Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy i kursy na mecz Real Madryt vs FC Barcelona. Bonusy u bukmacherów bez depozytów!
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Le Samyn

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Belgia
KolarstwoLe Samyn
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 1 marzec 17, Quaregnon - Dour, Dystans: 202km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert4:53:55
2Alex KirschWallonie-Bruxelles+0:00
3Iljo KeisseEtixx - Quick Step+0:11
4Florian SenechalCofidis+0:11
5Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+0:11
6Jesper AsselmanTeam Roompot+0:11
7Frederik FrisonLotto Soudal+0:11
8Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:13
9Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:35
10Maximilian SchachmannEtixx - Quick Step+0:52
11Hugo HofstetterCofidis+0:52
12Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:52
13Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:52
14Remi CavagnaEtixx - Quick Step+0:52
15Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:52
16Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+0:52
17Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+0:54
18Jens DebusschereLotto Soudal+0:54
19Dimitri ClaeysCofidis+0:54
20Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+0:54
21Taco van der HoornTeam Roompot+0:54
22Daniel TurekCycling Academy Team+0:58
23Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:41
25Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+1:41
26Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+1:43
27Tosh van der SandeLotto Soudal+1:56
28Jimmy TurgisCofidis+2:19
29Brecht DhaeneVerandas Willems CT+2:19
30Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+2:19
31Coen VermeltfoortTeam Roompot+2:19
32Roy JansWallonie-Bruxelles+2:19
33Tim DeclercqEtixx - Quick Step+2:19
34Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+2:19
35Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+2:19
36Dries DevenynsEtixx - Quick Step+2:38
37Kevin IstaWallonie-Bruxelles+2:19
38Loic ChetoutCofidis+3:15
39Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+3:15
40Charlie Arimont+4:28
41Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+7:01
42Michiel Dieleman+7:01
43Rob Ruijgh+7:01
44Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+7:01
45Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+7:01
46Jack BauerEtixx - Quick Step+7:01
47Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+7:01
48Lionel Taminaux+7:01
49Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+7:01
50Remy MertzLotto Soudal+7:01
51Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+8:06
52Benjamin PerryCycling Academy Team+11:30
-Zakkary Dempster (DNF)Cycling Academy Team
-David Boucher (DNF)FDJ
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Arjen Livyns (DNF)Verandas Willems CT
-Jeremy Lecroq (DNF)Etixx - Ihned
-Huub Duijn (DNF)Verandas Willems CT
-Joeri Stallaert (DNF)Veranclassic-Ago
-Laurens de Plus (DNF)Etixx - Quick Step
-Koen Bouwman (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-John Mandrysch (DNF)Leopard Development Team
-Mihkel Raeim (DNF)Cycling Academy Team
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Jimmy Janssens (DNF)
-Robin Stenuit (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Preben van Hecke (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Fabien Canal (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Gaetan Pons (DNF)Leopard Development Team
-Louis Verhelst (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Dennis van Winden (DNF)Cycling Academy Team
-Julien Mortier (DNF)
-Franck Bonnamour (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Guillaume Haag (DNF)
-Raymond Kreder (DNF)Team Roompot
-Jacob Scott (DNF)
-Niels de Rooze (DNF)Veranclassic-Ago
-Anthony Debuy (DNF)
-Damien Gaudin (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Martin Velits (DNF)Etixx - Quick Step
-Matthias Vandewalle (DNF)
-Guillaume Delvaux (DNF)
-Steven Lammertink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Alexander Krieger (DNF)Leopard Development Team
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Armindo Fonseca (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Jonas Bokeloh (DNF)Etixx - Ihned
-Matthias De Witte (DNF)
-Pim Ligthart (DNF)Team Roompot
-Thomas Sprengers (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Julien Stassen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-James Shaw (DNF)Lotto Soudal
-Maximilien Picoux (DNF)
-Guy Sagiv (DNF)Cycling Academy Team
-Aksel Mommela (DNF)Leopard Development Team
-Jonathan Breyne (DNF)Veranclassic-Ago
-Guillaume Boivin (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Brian van Goethem (DNF)Team Roompot
-Steven Tronet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Felix Pouilly (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Auxence Buntinx (DNF)
-Jarl Salomein (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Laurent Pieters (DNF)
-Laurent van den Bak (DNF)Leopard Development Team
-Brecht Ruyters (DNF)
-Sean Mckenna (DNF)
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Thibault Ferasse (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Martin Palm (DNF)
-Jens Mouris (DNF)Team Roompot
-Gaetan Bille (DNF)Verandas Willems CT
-Jeremy Leveau (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Timothy Dupont (DNF)Verandas Willems CT
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Sean MacKinnon (DNF)
-Antoine Loy (DNF)
-Thomas de Gendt (DNF)Lotto Soudal
-Max Emil Boholm Koerner (DNF)
-Stijn De Bock (DNF)
-Emiel Vermeulen (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Bryan Alaphilippe (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Alexander Geuens (DNF)
-Jerome Cousin (DNF)Team Europcar
-Szymon Rekita (DNF)Leopard Development Team
-Julien Antomarchi (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Yannis Yssaad (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Antoine Didier (DNF)
-Abram Stockman (DNF)
-Massimo Vanderaerden (DNF)Veranclassic-Ago
-Franklin Six (DNF)
-Tom Wirtgen (DNF)Leopard Development Team
-Conor Hennebry (DNF)
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Rob Leemans (DNF)
-Stephane Poulhies (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Gordon De Winter (DNF)
-Timothy Stevens (DNF)
-Bas Tietema (DNF)
-Kevin van Melsen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Anthony Vandrepotte (DNF)
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Aime De Gendt (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Jordi Van Dingenen (DNF)
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Maxime Vantomme (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Twan Castelijns (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Robby Cobbaert (DNF)
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Ruben Pols (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Jan Brockhoff (DNF)Leopard Development Team
-Kris Boeckmans (DNF)Lotto Soudal
-Benjamin Thomas (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
Następne mecze
Belgia
KolarstwoLe Samyn
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Rosenborg 0-0 Aalesund
    Kartka Kartka: 90' Konradsen
  • Rosenborg 0-0 Aalesund
    Kartka Kartka: 90' Abdellaoue
  • CD Suchitepequez 1-1 Coban Imperial
    GolGol: 44' Lopez
  • Cedevita - Sibenik
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Zabok - KK Hermes Analitica
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Rosenborg 0-0 Aalesund
    Kartka Kartka: 90' Solnoerdal
  • Vålerenga 3-0 Sogndal
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Platanias 1-3 PAOK Saloniki
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Panathinaikos 1-0 Atromitos
    Kartka Kartka: 90' Fytanidis
  • Galatasaray 0-0 Fenerbahce
    Kartka Kartka: 88' Skrtel
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia