bibby+24:22
116Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+24:31
117Adne Van EngelenBike Aid+24:31
118Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+24:34
119Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+24:41
120Russell DowningTeam Cult Energy+24:48
-Marc-antoine Nadon (DNF)H&R Block Pro Cycling
Status: Koniec
LIVE!
Etap 7 » 12 sierpień 17, Lousada - St. Tirso, Dystans: 161.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Antonio BarbioNankang-Dynatek4:06:01
2Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+1:07
3Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+1:07
4Rinaldo NocentiniItaly National Selection+1:07
5Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+1:07
6Joao Benta+1:11
7Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+1:11
8Marco TizzaGM Cycling Team+1:15
9Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+1:15
10Krists NeilandsCycling Academy Team+1:15
11Alejandro Manuel Marques Porto+1:19
12Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+1:19
13Luis Gomes+1:22
14Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+1:22
15Henrique Casimiro+1:27
16Patrick SchellingTeam Vorarlberg+1:27
17Hugo Sancho+1:31
18Cesar Fonte+1:32
19Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+1:32
20David Rodrigues+1:32
21Benjamin PerryCycling Academy Team+1:48
22Daniel Mestre+1:51
23Mikel BizkarraMurias Taldea+1:57
24Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+2:05
25Bruno Silva+2:09
26Moritz BackofenTeam Stoelting+2:21
27David de la FuenteCaja Rural+2:41
28Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+2:51
29Antonino ParrinelloGM Cycling Team+2:58
30Alvaro Trueba+3:00
31Geffory KiprotichBike Aid+3:45
32Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+3:47
33Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+3:51
34Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+3:58
35Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:05
36Nikodemus HollerBike Aid+4:09
37Luis Afonso+4:19
38Mario GonzalezActiveJet Team+4:33
39Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:33
40Antonio Di SanteGM Cycling Team+4:44
41Adne Van EngelenBike Aid+4:44
42Ian Bibby+4:44
43Cyril BartheMurias Taldea+4:51
44Nuno Almeida+5:01
45Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+5:15
46Egor SilinKatusha+5:23
47Roman VillalobosCosta Rica National Selection+5:32
48Filipe Cardoso+5:34
49Rui Rodrigues+5:34
50Andrea RuscettaGM Cycling Team+5:34
51Jose Manuel DiazCycling Academy Team+5:55
52Salaheddine MraouniMorocco National Selection+5:55
53Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+5:55
54Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+5:55
55Thery SchirTeam Vorarlberg+6:18
56Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+6:30
57Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+6:45
58Jesus EzquerraActiveJet Team+7:41
59Adriano BrogiGM Cycling Team+7:41
60Zakkary DempsterCycling Academy Team+7:41
61Russell DowningTeam Cult Energy+7:41
62Alistair Slater+7:41
63Pablo Bonilla+7:41
64Marco MolteniMG Kvis - Wilier+7:44
65Fabian LienhardTeam Vorarlberg+7:52
66Edmund Bradbury+8:01
67Rui Sousa+8:38
68Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+9:28
69Meron Teshome HagosBike Aid+9:28
70Mattia VielMG Kvis - Wilier+9:28
71Matteo RotondiGM Cycling Team+9:28
72Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+9:28
73Valter Pereira+9:28
74Philipp Mamos+9:28
75Andre Evangelista+9:28
76Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+9:28
77Sven Thurau+9:28
78Rafael Silva+9:28
79Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+9:28
80Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+9:28
81Davide PacchiardoGM Cycling Team+9:28
82Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+9:28
83Gotzon UdondoMurias Taldea+9:28
84Guy SagivCycling Academy Team+9:28
85Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+9:28
86Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+9:28
87Txomin JuaristiMurias Taldea+9:28
88Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+9:28
89Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+9:28
90Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+9:28
91Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+10:30
92Guillaume De Almeida+11:15
93Sergio VegaSpain National Selection+11:15
94Antonio AnguloSpain National Selection+11:15
95Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+11:37
96Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+11:37
97Zolt DerTeam Vorarlberg+11:40
98Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+11:51
99Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+11:51
100Fabio SilvestreLeopard Development Team+11:51
101Sebastian LanderGM Cycling Team+11:51
102Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+11:51
103Domingos GoncalvesCaja Rural+11:51
104Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+11:51
105Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+12:18
106Edward Laverack+12:44
107Jason LowndesCycling Academy Team+12:52
108Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+12:52
109Nico Brenner+12:58
110Helder Fernandes Ferreira+13:10
111Roy GoldsteinCycling Academy Team+13:56
112Steven Lampier+13:56
113Alex Frame+13:56
114Hamish SchreursCycling Academy Team+13:56
115Oscar RodriguezMurias Taldea+13:56
116Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+13:56
117Daniel BichlmannBike Aid+13:56
118Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+14:07
119Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+14:07
120Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+14:07
121Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+15:42
-Frederico Figueiredo (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 6 » 10 sierpień 17, Braga - Fafe, Dystans: 182.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Rui Sousa4:41:50
2Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:04
3Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:04
4Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
5Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
6Joao Benta+0:04
7Henrique Casimiro+0:04
8Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
9Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:04
10Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
11Mikel BizkarraMurias Taldea+0:09
12Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+0:17
13Daniel Mestre+0:51
14Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+1:21
15Hugo Sancho+1:22
16Alejandro Manuel Marques Porto+1:22
17Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+1:49
18Bruno Silva+3:57
19Cesar Fonte+5:09
20Krists NeilandsCycling Academy Team+5:09
21Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+5:09
22Patrick SchellingTeam Vorarlberg+5:09
23Luis Gomes+5:09
24Jesus EzquerraActiveJet Team+5:14
25Egor SilinKatusha+5:26
26Nikodemus HollerBike Aid+5:53
27Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+5:53
28Luis Afonso+5:53
29David de la FuenteCaja Rural+6:01
30Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+6:01
31Domingos GoncalvesCaja Rural+6:01
32Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+7:41
33Mario GonzalezActiveJet Team+7:41
34Antonino ParrinelloGM Cycling Team+7:41
35Marco TizzaGM Cycling Team+7:41
36Alvaro Trueba+7:41
37Nuno Almeida+12:10
38Filipe Cardoso+14:01
39Hamish SchreursCycling Academy Team+15:20
40Edward Laverack+17:29
41Rui Rodrigues+21:15
42Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+22:54
43Cyril BartheMurias Taldea+22:54
44Matteo RotondiGM Cycling Team+22:54
45Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+22:54
46Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+22:54
47Jose Manuel DiazCycling Academy Team+22:54
48Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+22:54
49Oscar RodriguezMurias Taldea+22:54
50Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+22:54
51Rafael Silva+22:54
52Antonio Di SanteGM Cycling Team+22:54
53Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+22:54
54Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+22:54
55Adriano BrogiGM Cycling Team+22:54
56Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+22:54
57Sergio VegaSpain National Selection+22:54
58Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+22:54
59Guillaume De Almeida+22:54
60Frederico Figueiredo+22:54
61Pablo Bonilla+22:54
62Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+22:54
63Antonio BarbioNankang-Dynatek+22:54
64Marco MolteniMG Kvis - Wilier+22:54
65Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+22:54
66Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+22:54
67Roman VillalobosCosta Rica National Selection+22:54
68Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+22:54
69Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+22:54
70Fabian LienhardTeam Vorarlberg+22:54
71Thery SchirTeam Vorarlberg+22:54
72Helder Fernandes Ferreira+22:54
73Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+22:54
74Antonio AnguloSpain National Selection+22:54
75Andrea RuscettaGM Cycling Team+22:54
76Alistair Slater+22:54
77Davide PacchiardoGM Cycling Team+22:54
78David Rodrigues+22:54
79Ian Bibby+22:54
80Txomin JuaristiMurias Taldea+22:54
81Edmund Bradbury+22:54
82Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+22:54
83Zakkary DempsterCycling Academy Team+22:54
84Benjamin PerryCycling Academy Team+22:54
85Steven Lampier+26:42
86Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+29:06
87Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+29:06
88Nico Brenner+29:06
89Mattia VielMG Kvis - Wilier+29:06
90Daniel BichlmannBike Aid+29:06
91Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+29:06
92Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+29:06
93Roy GoldsteinCycling Academy Team+29:06
94Sebastian LanderGM Cycling Team+29:06
95Fabio SilvestreLeopard Development Team+29:06
96Guy SagivCycling Academy Team+29:06
97Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+29:06
98Salaheddine MraouniMorocco National Selection+29:06
99Andre Evangelista+29:06
100Valter Pereira+29:06
101Adne Van EngelenBike Aid+29:06
102Zolt DerTeam Vorarlberg+29:06
103Geffory KiprotichBike Aid+29:06
104Sven Thurau+29:06
105Alex Frame+29:06
106Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+29:06
107Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+29:06
108Moritz BackofenTeam Stoelting+29:06
109Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+29:06
110Meron Teshome HagosBike Aid+29:06
111Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+29:06
112Philipp Mamos+29:06
113Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+29:13
114Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+29:13
115Gotzon UdondoMurias Taldea+29:13
116Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+29:15
117Jason LowndesCycling Academy Team+29:39
118Russell DowningTeam Cult Energy+29:39
119Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+31:01
120Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+31:01
121Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+31:01
122Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+31:01
-Lorenz Fiege (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Matias Munoz (DNF)
-Jasper De Laat (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Patrick Jaeger (DNF)Team Vorarlberg
-Kevin Lebreton (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 9 sierpień 17, Boticas - Viana do Castelo, Dystans: 179.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal4:37:56
2Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:00
3Daniel Mestre+0:00
4Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
5Cesar Fonte+0:00
6Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
7Joao Benta+0:00
8Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
9Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
10Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
11Marco TizzaGM Cycling Team+0:00
12Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
13Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
14Henrique Casimiro+0:07
15Frederico Figueiredo+0:07
16Rui Sousa+0:07
17Filipe Cardoso+0:07
18Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:07
19Hugo Sancho+0:07
20Egor SilinKatusha+0:07
21Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:07
22Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:07
23Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+0:07
24Nikodemus HollerBike Aid+0:19
25Bruno Silva+0:21
26Jasper De LaatWanty - Groupe Gobert+0:26
27Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+0:28
28Luis Gomes+0:28
29Alistair Slater+0:29
30Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:48
31Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:59
32Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+1:03
33Cyril BartheMurias Taldea+1:10
34Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+1:10
35Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+1:10
36Nuno Almeida+1:21
37Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+1:21
38Oscar RodriguezMurias Taldea+1:21
39Mikel BizkarraMurias Taldea+1:21
40Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+1:21
41Guillaume De Almeida+1:41
42Domingos GoncalvesCaja Rural+1:41
43Roman VillalobosCosta Rica National Selection+1:55
44Rui Rodrigues+1:57
45Salaheddine MraouniMorocco National Selection+1:57
46Luis Afonso+1:57
47David de la FuenteCaja Rural+2:01
48Jesus EzquerraActiveJet Team+2:01
49Meron Teshome HagosBike Aid+2:15
50Matias MunozMG Kvis - Wilier+2:17
51Edward Laverack+2:24
52Geffory KiprotichBike Aid+2:28
53Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+2:29
54Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+2:31
55David Rodrigues+2:31
56Mario GonzalezActiveJet Team+2:31
57Antonio Di SanteGM Cycling Team+2:49
58Adriano BrogiGM Cycling Team+2:49
59Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:02
60Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:02
61Moritz BackofenTeam Stoelting+3:02
62Antonio AnguloSpain National Selection+3:02
63Philipp Mamos+3:02
64Nico Brenner+3:27
65Thery SchirTeam Vorarlberg+3:45
66Ian Bibby+3:55
67Sven Thurau+4:05
68Lorenz FiegeMassi - Kuwait Cycling Project+4:05
69Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+4:08
70Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+4:08
71Zakkary DempsterCycling Academy Team+4:10
72Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+4:41
73Adne Van EngelenBike Aid+4:41
74Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+4:58
75Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+4:58
76Marco MolteniMG Kvis - Wilier+5:18
77Mattia VielMG Kvis - Wilier+5:18
78Fabio SilvestreLeopard Development Team+5:18
79Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+5:18
80Daniel BichlmannBike Aid+5:18
81Andre Evangelista+5:18
82Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+5:18
83Zolt DerTeam Vorarlberg+5:18
84Patrick JaegerTeam Vorarlberg+5:18
85Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+5:18
86Matteo RotondiGM Cycling Team+5:18
87Alex Frame+5:24
88Steven Lampier+5:24
89Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+5:24
90Russell DowningTeam Cult Energy+5:24
91Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+5:24
92Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+5:24
93Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+5:40
94Valter Pereira+5:40
95Antonino ParrinelloGM Cycling Team+5:54
96Sergio VegaSpain National Selection+6:37
97Alvaro Trueba+6:37
98Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+6:37
99Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+6:37
100Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+6:53
101Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+6:54
102Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+6:54
103Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+6:54
104Jason LowndesCycling Academy Team+6:57
105Pablo Bonilla+6:57
106Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+7:06
107Txomin JuaristiMurias Taldea+7:06
108Gotzon UdondoMurias Taldea+7:06
109Edmund Bradbury+8:11
110Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+8:18
111Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+8:18
112Rafael Silva+8:18
113Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+8:18
114Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+8:18
115Andrea RuscettaGM Cycling Team+8:18
116Sebastian LanderGM Cycling Team+8:21
117Jose Manuel DiazCycling Academy Team+8:24
118Roy GoldsteinCycling Academy Team+8:24
119Hamish SchreursCycling Academy Team+8:29
120Guy SagivCycling Academy Team+8:29
121Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+8:39
122Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+8:49
123Benjamin PerryCycling Academy Team+9:15
124Davide PacchiardoGM Cycling Team+11:04
125Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+11:50
126Helder Fernandes Ferreira+12:37
127Antonio BarbioNankang-Dynatek+13:27
-Amanuel Mengis (DNF)Bike Aid
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 8 sierpień 17, Macedo de Cavaleiros - Mondim de Basto, Dystans: 152.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal4:02:52
2Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:03
3Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:03
4Joao Benta+0:04
5Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:04
6Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:19
7Alejandro Manuel Marques Porto+0:19
8Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:25
9Henrique Casimiro+0:25
10Mikel BizkarraMurias Taldea+0:42
11Egor SilinKatusha+0:44
12Krists NeilandsCycling Academy Team+0:46
13Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:46
14Hugo Sancho+0:51
15Frederico Figueiredo+1:04
16Daniel Mestre+1:08
17Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+1:08
18Cesar Fonte+1:24
19Luis Gomes+1:28
20Bruno Silva+1:44
21Filipe Cardoso+1:54
22Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+1:58
23Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+1:58
24Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+1:58
25Helder Fernandes Ferreira+2:09
26Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+2:16
27Luis Afonso+2:16
28Rui Sousa+2:19
29David Rodrigues+2:19
30Alvaro Trueba+2:19
31Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+2:34
32Domingos GoncalvesCaja Rural+2:50
33Davide PacchiardoGM Cycling Team+3:00
34Jose Manuel DiazCycling Academy Team+3:05
35Oscar RodriguezMurias Taldea+3:05
36Edward Laverack+3:07
37Jasper De LaatWanty - Groupe Gobert+3:49
38Nikodemus HollerBike Aid+3:59
39David de la FuenteCaja Rural+3:59
40Jesus EzquerraActiveJet Team+3:59
41Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+3:59
42Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+4:08
43Nuno Almeida+4:36
44Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+4:36
45Moritz BackofenTeam Stoelting+4:36
46Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+5:04
47Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+5:27
48Antonio AnguloSpain National Selection+5:27
49Hamish SchreursCycling Academy Team+5:47
50Rui Rodrigues+7:02
51Adne Van EngelenBike Aid+7:02
52Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+7:04
53Philipp Mamos+7:16
54Mario GonzalezActiveJet Team+8:00
55Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+8:00
56Guillaume De Almeida+8:25
57Roman VillalobosCosta Rica National Selection+8:25
58Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+9:22
59Marco TizzaGM Cycling Team+10:04
60Antonio Di SanteGM Cycling Team+10:04
61Andrea RuscettaGM Cycling Team+10:04
62Adriano BrogiGM Cycling Team+10:04
63Thery SchirTeam Vorarlberg+10:04
64Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+10:04
65Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+10:04
66Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+10:04
67Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+10:39
68Russell DowningTeam Cult Energy+11:35
69Benjamin PerryCycling Academy Team+11:35
70Cyril BartheMurias Taldea+11:45
71Lorenz FiegeMassi - Kuwait Cycling Project+11:51
72Pablo Bonilla+12:00
73Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+12:00
74Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+12:26
75Marco MolteniMG Kvis - Wilier+12:34
76Rafael Silva+12:51
77Antonio BarbioNankang-Dynatek+12:51
78Matteo RotondiGM Cycling Team+13:11
79Sergio VegaSpain National Selection+13:17
80Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+13:17
81Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+13:56
82Steven Lampier+14:02
83Edmund Bradbury+14:02
84Alistair Slater+14:02
85Meron Teshome HagosBike Aid+14:02
86Zakkary DempsterCycling Academy Team+14:05
87Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+14:19
88Sebastian LanderGM Cycling Team+14:20
89Sven Thurau+14:20
90Fabian LienhardTeam Vorarlberg+14:30
91Zolt DerTeam Vorarlberg+14:30
92Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+14:30
93Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+14:30
94Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+14:30
95Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+14:48
96Andre Evangelista+14:48
97Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+14:48
98Matias MunozMG Kvis - Wilier+14:53
99Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+14:53
100Valter Pereira+15:09
101Fabio SilvestreLeopard Development Team+15:09
102Nico Brenner+15:22
103Roy GoldsteinCycling Academy Team+15:37
104Ian Bibby+16:24
105Alex Frame+16:24
106Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+16:40
107Salaheddine MraouniMorocco National Selection+17:03
108Jason LowndesCycling Academy Team+17:21
109Mattia VielMG Kvis - Wilier+17:47
110Guy SagivCycling Academy Team+17:47
111Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+18:41
112Patrick JaegerTeam Vorarlberg+18:41
113Amanuel MengisBike Aid+18:41
114Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+18:41
115Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+18:41
116Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+18:41
117Daniel BichlmannBike Aid+18:41
118Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+18:41
119Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+18:41
120Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+18:45
121Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+18:45
122Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+18:45
123Antonino ParrinelloGM Cycling Team+18:45
124Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+18:45
125Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+22:24
126Geffory KiprotichBike Aid+23:47
127Gotzon UdondoMurias Taldea+24:22
128Txomin JuaristiMurias Taldea+24:22
129Conor O BrienH&R Block Pro Cycling+25:38
-Jose Gutierrez (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 7 sierpień 17, Rodrigo - Braganca, Dystans: 162.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre4:06:08
2Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
3Daniel Mestre+0:00
4Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:00
5Marco TizzaGM Cycling Team+0:00
6Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
7Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:00
8Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
9Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
10Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
11Joao Benta+0:00
12Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
13Jesus EzquerraActiveJet Team+0:00
14Cesar Fonte+0:00
15Jasper De LaatWanty - Groupe Gobert+0:00
16Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
17Domingos GoncalvesCaja Rural+0:00
18Cyril BartheMurias Taldea+0:00
19Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:00
20Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
21Filipe Cardoso+0:00
22Oscar RodriguezMurias Taldea+0:00
23Rui Sousa+0:00
24Marco MolteniMG Kvis - Wilier+0:00
25Frederico Figueiredo+0:00
26David de la FuenteCaja Rural+0:00
27Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
28Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
29Luis Afonso+0:00
30Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
31Egor SilinKatusha+0:00
32Henrique Casimiro+0:00
33Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+0:00
34Benjamin PerryCycling Academy Team+0:00
35Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:00
36Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
37Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
38Hugo Sancho+0:00
39Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
40Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:00
41Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:00
42Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:00
43Steven Lampier+0:10
44Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+0:14
45Rui Rodrigues+0:14
46Nuno Almeida+0:14
47Bruno Silva+0:14
48David Rodrigues+0:14
49Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:14
50Luis Gomes+0:14
51Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+0:14
52Moritz BackofenTeam Stoelting+0:14
53Mikel BizkarraMurias Taldea+0:22
54Hamish SchreursCycling Academy Team+0:22
55Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+0:27
56Roman VillalobosCosta Rica National Selection+0:31
57Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:31
58Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+0:52
59Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+0:54
60Matteo RotondiGM Cycling Team+0:56
61Davide PacchiardoGM Cycling Team+0:56
62Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+1:04
63Guy SagivCycling Academy Team+1:04
64Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+1:08
65Antonio AnguloSpain National Selection+1:31
66Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
67Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+1:44
68Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:44
69Alistair Slater+1:48
70Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+2:24
71Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+2:24
72Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+2:42
73Adne Van EngelenBike Aid+6:20
74Mattia VielMG Kvis - Wilier+6:20
75Nikodemus HollerBike Aid+6:20
76Philipp Mamos+6:20
77Alex Frame+6:20
78Edward Laverack+6:20
79Andrea RuscettaGM Cycling Team+6:20
80Adriano BrogiGM Cycling Team+6:20
81Antonio Di SanteGM Cycling Team+6:20
82Alvaro Trueba+6:20
83Edmund Bradbury+7:57
84Guillaume De Almeida+9:54
85Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+9:54
86Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+9:54
87Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+9:54
88Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+10:17
89Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+10:22
90Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+10:22
91Pablo Bonilla+10:22
92Sergio VegaSpain National Selection+10:47
93Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+10:47
94Ian Bibby+13:20
95Conor O BrienH&R Block Pro Cycling+13:20
96Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+13:20
97James Gullen+13:20
98Antonio BarbioNankang-Dynatek+13:20
99Valter Pereira+13:20
100Helder Fernandes Ferreira+13:20
101Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+20:55
102Russell DowningTeam Cult Energy+21:09
103Sebastian LanderGM Cycling Team+21:09
104Sven Thurau+21:09
105Zolt DerTeam Vorarlberg+21:09
106Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+21:09
107Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+21:09
108Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+21:09
109Roy GoldsteinCycling Academy Team+21:09
110Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+21:09
111Jason LowndesCycling Academy Team+21:09
112Zakkary DempsterCycling Academy Team+22:38
113Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+25:36
114Fabio SilvestreLeopard Development Team+25:36
115Andre Evangelista+25:36
116Matias MunozMG Kvis - Wilier+25:36
117Nico Brenner+25:36
118Lorenz FiegeMassi - Kuwait Cycling Project+25:36
119Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+25:36
120Salaheddine MraouniMorocco National Selection+25:36
121Rafael Silva+25:36
122Geffory KiprotichBike Aid+25:36
123Patrick JaegerTeam Vorarlberg+25:36
124Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+25:36
125Mario GonzalezActiveJet Team+23:36
126Meron Teshome HagosBike Aid+25:36
127Gotzon UdondoMurias Taldea+25:36
128Thery SchirTeam Vorarlberg+23:36
129Amanuel MengisBike Aid+25:36
130Daniel BichlmannBike Aid+25:36
131Txomin JuaristiMurias Taldea+25:36
-Fernando Grijalba (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Ryan MacAnally (DNF)H&R Block Pro Cycling
-Jan van Puyvelde (DNF)
-Pello Olaberria (DNF)Murias Taldea
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 6 sierpień 17, Reguengos de Monsaraz - Castelo Branco, Dystans: 214.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal5:38:16
2Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:00
3Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
4Jason LowndesCycling Academy Team+0:00
5Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:00
6Cesar Fonte+0:00
7Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
8Domingos GoncalvesCaja Rural+0:00
9Matteo RotondiGM Cycling Team+0:00
10Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
11Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
12Fabio SilvestreLeopard Development Team+0:00
13Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
14Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+0:00
15Cyril BartheMurias Taldea+0:00
16Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
17Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
18Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
19Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
20Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+0:00
21Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
22Adriano BrogiGM Cycling Team+0:00
23Jesus EzquerraActiveJet Team+0:00
24Meron Teshome HagosBike Aid+0:00
25Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
26Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:00
27Bruno Silva+0:00
28Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:00
29Filipe Cardoso+0:00
30Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+0:00
31Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
32Antonio AnguloSpain National Selection+0:00
33Roman VillalobosCosta Rica National Selection+0:00
34Luis Gomes+0:00
35Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
36Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+0:00
37Rui Rodrigues+0:00
38Mikel BizkarraMurias Taldea+0:00
39Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:00
40Daniel Mestre+0:00
41Oscar RodriguezMurias Taldea+0:00
42Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:00
43Marco TizzaGM Cycling Team+0:00
44Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
45Nuno Almeida+0:00
46Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
47Valter Pereira+0:00
48Andrea RuscettaGM Cycling Team+0:00
49Alistair Slater+0:00
50Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+0:00
51Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
52Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:00
53Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
54Egor SilinKatusha+0:00
55Conor O BrienH&R Block Pro Cycling+0:00
56Guy SagivCycling Academy Team+1:56
57Roy GoldsteinCycling Academy Team+1:56
58Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
59Joao Benta+0:00
60Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
61Frederico Figueiredo+0:00
62Rui Sousa+0:00
63Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
64Alvaro Trueba+2:06
65Mario GonzalezActiveJet Team+2:06
66Davide PacchiardoGM Cycling Team+2:12
67Nikodemus HollerBike Aid+2:45
68Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+2:48
69Hamish SchreursCycling Academy Team+2:48
70Benjamin PerryCycling Academy Team+0:00
71Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+3:00
72Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+3:04
73Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:22
74Thery SchirTeam Vorarlberg+0:00
75Reinier HonigTeam Vorarlberg+0:00
76Edmund Bradbury+3:26
77David de la FuenteCaja Rural+0:00
78Steven Lampier+3:31
79David Rodrigues+0:00
80Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
81Henrique Casimiro+0:00
82Antonio Di SanteGM Cycling Team+4:12
83Helder Fernandes Ferreira+4:26
84Moritz BackofenTeam Stoelting+4:47
85Guillaume De Almeida+0:00
86Luis Afonso+0:00
87Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
88Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+6:27
89Hugo Sancho+0:00
90Antonio BarbioNankang-Dynatek+7:42
91Rafael Silva+0:00
92Patrick JaegerTeam Vorarlberg+8:03
93Pablo Bonilla+8:03
94Ryan MacAnallyH&R Block Pro Cycling+8:16
95Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+8:16
96Mattia VielMG Kvis - Wilier+8:16
97Sven Thurau+8:16
98Andre Evangelista+8:16
99Sergio VegaSpain National Selection+0:00
100Salaheddine MraouniMorocco National Selection+8:16
101James Gullen+8:16
102Ian Bibby+8:16
103Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+8:16
104Alex Frame+8:16
105Geffory KiprotichBike Aid+8:16
106Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+8:16
107Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+8:16
108Matias MunozMG Kvis - Wilier+8:16
109Edward Laverack+8:16
110Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+8:16
111Zolt DerTeam Vorarlberg+8:16
112Marco MolteniMG Kvis - Wilier+0:00
113Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+8:16
114Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+8:16
115Adne Van EngelenBike Aid+0:00
116Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+8:16
117Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+8:16
118Sebastian LanderGM Cycling Team+8:16
119Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+8:16
120Russell DowningTeam Cult Energy+8:16
121Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+9:09
122Amanuel MengisBike Aid+9:41
123Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+10:16
124Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+10:16
125Nico Brenner+11:49
126Jan van Puyvelde+11:49
127Lorenz FiegeMassi - Kuwait Cycling Project+11:49
128Philipp Mamos+11:49
129Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+11:49
130Pello OlaberriaMurias Taldea+11:49
131Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+11:49
132Gotzon UdondoMurias Taldea+11:49
133Txomin JuaristiMurias Taldea+11:49
134Daniel BichlmannBike Aid+11:49
135Fernando GrijalbaMassi - Kuwait Cycling Project+11:54
136Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+11:54
137Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+12:07
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 5 sierpień 17, Vila Franca de Xira - Setubal, Dystans: 203km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal4:55:57
2Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:11
3David de la FuenteCaja Rural+0:11
4Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:11
5Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:11
6Cesar Fonte+0:11
7Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:11
8Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:11
9Alejandro Manuel Marques Porto+0:11
10Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:11
11Rui Sousa+0:11
12Domingos GoncalvesCaja Rural+0:21
13Daniel Mestre+0:42
14Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:42
15Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:42
16Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:42
17Rafael Silva+0:42
18Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+0:42
19Jesus EzquerraActiveJet Team+0:42
20Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:42
21Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:42
22Filipe Cardoso+0:42
23Krists NeilandsCycling Academy Team+0:42
24Marco TizzaGM Cycling Team+0:42
25Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:42
26Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:42
27Luis Gomes+0:42
28Frederico Figueiredo+0:42
29Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:42
30Joao Benta+0:42
31Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:42
32Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:42
33Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:42
34Henrique Casimiro+0:42
35Oscar RodriguezMurias Taldea+0:42
36Egor SilinKatusha+0:42
37Luis Afonso+0:42
38Bruno Silva+0:42
39Hugo Sancho+0:42
40Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:42
41David Rodrigues+0:42
42Mikel BizkarraMurias Taldea+0:42
43Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+0:42
44Antonio AnguloSpain National Selection+0:42
45Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:42
46Adriano BrogiGM Cycling Team+1:17
47Marco MolteniMG Kvis - Wilier+1:17
48Benjamin PerryCycling Academy Team+1:22
49Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+2:24
50Davide PacchiardoGM Cycling Team+2:29
51Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+2:37
52Mario GonzalezActiveJet Team+2:37
53Guy SagivCycling Academy Team+2:37
54Reinier HonigTeam Vorarlberg+2:37
55Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+2:37
56Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+2:37
57Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:07
58Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+3:09
59Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:12
60Moritz BackofenTeam Stoelting+4:58
61Steven Lampier+4:58
62Alistair Slater+6:13
63Guillaume De Almeida+6:13
64Nuno Almeida+6:13
65Fabian LienhardTeam Vorarlberg+6:13
66Antonio Di SanteGM Cycling Team+6:13
67Andrea RuscettaGM Cycling Team+6:13
68Alvaro Trueba+6:13
69Matteo RotondiGM Cycling Team+6:43
70Cyril BartheMurias Taldea+6:43
71Philipp Mamos+6:43
72Roman VillalobosCosta Rica National Selection+6:43
73Nico Brenner+6:43
74Ryan MacAnallyH&R Block Pro Cycling+6:43
75Thery SchirTeam Vorarlberg+6:43
76Nikodemus HollerBike Aid+6:43
77Meron Teshome HagosBike Aid+6:43
78Edward Laverack+6:43
79Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+6:43
80Zakkary DempsterCycling Academy Team+6:43
81Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+6:43
82Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+7:38
83Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+7:38
84Alex Frame+9:28
85Roy GoldsteinCycling Academy Team+9:30
86Fabio SilvestreLeopard Development Team+9:30
87Russell DowningTeam Cult Energy+9:30
88Rui Rodrigues+10:44
89Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+10:44
90Fernando GrijalbaMassi - Kuwait Cycling Project+11:35
91Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+11:35
92Patrick JaegerTeam Vorarlberg+13:19
93Sven Thurau+13:19
94Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+13:19
95Andre Evangelista+13:19
96Zolt DerTeam Vorarlberg+13:19
97Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+13:19
98Pablo Bonilla+13:19
99Adne Van EngelenBike Aid+13:19
100Sergio VegaSpain National Selection+13:19
101Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+13:19
102Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+13:19
103Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+13:19
104Sebastian LanderGM Cycling Team+13:19
105Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+13:19
106Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+13:19
107Geffory KiprotichBike Aid+13:19
108Edmund Bradbury+13:19
109Helder Fernandes Ferreira+13:19
110Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+13:19
111Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+13:19
112Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+13:19
113Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+13:19
114Jason LowndesCycling Academy Team+13:19
115Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+13:19
116Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+14:47
117Antonio BarbioNankang-Dynatek+15:54
118Daniel BichlmannBike Aid+15:59
119Amanuel MengisBike Aid+15:59
120Conor O BrienH&R Block Pro Cycling+15:59
121Ian Bibby+16:43
122James Gullen+16:43
123Mattia VielMG Kvis - Wilier+16:43
124Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+16:43
125Salaheddine MraouniMorocco National Selection+16:43
126Matias MunozMG Kvis - Wilier+16:43
127Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+16:43
128Hamish SchreursCycling Academy Team+16:43
129Valter Pereira+18:34
130Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+19:22
131Pello OlaberriaMurias Taldea+19:22
132Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+19:22
133Gotzon UdondoMurias Taldea+19:22
134Txomin JuaristiMurias Taldea+19:22
135Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+21:16
136Lorenz FiegeMassi - Kuwait Cycling Project+27:04
137Jan van Puyvelde+27:04
-Timo Schaefer (DNF)Bike Aid
-Gian Friesecke (DNF)Team Vorarlberg
-Oscar Hernandez (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
Status: Koniec
LIVE!
Prologue » 4 sierpień 17, Lisbon - Lisbon, Dystans: 5.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre06:24
2Domingos GoncalvesCaja Rural+0:02
3Alejandro Manuel Marques Porto+0:03
4James Gullen+0:04
5Travis SamuelH&R Block Pro Cycling+0:09
6Jesus EzquerraActiveJet Team+0:11
7Thery SchirTeam Vorarlberg+0:11
8Stefan SchumacherMassi - Kuwait Cycling Project+0:11
9Gian FrieseckeTeam Vorarlberg+0:12
10Oscar RodriguezMurias Taldea+0:13
11Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:13
12Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:14
13Daniel Mestre+0:14
14Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+0:15
15Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:17
16Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:18
17Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:18
18Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+0:19
19Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:19
20Antonio BarbioNankang-Dynatek+0:20
21Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:20
22Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:20
23Filipe Cardoso+0:20
24Henrique Casimiro+0:21
25Alex Frame+0:22
26Krists NeilandsCycling Academy Team+0:22
27Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:22
28Ian Bibby+0:22
29Rui Sousa+0:22
30Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+0:23
31Txomin JuaristiMurias Taldea+0:23
32Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:24
33Steven Lampier+0:24
34Amaro Manuel AntunesW52-FC Porto-Porto Canal+0:25
35Edmund Bradbury+0:25
36Rafael Silva+0:25
37Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:25
38Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:26
39Alvaro Trueba+0:26
40Mario GonzalezActiveJet Team+0:26
41Egor SilinKatusha+0:26
42Zolt DerTeam Vorarlberg+0:26
43Marc-antoine NadonH&R Block Pro Cycling+0:26
44Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:27
45Cyril Barthe+0:27
46Pablo Bonilla+0:28
47Fabio SilvestreLeopard Development Team+0:29
48Mikel BizkarraMurias Taldea+0:29
49Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:29
50Stephane PoulhiesEquipe Cycliste Armee de Terre+0:29
51Davide RebellinMassi - Kuwait Cycling Project+0:29
52Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:29
53Guillaume De Almeida+0:29
54Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+0:29
55Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:30
56Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:30
57Gotzon UdondoMurias Taldea+0:30
58Cesar Fonte+0:31
59Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:31
60Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:32
61Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:32
62Alistair Slater+0:32
63Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+0:32
64Bjoern ThurauMassi - Kuwait Cycling Project+0:32
65Nuno Almeida+0:33
66Russell DowningTeam Cult Energy+0:33
67Matias Munoz+0:33
68Frederico Figueiredo+0:34
69Pello OlaberriaMurias Taldea+0:34
70Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+0:34
71Edward Laverack+0:35
72Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:35
73Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+0:35
74Jason LowndesCycling Academy Team+0:35
75Bruno Silva+0:35
76Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+0:36
77Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:37
78Joao Benta+0:37
79Mattia VielMG Kvis - Wilier+0:37
80Luis Gomes+0:38
81David Rodrigues+0:38
82Patrick JaegerTeam Vorarlberg+0:38
83Fernando GrijalbaMassi - Kuwait Cycling Project+0:38
84Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+0:39
85Hugo Sancho+0:41
86Daniel BichlmannBike Aid+0:41
87Marco TizzaGM Cycling Team+0:41
88Philip LaveryH&R Block Pro Cycling+0:41
89Alexis CartierH&R Block Pro Cycling+0:42
90Benjamin PerryCycling Academy Team+0:43
91Valter Pereira+0:43
92Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+0:43
93Nikodemus HollerBike Aid+0:43
94Reinier HonigTeam Vorarlberg+0:44
95Luis Afonso+0:45
96Marco MolteniMG Kvis - Wilier+0:45
97Dilmurdjon SiddikovMG Kvis - Wilier+0:45
98Timo SchaeferBike Aid+0:45
99Guy SagivCycling Academy Team+0:47
100Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+0:47
101Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:48
102Sergio VegaSpain National Selection+0:48
103Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:48
104Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+0:48
105Adriano BrogiGM Cycling Team+0:48
106David de la FuenteCaja Rural+0:49
107Moritz BackofenTeam Stoelting+0:50
108Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+0:50
109Salaheddine MraouniMorocco National Selection+0:50
110Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:51
111Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:51
112Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:51
113Antonio AnguloSpain National Selection+0:51
114Roman VillalobosCosta Rica National Selection+0:51
115Matteo RotondiGM Cycling Team+0:53
116Conor O BrienH&R Block Pro Cycling+0:53
117Hamish SchreursCycling Academy Team+0:54
118Rui Rodrigues+0:56
119Andre Evangelista+0:57
120Geffory KiprotichBike Aid+0:58
121Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:58
122Helder Fernandes Ferreira+0:58
123Andrea RuscettaGM Cycling Team+0:58
124Amanuel MengisBike Aid+0:59
125Awet GhebremedhinMassi - Kuwait Cycling Project+0:59
126Adne Van EngelenBike Aid+1:00
127Davide PacchiardoGM Cycling Team+1:00
128Nico Brenner+1:03
129Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:04
130Philipp Mamos+1:04
131Matt BoysMassi - Kuwait Cycling Project+1:07
132Jose GutierrezMassi - Kuwait Cycling Project+1:10
133Sven Thurau+1:11
134Sebastian LanderGM Cycling Team+1:15
135Meron Teshome HagosBike Aid+1:16
136Ryan MacAnallyH&R Block Pro Cycling+1:17
137Jan van Puyvelde+1:19
138Christopher PrendergastH&R Block Pro Cycling+1:26
139Lorenz FiegeMassi - Kuwait Cycling Project+1:27
140Antonio Di SanteGM Cycling Team+1:38
Następne mecze
Portugalia
KolarstwoVolta a Portugal
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Volta a Portugal

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Raul Alarcon W52-FC Porto-Porto Canal 41:46:14
2 Amaro Manuel Antunes W52-FC Porto-Porto Canal +1:23
3 Vicente Garcia de Mateos +5:25
4 Rinaldo Nocentini +5:54
5 Alejandro Manuel Marques Porto +7:10
6 Antonio Carvalho W52-FC Porto-Porto Canal +7:25
7 Joao Benta +7:54
8 Henrique Casimiro +8:11
9 Sergio Paulinho +8:36
10 Krists Neilands Cycling Academy Team +9:35
11 Hugo Sancho +11:25
12 Mikel Bizkarra Murias Taldea +11:43
13 Patrick Schelling Team Vorarlberg +14:10
14 Luis Gomes +26:13
15 Cesar Fonte +26:17
16 Ricardo Mestre W52-FC Porto-Porto Canal +31:12
17 Jesus Del Pino Corrochano +32:23
18 Egor Silin +34:19
19 Luis Afonso +34:52
20 Daniel Mestre +35:15
21 Bjoern Thurau Massi - Kuwait Cycling Project +36:09
22 David de la Fuente +39:19
23 David Rodrigues +42:01
24 Gustavo Cesar W52-FC Porto-Porto Canal +42:09
25 Rui Sousa +42:30
26 Bruno Silva +43:42
27 Davide Rebellin Massi - Kuwait Cycling Project +45:07
28 Jesus Ezquerra +50:00
29 Marco Tizza GM Cycling Team +54:28
30 Filipe Cardoso +55:16
31 Domingos Goncalves +56:35
32 Christopher Prendergast H&R Block Pro Cycling +57:47
33 Benat Txoperena Maitxikote Murias Taldea +1:00:26
34 Sebastian Baldauf Team Vorarlberg +1:02:00
35 Nuno Almeida +1:02:37
36 Benjamin Perry Cycling Academy Team +1:16:29
37 Awet Ghebremedhin Massi - Kuwait Cycling Project +1:19:51
38 Jarno Gmelich Metec-TKH Continental Cyclingteam +1:20:35
39 Alvaro Trueba +1:21:08
40 Mario Gonzalez +1:21:39
41 Rui Rodrigues +1:23:21
42 Oscar Rodriguez Murias Taldea +1:27:03
43 Edward Laverack +1:29:03
44 Jose Manuel Diaz Cycling Academy Team +1:29:04
45 Rui Vinhas W52-FC Porto-Porto Canal +1:29:39
46 Cyril Barthe Murias Taldea +1:32:49
47 Nikodemus Holler Bike Aid +1:33:43
48 Samuel Caldeira W52-FC Porto-Porto Canal +1:36:25
49 Fabian Lienhard Team Vorarlberg +1:36:50
50 Simone Ravanelli MG Kvis - Wilier +1:38:49
51 Adriano Brogi GM Cycling Team +1:39:25
52 Davide Pacchiardo GM Cycling Team +1:39:47
53 Luis Fernandes +1:39:52
54 Steven Lampier +1:40:07
55 Jerome Mainard Equipe Cycliste Armee de Terre +1:45:43
56 Antonio Angulo +1:46:01
57 Thery Schir Team Vorarlberg +1:49:54
58 Antonio Di Sante GM Cycling Team +1:50:15
59 Helder Fernandes Ferreira +1:50:16
60 Jim Lindenburg Metec-TKH Continental Cyclingteam +1:50:58
61 Alistair Slater +1:51:51
62 Philipp Mamos +1:52:11
63 Philip Lavery H&R Block Pro Cycling +1:52:31
64 Rafael Silva +1:53:01
65 Edmund Bradbury +1:53:14
66 Stef Krul Metec-TKH Continental Cyclingteam +1:53:40
67 Marco Molteni MG Kvis - Wilier +1:54:51
68 Abderrahim Zahiri MG Kvis - Wilier +1:55:04
69 Adne Van Engelen Bike Aid +1:57:16
70 Matteo Rotondi GM Cycling Team +2:02:01
71 Damien Gaudin Equipe Cycliste Armee de Terre +2:02:52
72 Stephane Poulhies Equipe Cycliste Armee de Terre +2:06:42
73 Sjoerd Kouwenhoven Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:08:59
74 Guillaume De Almeida +2:09:05
75 Joaquim Silva W52-FC Porto-Porto Canal +2:09:08
76 Hamish Schreurs Cycling Academy Team +2:09:39
77 Joao Matias +2:12:35
78 Jasper Hamelink Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:12:44
79 Pablo Bonilla +2:15:15
80 Guy Sagiv Cycling Academy Team +2:15:36
81 Antonio Barbio +2:18:12
82 Sergio Vega MG Kvis - Wilier +2:19:41
83 Geffory Kiprotich Bike Aid +2:20:41
84 Zakkary Dempster Cycling Academy Team +2:22:58
85 Pedro Paulinho +2:25:14
86 Valter Pereira +2:26:00
87 Stefan Schumacher Massi - Kuwait Cycling Project +2:31:08
88 Travis Samuel H&R Block Pro Cycling +2:32:49
89 Meron Teshome Hagos Bike Aid +2:33:18
90 Thomas Rostollan Equipe Cycliste Armee de Terre +2:34:34
91 Ian Bibby +2:36:28
92 Tijmen Eising Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:39:24
93 Jure Rupnik H&R Block Pro Cycling +2:39:51
94 Yann Guyot Equipe Cycliste Armee de Terre +2:43:36
95 Roy Goldstein Cycling Academy Team +2:44:56
96 Russell Downing +2:45:11
97 Jason Lowndes Cycling Academy Team +2:45:31
98 Fabio Silvestre +2:45:49
99 Johim Ariesen Metec-TKH Continental Cyclingteam +2:46:50
100 Nicolas Tivani MG Kvis - Wilier +2:49:01
101 Bryan Alaphilippe Equipe Cycliste Armee de Terre +2:49:44
102 Zolt Der Team Vorarlberg +2:53:10
103 Jordan Levasseur Equipe Cycliste Armee de Terre +2:53:32
104 Salaheddine Mraouni Massi - Kuwait Cycling Project +2:55:04
105 Andre Evangelista +2:56:46
106 Sebastian Lander GM Cycling Team +2:57:38
107 Alexis Cartier H&R Block Pro Cycling +2:57:58
108 Txomin Juaristi Murias Taldea +3:07:08
109 Gotzon Udondo Murias Taldea +3:12:32
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Krylya Sovetov Samara 0-0 Shinnik Jaroslavi
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Urawa Red Diamonds 0-0 Al Hilal
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Gazprom 0-0 Tomsk
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Nilufer Belediye 0-0 HALK BANKASI
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • FC Rotor Volgograd 0-0 Gazovik Orenburg
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Avangard 0-0 Khimki
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Septemvri Sofia 0-0 Botev Plovdiv
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Kuzbass 0-0 Yaroslavich Yaroslavl
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • UTA Batrana Doamna - SCM Argesul Pitesti
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • CS Afumati - CS Buftea
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia