Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 10. kolejki Lotto Ekstraklasy
Po rozgrywkach Pucharu Polski i zmianach trenerów, znów nadchodzą Ekstraklasowe emocje
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Strade Bianche

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Włochy
KolarstwoStrade Bianche
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 4 marzec 17, Siena - Siena, Dystans: 175km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Michal KwiatkowskiTeam Sky4:42:42
2Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:15
3Tim WellensLotto Soudal+0:17
4Zdenek StybarEtixx - Quick Step+0:23
5Tom DumoulinArgos-Shimano+1:26
6Luke DurbridgeOrica-GreenEdge+1:26
7Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+1:29
8Tiesj BenootLotto Soudal+2:20
9Thibaut PinotFDJ+2:23
10Scott ThwaitesMTN Qhubeka+2:52
11Jose GoncalvesKatusha+3:10
12Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+4:05
13Fabio FellineItaly National Selection+4:05
14Luis Leon SanchezAstana Pro Team+4:41
15Stefan KuengBMC Racing Team+5:31
16Vegard Stake LaengenLampre-Merida+5:41
17Gianni MosconItaly National Selection+5:55
19Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+8:15
20Truls Engen KorsaethAstana Pro Team+8:15
21Matteo TrentinItaly National Selection+8:41
22Oscar GattoAstana Pro Team+10:13
23Jan BakelantsAG2R La Mondiale+10:15
24Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+10:16
25Giovanni ViscontiMovistar Team+10:20
26Brent BookwalterBMC Racing Team+10:20
27Petr VakocEtixx - Quick Step+10:20
28Sebastien ReichenbachFDJ+10:21
29Andrey AmadorMovistar Team+10:24
30Andriy GrivkoAstana Pro Team+10:29
31Nathan HaasMTN Qhubeka+10:29
32Fabio AruAstana Pro Team+10:30
33Salvatore PuccioTeam Sky+10:30
34Julien VermoteEtixx - Quick Step+10:30
35Primoz RoglicAdria Mobil+10:36
36Michael Valgren AndersenAstana Pro Team+10:41
37Tao Geoghegan HartTeam Sky+10:41
38Moreno MoserAstana Pro Team+10:44
39Nils PolittTeam Stoelting+10:49
40Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+10:51
41Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+10:51
42Hugo HouleAG2R La Mondiale+13:37
43Damiano CarusoBMC Racing Team+13:37
44Vincenzo NibaliAstana Pro Team+13:38
45Maxime MonfortLotto Soudal+13:38
46Tomasz MarczynskiLotto Soudal+13:38
47Marco MarcatoLampre-Merida+13:38
48Mike TeunissenArgos-Shimano+13:38
49Georg PreidlerArgos-Shimano+13:38
50Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+13:38
51Nans PetersAG2R La Mondiale+13:38
52Enrico BattaglinBlanco Pro Cycling Team+13:38
53Marcus BurghardtTeam NetApp+13:38
54Tiago MachadoKatusha+13:45
55Marco CanolaNippo - Vini Fantini+13:46
56Christoph PfingstenTeam NetApp+13:46
57Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+13:46
58Richard CarapazMovistar Team+13:46
59Michal GolasTeam Sky+13:49
60Gregor MuehlbergerFelbermayr - Simplon Wels+13:49
61Jack HaigOrica-GreenEdge+13:49
62Matthieu LadagnousFDJ+13:51
63Antwan TolhoekTeam Roompot+13:54
64Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+13:54
65Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+13:56
66Daniel OssBMC Racing Team+14:01
67Jeremy RoyFDJ+14:08
68Sam BewleyOrica-GreenEdge+14:23
69Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+14:38
70Manuel QuinziatoBMC Racing Team+18:54
71Jay McCarthyTeam NetApp+18:54
72Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+18:55
73Alex HowesTeam Cannondale-Garmin+18:55
74Ivan CortinaEtixx - Quick Step+18:55
75Toms SkujinsHincapie Racing Team+18:55
76Chad HagaArgos-Shimano+18:55
77Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+19:00
78Simone VelascoBardiani-CSF Pro Team+22:38
79Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+22:52
80Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+22:52
81David PerAdria Mobil+22:52
82Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+22:52
83Diego RosaAstana Pro Team+22:52
84Cesare BenedettiTeam NetApp+22:52
85Markel IrizarRadioShack-Nissan+22:52
86Jorge ArcasMovistar Team+22:52
87Angel ViciosoKatusha+22:52
88Maxim BelkovKatusha+22:52
89Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+22:52
-Anthony Roux (DNF)FDJ
-Owain Doull (DNF)Team Wiggins
-Maximiliano Richeze (DNF)Lampre-Merida
-Luca Pacioni (DNF)Androni Giocattoli
-Nicola Bagioli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Davide Ballerini (DNF)Androni Giocattoli
-Mads Wuertz Schmidt (DNF)Katusha
-Alexandre Geniez (DNF)AG2R La Mondiale
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Alessandro Tonelli (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Daniel Teklehaymanot (DNF)MTN Qhubeka
-Bernhard Eisel (DNF)MTN Qhubeka
-Mads Pedersen (DNF)RadioShack-Nissan
-Gianluca Brambilla (DNF)Italy National Selection
-Ian Boswell (DNF)Team Sky
-Jurgen Roelandts (DNF)Lotto Soudal
-William Bonnet (DNF)FDJ
-Kanstantsin Siutsou (DNF)MTN Qhubeka
-Yuma Koishi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Bertjan Lindeman (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Sean De Bie (DNF)Lotto Soudal
-Edward Ravasi (DNF)Italy National Selection
-Johann van Zyl (DNF)MTN Qhubeka
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Dylan van Baarle (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Sebastiaan Langeveld (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Wilco Kelderman (DNF)Argos-Shimano
-Marco Benfatto (DNF)Androni Giocattoli
-Kristijan Durasek (DNF)Lampre-Merida
-Maciej Bodnar (DNF)Team NetApp
-Roman Kreuziger (DNF)Orica-GreenEdge
-Luca Wackermann (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Jose Joaquin Rojas (DNF)Movistar Team
-Manuele Boaro (DNF)Tinkoff-Saxo
-Przemyslaw Niemiec (DNF)Lampre-Merida
-Peter Sagan (DNF)Team NetApp
-Mark Renshaw (DNF)MTN Qhubeka
-Juan Jose Lobato (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Steve Morabito (DNF)FDJ
-Sacha Modolo (DNF)Lampre-Merida
-Alexey Vermeulen (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Boy van Poppel (DNF)RadioShack-Nissan
-Nicola Boem (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Nikolas Maes (DNF)Lotto Soudal
-Edoardo Zardini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Alan Marangoni (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Mirco Maestri (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Laurens ten Dam (DNF)Argos-Shimano
-Dmitri Gruzdev (DNF)Astana Pro Team
-Pawel Poljanski (DNF)Team NetApp
-Jean-Pierre Drucker (DNF)BMC Racing Team
-Sep Vanmarcke (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Tobias Ludvigsson (DNF)FDJ
-Hubert Dupont (DNF)AG2R La Mondiale
-Carlos Betancur (DNF)Movistar Team
-Alberto Bettiol (DNF)Italy National Selection
-Marco Coledan (DNF)RadioShack-Nissan
-Domen Novak (DNF)Adria Mobil
-Jhonatan Restrepo (DNF)Katusha
-Kohei Uchima (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Bob Jungels (DNF)RadioShack-Nissan
-Ben Hermans (DNF)BMC Racing Team
-Svein Tuft (DNF)Orica-GreenEdge
-Carlos Barbero Cuesta (DNF)Movistar Team
-Antonio Pedrero (DNF)Movistar Team
-Eugenio Alafaci (DNF)RadioShack-Nissan
-Jens Keukeleire (DNF)Orica-GreenEdge
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Ramon Sinkeldam (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Stefano Pirazzi (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Eduard Michael Grosu (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Davide Martinelli (DNF)Etixx - Quick Step
-Ivan Sosa (DNF)Androni Giocattoli
-Bart De Clercq (DNF)Lotto Soudal
-Nuno Matos (DNF)Movistar Team
-Jay Robert Thomson (DNF)MTN Qhubeka
-Andrea Vendrame (DNS)Androni Giocattoli
Następne mecze
Włochy
KolarstwoStrade Bianche
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Consadole Sapporo 0-0 Albirex Niigata
    Zmiana: 30' Wchodzi na boiska Kawata Schodzi z boiska Tomiyama
  • Chunichi Dragons 0-8 Yokohama BayStars
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • K. H. Ahn 0-2 V. Lepchenko
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Consadole Sapporo 0-0 Albirex Niigata
    Zmiana: 28' Wchodzi na boiska Kanayama Schodzi z boiska Gu
  • Consadole Sapporo 0-0 Albirex Niigata
    Kartka Kartka: 22' Tomiyama
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia