Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Grote prijs Jean-Pierre Monsere

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 8 lipiec 17, Brussels - Aankomst, Dystans: 202.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Laurens Sweeck4:24:51
2Roy JansWallonie-Bruxelles+0:02
3Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:02
4Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:02
5Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:02
6Alexander KriegerLeopard Development Team+0:02
7Dries de BondtVerandas Willems CT+0:02
8Taco van der HoornTeam Roompot+0:02
9Cyrus MonkDrapac+0:02
10Timothy Stevens+0:02
11Kenny MollyEtixx - Ihned+0:02
12Dennis CoenenLeopard Development Team+0:02
13Max Emil Boholm Koerner+0:02
14Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+0:02
15Abram Stockman+0:02
16Brian van GoethemTeam Roompot+0:02
17Gordon De Winter+0:02
18James PaneDrapac+0:02
19David BoucherFDJ+0:02
20Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:02
21Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:13
22Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+0:20
23Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:24
25Yorben van Tichelt+0:39
26Braam Merlier+0:39
27Orluis Aular+0:39
28Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:39
29Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:39
30Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:39
31Jelle Cant+0:39
32Yann Pestiaux+0:39
33Stan GodrieVerandas Willems CT+0:39
34Aksel MommelaLeopard Development Team+0:39
35Claudio Catania+0:39
36Thomas Joseph+0:39
37Gert Smets+0:39
38Pierre Goebeert+0:39
39Eli Iserbyt+0:39
40Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+0:39
41Stijn De Bock+0:39
42Anthony Debuy+0:39
43Brad EvansDrapac+0:39
44Kevin VerwaestVeranclassic-Ago+0:39
45Niels de RoozeVeranclassic-Ago+0:39
46Jens ReyndersLeopard Development Team+0:39
47Wayne Stijns+0:39
48Andre LooijTeam Roompot+0:39
49Moritz BackofenTeam Stoelting+0:39
50Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:39
51Nicolas VereeckenRoubaix Lille Metropole+0:39
52Elmar ReindersTeam Roompot+0:39
53Tom VermeerTeam Jo Piels+0:39
54Szymon RekitaLeopard Development Team+0:39
55Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+0:39
56Oliver Kent-SparkDrapac+0:39
57Barry MarkusTeam Roompot+0:39
58Kenny De KeteleTopsport Vlaanderen-Baloise+0:39
59Mike Diener+0:39
60Cedric Raymackers+0:39
61Larry Valvasori+0:39
62Maximilien Picoux+0:39
63Gianni Marchand+0:39
64Hampus AnderbergColoQuick+0:39
65Martijn BuddingTeam Roompot+0:39
66Joeri StallaertVeranclassic-Ago+0:39
67Raymond KrederTeam Roompot+0:39
68Kevin de JongheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:39
69Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+0:39
70Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+0:39
71Diether Sweeck+0:39
72Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:39
73Mathew RossDrapac+0:39
74Klaas Vantornout+0:39
75Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:39
76Antoine Loy+0:39
77Kevin Pauwels+0:39
78Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:39
79Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+0:49
80Merlijn Decoster+0:49
81Michael Freiberg+1:00
82Jonathan BreyneVeranclassic-Ago+1:00
83Christophe PremontVerandas Willems CT+1:04
84Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+1:04
85Jimmy DuquennoyWallonie-Bruxelles+1:04
86Michiel Dieleman+1:04
87Arjen LivynsVerandas Willems CT+1:04
88Julien StassenWallonie-Bruxelles+1:04
89Michael GoolaertsVerandas Willems CT+1:04
90Christophe MassonWallonie-Bruxelles+1:04
91Berden de VriesTeam Roompot+1:04
92Dieter VanthourenhoutBKCP–Corendon+1:43
93Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+2:04
94Neil van der PloegTeam UniSA-Australia+2:46
-Thomas Petit (DNF)
-Michiel Stockman (DNF)
-Pit Schlechter (DNF)Leopard Development Team
-Bastien Kroonen (DNF)
-Patrick Lane (DNF)Team UniSA-Australia
-John Mandrysch (DNF)Leopard Development Team
-Johannes De Paepe (DNF)
-Josh Teasdale (DNF)
-Elias Afewerki (DNF)Eritrea National Selection
-Nathan Elliott (DNF)
-Gianni Siebens (DNF)
-Christian Mencia (DNF)
-Jappe Jaspers (DNF)Verandas Willems CT
-Hendrik Sweeck (DNF)
-Guillaume Delvaux (DNF)
-Sam Crome (DNF)
-Alejandro Luna (DNF)
-Kevin Sepulveda (DNF)
-Brent van de Kerkhove (DNF)
-Ruben Caseny (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Laurent van den Bak (DNF)Leopard Development Team
-Philipp Mamos (DNF)
-Jan van Puyvelde (DNF)
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Jeremy Cameron (DNF)
-Guillaume Haag (DNF)
-Cristian Pita (DNF)
-Tijl Pauwels (DNF)
-Charlie Arimont (DNF)
-Marco Muller (DNF)
-Mehdi Tigrine (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Nicholas Katsonis (DNF)Drapac
-Bernardo Leon (DNF)
-Johnatan Sarmiento (DNF)Massi - Kuwait Cycling Project
-Charlie Quarterman (DNF)Leopard Development Team
-Tom Devriendt (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Ciske Aneca (DNF)
-Theodore Yates (DNF)Drapac
-Dylan Kowalski (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Louis Verhelst (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Matthias Vandewalle (DNF)
-Dieter Bouvry (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Thomas Kaesler (DNF)Drapac
-Alexander Kuesters (DNF)
-Robert Deike (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Istanbulspor 1-1 Samsunspor
    Zmiana: 58' Wchodzi na boiska Yilmaz Schodzi z boiska Kojic
  • Adanaspor 1-2 Gaziantepspor
    Zmiana: 54' Wchodzi na boiska Kaya Schodzi z boiska Aynaoglu
  • Ganja 0-3 FK Gilan
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Istanbulspor 1-1 Samsunspor
    GolGol: 55' Colak
  • Septemvri Sofia 0-1 Botev Plovdiv
    GolGol: 20' Nedelev
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Kartka Kartka: 57' Fomin
  • Loko 0-1 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Teraktor Sazi 2-1 Sepidrood Rasht
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 24' Amougou
  • Urawa Red Diamonds 0-0 Al Hilal
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia