Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy i kursy na mecz Real Madryt vs FC Barcelona. Bonusy u bukmacherów bez depozytów!
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Strade Bianche

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Włochy
KolarstwoStrade Bianche
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 4 marzec 17, Siena - Siena, Dystans: 175km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Michal KwiatkowskiTeam Sky4:42:42
2Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:15
3Tim WellensLotto Soudal+0:17
4Zdenek StybarEtixx - Quick Step+0:23
5Tom DumoulinArgos-Shimano+1:26
6Luke DurbridgeOrica-GreenEdge+1:26
7Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+1:29
8Tiesj BenootLotto Soudal+2:20
9Thibaut PinotFDJ+2:23
10Scott ThwaitesMTN Qhubeka+2:52
11Jose GoncalvesKatusha+3:10
12Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+4:05
13Fabio FellineItaly National Selection+4:05
14Luis Leon SanchezAstana Pro Team+4:41
15Stefan KuengBMC Racing Team+5:31
16Vegard Stake LaengenLampre-Merida+5:41
17Gianni MosconItaly National Selection+5:55
19Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+8:15
20Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+8:15
21Matteo TrentinItaly National Selection+8:41
22Oscar GattoAstana Pro Team+10:13
23Jan BakelantsAG2R La Mondiale+10:15
24Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+10:16
25Giovanni ViscontiMovistar Team+10:20
26Brent BookwalterBMC Racing Team+10:20
27Petr VakocEtixx - Quick Step+10:20
28Sebastien ReichenbachFDJ+10:21
29Andrey AmadorMovistar Team+10:24
30Andriy GrivkoAstana Pro Team+10:29
31Nathan HaasMTN Qhubeka+10:29
32Fabio AruAstana Pro Team+10:30
33Salvatore PuccioTeam Sky+10:30
34Julien VermoteEtixx - Quick Step+10:30
35Primoz RoglicAdria Mobil+10:36
36Michael Valgren AndersenAstana Pro Team+10:41
37Tao Geoghegan HartTeam Sky+10:41
38Moreno MoserAstana Pro Team+10:44
39Nils PolittTeam Stoelting+10:49
40Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+10:51
41Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+10:51
42Hugo HouleAG2R La Mondiale+13:37
43Damiano CarusoBMC Racing Team+13:37
44Vincenzo NibaliAstana Pro Team+13:38
45Maxime MonfortLotto Soudal+13:38
46Tomasz MarczynskiLotto Soudal+13:38
47Marco MarcatoLampre-Merida+13:38
48Mike TeunissenArgos-Shimano+13:38
49Georg PreidlerArgos-Shimano+13:38
50Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+13:38
51Nans PetersAG2R La Mondiale+13:38
52Enrico BattaglinBlanco Pro Cycling Team+13:38
53Marcus BurghardtTeam NetApp+13:38
54Tiago MachadoKatusha+13:45
55Marco CanolaNippo - Vini Fantini+13:46
56Christoph PfingstenTeam NetApp+13:46
57Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+13:46
58Richard CarapazMovistar Team+13:46
59Michal GolasTeam Sky+13:49
60Gregor MuehlbergerFelbermayr - Simplon Wels+13:49
61Jack HaigOrica-GreenEdge+13:49
62Matthieu LadagnousFDJ+13:51
63Antwan TolhoekTeam Roompot+13:54
64Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+13:54
65Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+13:56
66Daniel OssBMC Racing Team+14:01
67Jeremy RoyFDJ+14:08
68Sam BewleyOrica-GreenEdge+14:23
69Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+14:38
70Manuel QuinziatoBMC Racing Team+18:54
71Jay McCarthyTeam NetApp+18:54
72Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+18:55
73Alex HowesTeam Cannondale-Garmin+18:55
74Ivan CortinaEtixx - Quick Step+18:55
75Toms SkujinsHincapie Racing Team+18:55
76Chad HagaArgos-Shimano+18:55
77Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+19:00
78Simone VelascoBardiani-CSF Pro Team+22:38
79Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+22:52
80Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+22:52
81David PerAdria Mobil+22:52
82Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+22:52
83Diego RosaAstana Pro Team+22:52
84Cesare BenedettiTeam NetApp+22:52
85Markel IrizarRadioShack-Nissan+22:52
86Jorge ArcasMovistar Team+22:52
87Angel ViciosoKatusha+22:52
88Maxim BelkovKatusha+22:52
89Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+22:52
-Andrea Vendrame (DNS)Androni Giocattoli
-Stefano Pirazzi (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Edward Ravasi (DNF)Italy National Selection
-Carlos Barbero Cuesta (DNF)Movistar Team
-Davide Martinelli (DNF)Etixx - Quick Step
-Alexandre Geniez (DNF)AG2R La Mondiale
-William Bonnet (DNF)FDJ
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Svein Tuft (DNF)Orica-GreenEdge
-Jay Robert Thomson (DNF)MTN Qhubeka
-Ramon Sinkeldam (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Ben Hermans (DNF)BMC Racing Team
-Nicola Boem (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Bart De Clercq (DNF)Lotto Soudal
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Steve Morabito (DNF)FDJ
-Juan Jose Lobato (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Boy van Poppel (DNF)RadioShack-Nissan
-Kohei Uchima (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Sacha Modolo (DNF)Lampre-Merida
-Domen Novak (DNF)Adria Mobil
-Mark Renshaw (DNF)MTN Qhubeka
-Peter Sagan (DNF)Team NetApp
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Eduard Michael Grosu (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Nuno Matos (DNF)Movistar Team
-Jens Keukeleire (DNF)Orica-GreenEdge
-Sean De Bie (DNF)Lotto Soudal
-Bertjan Lindeman (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Johann van Zyl (DNF)MTN Qhubeka
-Hubert Dupont (DNF)AG2R La Mondiale
-Carlos Betancur (DNF)Movistar Team
-Kanstantsin Siutsou (DNF)MTN Qhubeka
-Manuele Boaro (DNF)Tinkoff-Saxo
-Alessandro Tonelli (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Przemyslaw Niemiec (DNF)Lampre-Merida
-Kristijan Durasek (DNF)Lampre-Merida
-Wilco Kelderman (DNF)Argos-Shimano
-Jean-Pierre Drucker (DNF)BMC Racing Team
-Mirco Maestri (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Alexey Vermeulen (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Alan Marangoni (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Edoardo Zardini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Nikolas Maes (DNF)Lotto Soudal
-Alberto Bettiol (DNF)Italy National Selection
-Tobias Ludvigsson (DNF)FDJ
-Sep Vanmarcke (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Dmitri Gruzdev (DNF)Astana Pro Team
-Jhonatan Restrepo (DNF)Katusha
-Pawel Poljanski (DNF)Team NetApp
-Laurens ten Dam (DNF)Argos-Shimano
-Maximiliano Richeze (DNF)Lampre-Merida
-Anthony Roux (DNF)FDJ
-Luca Pacioni (DNF)Androni Giocattoli
-Marco Benfatto (DNF)Androni Giocattoli
-Ian Boswell (DNF)Team Sky
-Bernhard Eisel (DNF)MTN Qhubeka
-Mads Pedersen (DNF)RadioShack-Nissan
-Maciej Bodnar (DNF)Team NetApp
-Jurgen Roelandts (DNF)Lotto Soudal
-Dylan van Baarle (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Sebastiaan Langeveld (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Luca Wackermann (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Jose Joaquin Rojas (DNF)Movistar Team
-Mads Wuertz Schmidt (DNF)Katusha
-Ivan Sosa (DNF)Androni Giocattoli
-Nicola Bagioli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Davide Ballerini (DNF)Androni Giocattoli
-Daniel Teklehaymanot (DNF)MTN Qhubeka
-Gianluca Brambilla (DNF)Italy National Selection
-Owain Doull (DNF)Team Wiggins
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Roman Kreuziger (DNF)Orica-GreenEdge
-Marco Coledan (DNF)RadioShack-Nissan
-Bob Jungels (DNF)RadioShack-Nissan
-Eugenio Alafaci (DNF)RadioShack-Nissan
-Antonio Pedrero (DNF)Movistar Team
-Yuma Koishi (DNF)Nippo - Vini Fantini
Następne mecze
Włochy
KolarstwoStrade Bianche
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Pumas 0-1 Veracruz
    GolGol: 39' Sebastian Velazquez
  • Eldense 0-2 Valencia B
    Kartka Kartka: 90' Siro Lopez
  • Albacete 0-1 Toledo
    GolGol: 89' Dominguez
  • Tromsø 0-3 Stabæk
    Zmiana: 84' Wchodzi na boiska Tchuimeni-Nimely Schodzi z boiska Kassi
  • Veria FC 4-3 Asteras Tripolis
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Papadopoulos Schodzi z boiska Miljevic
  • Philadelphia Phillies 0-0 Atlanta Braves
    Zmiana statusu meczu: 1. zmiana
  • Veria FC 4-3 Asteras Tripolis
    Kartka Kartka: 77' Triantafyllopoulos
  • CD Palencia Balompie 1-3 Arandina CF
    GolGol: 20' Trigueros
  • Vipers Kristiansand - Sola
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia