Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Lotto Ekstraklasie. Jutro startuje 31. kolejka obecnego sezonu
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Grand Prix la Marseillaise

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 29 styczeń 17, Marseille - Marseille, Dystans: 146km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Artur VichotFDJ3:45:43
2Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:00
3Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
4Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:00
5Tony GallopinLotto Soudal+0:00
6Mikael CherelAG2R La Mondiale+0:00
7Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:00
8Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:00
9Thibaut PinotFDJ+0:06
10Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:34
12Julien SimonCofidis+0:34
13Ryan AndersonTeam Europcar+0:34
14Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+0:34
15Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:34
16Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:34
17Dimitri ClaeysCofidis+0:34
18Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:34
19Roland ThalmannRoth - Skoda+0:34
20Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:34
21Dimitri PeyskensVeranclassic-Ago+0:34
22Jonathan HivertTeam Europcar+0:34
23Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:34
24Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:34
25Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:34
26Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:34
27Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+0:41
28Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:41
29Jelle VanendertLotto Soudal+0:55
30David MenutHP BTP–Auber93+3:12
31Sean MacKinnon+3:12
32Guillaume BonnafondCofidis+3:14
33Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+3:14
34Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+4:01
35Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+4:01
36Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+4:01
37Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+4:01
38Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+4:01
39Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+4:01
40Matthew Teggart+4:01
41Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+4:01
42Huub DuijnVerandas Willems CT+4:01
43Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+4:01
44Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+4:01
45Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+4:01
46Jimmy TurgisCofidis+4:01
47Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+4:01
48Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+4:01
49Jonathan FumeauxRoth - Skoda+4:01
50Florian VachonBretagne-Seche Environnement+4:01
51Rudy MolardFDJ+4:01
52Yohan BagotCofidis+4:01
53Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+4:01
54Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+4:01
55Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+4:01
56Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+4:01
57Tosh van der SandeLotto Soudal+4:01
58Jens DebusschereLotto Soudal+4:01
59Maxime MonfortLotto Soudal+4:01
60Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+4:01
61Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+4:01
62Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+7:34
63Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+10:04
64Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+10:04
65Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+10:04
66Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+10:04
67Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+10:04
68Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+10:04
69Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+10:04
70Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+10:04
71Jeremy LecroqEtixx - Ihned+10:04
72Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+10:04
73Olivier Le GacFDJ+10:04
74Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+10:04
75Paul OurselinTeam Europcar+10:04
76Alex KirschWallonie-Bruxelles+10:04
77Lukas JaunRoth - Skoda+10:04
78Alexandre PichotTeam Europcar+10:04
79Nans PetersAG2R La Mondiale+10:04
80Jelle WallaysLotto Soudal+10:04
81David GauduFDJ+10:04
82Jeremy BescondHP BTP–Auber93+10:04
83Fabien GrellierTeam Europcar+10:04
84Dylan KowalskiRoubaix Lille Metropole+10:04
85Valentin BaillifardRoth - Skoda+10:04
86Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+10:04
87Matthias Le TurnierCofidis+10:04
88Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+10:04
89Damien TouzeHP BTP–Auber93+10:04
90Leo VincentFDJ+10:04
91Romain CampistrousEquipe Cycliste Armee de Terre+10:04
92Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+10:04
93Massimo VanderaerdenVeranclassic-Ago+11:59
94Romain FeilluHP BTP–Auber93+11:59
95Hugo HouleAG2R La Mondiale+11:59
96Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+11:59
97Anthony TurgisCofidis+11:59
98Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+13:34
99Julien DuvalAG2R La Mondiale+13:34
100Davy GunstRabobank Development Team+13:34
101Timothy DupontVerandas Willems CT+13:34
102Stijn DevolderVerandas Willems CT+13:34
103Jeremy CornuTeam Europcar+13:34
104Jerome CousinTeam Europcar+13:34
105Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+13:34
106Otto VergaerdeVerandas Willems CT+13:34
107Sander CordeelVerandas Willems CT+13:34
108Jonas BokelohEtixx - Ihned+14:07
-Benoit Vaugrenard (DNF)FDJ
-Lander Seynaeve (HD)Roubaix Lille Metropole
-Ludovic Robeet (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Damian Luscher (HD)Roth - Skoda
-Dan Gardner (HD)Astellas Cycling Team
-Kris Boeckmans (DNF)Lotto Soudal
-Colin Stuessi (DNF)Roth - Skoda
-Pirmin Lang (DNF)Roth - Skoda
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Stef van Zummeren (HD)Verandas Willems CT
-Preben van Hecke (HD)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Christophe Premont (HD)Verandas Willems CT
-Yannick Martinez (DNF)Team Europcar
-Matthias Reutimann (DNF)Roth - Skoda
-Thomas Rostollan (HD)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Jacob Scott (HD)
-Thomas Boudat (DNF)Team Europcar
-Guillaume van Keirsbulck (HD)Wanty - Groupe Gobert
-Dries de Bondt (HD)Verandas Willems CT
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Eagles 0-2 Heroes
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • KT Wiz 1-0 Twins
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Bears 0-0 Giants
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Toshiba Brave Thunders 2-6 Yokohama B-Corsairs
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Yokohama BayStars 2-1 Hiroshima Carp
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Saitama Seibu Lions 1-0 Chiba Lotte Marines
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Orix Buffaloes 0-1 Fukuoka SoftBank Hawks
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Hanshin Tigers 0-0 Chunichi Dragons
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Pelita Jaya 2-2 Mitra Kukar
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Tokyo Yakult Swallows 0-6 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia