Reklama
Wyniki UCI Europe Tour Handzame Classic 2017
2017
KolarstwoHandzame Classic
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 17 marzec 17, Bredene - Kortemark, Dystans: 192.7kmPoz | Zawodnik | Drużyna | Czas |
---|---|---|---|
1 | Kristoffer Halvorsen | 4:15:31 | |
2 | Adam Blythe | Tinkoff-Saxo | +0:00 |
3 | Kenny De Haes | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
4 | Baptiste Planckaert | Katusha | +0:00 |
5 | Coen Vermeltfoort | Team Roompot | +0:00 |
6 | Andre Looij | Team Roompot | +0:00 |
7 | Roy Jans | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
8 | Timothy Dupont | Verandas Willems CT | +0:00 |
9 | Jelle Mannaerts | Verandas Willems CT | +0:00 |
10 | Davide Martinelli | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
11 | Alan Banaszek | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
12 | Erik Baska | Tinkoff-Saxo | +0:00 |
13 | Riccardo Stacchiotti | Nippo - Vini Fantini | +0:00 |
14 | Louis Verhelst | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
15 | Aidis Kruopis | Verandas Willems CT | +0:00 |
16 | Moreno Hofland | Lotto Soudal | +0:00 |
17 | Zakkary Dempster | Israel Start-Up Nation | +0:00 |
18 | Raymond Kreder | Team Roompot | +0:00 |
19 | Leon Rohde | Team DSM | +0:00 |
20 | Rob Leemans | +0:00 | |
21 | Maxime Farazijn | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
22 | Stijn Steels | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:00 |
23 | Elmar Reinders | Team Roompot | +0:00 |
24 | Barry Markus | Team Roompot | +0:00 |
25 | Robin Stenuit | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
26 | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | +0:00 |
27 | Matthias De Witte | +0:00 | |
28 | Przemyslaw Kasperkiewicz | Etixx - Ihned | +0:00 |
29 | Dieter Bouvry | Roubaix Lille Metropole | +0:00 |
30 | August Jensen | +0:00 | |
31 | Frantisek Sisr | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
32 | Viacheslav Kuznetsov | Katusha | +0:00 |
33 | Adrian Kurek | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
34 | Michiel Dieleman | +0:00 | |
35 | Nils Politt | Team Stoelting | +0:00 |
36 | Patryk Stosz | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
37 | Jonas Koch | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
38 | Pascal Ackermann | Bora-Hansgrohe | +0:00 |
39 | Remi Cavagna | Deceuninck-Quick Step | +0:00 |
40 | Maxime Vantomme | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
41 | Vegard Breen | Team Arkea Samsic | +0:00 |
42 | Berden de Vries | Team Roompot | +0:00 |
43 | Kevyn Ista | Bingoal Pauwels Sauces WB | +0:00 |
44 | Gianni Marchand | +0:00 | |
45 | Dries de Bondt | Verandas Willems CT | +0:00 |
46 | Jakub Kaczmarek | CCC Sprandi Polkowice | +0:00 |
47 | Stijn Devolder | Verandas Willems CT | +0:00 |
48 | Xandro Meurisse | Intermarche Wanty Gobert | +0:00 |
49 | Huub Duijn | Verandas Willems CT | +0:00 |
50 | Mads Wuertz Schmidt | Katusha | +0:00 |
51 | Taco van der Hoorn | Team Roompot | +0:00 |
52 | Wesley Kreder | Intermarche Wanty Gobert | +0:10 |
53 | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | +0:10 |
54 | Guillaume van Keirsbulck | Intermarche Wanty Gobert | +0:10 |
55 | Jens Wallays | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:10 |
56 | Jenthe Biermans | Katusha | +0:10 |
57 | Arjen Livyns | Verandas Willems CT | +0:10 |
58 | Sean De Bie | Lotto Soudal | +0:10 |
59 | Remy Mertz | Lotto Soudal | +0:10 |
60 | Ruediger Selig | Bora-Hansgrohe | +0:10 |
61 | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | +0:10 |
62 | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | +0:10 |
63 | Sander Cordeel | Verandas Willems CT | +0:17 |
64 | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | +0:17 |
65 | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | +0:20 |
66 | Leigh Howard | IAM Cycling | +0:27 |
69 | Michal Paluta | CCC Sprandi Polkowice | +1:01 |
70 | Lasse Norman Hansen | Team Stoelting | +1:01 |
71 | Dennis van Winden | Israel Start-Up Nation | +1:19 |
72 | Brian van Goethem | Team Roompot | +1:32 |
73 | Lawrence Naesen | Bingoal Pauwels Sauces WB | +1:32 |
74 | Mihkel Raeim | Israel Start-Up Nation | +1:42 |
75 | Kris Boeckmans | Lotto Soudal | +2:10 |
76 | Conor Dunne | +2:10 | |
77 | Rob Ruijgh | +3:21 | |
78 | Bjoern Tore Nilsen Hoem | +3:21 | |
79 | Lukas Poestlberger | Bora-Hansgrohe | +4:14 |
80 | Andrew Fenn | INEOS Grenadiers | +4:14 |
81 | Timothy Stevens | +4:14 | |
82 | Maximilian Schachmann | Deceuninck-Quick Step | +4:14 |
83 | Martin Velits | Deceuninck-Quick Step | +4:14 |
84 | Jacob Scott | +4:14 | |
85 | Andrea Pasqualon | Intermarche Wanty Gobert | +4:14 |
86 | Sean MacKinnon | +4:23 | |
87 | Ruben Zepuntke | EF Education-Nippo | +4:25 |
88 | Enzo Wouters | Lotto Soudal | +4:25 |
89 | Peter Koning | Drapac | +4:25 |
90 | Jimmy Duquennoy | Bingoal Pauwels Sauces WB | +6:47 |
91 | Alex Kirsch | Bingoal Pauwels Sauces WB | +6:47 |
92 | Ole Forfang | +6:47 | |
93 | Kristoffer Skjerping | EF Education-Nippo | +6:47 |
94 | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | +6:47 |
- | Kevin Deltombe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Szymon Rekita (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Bas Tietema (DNF) | ||
- | Lorenzo Blomme (DNF) | ||
- | Frederik Frison (DNS) | Lotto Soudal | |
- | Jonas Rickaert (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Matthias Vandewalle (DNF) | ||
- | Jens Reynders (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Fredriks Galta (DNF) | Nippo-Delko-One Provence | |
- | Pit Leyder (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Florian Stork (DNF) | ||
- | Kiril Sveshnikov (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Even Rege (DNF) | ||
- | Adrian Aas Stien (DNF) | ||
- | Nicola Bagioli (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Pier Paolo De Negri (DNS) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Dmitri Kozontchuk (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Danilo Napolitano (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Marc Goos (DNF) | Team Jumbo-Visma | |
- | Kamil Malecki (DNF) | CCC Sprandi Polkowice | |
- | Brecht Dhaene (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Max Kanter (DNF) | Team DSM | |
- | Marino Kobayashi (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Ciske Aneca (DNF) | ||
- | Jason Lowndes (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Aviv Yechezkel (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Jhonatan Restrepo (DNF) | Katusha | |
- | Aksel Noemmela (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Sean Mckenna (DNF) | ||
- | Nils Eekhoff (DNF) | ||
- | Oeivind Lukkedal (DNF) | ||
- | Tyler Williams (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Krister Hagen (DNF) | ||
- | Jarl Salomein (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Gerry Druyts (DNF) | ||
- | Evgeny Shalunov (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Niels de Rooze (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Alessandro Bisolti (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | John Mandrysch (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Tim Ariesen (DNF) | Team Roompot | |
- | Kevin de Jonghe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Kevin Verwaest (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Markus Hoelgaard (DNS) | Etixx - Ihned | |
- | Giacomo Berlato (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Gaetan Pons (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Ludwig de Winter (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Guillaume Boivin (DNF) | Rally Cycling | |
- | Alexander Cools (DNF) | ||
- | Yuma Koishi (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Anton Vorobyev (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Gaetan Bille (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Michael Schwarzmann (DNF) | Bora-Hansgrohe | |
- | Marco Mathis (DNF) | Katusha | |
- | Frederik Veuchelen (DNF) | Intermarche Wanty Gobert | |
- | Ole Andre Austevoll (DNF) | ||
- | Nicolas Marini (DNF) | Nippo - Vini Fantini | |
- | Matthew Brammeier (DNF) | Team Qhubeka NextHash | |
- | Jose Goncalves (DNF) | Katusha | |
- | Maxime Gressier (DNF) | ||
- | Silvio Herklotz (DNF) | Bora-Hansgrohe | |
- | Andrey Solomennikov (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Joeri Stallaert (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Julien Stassen (DNF) | Bingoal Pauwels Sauces WB | |
- | Christophe Premont (DNF) | Verandas Willems CT | |
- | Philip Lindau (DNF) | ||
- | Jarno Mobach (DNF) | ||
- | Charlie Quarterman (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Massimo Vanderaerden (DNF) | Veranclassic-Ago | |
- | Benjamin Perry (DNF) | Israel Start-Up Nation | |
- | Sergey Nikolaev (DNF) | Gazprom-RusVelo | |
- | Carl Fredrik Hagen (DNF) | ||
- | Carmelo Foti (DNF) | Leopard Pro Cycling | |
- | Matthew Teggart (DNF) | ||
- | Gianni Bossuyt (DNF) | ||
- | Conor Hennebry (DNF) | ||
- | Brecht Ruyters (DNF) | ||
- | Christophe Noppe (DNF) | Sport Vlaanderen-Baloise | |
- | Dennis Coenen (DNF) | Leopard Pro Cycling |
Następne mecze
KolarstwoHandzame Classic
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.