Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Multi godz.21:40:

2
5
8
15
17
26
27
28
33
35
40
45
53
57
59
61
68
70
74
78
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Paris - Roubaix

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoParis - Roubaix
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 9 kwiecień 17, Compiegne - Roubaix, Dystans: 257km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Greg van AvermaetBMC Racing Team5:41:07
2Zdenek StybarEtixx - Quick Step+0:00
3Sebastiaan LangeveldTeam Cannondale-Garmin+0:00
4Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+0:00
5Gianni MosconItaly National Selection+0:00
6Arnaud DemareFDJ+0:12
7Andre GreipelLotto Soudal+0:12
8Edward TheunsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:12
9Adrien PetitCofidis+0:12
10John DegenkolbRadioShack-Nissan+0:12
11Mathew HaymanOrica-GreenEdge+0:12
12Florian SenechalCofidis+0:12
13Tom BoonenEtixx - Quick Step+0:12
14Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:12
15Laurens De VreeseAstana Pro Team+0:12
16Marcus BurghardtTeam NetApp+0:12
17Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:12
18Nikolas MaesLotto Soudal+0:12
19Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:12
20Dylan van BaarleTeam Cannondale-Garmin+0:12
21Daniel OssBMC Racing Team+0:12
22Jurgen RoelandtsLotto Soudal+0:20
23Jelle WallaysLotto Soudal+0:26
24Marcel SiebergLotto Soudal+0:36
25Ramon SinkeldamBlanco Pro Cycling Team+2:24
26Marco MarcatoLampre-Merida+2:24
27Nils PolittTeam Stoelting+2:24
28Jonas van GenechtenCofidis+2:24
29Koen De KortRadioShack-Nissan+2:24
30Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+2:24
31Oliver NaesenAG2R La Mondiale+2:24
32Bert de BackerArgos-Shimano+2:24
33Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+2:24
34Dimitri ClaeysCofidis+2:24
35Stijn VandenberghAG2R La Mondiale+3:01
36Bernhard EiselMTN Qhubeka+3:30
37Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+3:45
38Peter SaganTeam NetApp+5:12
39Christophe LaporteCofidis+5:44
40Jasha SuetterlinMovistar Team+7:12
41Daniele BennatiMovistar Team+9:41
42Wouter WippertTeam Cannondale-Garmin+9:41
43Mickael DelageFDJ+9:41
44Iljo KeisseEtixx - Quick Step+9:41
45Matthieu LadagnousFDJ+9:41
46Mads Wuertz SchmidtKatusha+9:41
47Dylan GroenewegenTeam Roompot+9:41
48Reto HollensteinKatusha+9:41
49Mike TeunissenArgos-Shimano+9:41
50Ryan MullenTeam Cannondale-Garmin+9:41
51Boy van PoppelRadioShack-Nissan+9:41
52Pim LigthartTeam Roompot+9:41
53Scott ThwaitesMTN Qhubeka+9:41
54Lars BakLotto Soudal+9:41
55Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+9:41
56Miles ScottsonBMC Racing Team+9:41
57Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+9:41
58Olivier Le GacFDJ+9:41
59Christian KneesTeam Sky+9:41
60Jorge ArcasMovistar Team+9:41
61Imanol ErvitiMovistar Team+9:41
62Gregory RastRadioShack-Nissan+9:41
63Hugo HouleAG2R La Mondiale+9:41
64Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+9:41
65Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+9:41
66Alex DowsettMovistar Team+9:41
67Luka MezgecArgos-Shimano+9:41
68Dmitri GruzdevAstana Pro Team+9:41
69Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+9:41
70William ClarkeTeam Cannondale-Garmin+9:41
71Nikias ArndtArgos-Shimano+9:41
72Ian StannardTeam Sky+9:41
73Manuel QuinziatoBMC Racing Team+9:41
74Jean-Pierre DruckerBMC Racing Team+9:41
75Maciej BodnarTeam NetApp+9:41
76Tony MartinKatusha+9:41
77Andreas SchillingerTeam NetApp+9:48
78Jens DebusschereLotto Soudal+9:53
79Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+9:55
80Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+9:55
81Francis MoureyBretagne-Seche Environnement+9:55
82Yves LampaertEtixx - Quick Step+9:55
83Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+14:06
84Marc SarreauFDJ+14:06
85Juraj SaganTinkoff-Saxo+18:28
86Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+18:28
87Marco HallerKatusha+18:28
88Matteo TrentinItaly National Selection+18:28
89Niccolo BonifazioBahrain Merida Pro Cycling Team+18:28
91Mitchell DockerOrica-GreenEdge+20:44
92Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+20:44
93David PerBahrain Merida Pro Cycling Team+20:44
94Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+20:44
95Mads PedersenRadioShack-Nissan+20:44
96Jenthe BiermansKatusha+20:44
97Reinardt Janse van RensburgMTN Qhubeka+20:44
98Julien VermoteEtixx - Quick Step+20:44
99Matti BreschelAstana Pro Team+20:44
100Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+20:44
101Luka PibernikBahrain Merida Pro Cycling Team+20:50
102Jay Robert ThomsonMTN Qhubeka+27:12
-Francisco Jose Ventoso (DNF)BMC Racing Team
-Robert Wagner (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Gijs van Hoecke (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Riccardo Minali (DNF)Astana Pro Team
-Romain Lemarchand (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Andrea Guardini (DNF)Lampre-Merida
-Twan Castelijns (HD)Blanco Pro Cycling Team
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Benoit Jarrier (HD)Bretagne-Seche Environnement
-Tom van Asbroeck (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Stijn Steels (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Martin Elmiger (DNF)BMC Racing Team
-Borut Bozic (HD)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Hugo Hofstetter (DNF)Cofidis
-Danilo Napolitano (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Federico Zurlo (DNF)Lampre-Merida
-Loic Chetout (HD)Cofidis
-Sacha Modolo (DNF)Lampre-Merida
-Luke Rowe (DNF)Team Sky
-Brian van Goethem (DNF)Team Roompot
-Elmar Reinders (DNF)Team Roompot
-Matthias Braendle (DNF)RadioShack-Nissan
-Magnus Cort (DNF)Orica-GreenEdge
-Ivan Cortina (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Asbjoern Kragh Andersen (DNF)Team Trefor - Blue Water
-Soeren Kragh Andersen (DNF)Argos-Shimano
-Julien Morice (DNF)Team Europcar
-Marko Kump (DNF)Adria Mobil
-Benjamin Giraud (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Matteo Bono (HD)Lampre-Merida
-Lukasz Wisniowski (DNF)Team Sky
-Tom Stamsnijder (DNF)Argos-Shimano
-Mikel Aristi (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Frederik Veuchelen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Owain Doull (HD)Team Wiggins
-Antoine Duchesne (DNF)Team Europcar
-Maxime Daniel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Erwan Corbel (HD)Bretagne-Seche Environnement
-Alexis Gougeard (HD)AG2R La Mondiale
-Yannick Martinez (DNF)Team Europcar
-Berden de Vries (HD)Team Roompot
-Tim Declercq (DNF)Etixx - Quick Step
-Ruediger Selig (DNF)Team NetApp
-Stefan Kueng (DNF)BMC Racing Team
-Rudy Barbier (DNF)AG2R La Mondiale
-Benjamin Declercq (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Luke Durbridge (DNF)Orica-GreenEdge
-Jonas Rickaert (HD)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Roberto Ferrari (DNF)Lampre-Merida
-Michael Kolar (DNF)Team NetApp
-Patrick Bevin (HD)Team Cannondale-Garmin
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Julien Duval (DNF)AG2R La Mondiale
-Meiyin Wang (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Ruslan Tleubayev (DNF)Astana Pro Team
-Taco van der Hoorn (DNF)Team Roompot
-Michael Moerkoev (DNF)Katusha
-Tony Hurel (DNF)Team Europcar
-Coen Vermeltfoort (DNF)Team Roompot
-Jon Ander Insausti (HD)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Elia Viviani (DNF)Team Sky
-Daniel Hoelgaard (DNF)FDJ
-Jonathan Dibben (DNF)Team Sky
-Nuno Matos (DNF)Movistar Team
-Cyril Lemoine (DNF)Cofidis
-Yohann Gene (DNF)Team Europcar
-Hector Carretero (DNF)Movistar Team
-Tyler Farrar (HD)MTN Qhubeka
-Ryan Gibbons (DNF)MTN Qhubeka
-Arman Kamyshev (DNF)Astana Pro Team
-Aleksej Saramotins (DNF)Team NetApp
-Daniel McLay (HD)Bretagne-Seche Environnement
-Frederik Backaert (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Ignatas Konovalovas (DNF)FDJ
-Nico Denz (DNF)AG2R La Mondiale
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Jesper Asselman (DNF)Team Roompot
-Niki Terpstra (DNF)Etixx - Quick Step
-Jacopo Guarnieri (DNF)FDJ
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Mark McNally (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Martin Laas (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Lars Boom (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Zhandos Bizhigitov (DNF)Vino 4ever
-Alexander Kristoff (DNF)Katusha
-Nicholas Dougall (DNF)MTN Qhubeka
-Maarten Wijnants (HD)Blanco Pro Cycling Team
-Tony Gallopin (DNF)Lotto Soudal
-Gatis Smukulis (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Sam Bewley (DNF)Orica-GreenEdge
-Alexandre Pichot (DNF)Team Europcar
-Andre Looij (DNF)Team Roompot
-Evaldas Siskevicius (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Romain Cardis (DNF)Team Europcar
-Nelson Oliveira (DNF)Lampre-Merida
-Guillaume van Keirsbulck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
Następne mecze
Francja
KolarstwoParis - Roubaix
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Belgium 1-2 Holandia
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Norwegia 0-1 Dania
    Kartka Kartka: 90' Mjelde
  • Finn Harps 0-0 Derry
    Kartka Kartka: 78' McDermott
  • Finn Harps 0-0 Derry
    Kartka Kartka: 77' Mailey
  • Norwegia 0-1 Dania
    Zmiana: 90' Wchodzi na boiska Christiansen Schodzi z boiska Veje
  • Belgium 1-2 Holandia
    Kartka Kartka: 88' van der Gragt
  • Chicago Cubs 1-2 Chicago White Sox
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Belgium 1-2 Holandia
    Zmiana: 86' Wchodzi na boiska Lewerissa Schodzi z boiska Miedema
  • Norwegia 0-1 Dania
    Zmiana: 82' Wchodzi na boiska Sandvej Schodzi z boiska Nadim
  • Belgium 1-2 Holandia
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Roord Schodzi z boiska Groenen
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia