Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy i kursy na mecz Real Madryt vs FC Barcelona. Bonusy u bukmacherów bez depozytów!
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Amstel Gold Race

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Holandia
KolarstwoAmstel Gold Race
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 16 kwiecień 17, Maastricht - Berg en Terblijt, Dystans: 261km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Philippe GilbertEtixx - Quick Step6:31:40
2Michal KwiatkowskiTeam Sky+0:00
3Michael AlbasiniOrica-GreenEdge+0:10
4Nathan HaasMTN Qhubeka+0:10
5Jose Joaquin RojasMovistar Team+0:10
6Sergio HenaoTeam Sky+0:10
7Ion IzagirreBahrain Merida Pro Cycling Team+0:14
8Michael GoglRadioShack-Nissan+1:10
9Sonny ColbrelliBahrain Merida Pro Cycling Team+1:11
10Michael MatthewsArgos-Shimano+1:11
11Juan Jose LobatoBlanco Pro Cycling Team+1:11
12Greg van AvermaetBMC Racing Team+1:11
13Oliver NaesenAG2R La Mondiale+1:11
14Artur VichotFDJ+1:11
15Tiesj BenootLotto Soudal+1:11
16Kristian SbaragliMTN Qhubeka+1:11
17Jay McCarthyTeam NetApp+1:11
18Daryl ImpeyOrica-GreenEdge+1:11
19Alejandro ValverdeMovistar Team+1:11
20Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+1:11
21Sebastiaan LangeveldTeam Cannondale-Garmin+1:11
22Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+1:11
23Nick van der LijkeTeam Roompot+1:11
24Tomasz MarczynskiLotto Soudal+1:11
25Alex HowesTeam Cannondale-Garmin+1:11
26Maurits LammertinkKatusha+1:11
27Diego UlissiLampre-Merida+1:11
28Anthony RouxFDJ+1:11
29Manuele MoriLampre-Merida+1:11
30Georg PreidlerArgos-Shimano+1:11
31Dion SmithOne Pro Cycling+1:11
32Fabio FellineItaly National Selection+1:11
33Simone PetilliMG Kvis - Wilier+1:11
34Rudy MolardFDJ+1:11
35Michael Valgren AndersenAstana Pro Team+1:11
36Dries DevenynsEtixx - Quick Step+1:11
37Jelle VanendertLotto Soudal+1:11
38Rui CostaLampre-Merida+1:11
39Bob JungelsRadioShack-Nissan+1:11
40Enrico BattaglinBlanco Pro Cycling Team+1:11
41Daniel MorenoKatusha+1:11
42Tim WellensLotto Soudal+1:11
43Cyril GautierAG2R La Mondiale+1:11
44Dylan TeunsBMC Racing Team+1:11
45Warren BarguilArgos-Shimano+1:11
46Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+1:32
47Antwan TolhoekTeam Roompot+1:46
48Jacques Janse van RensburgMTN Qhubeka+2:55
49Simon ClarkeTeam Cannondale-Garmin+3:42
50Dylan van BaarleTeam Cannondale-Garmin+3:42
51Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+4:05
52Jakob FuglsangAstana Pro Team+4:05
53Angelo TulikTeam Europcar+6:19
54Simon GeschkeArgos-Shimano+6:19
55Cesare BenedettiTeam NetApp+6:43
56Patrick KonradTeam NetApp+6:43
57Serge PauwelsMTN Qhubeka+6:43
58Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+6:43
59Jonathan HivertTeam Europcar+6:43
60Lilian CalmejaneTeam Europcar+6:43
61Gianluca BrambillaItaly National Selection+6:43
62Giovanni ViscontiBahrain Merida Pro Cycling Team+6:43
63Alessandro De MarchiBMC Racing Team+6:47
64Sam OomenRabobank Development Team+7:05
65Tosh van der SandeLotto Soudal+7:16
66Petr VakocEtixx - Quick Step+7:30
67Grega BoleBahrain Merida Pro Cycling Team+7:30
68Michal GolasTeam Sky+7:30
69Sean De BieLotto Soudal+7:30
70Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+7:30
71Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+7:30
72Bertjan LindemanBlanco Pro Cycling Team+9:21
73Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+9:21
74Pim LigthartTeam Roompot+9:21
75Ruben GuerreiroRadioShack-Nissan+9:21
76Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+9:21
77Angel ViciosoKatusha+9:21
78Martijn BuddingTeam Roompot+9:21
79Sebastian HenaoTeam Sky+9:21
80Jeroen MeijersTeam Roompot+9:30
81Romain SicardTeam Europcar+9:30
82Kevin RezaFDJ+10:26
83Mikael CherelAG2R La Mondiale+10:26
84Benoit VaugrenardFDJ+10:26
85Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+10:26
86Matej MohoricTeam Cannondale-Garmin+10:26
87Ben HermansBMC Racing Team+10:26
88Silvan DillierBMC Racing Team+10:26
89Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+10:26
90Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+10:26
91Simone PonziSoutheast+10:26
92Jesus HerradaMovistar Team+10:26
93Andre CardosoRadioShack-Nissan+10:26
94Viacheslav KuznetsovKatusha+10:26
95Jaco VenterMTN Qhubeka+10:26
96Mads Wuertz SchmidtKatusha+12:11
97Rick ZabelKatusha+12:11
98Roy CurversArgos-Shimano+12:11
99Floris GertsBMC Racing Team+12:11
100Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+12:11
101Tao Geoghegan HartTeam Sky+12:11
102Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+12:11
103Jonas KochActiveJet Team+12:11
104Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+12:11
105Maximilian SchachmannEtixx - Quick Step+12:11
106Brendan CantyTeam Cannondale-Garmin+12:11
107Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+12:11
108Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+12:11
109Wilco KeldermanArgos-Shimano+12:11
110Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+12:11
111Axel DomontAG2R La Mondiale+12:11
112Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+12:11
113Michael SchaerBMC Racing Team+12:11
114Stijn VandenberghAG2R La Mondiale+12:11
115Carlos BetancurMovistar Team+12:11
116Nikita UmerbekovAstana Pro Team+12:11
117Arnaud CourteilleFDJ+12:11
118Imanol ErvitiMovistar Team+12:11
119Rory SutherlandMovistar Team+12:11
120Oscar RiesebeekTeam Roompot+12:11
121Johann van ZylMTN Qhubeka+12:11
122Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+12:11
123Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+12:11
124Mathew HaymanOrica-GreenEdge+12:11
125Toms SkujinsHincapie Racing Team+12:11
126Roman KreuzigerOrica-GreenEdge+12:11
127Gregor MuehlbergerFelbermayr - Simplon Wels+12:11
-Alexey Lutsenko (DNF)Astana Pro Team
-Jens Wallays (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Marco Mathis (DNF)Katusha
-Quentin Jauregui (DNF)AG2R La Mondiale
-Preben van Hecke (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Zdenek Stybar (DNF)Etixx - Quick Step
-Marco Minnaard (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Michael Schwarzmann (DNF)Team NetApp
-Ben Swift (DNS)Lampre-Merida
-Enrico Barbin (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Alberto Bettiol (DNF)Italy National Selection
-Yukiya Arashiro (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Baptiste Planckaert (DNF)Katusha
-Mirco Maestri (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Paul Ourselin (DNF)Team Europcar
-Cedric Pineau (DNF)FDJ
-Ivan Cortina (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Vincenzo Albanese (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Tim Ariesen (DNF)Team Roompot
-Fumiyuki Beppu (DNF)RadioShack-Nissan
-Taco van der Hoorn (DNF)Team Roompot
-Paolo Simion (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Bart De Clercq (DNF)Lotto Soudal
-Meiyin Wang (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Remy Mertz (DNF)Lotto Soudal
-Daniel Oss (DNF)BMC Racing Team
-Maciej Paterski (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Julien Duval (DNF)AG2R La Mondiale
-Marco Maronese (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Bryan Coquard (DNF)Team Europcar
-Marc Soler (DNF)Movistar Team
-Lukasz Wisniowski (DNF)Team Sky
-Jesus Hernandez (DNF)RadioShack-Nissan
-Owain Doull (DNF)Team Wiggins
-Marco Marcato (DNF)Lampre-Merida
-Andriy Grivko (DNF)Astana Pro Team
-Christoph Pfingsten (DNF)Team NetApp
-Enrico Gasparotto (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Danny van Poppel (DNF)RadioShack-Nissan
-Marcus Burghardt (DNF)Team NetApp
-Laurens De Vreese (DNF)Astana Pro Team
-Ben King (DNF)MTN Qhubeka
-Lars Boom (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Alexis Gougeard (DNF)AG2R La Mondiale
-Jenthe Biermans (DNF)Katusha
-Youcef Reguigui (DNF)MTN Qhubeka
-Gregory Daniel (DNF)RadioShack-Nissan
-Benjamin Declercq (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Michael Hepburn (DNF)Orica-GreenEdge
-Fabien Grellier (DNF)Team Europcar
-Daniel Martin (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Frantisek Sisr (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Edward Theuns (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Oscar Gatto (DNF)Astana Pro Team
-Martijn Tusveld (DNF)Team Roompot
-Matti Breschel (DNF)Astana Pro Team
-Nicola Boem (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Simon Gerrans (DNF)Orica-GreenEdge
-Jens Keukeleire (DNF)Orica-GreenEdge
-Tony Hurel (DNF)Team Europcar
-Odd Christian Eiking (DNF)FDJ
-Erik Baska (DNF)Tinkoff-Saxo
-Matteo Bono (DNF)Lampre-Merida
Następne mecze
Holandia
KolarstwoAmstel Gold Race
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Olympiakos 5-0 Giannina
    Zmiana: 89' Wchodzi na boiska Karanikas Schodzi z boiska Nikolias
  • Manchester Giants - Plymouth Raiders
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Jastrzębianka Jastrzębia 1-4 Korona Skawinki
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Independiente J.Teran 4-1 Clan Juvenil
    GolGol: 90' Arce
  • Wolania Wola żelichowska 3-1 Victoria Szarwark
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Rosenborg 0-0 Aalesund
    Kartka Kartka: 88' Midtsjoe
  • Åsane 4-0 Sandnes
    Zmiana: 83' Wchodzi na boiska Nygaard Schodzi z boiska Hestetun
  • Jerv 0-1 Strommen
    Kartka Kartka: 81' Stroemnes
  • Iraklis 2-1 Panaitolikos
    Kartka Kartka: 85' Chantakias
  • Tromsø 0-3 Stabæk
    Kartka Kartka: 88' Yttergaard Jenssen
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia