Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Tour de l'Ain

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoTour de l'Ain
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 12 sierpień 17, Lelex - Culoz, Dystans: 111.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexandre GeniezAG2R La Mondiale2:52:56
2Thibaut PinotFDJ+0:00
3Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
4Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:04
5Aurelien Paret-Peintre+0:04
7Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:04
8Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:04
9Clement ChevrierAG2R La Mondiale+0:04
10Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:04
11Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+0:04
12Vadim PronskiyAstana City+0:04
13Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+0:04
14Victor LafayCofidis+0:04
15Stephane RossettoCofidis+0:04
16Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:04
17Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:04
18Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:04
19Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:04
20Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:04
21Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:04
22David GauduFDJ+0:07
23Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+2:20
24Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+2:32
25Pierre GouaultHP BTP–Auber93+2:32
26Roland ThalmannRoth - Skoda+2:32
27Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+2:32
28Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+2:32
29Florian Stork+2:32
30Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+2:32
31Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+2:32
32Valentin BaillifardRoth - Skoda+2:32
33Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+2:34
34Fabrice JeandesbozTeam Europcar+4:21
35Joris NieuwenhuisRabobank Development Team+4:52
36Galym AkhmetovAstana City+4:52
37Jimmy TurgisCofidis+4:52
38Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+5:40
39Jeremy BescondHP BTP–Auber93+5:40
40Jeremy CornuTeam Europcar+5:40
41Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+5:40
42Damian LuscherRoth - Skoda+6:29
43Tanguy TurgisCofidis+8:13
44Francesco GavazziAndroni Giocattoli+8:13
45Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+8:13
46Ryan AndersonTeam Europcar+9:03
47David MenutHP BTP–Auber93+9:03
48John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+9:03
49Paul OurselinTeam Europcar+9:03
50Julien BerardAG2R La Mondiale+9:03
51Bryan NauleauTeam Europcar+9:03
52Valentin MadouasFDJ+9:03
53Clement RussoAG2R La Mondiale+10:08
54Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+10:08
55Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+10:08
56Matvey NikitinAstana City+10:08
57Florian NowakChristina Jewelry Pro Cycling+10:08
58Andrea PaliniAndroni Giocattoli+10:08
59Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+10:08
60Anton KuzminAstana City+10:08
61Felix Gall+10:08
62Vladimir TsoyAstana City+10:08
63Sergey LuchshenkoAstana City+10:08
64Simon SellierTeam Europcar+10:08
65Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+10:08
66Marco FrapportiAndroni Giocattoli+10:08
67Frederic BrunTeam Europcar+10:08
68Arnaud CourteilleFDJ+10:08
69Flavien MaureletHP BTP–Auber93+10:08
70Mathieu BurgaudeauTeam Europcar+10:08
71Jarno Mobach+11:54
72Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+12:52
73Juan Jose LobatoSpain National Selection+12:55
74Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+12:56
75Anthony TurgisCofidis+12:56
76Louis PijourletRoubaix Lille Metropole+14:50
77Lukas JaunRoth - Skoda+15:45
78Colin StuessiRoth - Skoda+15:45
79Geoffrey SoupeCofidis+18:06
80Nacer BouhanniCofidis+18:06
81Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+18:06
82Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+19:52
83Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+22:08
84Jeremy LecroqEtixx - Ihned+22:47
85Christian Koch+22:47
86Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+25:22
87Axel Journiaux+25:25
88Robert Kessler+25:32
-Romain Campistrous (DNS)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Evaldas Siskevicius (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Marco Benfatto (DNF)Androni Giocattoli
-Johan Le Bon (DNF)FDJ
-Bruno Armirail (DNF)FDJ
-Patrick Haller (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 11 sierpień 17, Lagnieu - Oyonnax, Dystans: 135.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1David GauduFDJ3:31:05
2Thibaut PinotFDJ+0:00
3Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:55
4Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+1:10
5Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+1:10
6Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+1:10
7Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+1:32
8Valentin MadouasFDJ+1:32
9Aurelien Paret-Peintre+1:32
10Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+1:32
11Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:32
12Vadim PronskiyAstana City+1:32
13Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+1:32
14Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+1:32
16Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+1:32
17Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+1:32
18Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:32
19Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+1:32
20Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+1:32
21Victor LafayCofidis+1:32
22Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+1:32
23Stephane RossettoCofidis+1:52
24Colin StuessiRoth - Skoda+2:19
25Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+2:21
26Arnaud CourteilleFDJ+2:39
27Florian Stork+2:39
28Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+3:07
29Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+4:57
30Jimmy TurgisCofidis+4:57
31Jeremy CornuTeam Europcar+5:09
32Jeremy BescondHP BTP–Auber93+5:09
33Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+5:09
34Felix Gall+5:09
35Bryan NauleauTeam Europcar+5:09
36Anthony TurgisCofidis+5:09
37Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+5:09
38Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+5:09
39Valentin BaillifardRoth - Skoda+5:09
40Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+8:57
41Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+9:19
42Paul OurselinTeam Europcar+9:19
43Pierre GouaultHP BTP–Auber93+9:19
44Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+9:19
45Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+9:19
46Flavien MaureletHP BTP–Auber93+9:19
47Fabrice JeandesbozTeam Europcar+10:51
48Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+10:57
49Clement ChevrierAG2R La Mondiale+10:57
50David MenutHP BTP–Auber93+10:57
51Galym AkhmetovAstana City+10:57
52Anton KuzminAstana City+10:57
53Francesco GavazziAndroni Giocattoli+10:57
54Marco FrapportiAndroni Giocattoli+10:57
55Florian NowakChristina Jewelry Pro Cycling+10:57
56Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+12:30
57Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+16:40
58Frederic BrunTeam Europcar+16:46
59Bruno ArmirailFDJ+19:45
60Johan Le BonFDJ+19:46
61Geoffrey SoupeCofidis+20:57
62Nacer BouhanniCofidis+20:57
63Tanguy TurgisCofidis+20:57
64Patrick Haller+20:57
65Sergey LuchshenkoAstana City+20:57
66Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+20:57
67Roland ThalmannRoth - Skoda+20:57
68Damian LuscherRoth - Skoda+20:57
69Lukas JaunRoth - Skoda+20:57
70Robert Kessler+20:57
71Joris NieuwenhuisRabobank Development Team+20:57
72Matvey NikitinAstana City+20:57
73Vladimir TsoyAstana City+20:57
74Christian Koch+20:57
75Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+20:57
76Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+20:57
77Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+20:57
78Simon SellierTeam Europcar+20:57
79Jeremy LecroqEtixx - Ihned+20:57
80Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+20:57
81Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+20:57
82Juan Jose LobatoSpain National Selection+20:57
83Axel Journiaux+20:57
84John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+20:57
85Marco BenfattoAndroni Giocattoli+20:57
86Mathieu BurgaudeauTeam Europcar+20:57
87Ryan AndersonTeam Europcar+20:57
88Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+20:57
89Louis PijourletRoubaix Lille Metropole+20:57
90Julien BerardAG2R La Mondiale+20:57
91Andrea PaliniAndroni Giocattoli+20:57
92Jarno Mobach+24:17
93Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+28:24
94Clement RussoAG2R La Mondiale+29:35
-Anthony Maldonado (DNS)HP BTP–Auber93
-Martin Salmon (DNF)
-Samuel Dumoulin (DNF)AG2R La Mondiale
-Matthias Reutimann (DNF)Roth - Skoda
-Danilo Napolitano (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Nils Eekhoff (DNF)
-Steven Tronet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 10 sierpień 17, Amberieu-en-Bugey - Saint-Vulbas, Dystans: 145km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Nacer BouhanniCofidis3:19:36
2Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:00
3Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:00
4Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:00
5Juan Jose LobatoSpain National Selection+0:00
6Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:00
7Geoffrey SoupeCofidis+0:00
8Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+0:00
9Colin StuessiRoth - Skoda+0:00
10Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:00
11Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
12Joris NieuwenhuisRabobank Development Team+0:00
13Patrick Haller+0:00
14Lukas JaunRoth - Skoda+0:00
15Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
16Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:00
17Simon SellierTeam Europcar+0:00
18Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:00
19David GauduFDJ+0:00
20Aurelien Paret-Peintre+0:00
21Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:00
22Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+0:00
23Bryan NauleauTeam Europcar+0:00
24Jarno Mobach+0:00
26Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:00
27Galym AkhmetovAstana City+0:00
28Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:00
29Arnaud CourteilleFDJ+0:00
30Thibaut PinotFDJ+0:00
31Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:00
32Sergey LuchshenkoAstana City+0:00
33Valentin MadouasFDJ+0:00
34Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:00
35Andrea PaliniAndroni Giocattoli+0:00
36Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:00
37Damian LuscherRoth - Skoda+0:00
38Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:00
39Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+0:00
40Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:00
41Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+0:00
42Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:00
43Christian Koch+0:00
44Vladimir TsoyAstana City+0:00
45Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+0:00
46Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:00
47Roland ThalmannRoth - Skoda+0:00
48Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
49Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:00
50Nils Eekhoff+0:00
51Clement ChevrierAG2R La Mondiale+0:00
52Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:00
53Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
54Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:00
55Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:00
56Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:00
57Jimmy TurgisCofidis+0:00
58Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+0:00
59Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:00
60Stephane RossettoCofidis+0:00
61Axel Journiaux+0:00
62Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:00
63Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:00
64Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
65Johan Le BonFDJ+0:00
66Frederic BrunTeam Europcar+0:00
67Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+0:00
68Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:00
69Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:00
70Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:00
71Mathieu BurgaudeauTeam Europcar+0:00
72Florian NowakChristina Jewelry Pro Cycling+0:00
73Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:00
74Paul OurselinTeam Europcar+0:00
75Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
76John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:00
77Matvey NikitinAstana City+0:00
78Victor LafayCofidis+0:00
79Julien BerardAG2R La Mondiale+0:00
80Anthony TurgisCofidis+0:00
81Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:00
82Clement RussoAG2R La Mondiale+0:00
83Bruno ArmirailFDJ+0:00
84Felix Gall+0:00
85Anton KuzminAstana City+0:00
86Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
87Florian Stork+0:00
88Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
89Louis PijourletRoubaix Lille Metropole+0:00
90Ryan AndersonTeam Europcar+0:00
91Vadim PronskiyAstana City+0:00
92Fabrice JeandesbozTeam Europcar+0:00
93Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:00
94Robert Kessler+0:00
95Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+0:00
96Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+0:00
97Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:28
98David MenutHP BTP–Auber93+0:00
99Tanguy TurgisCofidis+1:45
100Martin Salmon+9:56
101Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:00
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 9 sierpień 17, Polliat - Trevoux, Dystans: 141.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Juan Jose LobatoSpain National Selection3:11:10
2Nacer BouhanniCofidis+0:00
3Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
4Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
5Clement RussoAG2R La Mondiale+0:00
6Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:00
7Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:00
8Joris NieuwenhuisRabobank Development Team+0:00
9David MenutHP BTP–Auber93+0:00
10Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:00
11Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+0:00
12Colin StuessiRoth - Skoda+0:00
13Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
14Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:00
15Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:00
16Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:00
17Simon SellierTeam Europcar+0:00
18Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:00
19Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+0:00
20Lukas JaunRoth - Skoda+0:00
21Victor LafayCofidis+0:00
22Bryan NauleauTeam Europcar+0:00
23Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+0:00
24Thibaut PinotFDJ+0:00
25Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+0:00
26Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
27Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:00
28Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:00
29Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:00
30Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
31Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:00
32Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:00
33Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:00
34Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:00
35Jarno Mobach+0:00
36Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:00
37Clement ChevrierAG2R La Mondiale+0:00
38Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:00
39Johan Le BonFDJ+0:00
40Ryan AndersonTeam Europcar+0:00
42Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:00
43Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:00
44Matvey Nikitin+0:00
45Aurelien Paret-Peintre+0:00
46Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:00
47Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:00
48Patrick Haller+0:00
49Sergey Luchshenko+0:00
50Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:00
51Arnaud CourteilleFDJ+0:00
52Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
53Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+0:00
54David GauduFDJ+0:00
55Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:00
56Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:00
57Galym Akhmetov+0:00
58Valentin MadouasFDJ+0:00
59Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:00
60Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+0:00
61Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:00
62Frederic BrunTeam Europcar+0:00
63Julien BerardAG2R La Mondiale+0:00
64Stephane RossettoCofidis+0:00
65Fabrice JeandesbozTeam Europcar+0:00
66Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+0:00
67Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:00
68Roland ThalmannRoth - Skoda+0:00
69Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:00
70Andrea PaliniAndroni Giocattoli+0:00
71Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
72Florian Stork+0:20
73Louis PijourletRoubaix Lille Metropole+0:20
74Paul OurselinTeam Europcar+0:21
75Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:28
76Robert Kessler+0:28
77Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:30
78Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+0:33
79Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+0:34
80Geoffrey SoupeCofidis+0:36
81Florian NowakChristina Jewelry Pro Cycling+0:39
82Anthony TurgisCofidis+0:50
83Vadim Pronskiy+0:50
84Anton Kuzmin+0:50
85Jeremy LecroqEtixx - Ihned+3:16
86Mathieu BurgaudeauTeam Europcar+3:16
87Vladimir Tsoy+3:16
88Damian LuscherRoth - Skoda+3:16
89Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+3:16
90Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+3:16
91John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+3:16
92Martin Salmon+3:16
93Felix Gall+3:16
94Nils Eekhoff+4:04
95Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+5:03
96Bruno ArmirailFDJ+5:50
97Christian Koch+5:50
98Jimmy TurgisCofidis+5:50
99Matthias ReutimannRoth - Skoda+5:50
100Tanguy TurgisCofidis+5:50
101Axel Journiaux+5:50
-Jurgen van den Broeck (DNF)Blanco Pro Cycling Team
Status: Koniec
LIVE!
Prologue » 8 sierpień 17, Bourg-en-Bresse - Bourg-en-Bresse, Dystans: 3.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Johan Le BonFDJ04:32
2Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:02
3Anthony TurgisCofidis+0:02
4Thibaut PinotFDJ+0:03
5Juan Jose LobatoSpain National Selection+0:04
6Stephane RossettoCofidis+0:05
7Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:05
8Valentin MadouasFDJ+0:06
9Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:06
10Nacer BouhanniCofidis+0:06
11Steven KruijswijkBlanco Pro Cycling Team+0:07
12Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+0:07
13Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:07
14David GauduFDJ+0:08
15Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:08
16Jarno Mobach+0:08
17Clement RussoAG2R La Mondiale+0:08
18Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:09
19Stef ClementBlanco Pro Cycling Team+0:09
20Roland ThalmannRoth - Skoda+0:09
21Patrick Haller+0:09
22Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:10
23Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:10
24Bruno ArmirailFDJ+0:10
25Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:10
26Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:10
27Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+0:10
28Louis Pijourlet+0:10
29Joris NieuwenhuisRabobank Development Team+0:11
30Andrea PaliniAndroni Giocattoli+0:11
31Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:11
32Geoffrey SoupeCofidis+0:11
33Nils Eekhoff+0:12
34Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:12
35Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:12
36Julien BerardAG2R La Mondiale+0:13
37Mathieu Burgaudeau+0:13
38Bryan NauleauTeam Europcar+0:13
39Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:14
40Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+0:14
41Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+0:15
42Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+0:15
43Colin StuessiRoth - Skoda+0:15
44Paul OurselinTeam Europcar+0:15
45Ryan AndersonTeam Europcar+0:15
46Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:15
47Damian LuscherRoth - Skoda+0:15
48Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:16
49Arnaud CourteilleFDJ+0:16
50Florian Stork+0:16
51Frederic BrunBretagne-Seche Environnement+0:16
52Jeremy CornuTeam Europcar+0:16
54Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:16
55Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:17
56Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:17
57Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:17
58Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:18
59Victor LafayCofidis+0:18
60Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:18
61Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+0:18
62Matvey Nikitin+0:19
63Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+0:19
64Vladimir Tsoy+0:19
65Flavien Maurelet+0:19
66Tanguy Turgis+0:20
67Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:20
68Jimmy TurgisCofidis+0:20
69Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+0:20
70Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:20
71Simon SellierTeam Europcar+0:20
72Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:20
73David MenutHP BTP–Auber93+0:20
74Vadim Pronskiy+0:20
75Clement ChevrierAG2R La Mondiale+0:21
76Anton Kuzmin+0:22
77Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:22
78Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:23
79Robert Kessler+0:23
80Sergey Luchshenko+0:24
81Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:24
82Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:24
83Fabrice JeandesbozTeam Europcar+0:24
84Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:24
85Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:25
86Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:25
87Axel Journiaux+0:26
88Jurgen van den BroeckBlanco Pro Cycling Team+0:26
89Felix Gall+0:26
90Lukas JaunRoth - Skoda+0:27
91Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+0:28
92Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:29
93Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:29
94Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+0:29
95Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+0:29
96Martin Salmon+0:31
97John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:31
98Galym Akhmetov+0:32
99Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+0:33
100Florian NowakChristina Jewelry Pro Cycling+0:34
101Christian Koch+0:38
102Aurelien Paret-Peintre+0:43
Następne mecze
Francja
KolarstwoTour de l'Ain
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour de l'Ain

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Thibaut Pinot FDJ 12:59:10
2 David Gaudu FDJ +0:14
3 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +0:52
4 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli +1:25
5 Steven Kruijswijk Blanco Pro Cycling Team +1:30
6 Brice Feillu Bretagne-Seche Environnement +1:35
7 Maxime Bouet Bretagne-Seche Environnement +1:51
8 Stef Clement Blanco Pro Cycling Team +1:54
9 Kevin Ledanois Bretagne-Seche Environnement +1:55
10 Anthony Delaplace Bretagne-Seche Environnement +1:55
11 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +2:00
12 Team Marseille 13 KTM +2:01
13 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +2:03
14 Victor Lafay Cofidis +2:03
15 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +2:03
16 Angel Madrazo Team Marseille 13 KTM +2:05
17 Stephane Rossetto Cofidis +2:10
18 Guillaume Levarlet Wanty - Groupe Gobert +2:14
19 Aurelien Paret-Peintre +2:28
20 Vadim Pronskiy Astana City +2:55
21 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +4:33
22 Romain Le Roux Equipe Cycliste Armee de Terre +5:20
23 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +5:39
24 Florian Stork +5:56
25 Rodolfo Andres Torres Agudelo Androni Giocattoli +8:01
26 Valentin Baillifard Roth - Skoda +8:12
27 Johannes Schinnagel Felbermayr - Simplon Wels +8:35
28 Pierre-Luc Perrichon Bretagne-Seche Environnement +10:01
29 Valentin Madouas FDJ +10:50
30 Jeremy Bescond HP BTP–Auber93 +11:07
31 Thibault Ferasse Equipe Cycliste Armee de Terre +11:08
32 Jeremy Cornu Team Europcar +11:14
33 Clement Chevrier AG2R La Mondiale +11:31
34 Fabien Canal Equipe Cycliste Armee de Terre +11:48
35 Pierre Gouault HP BTP–Auber93 +12:24
36 Arnaud Courteille FDJ +13:12
37 Romain Combaud Team Marseille 13 KTM +14:27
38 Bryan Nauleau Team Europcar +14:34
39 Alexey Vermeulen Blanco Pro Cycling Team +15:18
40 Fabrice Jeandesboz Team Europcar +15:45
41 Jimmy Turgis Cofidis +16:08
42 Galym Akhmetov +16:30
43 Colin Stuessi Roth - Skoda +18:28
44 Julien Antomarchi Roubaix Lille Metropole +18:38
45 Anthony Turgis Cofidis +19:06
46 Paul Ourselin Team Europcar +19:07
47 Felix Gall +19:08
48 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +19:30
49 Kevin Le Cunff HP BTP–Auber93 +19:53
50 Flavien Maurelet HP BTP–Auber93 +19:55
51 Nicolas Baldo HP BTP–Auber93 +19:56
52 David Menut HP BTP–Auber93 +20:29
53 Marco Frapporti Androni Giocattoli +21:30
54 Anton Kuzmin Astana City +22:26
55 Florian Nowak +22:27
56 Julien Loubet Equipe Cycliste Armee de Terre +22:28
57 Roland Thalmann Roth - Skoda +23:47
58 Joris Nieuwenhuis +26:09
59 Frederic Brun Team Europcar +27:19
60 Julien Berard AG2R La Mondiale +30:22
61 Ryan Anderson Team Europcar +30:24
62 Damian Luscher Roth - Skoda +31:06
63 Andrea Palini Androni Giocattoli +31:25
64 Matvey Nikitin Astana City +31:33
65 Simon Sellier +31:34
66 Sergey Luchshenko Astana City +31:38
67 Georg Zimmermann Felbermayr - Simplon Wels +31:47
68 Juan Jose Lobato Blanco Pro Cycling Team +33:55
69 John Rodriguez Team Marseille 13 KTM +33:56
70 Maxime Daniel Bretagne-Seche Environnement +33:59
71 Amund Groendahl Jansen Blanco Pro Cycling Team +34:12
72 Mathieu Burgaudeau Team Europcar +34:43
73 Vladimir Tsoy Astana City +34:49
74 Louis Pijourlet Roubaix Lille Metropole +36:26
75 Jarno Mobach +36:28
76 Tanguy Turgis Cofidis +37:14
77 Lukas Jaun Roth - Skoda +37:18
78 Nacer Bouhanni Cofidis +39:02
79 Benjamin Giraud Team Marseille 13 KTM +39:36
80 Geoffrey Soupe Cofidis +39:59
81 Clement Russo AG2R La Mondiale +40:00
82 Nicolas Vereecken Roubaix Lille Metropole +41:13
83 Emiel Vermeulen Roubaix Lille Metropole +43:26
84 Jeremy Lecroq Roubaix Lille Metropole +47:29
85 Felix Pouilly Roubaix Lille Metropole +47:29
86 Robert Kessler +47:29
87 Christian Koch +50:21
88 Axel Journiaux +52:47
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Ross County 2-2 Kilmarnock
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Huddersfield 0-3 Chelsea
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Ampadu Schodzi z boiska Christensen
  • Ross County 2-2 Kilmarnock
    Kartka Kartka: 90' Mulumbu
  • Angers 1-0 Metz
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Maziz Schodzi z boiska Thill
  • Freiburg 1-0 Bor. Monchengladbach
    Zmiana: 83' Wchodzi na boiska Kath Schodzi z boiska Kleindienst
  • Zwolle 1-1 Alkmaar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Torquay 1-1 Gateshead
    GolGol: 90' McGinty
  • Angers 1-0 Metz
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Youcef Belaili Schodzi z boiska Tahrat
  • Yeovil 1-1 Port Vale
    GolGol: 83' Harness
  • Burnley 1-0 Stoke
    GolGol: 89' Barnes
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia