Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Tour de Slovaquie

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 11 czerwiec 17, Trnava - Trnava, Dystans: 152.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Ivan SavitskyRusVelo3:24:42
2Rok KorosecAmplatz-BMC+0:00
3Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+0:00
4Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:00
5Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:00
6Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
7Mattia VielMG Kvis - Wilier+0:00
8Jose ViejoSpain National Selection+0:00
9Andriy KulykTeam Kolss+0:00
10Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:00
11Kevin Pauwels+0:00
12Nicola ToffaliRoth - Skoda+0:00
13Maxim Piskunov+0:00
14Peeter Pruus+0:00
15Marco ZanottiParkhotel Valkenburg CT+0:00
16Florian BissingerWSA-Greenlife+0:00
17Sergei Rostovcev+0:00
18Tomas BuchacekWhirlpool-Author+0:00
19Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
20Denis Nekrasov+0:00
21Grigoriy Shtein+0:00
22Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:00
23Karel HnikCzech Republic National Selection+0:00
24Maris Bogdanovics+0:00
25Timon LodererWSA-Greenlife+0:00
26Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
27Peter KusztorAmplatz-BMC+0:00
28Nikita Panassenko+0:00
29Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:00
30Pawel CieslikWhirlpool-Author+0:00
31Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:00
32Kanan GahramanliSynergy Baku Cycling Project+0:00
33Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:00
34Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
35Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
36Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+0:00
37Joschka BeckBike Aid+0:00
38Kevin Hernandez+0:00
39Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:00
40Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:00
41Stephen BakkerTeam Jo Piels+0:00
42Matvey Nikitin+0:00
43Markus KopfaufWSA-Greenlife+0:00
44Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
45Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
46Hans-Joerg LeopoldWSA-Greenlife+0:14
47Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:19
48Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:22
49Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:22
50Josef CernyWhirlpool-Author+0:22
51Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:22
52Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:22
53Sergey Luchshenko+0:25
54Nikolay TrusovRusVelo+0:30
55Jiri PolnickyWhirlpool-Author+0:31
56Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:31
57Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+0:31
58Janos PelikanAmplatz-BMC+0:38
59Sven van LuijkParkhotel Valkenburg CT+0:38
60Salim KipkemboiBike Aid+0:38
61Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:40
62Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+0:40
63Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:40
64Henrik HammChristina Jewelry Pro Cycling+0:40
65Antonio SantoroMeridiana Kamen Team+0:40
66Robert Malik+0:40
67Vladimir Tsoy+0:40
68Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:40
69Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:40
70Juan AmadorTeam Manzana Postobon+0:40
71Eli Iserbyt+0:40
72Jonas EngelChristina Jewelry Pro Cycling+0:40
73Viktor FilutasUtensilnord Ora24.eu+0:51
74Attila Valter+1:03
75Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+1:06
77Martin HunalWhirlpool-Author+1:12
78Stefan PollWSA-Greenlife+1:16
79Roy GoldsteinCycling Academy Team+1:16
80Michael KukrleWhirlpool-Author+1:16
81Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+1:16
82Gabor Fejes+1:18
83Michal Hloza+1:18
84Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+1:18
85Thomas Joseph+1:20
86Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+1:20
87Stanimir CholakovMG Kvis - Wilier+1:20
88Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+1:20
89Aleksey RybalkinLokosphinx+1:20
90Andrey Prostokishin+1:20
91Michael Vanthourenhout+1:27
92Dieter VanthourenhoutBKCP–Corendon+1:27
93Vitaliy ButsTeam Kolss+1:38
94Adne Van EngelenBike Aid+1:48
95Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+2:02
96Matej MugerliAmplatz-BMC+2:27
97Andi BajcAmplatz-BMC+2:27
98Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+2:27
99Juraj LajchaKemo Dukla Trencin+2:27
100Matthias SchnapkaBike Aid+2:27
101Riccardo CenghialtaMG Kvis - Wilier+2:27
102Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+2:27
103Moritz FussneggerChristina Jewelry Pro Cycling+2:27
104Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+2:27
105Marco BernardinettiItaly National Selection+2:27
106Rick van BredaParkhotel Valkenburg CT+2:27
107Yannick MayerChristina Jewelry Pro Cycling+2:27
108Andris Vosekalns+2:36
110Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+2:41
111Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+2:52
112Daniel BichlmannBike Aid+2:56
113Juraj BellanKemo Dukla Trencin+3:17
114Daniel TurekCycling Academy Team+3:32
115Martin MahdarKemo Dukla Trencin+3:32
116Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+3:32
118Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+5:07
119Anton VorobyevRusVelo+5:26
120Johnatan SarmientoMassi - Kuwait Cycling Project+12:33
-Besmir Banushi (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Musa Mikayilzade (DNF)Synergy Baku Cycling Project
-Mehdi Tigrine (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Deins Kanepejs (DNF)
-Artem Ovechkin (DNF)RusVelo
-Ismayil Ilyasov (DNF)Synergy Baku Cycling Project
-Timothy Rugg (DNF)Bike Aid
-Emils Liepins (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 10 czerwiec 17, Nitra - Trnava, Dystans: 222.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
NQRuben Caseny (HD)Massi - Kuwait Cycling Project+40:02
1Matej MugerliAmplatz-BMC5:26:04
2Josef CernyWhirlpool-Author+0:07
3Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:07
4Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:07
5Michael Vanthourenhout+0:07
6Peeter Pruus+0:07
7Florian BissingerWSA-Greenlife+0:07
8Andriy KulykTeam Kolss+0:07
9Jiri PolnickyWhirlpool-Author+0:07
10Ivan SavitskyRusVelo+0:07
11Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:07
12Pawel CieslikWhirlpool-Author+0:07
13Thomas Joseph+0:07
14Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:07
15Nikita Panassenko+0:07
16Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:07
17Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:07
18Nicola ToffaliRoth - Skoda+0:07
19Henrik HammChristina Jewelry Pro Cycling+0:07
20Denis Nekrasov+0:07
21Grigoriy Shtein+0:07
22Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:07
23Andi BajcAmplatz-BMC+0:07
24Peter KusztorAmplatz-BMC+0:07
25Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:07
26Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:07
27Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+0:07
28Joschka BeckBike Aid+0:07
29Andriy VasylyukTeam Kolss+0:07
30Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:07
31Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:07
32Karel HnikCzech Republic National Selection+0:07
33Dieter VanthourenhoutBKCP–Corendon+0:07
34Jonas EngelChristina Jewelry Pro Cycling+0:07
35Deins Kanepejs+0:07
36Salim KipkemboiBike Aid+0:07
37Tomas BuchacekWhirlpool-Author+0:07
38Kevin Pauwels+0:07
39Timon LodererWSA-Greenlife+0:07
40Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:07
41Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:07
42Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+0:07
43Viktor FilutasUtensilnord Ora24.eu+0:07
44Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:07
45Eli Iserbyt+0:07
46Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:07
47Krists NeilandsCycling Academy Team+0:07
48Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:07
49Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:07
50Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+0:07
51Stephen BakkerTeam Jo Piels+0:07
52Vladimir Tsoy+0:07
53Johnatan SarmientoMassi - Kuwait Cycling Project+0:07
54Dennis van WindenCycling Academy Team+0:07
56Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:07
57Antonio SantoroMeridiana Kamen Team+0:07
58Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:07
59Marco ZanottiParkhotel Valkenburg CT+0:07
60Emils Liepins+0:07
61Rok KorosecAmplatz-BMC+0:23
62Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:25
63Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:25
64Kevin Hernandez+0:28
65Hans-Joerg LeopoldWSA-Greenlife+0:31
66Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+0:31
67Attila Valter+0:33
69Stanimir CholakovMG Kvis - Wilier+0:33
70Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+0:33
71Robert Malik+0:33
72Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:33
73Juraj BellanKemo Dukla Trencin+0:33
74Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+0:33
75Marco BernardinettiItaly National Selection+0:33
76Maris Bogdanovics+0:33
77Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:33
78Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:33
79Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:33
80Moritz FussneggerChristina Jewelry Pro Cycling+0:33
81Nikolay TrusovRusVelo+0:33
82Vitaliy ButsTeam Kolss+0:33
83Artem OvechkinRusVelo+0:33
84Michael KukrleWhirlpool-Author+0:33
85Stefan PollWSA-Greenlife+0:33
86Martin HunalWhirlpool-Author+0:33
87Martin MahdarKemo Dukla Trencin+0:33
88Daniel BichlmannBike Aid+0:33
89Adne Van EngelenBike Aid+0:33
90Janos PelikanAmplatz-BMC+0:40
91Gabor Fejes+0:40
92Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+0:42
93Anton VorobyevRusVelo+0:45
94Sergey Luchshenko+0:45
95Matvey Nikitin+0:07
96Markus KopfaufWSA-Greenlife+1:00
97Kanan GahramanliSynergy Baku Cycling Project+1:02
98Rick van BredaParkhotel Valkenburg CT+1:12
99Sven van LuijkParkhotel Valkenburg CT+0:07
100Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:07
101Aleksey RybalkinLokosphinx+1:37
102Roy GoldsteinCycling Academy Team+1:56
103Daniel TurekCycling Academy Team+1:56
104Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+2:15
105Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:07
106Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+0:07
107Juraj LajchaKemo Dukla Trencin+2:44
108Mattia VielMG Kvis - Wilier+11:41
109Andrey Prostokishin+11:41
110Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+13:02
111Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+13:02
112Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+13:02
113Timothy RuggBike Aid+17:10
115Sergei Rostovcev+23:02
116Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+23:02
117Maxim Piskunov+23:02
118Andris Vosekalns+23:02
120Riccardo CenghialtaMG Kvis - Wilier+23:02
121Musa MikayilzadeSynergy Baku Cycling Project+23:02
122Jose ViejoSpain National Selection+23:02
123Yannick MayerChristina Jewelry Pro Cycling+23:02
124Juan AmadorTeam Manzana Postobon+23:02
125Michal Hloza+23:02
126Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+23:02
127Ismayil IlyasovSynergy Baku Cycling Project+23:02
128Mehdi TigrineMassi - Kuwait Cycling Project+39:59
129Matthias SchnapkaBike Aid+40:02
-Daniel Moricz (DNF)Utensilnord Ora24.eu
-Kobe Goossens (DNF)
-David Puskad (DNF)
-Tomas Capek (DNF)Czech Republic National Selection
-Matej Krajicek (DNF)Kemo Dukla Trencin
-Nicolas Pietrula (DNF)Czech Republic National Selection
-Sergey Mosin (DNF)
-Nikolai Iliichev (DNF)
-Tomas Okrouhlicky (DNF)Czech Republic National Selection
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 9 czerwiec 17, Banska Bystrica - Nitra, Dystans: 172km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Matteo MalucelliAndroni Giocattoli4:11:50
2Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
3Matej MugerliAmplatz-BMC+0:00
4Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:00
5Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
6Josef CernyWhirlpool-Author+0:00
7Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
8Marco ZanottiParkhotel Valkenburg CT+0:00
9Rok KorosecAmplatz-BMC+0:00
10Ivan SavitskyRusVelo+0:00
11Matvey Nikitin+0:00
12Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:00
13Tomas BuchacekWhirlpool-Author+0:00
14Jose ViejoSpain National Selection+0:00
15Peeter Pruus+0:00
16Timon LodererWSA-Greenlife+0:00
17Florian BissingerWSA-Greenlife+0:00
18Kevin Pauwels+0:00
19Henrik HammChristina Jewelry Pro Cycling+0:00
20Grigoriy Shtein+0:00
21Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:00
22Nicola ToffaliRoth - Skoda+0:00
23Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:00
24Andriy KulykTeam Kolss+0:00
25Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:00
26Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
27Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:00
28Jiri PolnickyWhirlpool-Author+0:00
29Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:00
30Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:00
31Kanan GahramanliSynergy Baku Cycling Project+0:00
32Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:00
33Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
34Peter KusztorAmplatz-BMC+0:00
35Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:00
36Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:00
37Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:00
38Marco BernardinettiItaly National Selection+0:00
40Eli Iserbyt+0:00
41Moritz FussneggerChristina Jewelry Pro Cycling+0:00
42Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
43Mattia VielMG Kvis - Wilier+0:00
44Andi BajcAmplatz-BMC+0:00
45Nikita Panassenko+0:00
46Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:00
47Sergei Rostovcev+0:00
48Denis Nekrasov+0:00
49Sergey Luchshenko+0:00
50Sven van LuijkParkhotel Valkenburg CT+0:00
51Karel HnikCzech Republic National Selection+0:00
52Tomas OkrouhlickyCzech Republic National Selection+0:00
53Pawel CieslikWhirlpool-Author+0:00
54Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:00
55Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
56Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:00
57Stefan PollWSA-Greenlife+0:00
58Robert Malik+0:00
59Antonio SantoroMeridiana Kamen Team+0:00
60Maris Bogdanovics+0:00
61Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
62Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+0:00
63Vladimir Tsoy+0:00
64Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+0:00
65Kobe Goossens+0:00
66Joschka BeckBike Aid+0:00
67Daniel TurekCycling Academy Team+0:00
68Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+0:00
69Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+0:00
70Maxim Piskunov+0:00
71Daniel MoriczUtensilnord Ora24.eu+0:00
72Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:00
73Anton VorobyevRusVelo+0:00
74Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:00
75Jonas EngelChristina Jewelry Pro Cycling+0:00
76Martin MahdarKemo Dukla Trencin+0:00
77Kevin Hernandez+0:00
78Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:00
79Deins Kanepejs+0:00
80Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:00
81Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:00
82Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+0:00
83Ismayil IlyasovSynergy Baku Cycling Project+0:00
84Salim KipkemboiBike Aid+0:00
85Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+0:00
86Artem OvechkinRusVelo+0:00
87Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:00
88Juan AmadorTeam Manzana Postobon+0:00
89Nicolas PietrulaCzech Republic National Selection+0:00
90Juraj LajchaKemo Dukla Trencin+0:00
91Johnatan SarmientoMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
92Michael KukrleWhirlpool-Author+0:00
93Janos PelikanAmplatz-BMC+0:00
94Hans-Joerg LeopoldWSA-Greenlife+0:00
95Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:00
96Juraj BellanKemo Dukla Trencin+0:00
97Viktor FilutasUtensilnord Ora24.eu+0:00
98Michael Vanthourenhout+0:00
99Dieter VanthourenhoutBKCP–Corendon+0:00
100Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:00
101Stephen BakkerTeam Jo Piels+0:00
102Stanimir CholakovMG Kvis - Wilier+0:00
103Yannick MayerChristina Jewelry Pro Cycling+0:00
105Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+0:00
106Martin HunalWhirlpool-Author+0:00
107Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+0:00
108Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:21
110Nikolai Iliichev+0:26
111Adne Van EngelenBike Aid+0:30
112Musa MikayilzadeSynergy Baku Cycling Project+0:31
114Daniel BichlmannBike Aid+0:31
115Aleksey RybalkinLokosphinx+0:33
116Attila Valter+0:33
117Gabor Fejes+0:33
118David Puskad+0:36
119Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+0:37
120Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+0:37
121Mehdi TigrineMassi - Kuwait Cycling Project+0:37
122Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:37
123Markus KopfaufWSA-Greenlife+0:37
124Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+0:37
125Andris Vosekalns+1:02
126Timothy RuggBike Aid+1:17
127Nikolay TrusovRusVelo+1:17
128Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+1:42
129Andrey Prostokishin+2:10
130Rick van BredaParkhotel Valkenburg CT+2:56
131Thomas Joseph+0:00
132Sergey Mosin+4:51
133Riccardo CenghialtaMG Kvis - Wilier+5:04
134Emils Liepins+6:50
135Matthias SchnapkaBike Aid+9:00
136Ruben CasenyMassi - Kuwait Cycling Project+9:00
137Michal Hloza+10:22
138Tomas CapekCzech Republic National Selection+10:22
139Matej KrajicekKemo Dukla Trencin+34:15
-Botond Hollo (DNF)Utensilnord Ora24.eu
-Johann Schwabik (DNF)
-Elgun Alizada (DNF)Synergy Baku Cycling Project
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 8 czerwiec 17, Levoca - Banska Bystrica, Dystans: 211.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Mihkel RaeimCycling Academy Team5:06:20
2Kevin Pauwels+0:00
3Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:00
4Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:00
5Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
6Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
7Dieter VanthourenhoutBKCP–Corendon+0:00
8Pawel CieslikWhirlpool-Author+0:00
9Matvey Nikitin+0:00
10Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:00
11Tomas BuchacekWhirlpool-Author+0:00
12Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
13Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:00
14Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:00
15Vitaliy ButsTeam Kolss+0:00
16Florian BissingerWSA-Greenlife+0:00
17Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:00
18Sven van LuijkParkhotel Valkenburg CT+0:00
19Michael Vanthourenhout+0:00
20Josef CernyWhirlpool-Author+0:00
21Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:00
22Peter KusztorAmplatz-BMC+0:00
23Grigoriy Shtein+0:00
24Antonio SantoroMeridiana Kamen Team+0:00
25Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:00
26Karel HnikCzech Republic National Selection+0:00
27Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:00
28Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:00
29Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
30Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:00
31Kobe Goossens+0:00
32Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:00
33Jiri PolnickyWhirlpool-Author+0:00
34Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:00
35Artem OvechkinRusVelo+0:00
36Nikita Panassenko+0:00
37Eli Iserbyt+0:00
38Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:00
39Andriy VasylyukTeam Kolss+0:00
40Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:00
41Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:00
42Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:14
43Stefan PollWSA-Greenlife+0:43
44Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:45
45Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:45
46Nicola ToffaliRoth - Skoda+1:03
47Timon LodererWSA-Greenlife+1:09
48Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+1:09
49Michael KukrleWhirlpool-Author+1:09
50Sergey Luchshenko+1:09
51Ivan SavitskyRusVelo+1:15
52Henrik HammChristina Jewelry Pro Cycling+3:12
53Juraj LajchaKemo Dukla Trencin+3:12
54Adne Van EngelenBike Aid+3:12
55Denis Nekrasov+3:12
56Hans-Joerg LeopoldWSA-Greenlife+3:12
57Juraj BellanKemo Dukla Trencin+3:12
58Peeter Pruus+3:12
59Martin HunalWhirlpool-Author+3:12
60Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+3:12
61Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+3:12
62Marco BernardinettiItaly National Selection+3:12
63Uros RepseMeridiana Kamen Team+3:12
64Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+3:12
65Daniel TurekCycling Academy Team+3:12
66Thomas Joseph+3:12
68Gabor Fejes+3:12
69Stanimir CholakovMG Kvis - Wilier+3:12
70Matej MugerliAmplatz-BMC+3:12
71Juan AmadorTeam Manzana Postobon+5:03
73Salim KipkemboiBike Aid+6:46
74Andi BajcAmplatz-BMC+7:42
75Rok KorosecAmplatz-BMC+7:42
76Attila Valter+7:42
77Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+7:42
78Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+8:03
79Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+8:03
80Timothy RuggBike Aid+8:20
81Nikolay TrusovRusVelo+10:27
82Anton VorobyevRusVelo+10:27
83Aleksey RybalkinLokosphinx+10:27
84Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+11:09
86Mattia VielMG Kvis - Wilier+11:44
87Roy GoldsteinCycling Academy Team+19:51
88Daniel BichlmannBike Aid+19:51
89Moritz FussneggerChristina Jewelry Pro Cycling+19:51
90Kevin Hernandez+19:51
91Nicolas PietrulaCzech Republic National Selection+19:51
92Emils Liepins+19:51
93Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+19:51
94Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+19:51
95Ismayil IlyasovSynergy Baku Cycling Project+19:51
96Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+20:08
97Viktor FilutasUtensilnord Ora24.eu+23:17
98Maxim Piskunov+23:17
99Sergey Mosin+23:17
100Nikolai Iliichev+23:17
101Tomas CapekCzech Republic National Selection+23:17
102Matthias SchnapkaBike Aid+23:17
103Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+23:17
104Musa MikayilzadeSynergy Baku Cycling Project+23:17
105Sergei Rostovcev+23:17
106Johnatan SarmientoMassi - Kuwait Cycling Project+23:17
107Kanan GahramanliSynergy Baku Cycling Project+23:17
108Mehdi TigrineMassi - Kuwait Cycling Project+23:17
109Stephen BakkerTeam Jo Piels+23:17
110Marco BenfattoAndroni Giocattoli+23:17
111Joschka BeckBike Aid+23:17
112Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+23:17
113Vladimir Tsoy+23:17
114Daniel MoriczUtensilnord Ora24.eu+23:17
115Deins Kanepejs+23:17
116Ruben CasenyMassi - Kuwait Cycling Project+23:17
117Andriy KulykTeam Kolss+23:17
118Rick van BredaParkhotel Valkenburg CT+23:17
119Markus KopfaufWSA-Greenlife+23:17
120Riccardo CenghialtaMG Kvis - Wilier+23:17
121Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+23:17
122Martin MahdarKemo Dukla Trencin+23:17
123Jonas EngelChristina Jewelry Pro Cycling+23:17
124Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+23:17
125Maris Bogdanovics+23:17
126Robert Malik+23:17
127Johann Schwabik+23:17
128David Puskad+23:17
129Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+23:17
130Andris Vosekalns+23:17
132Tomas OkrouhlickyCzech Republic National Selection+23:17
133Janos PelikanAmplatz-BMC+23:17
134Marco ZanottiParkhotel Valkenburg CT+23:17
135Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+23:17
136Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+23:17
137Michal Hloza+37:18
138Botond HolloUtensilnord Ora24.eu+37:18
139Andrey Prostokishin+37:18
140Matej KrajicekKemo Dukla Trencin+37:18
141Yannick MayerChristina Jewelry Pro Cycling+37:18
142Jose ViejoSpain National Selection+37:18
-Gijs Meijer (DNF)
-Kristian Mitev (DNF)MG Kvis - Wilier
-Roman Bronis (DNS)Kemo Dukla Trencin
-Ildar Arslanov (DNF)RusVelo
Status: Koniec
LIVE!
Prologue » 7 czerwiec 17, Levoca - Levoca, Dystans: 3.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice04:43
2Josef CernyWhirlpool-Author+0:07
3Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:15
4Matej MugerliAmplatz-BMC+0:19
5Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:19
6Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:20
7Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+0:20
8Tomas BuchacekWhirlpool-Author+0:20
9Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:20
10Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:21
11Eli Iserbyt+0:21
12Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:22
13Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:22
14Krists NeilandsCycling Academy Team+0:22
15Jiri PolnickyWhirlpool-Author+0:23
16Tomas Okrouhlicky+0:23
17Thomas Joseph+0:24
18Patrik TyborKemo Dukla Trencin+0:25
19Andriy VasylyukTeam Kolss+0:25
20Timothy RuggBike Aid+0:26
21Michael KukrleWhirlpool-Author+0:26
22Janos PelikanAmplatz-BMC+0:26
23Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:26
24Nikolay TrusovRusVelo+0:26
25Rok KorosecAmplatz-BMC+0:27
26Marco BernardinettiItaly National Selection+0:27
28Florian BissingerWSA-Greenlife+0:28
29Ivan SavitskyRusVelo+0:28
30Grigoriy Shtein+0:28
31Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:28
32Dennis van WindenCycling Academy Team+0:28
33Peeter Pruus+0:28
34Zakkary DempsterCycling Academy Team+0:29
35Juraj BellanKemo Dukla Trencin+0:29
36Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:29
37Artem OvechkinRusVelo+0:29
38Emils Liepins+0:29
39Karel HnikCzech Republic National Selection+0:30
40Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+0:30
41Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:30
42Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:30
44Anton VorobyevRusVelo+0:31
45Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+0:31
46Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:31
47Pawel CieslikWhirlpool-Author+0:31
48Peter KusztorAmplatz-BMC+0:31
49Dieter VanthourenhoutBKCP–Corendon+0:32
50Kevin Pauwels+0:32
51Hans-Joerg LeopoldWSA-Greenlife+0:33
52Andi BajcAmplatz-BMC+0:33
53Matvey Nikitin+0:33
54Ildar ArslanovRusVelo+0:34
55Marek CaneckyAmplatz-BMC+0:35
56Oleksandr PolivodaTeam Kolss+0:36
57Vladimir Tsoy+0:37
58Michael Vanthourenhout+0:37
59Maris Bogdanovics+0:37
60Jose ViejoSpain National Selection+0:37
61Daniel BichlmannBike Aid+0:38
62Moritz FussneggerChristina Jewelry Pro Cycling+0:38
63Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:39
64Markus KopfaufWSA-Greenlife+0:39
65Antonio SantoroMeridiana Kamen Team+0:39
66Sergey Luchshenko+0:39
67Deins Kanepejs+0:40
68Vitaliy ButsTeam Kolss+0:40
69Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:41
70Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:41
71Kobe Goossens+0:41
72Stephen BakkerTeam Jo Piels+0:41
73Nicolas PietrulaCzech Republic National Selection+0:41
74Daniel TurekCycling Academy Team+0:42
75Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:42
76Sergei Rostovcev+0:42
77Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:42
78Jan Andrej CullyKemo Dukla Trencin+0:42
79Joschka BeckBike Aid+0:42
81Nicola ToffaliRoth - Skoda+0:43
82Timon LodererWSA-Greenlife+0:43
83Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:43
84Nikita Panassenko+0:44
85Stefan PollWSA-Greenlife+0:45
86Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+0:46
87Denis Nekrasov+0:46
88Nikolai Iliichev+0:46
89Adne Van EngelenBike Aid+0:46
90Ismayil IlyasovSynergy Baku Cycling Project+0:46
91Juan AmadorTeam Manzana Postobon+0:46
92Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+0:47
93Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:47
94Jonas EngelChristina Jewelry Pro Cycling+0:47
95Andriy KulykTeam Kolss+0:47
96Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:47
97Andrey Prostokishin+0:48
98Attila Valter+0:48
99Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:48
100Johann Schwabik+0:48
101Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+0:49
102Marco ZanottiParkhotel Valkenburg CT+0:49
103Martin HunalWhirlpool-Author+0:49
104Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:50
105Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+0:50
107Roman BronisKemo Dukla Trencin+0:50
108Maxim Piskunov+0:50
109Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+0:50
110Sergey Mosin+0:51
111Rick van BredaParkhotel Valkenburg CT+0:52
112Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:52
113Kevin Hernandez+0:52
114Stanimir CholakovMG Kvis - Wilier+0:52
115Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+0:52
116Sven van LuijkParkhotel Valkenburg CT+0:53
117Henrik HammChristina Jewelry Pro Cycling+0:53
118Michal Hloza+0:53
119Viktor FilutasUtensilnord Ora24.eu+0:54
120Yannick MayerChristina Jewelry Pro Cycling+0:54
121Riccardo CenghialtaMG Kvis - Wilier+0:54
122Aleksey RybalkinLokosphinx+0:54
123Nurbolat KulimbetovAstana Pro Team+0:55
124Andris Vosekalns+0:55
125Lubos MalovecKemo Dukla Trencin+0:56
126Mattia VielMG Kvis - Wilier+0:57
127Matthias SchnapkaBike Aid+0:58
128Martin MahdarKemo Dukla Trencin+0:59
129Salim KipkemboiBike Aid+0:59
130Mehdi TigrineMassi - Kuwait Cycling Project+1:00
131Tomas CapekCzech Republic National Selection+1:00
132Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+1:01
133Robert Malik+1:02
134Botond HolloUtensilnord Ora24.eu+1:03
135Gabor Fejes+1:03
136Kristian MitevMG Kvis - Wilier+1:04
137Juraj LajchaKemo Dukla Trencin+1:04
138Matej KrajicekKemo Dukla Trencin+1:06
139David Puskad+1:06
140Daniel MoriczUtensilnord Ora24.eu+1:07
141Ruben CasenyMassi - Kuwait Cycling Project+1:09
142Kanan GahramanliSynergy Baku Cycling Project+1:09
143Musa Mikayilzade+1:10
144Gianfranco ViscontiMeridiana Kamen Team+1:11
145Johnatan SarmientoMassi - Kuwait Cycling Project+1:19
146Gijs Meijer+2:06
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour de Slovaquie

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Jan Tratnik CCC Sprandi Polkowice 18:13:29
2 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli +0:32
3 Piotr Brozyna CCC Sprandi Polkowice +0:36
4 Mihkel Raeim Cycling Academy Team +0:37
5 Tomas Buchacek Whirlpool-Author +0:37
6 Krists Neilands Cycling Academy Team +0:37
7 Patrik Tybor Kemo Dukla Trencin +0:38
8 Andriy Vasylyuk Team Kolss +0:38
9 Florian Bissinger WSA-Greenlife +0:39
10 Josef Cerny Whirlpool-Author +0:39
11 Kevin Pauwels +0:43
12 Grigoriy Shtein Astana City +0:45
13 Dennis van Winden Cycling Academy Team +0:45
14 Peter Kusztor Amplatz-BMC +0:45
15 Zakkary Dempster Cycling Academy Team +0:46
16 Pawel Cieslik Whirlpool-Author +0:46
17 Karel Hnik ActiveJet Team +0:47
18 Josip Rumac Synergy Baku Cycling Project +0:48
19 Matvey Nikitin Astana City +0:50
20 Marek Canecky Amplatz-BMC +0:50
21 Redi Halilaj Amore & Vita-Selle SMP +0:52
22 Ricardo Vilela Team Manzana Postobon +0:54
23 Davide Mucelli Meridiana Kamen Team +0:56
24 Egan Arley Bernal Androni Giocattoli +1:00
25 Nikita Panassenko Astana City +1:01
26 Jhojan Garcia Team Manzana Postobon +1:01
27 Jiri Polnicky Whirlpool-Author +1:09
28 Bernardo Suaza Team Manzana Postobon +1:10
29 Eli Iserbyt +1:18
30 Marco Frapporti Androni Giocattoli +1:23
31 Oleksandr Polivoda Team Kolss +1:28
32 Antonio Santoro +1:36
33 Sven van Luijk +1:48
34 Ivan Savitsky RusVelo +1:50
35 Oleksandr Prevar Team Kolss +1:57
36 Nicola Toffali Christina Jewelry Pro Cycling +2:03
37 Viesturs Luksevics +2:08
38 Timon Loderer WSA-Greenlife +2:09
39 Dieter Vanthourenhout +2:13
40 Michael Vanthourenhout +2:21
41 Yecid Arturo Sierra Team Manzana Postobon +2:49
42 Emanuel Kiserlovski Meridiana Kamen Team +3:00
43 Vitaliy Buts Team Kolss +3:01
44 Sergey Luchshenko Astana City +3:08
45 Rodolfo Andres Torres Agudelo Androni Giocattoli +3:10
46 Stefan Poll WSA-Greenlife +3:27
47 Sergio Higuita Team Manzana Postobon +3:28
48 Michael Kukrle Whirlpool-Author +3:34
49 Marco Zamparella Amore & Vita-Selle SMP +3:57
50 Peeter Pruus +3:57
51 Matteo Rabottini Meridiana Kamen Team +4:03
52 Denis Nekrasov +4:15
53 Hans-Joerg Leopold WSA-Greenlife +4:40
54 Pierpaolo Ficara Amore & Vita-Selle SMP +4:55
55 Henrik Hamm Christina Jewelry Pro Cycling +5:02
56 Thomas Joseph +5:13
57 Uros Repse Meridiana Kamen Team +5:25
58 Matej Mugerli Amplatz-BMC +5:46
59 Martin Hunal Whirlpool-Author +5:56
60 Stanimir Cholakov MG Kvis - Wilier +6:07
61 Marco Bernardinetti Amore & Vita-Selle SMP +6:49
62 Gabor Fejes +6:56
63 Adne Van Engelen Bike Aid +6:59
64 Juraj Bellan Kemo Dukla Trencin +7:41
65 Rok Korosec Amplatz-BMC +8:20
66 Salim Kipkemboi Bike Aid +8:40
67 Uri Martins Amore & Vita-Selle SMP +9:09
68 Daniel Turek Cycling Academy Team +9:32
69 Juraj Lajcha +9:37
70 Attila Valter +10:49
71 Mihail Mihailov MG Kvis - Wilier +10:50
72 Andi Bajc Amplatz-BMC +10:59
73 +13:18
74 Nikolay Trusov RusVelo +13:23
75 Aleksey Rybalkin RusVelo +15:01
76 Anton Vorobyev RusVelo +17:19
77 Matteo Malucelli Androni Giocattoli +20:46
78 Kevin Hernandez +21:21
79 Mateusz Taciak CCC Sprandi Polkowice +23:21
80 Samir Jabrayilov Synergy Baku Cycling Project +23:25
81 Moritz Fussnegger Christina Jewelry Pro Cycling +23:38
82 Stephen Bakker +24:15
83 Joschka Beck Bike Aid +24:16
84 Andriy Kulyk Team Kolss +24:21
85 Marco Benfatto Androni Giocattoli +24:21
86 Roy Goldstein Cycling Academy Team +24:22
87 Marco Zanotti +24:23
88 Mattia Viel MG Kvis - Wilier +24:32
89 Maris Bogdanovics +24:37
90 Daniel Bichlmann Bike Aid +24:39
91 Vladimir Tsoy Astana City +24:51
92 Nurbolat Kulimbetov Astana City +25:00
93 Jonas Engel Christina Jewelry Pro Cycling +25:01
94 Janos Pelikan Amplatz-BMC +25:11
95 Viktor Filutas +25:19
96 Kanan Gahramanli Synergy Baku Cycling Project +25:38
97 Robert Malik CK Pribram Fany Gastro +25:42
98 Markus Kopfauf WSA-Greenlife +25:43
99 Gianfranco Visconti Meridiana Kamen Team +25:51
100 Lubos Malovec Kemo Dukla Trencin +26:14
101 Marcin Bialobloski CCC Sprandi Polkowice +26:37
102 +28:01
103 Martin Mahdar Kemo Dukla Trencin +28:31
104 Frantisek Sisr CCC Sprandi Polkowice +28:50
105 Juan Amador Team Manzana Postobon +29:41
106 Rick van Breda +30:54
107 Kemo Dukla Trencin +35:00
108 Johnatan Sarmiento +37:26
109 Nikolay Mihaylov CCC Sprandi Polkowice +38:57
110 Sergei Rostovcev +47:11
111 Maxim Piskunov +47:19
112 Bruno Maltar Meridiana Kamen Team +50:44
113 Andris Vosekalns +51:02
114 Jan Andrej Cully Kemo Dukla Trencin +52:18
115 Andrey Prostokishin +53:27
116 Riccardo Cenghialta MG Kvis - Wilier +54:54
117 Jose Viejo MG Kvis - Wilier +1:01:07
118 Yannick Mayer Christina Jewelry Pro Cycling +1:03:49
119 Michal Hloza +1:13:03
120 Matthias Schnapka Bike Aid +1:15:54
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Zwolle 1-1 Alkmaar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Torquay 1-1 Gateshead
    GolGol: 90' McGinty
  • Angers 1-0 Metz
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Youcef Belaili Schodzi z boiska Tahrat
  • Yeovil 1-1 Port Vale
    GolGol: 83' Harness
  • Burnley 1-0 Stoke
    GolGol: 89' Barnes
  • Freiburg 1-0 Bor. Monchengladbach
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Ross County 2-2 Kilmarnock
    GolGol: 86' Boyd
  • Zwolle 1-1 Alkmaar
    Zmiana: 90' Wchodzi na boiska Parzyszek Schodzi z boiska Ondaan
  • Crystal Palace 0-1 Watford
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Sako Schodzi z boiska Fosu-Mensah
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia