Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Tour of Estonia

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Estonia
KolarstwoTour of Estonia
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 27 maj 17, Tartu Grand Prix - Tartu Grand Prix, Dystans: 172.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Gert JoeaeaerCofidis4:02:10
2Emils Liepins+0:05
3Karl Lauk+0:05
4Pawel FranczakActiveJet Team+0:05
5Anton MuzychkinMinsk Cycling Club+0:05
6Andrea PeronTeam Novo Nordisk+0:05
7Andriy KulykTeam Kolss+0:05
8Jonas AhlstrandCofidis+0:05
9Raman RamanauMinsk Cycling Club+0:05
10Nikolai Tefre Lunder+0:05
11Mikhail ShemetauMinsk Cycling Club+0:05
12Yauheni KaraliokMinsk Cycling Club+0:05
13Darijus DzervusVeranclassic-Ago+0:05
14Mikkel Tefre Lunder+0:05
15Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:05
16Norman Vahtra+0:05
17Yannic Janssen+0:05
18Pierre Moncorge+0:05
19Maris Bogdanovics+0:05
20Edvin Wilson+0:05
21Gediminas Kaupas+0:05
22Roope Nurmi+0:05
23Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:05
24Karl Vendelin+0:05
25Deins Kanepejs+0:05
26Oskar Nisu+0:05
27Venantas Lasinis+0:05
28Oskari Vainionpaeae+0:05
29Armands Becis+0:05
30Andris Vosekalns+0:05
31Pavlo BondarenkoTeam Kolss+0:05
32Hampus AnderbergColoQuick+0:05
33Eryk LatonCCC Sprandi Polkowice+0:05
34Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+0:05
35Raman TsishkouMinsk Cycling Club+0:05
36Stanislaw AniolkowskiActiveJet Team+0:05
37Vasyl MalynivskyiTeam Kolss+0:05
38Lauri Seppae+0:05
39Peeter Pruus+0:05
40Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:05
41Peeter Pung+0:05
42Konrad Tomasiak+0:05
43Bartlomiej MatysiakCCC Sprandi Polkowice+0:05
44Aimo Pyykkonen+0:05
45Andrii BratashchukTeam Kolss+0:05
46Filip Bengtsson+0:05
47Pontus Kastemyr+0:05
48Umberto PoliTeam Novo Nordisk+0:12
49Norbert BanaszekTeam Kolss+0:14
50Stephen ClancyTeam Novo Nordisk+0:38
51Gerd de KeijzerTeam Novo Nordisk+0:38
52Jesse Kaislavuo+0:41
53Paulius Siskevicius+2:59
54Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+3:02
55Povilas Sideikis+3:09
56Mikolaj Gutek+5:04
-Vladyslav Soltasiuk (DNF)Team Kolss
-Hiski Kanerva (DNF)
-Wojciech Migdal (DNF)Cycling Academy Team
-Corentin Cherhal (DNF)Team Novo Nordisk
-Ludwig Bengtsson (DNF)
-Wojciech Franczak (DNF)
-Mykolas Raciunas (DNF)
-Adrian Banaszek (DNF)Team Kolss
-Timo Pikkarainen (DNF)
-Ben Hetherington (DNF)
-Jesse Uusiperhe (DNF)
-Quentin Valognes (DNF)Team Novo Nordisk
-Aleksi Haenninen (DNF)
-Punkrys Kasparas (DNF)
-Reid Mcclure (DNF)Team Novo Nordisk
-Mykyta Skorenko (DNF)Team Kolss
-Tomas Gembeckas (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 26 maj 17, Tallinn - Tartu, Dystans: 211.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Karl Lauk4:26:54
2Deins Kanepejs+0:00
3Hampus AnderbergColoQuick+0:00
4Pawel FranczakActiveJet Team+0:00
5Mihkel RaeimCycling Academy Team+0:18
6Maris Bogdanovics+0:18
7Peeter Pruus+0:28
8Norman Vahtra+0:45
9Gert JoeaeaerCofidis+0:45
10Andrea PeronTeam Novo Nordisk+0:47
11Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+0:57
12Edvin Wilson+1:16
13Umberto PoliTeam Novo Nordisk+1:16
14Jonas AhlstrandCofidis+1:16
15Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+1:20
16Yauheni Karaliok+4:33
17Quentin ValognesTeam Novo Nordisk+4:33
18Emils Liepins+4:33
19Eryk LatonCCC Sprandi Polkowice+4:33
20Darijus DzervusVeranclassic-Ago+4:33
21Stanislaw AniolkowskiActiveJet Team+4:33
22Vladyslav SoltasiukTeam Kolss+4:33
23Armands Becis+4:33
24Karl Vendelin+4:33
25Norbert BanaszekTeam Kolss+4:33
26Roope Nurmi+4:33
27Venantas Lasinis+4:33
28Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+4:33
29Vasyl MalynivskyiTeam Kolss+4:33
30Yannic Janssen+4:33
31Pierre Moncorge+4:33
32Eduard VorganovMinsk Cycling Club+4:33
33Nikolai Tefre Lunder+4:33
34Raman RamanauMinsk Cycling Club+4:33
35Oskar Nisu+4:33
36Raman Tsishkou+4:33
37Wojciech MigdalCycling Academy Team+4:33
38Mikhail Shemetau+4:33
39Oskari Vainionpaeae+4:33
40Pavlo BondarenkoTeam Kolss+4:33
41Adrian BanaszekTeam Kolss+4:33
42Punkrys Kasparas+4:33
43Anton MuzychkinMinsk Cycling Club+4:33
44Corentin CherhalTeam Novo Nordisk+4:33
45Andrii BratashchukTeam Kolss+4:33
46Bartlomiej MatysiakCCC Sprandi Polkowice+4:33
47Stephen ClancyTeam Novo Nordisk+4:33
48Mykyta SkorenkoTeam Kolss+4:33
49Mikkel Tefre Lunder+4:33
50Wojciech Franczak+4:33
51Jesse Kaislavuo+4:33
52Gerd de KeijzerTeam Novo Nordisk+4:33
53Reid McclureTeam Novo Nordisk+4:33
54Andris Vosekalns+4:33
55Konrad Tomasiak+4:33
56Andriy KulykTeam Kolss+4:33
57Gediminas Kaupas+4:33
58Filip Bengtsson+4:33
59Pontus Kastemyr+4:33
60Aleksi Haenninen+4:33
61Jesse Uusiperhe+4:33
62Mikolaj Gutek+4:42
63Ludwig Bengtsson+4:54
64Paulius Siskevicius+5:13
65Aimo Pyykkonen+12:23
66Povilas Sideikis+15:44
67Timo Pikkarainen+15:44
68Tomas Gembeckas+15:44
69Ben Hetherington+15:44
70Lauri Seppae+15:44
71Hiski Kanerva+19:48
72Mykolas Raciunas+20:23
73Peeter Pung+20:23
-Klavs Rubenis (DNF)
-Matas Jankauskas (DNF)
-Arunas Gliaudelis (DNF)
-Lukas Talacka (DNF)
-Mehdi Benhamouda (DNF)Team Novo Nordisk
-Airidas Videika (DNF)
Następne mecze
Estonia
KolarstwoTour of Estonia
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour of Estonia

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Karl Lauk Astana Pro Team 8:28:53
2 Deins Kanepejs +0:09
3 Pawel Franczak Team Hurom +0:11
4 Hampus Anderberg +0:12
5 Mihkel Raeim Cycling Academy Team +0:27
6 Maris Bogdanovics +0:34
7 Peeter Pruus +0:44
8 Gert Joeaeaer +0:46
9 Norman Vahtra +1:01
10 Andrea Peron Team Novo Nordisk +1:03
11 Jonas Ahlstrand +1:32
12 Edvin Wilson +1:32
13 Fredrik Ludvigsson +1:36
14 Umberto Poli Team Novo Nordisk +1:39
15 Martin Laas Team Marseille 13 KTM +4:10
16 Emils Liepins Team Marseille 13 KTM +4:41
17 Pierre Moncorge +4:46
18 Pavlo Bondarenko Team Kolss +4:47
19 Yauheni Karaliok Minsk Cycling Club +4:49
20 Darijus Dzervus +4:49
21 Nikolai Tefre Lunder +4:49
22 Raman Ramanau Minsk Cycling Club +4:49
23 Yannic Janssen +4:49
24 Anton Muzychkin Minsk Cycling Club +4:49
25 Karl Vendelin +4:49
26 Roope Nurmi +4:49
27 Armands Becis +4:49
28 Eryk Laton Team Hurom +4:49
29 Venantas Lasinis +4:49
30 Eduard Vorganov Minsk Cycling Club +4:49
31 Stanislaw Aniolkowski Team Hurom +4:49
32 Oskar Nisu +4:49
33 Andriy Kulyk Team Kolss +4:49
34 Mikkel Tefre Lunder +4:49
35 Vasyl Malynivskyi Team Kolss +4:49
36 Oskari Vainionpaeae +4:49
37 Viesturs Luksevics +4:49
38 Raman Tsishkou Minsk Cycling Club +4:49
39 Gediminas Kaupas +4:49
40 Andris Vosekalns +4:49
41 Bartlomiej Matysiak Team Hurom +4:49
42 Andrii Bratashchuk Team Kolss +4:49
43 Konrad Tomasiak Team Hurom +4:49
44 Filip Bengtsson +4:49
45 Pontus Kastemyr +4:49
46 Norbert Banaszek Team Kolss +4:58
47 Mikhail Shemetau Minsk Cycling Club +5:09
48 Stephen Clancy Team Novo Nordisk +5:22
49 Gerd de Keijzer Team Novo Nordisk +5:22
50 Jesse Kaislavuo +5:25
51 Paulius Siskevicius +8:23
52 Mikolaj Gutek Team Hurom +9:57
53 Aimo Pyykkonen +12:39
54 Lauri Seppae +16:00
55 Povilas Sideikis +19:04
56 Peeter Pung +20:39
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Batyutin Schodzi z boiska Rogov
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Belyakov Schodzi z boiska Nezhelev
  • Septemvri Sofia 0-0 Botev Plovdiv
    Kartka Kartka: 7' Stoyanov
  • Than Quang Ninh 2-2 TT Ha Noi
    GolGol: 50' Dyachenko
  • Samtredia 0-1 Dila Gori
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    GolGol: 29' Fernandes
  • T. Ito 0-2 J. Millman
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Istanbulspor 0-1 Samsunspor
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Khanh Hoa Nha Trang 0-3 Binh Duong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia