Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Multi godz.21:40:

2
5
8
15
17
26
27
28
33
35
40
45
53
57
59
61
68
70
74
78
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Le Samyn

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Belgia
KolarstwoLe Samyn
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 1 marzec 17, Quaregnon - Dour, Dystans: 202km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert4:53:55
2Alex KirschWallonie-Bruxelles+0:00
3Iljo KeisseEtixx - Quick Step+0:11
4Florian SenechalCofidis+0:11
5Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+0:11
6Jesper AsselmanTeam Roompot+0:11
7Frederik FrisonLotto Soudal+0:11
8Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:13
9Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:35
10Maximilian SchachmannEtixx - Quick Step+0:52
11Hugo HofstetterCofidis+0:52
12Jelle MannaertsVerandas Willems CT+0:52
13Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:52
14Remi CavagnaEtixx - Quick Step+0:52
15Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:52
16Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+0:52
17Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+0:54
18Jens DebusschereLotto Soudal+0:54
19Dimitri ClaeysCofidis+0:54
20Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+0:54
21Taco van der HoornTeam Roompot+0:54
22Daniel TurekCycling Academy Team+0:58
23Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:41
25Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+1:41
26Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+1:43
27Tosh van der SandeLotto Soudal+1:56
28Jimmy TurgisCofidis+2:19
29Brecht DhaeneVerandas Willems CT+2:19
30Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+2:19
31Coen VermeltfoortTeam Roompot+2:19
32Roy JansWallonie-Bruxelles+2:19
33Tim DeclercqEtixx - Quick Step+2:19
34Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+2:19
35Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+2:19
36Dries DevenynsEtixx - Quick Step+2:38
37Kevin IstaWallonie-Bruxelles+2:19
38Loic ChetoutCofidis+3:15
39Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+3:15
40Charlie Arimont+4:28
41Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+7:01
42Michiel Dieleman+7:01
43Rob Ruijgh+7:01
44Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+7:01
45Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+7:01
46Jack BauerEtixx - Quick Step+7:01
47Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+7:01
48Lionel Taminaux+7:01
49Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+7:01
50Remy MertzLotto Soudal+7:01
51Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+8:06
52Benjamin PerryCycling Academy Team+11:30
-Steven Lammertink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Jonas Bokeloh (DNF)Etixx - Ihned
-Alexander Krieger (DNF)Leopard Development Team
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Maximilien Picoux (DNF)
-Matthias De Witte (DNF)
-Martin Palm (DNF)
-Matthias Vandewalle (DNF)
-Guillaume Haag (DNF)
-Guillaume Delvaux (DNF)
-Thomas Sprengers (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Stijn De Bock (DNF)
-Gaetan Pons (DNF)Leopard Development Team
-Jeremy Lecroq (DNF)Etixx - Ihned
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Preben van Hecke (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Robin Stenuit (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jens Mouris (DNF)Team Roompot
-Mihkel Raeim (DNF)Cycling Academy Team
-Laurens de Plus (DNF)Etixx - Quick Step
-David Boucher (DNF)FDJ
-Huub Duijn (DNF)Verandas Willems CT
-Thibault Ferasse (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Steven Tronet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Franck Bonnamour (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Max Emil Boholm Koerner (DNF)
-Arjen Livyns (DNF)Verandas Willems CT
-Koen Bouwman (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Joeri Stallaert (DNF)Veranclassic-Ago
-Armindo Fonseca (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-James Shaw (DNF)Lotto Soudal
-Bryan Alaphilippe (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Zakkary Dempster (DNF)Cycling Academy Team
-Jimmy Janssens (DNF)
-John Mandrysch (DNF)Leopard Development Team
-Fabien Canal (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Louis Verhelst (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Antoine Loy (DNF)
-Julien Stassen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Pim Ligthart (DNF)Team Roompot
-Damien Gaudin (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Niels de Rooze (DNF)Veranclassic-Ago
-Martin Velits (DNF)Etixx - Quick Step
-Raymond Kreder (DNF)Team Roompot
-Dennis van Winden (DNF)Cycling Academy Team
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jacob Scott (DNF)
-Julien Mortier (DNF)
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Emiel Vermeulen (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Szymon Rekita (DNF)Leopard Development Team
-Guy Sagiv (DNF)Cycling Academy Team
-Jan Brockhoff (DNF)Leopard Development Team
-Ruben Pols (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Kris Boeckmans (DNF)Lotto Soudal
-Twan Castelijns (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Maxime Vantomme (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Robby Cobbaert (DNF)
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Antoine Didier (DNF)
-Abram Stockman (DNF)
-Timothy Stevens (DNF)
-Bas Tietema (DNF)
-Sean Mckenna (DNF)
-Anthony Vandrepotte (DNF)
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Laurent van den Bak (DNF)Leopard Development Team
-Jordi Van Dingenen (DNF)
-Jerome Cousin (DNF)Team Europcar
-Alexander Geuens (DNF)
-Jarl Salomein (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Timothy Dupont (DNF)Verandas Willems CT
-Brecht Ruyters (DNF)
-Kevin van Melsen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Aime De Gendt (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Yannis Yssaad (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Rob Leemans (DNF)
-Brian van Goethem (DNF)Team Roompot
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Gordon De Winter (DNF)
-Stephane Poulhies (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Tom Wirtgen (DNF)Leopard Development Team
-Anthony Debuy (DNF)
-Benjamin Thomas (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Felix Pouilly (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Conor Hennebry (DNF)
-Guillaume Boivin (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Franklin Six (DNF)
-Auxence Buntinx (DNF)
-Gaetan Bille (DNF)Verandas Willems CT
-Jeremy Leveau (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Sean MacKinnon (DNF)
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jonathan Breyne (DNF)Veranclassic-Ago
-Thomas de Gendt (DNF)Lotto Soudal
-Massimo Vanderaerden (DNF)Veranclassic-Ago
-Julien Antomarchi (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Aksel Mommela (DNF)Leopard Development Team
-Laurent Pieters (DNF)
Następne mecze
Belgia
KolarstwoLe Samyn
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Finn Harps 0-1 Derry
    GolGol: 87' Cole
  • Norwegia 0-1 Dania
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Belgium 1-2 Holandia
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Norwegia 0-1 Dania
    Kartka Kartka: 90' Mjelde
  • Finn Harps 0-1 Derry
    Kartka Kartka: 78' McDermott
  • Finn Harps 0-1 Derry
    Kartka Kartka: 77' Mailey
  • Norwegia 0-1 Dania
    Zmiana: 90' Wchodzi na boiska Christiansen Schodzi z boiska Veje
  • Belgium 1-2 Holandia
    Kartka Kartka: 88' van der Gragt
  • Chicago Cubs 1-2 Chicago White Sox
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Belgium 1-2 Holandia
    Zmiana: 86' Wchodzi na boiska Lewerissa Schodzi z boiska Miedema
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia