Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Amstel Gold Race

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Holandia
KolarstwoAmstel Gold Race
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 15 kwiecień 18, Maastricht - Berg en Terblijt, Dystans: 263km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Michael Valgren AndersenAstana Pro Team6:40:07
2Roman KreuzigerOrica-GreenEdge+0:00
3Enrico GasparottoBahrain Merida Pro Cycling Team+0:02
4Peter SaganTeam NetApp+0:19
5Alejandro ValverdeMovistar Team+0:19
6Tim WellensLotto Soudal+0:19
7Julian AlaphilippeEtixx - Quick Step+0:19
8Jakob FuglsangAstana Pro Team+0:23
9Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+0:30
10Jelle VanendertLotto Soudal+0:36
11Daryl ImpeyOrica-GreenEdge+0:53
12Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:53
13Philippe GilbertEtixx - Quick Step+0:53
14Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:53
15Rudy MolardFDJ+0:53
16Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+0:53
17Matteo BonoLampre-Merida+0:53
18Sergio HenaoTeam Sky+0:53
19Ion IzagirreBahrain Merida Pro Cycling Team+0:53
20Michael WoodsTeam Cannondale-Garmin+0:53
21Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:56
22Gorka IzagirreBahrain Merida Pro Cycling Team+1:19
23Tsgabu Gebremaryam GrmayBahrain Merida Pro Cycling Team+1:51
24Michael MatthewsArgos-Shimano+2:11
25Dylan TeunsBMC Racing Team+2:11
26Serge PauwelsMTN Qhubeka+2:11
27Rui CostaLampre-Merida+2:11
28Robert GesinkBlanco Pro Cycling Team+2:11
29Alexis VuillermozAG2R La Mondiale+2:11
30Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+2:11
31Michal KwiatkowskiTeam Sky+2:11
32Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+2:11
33Bob JungelsEtixx - Quick Step+2:11
34Alessandro De MarchiBMC Racing Team+2:11
35Bauke MollemaRadioShack-Nissan+2:11
36Mikel LandaMovistar Team+2:11
37Viacheslav KuznetsovKatusha+3:15
38Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+3:26
39Kristian SbaragliCycling Academy Team+3:26
40Toms SkujinsRadioShack-Nissan+3:26
41Pim LigthartTeam Roompot+3:26
42Anthony RouxFDJ+3:26
43Tom DevriendtWanty - Groupe Gobert+3:26
44Omar Fraile MatarranzAstana Pro Team+3:26
45Bertjan LindemanBlanco Pro Cycling Team+3:26
46Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+3:26
47Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+3:26
48Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+3:26
49Marcus BurghardtTeam NetApp+3:26
50Diego UlissiLampre-Merida+3:26
51Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+3:26
52Guillaume BoivinCycling Academy Team+3:26
53Axel DomontAG2R La Mondiale+3:26
54Silvan DillierBMC Racing Team+3:26
55Ruben GuerreiroRadioShack-Nissan+3:26
56Simone PonziNippo - Vini Fantini+3:26
57Marco CanolaNippo - Vini Fantini+3:26
58Lawrence Kalil WarbasseAqua Blue Sport+3:26
59Manuele MoriLampre-Merida+3:26
60Dion SmithOne Pro Cycling+3:26
61Benjamin KingMTN Qhubeka+3:26
62Grega BoleBahrain Merida Pro Cycling Team+3:26
63Valentin MadouasFDJ+3:26
64Maurits LammertinkKatusha+3:26
65Alex HowesTeam Cannondale-Garmin+3:26
66Jan BakelantsAG2R La Mondiale+3:26
67Jose Joaquin RojasMovistar Team+3:26
68Andriy GrivkoAstana Pro Team+3:26
69Ben GastauerAG2R La Mondiale+3:26
70Patrick KonradTeam NetApp+3:26
71Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+3:26
72Christopher Juul-JensenOrica-GreenEdge+3:26
73Sonny ColbrelliBahrain Merida Pro Cycling Team+3:26
74August JensenCycling Academy Team+3:26
75Tom SlagterMTN Qhubeka+3:26
76Rigoberto UranTeam Cannondale-Garmin+3:26
77Pieter SerryEtixx - Quick Step+3:26
78Simon GerransBMC Racing Team+3:26
79Aliaksandr RiabushenkoLampre-Merida+3:26
80Michal GolasTeam Sky+3:26
81Edward DunbarAqua Blue Sport+3:26
82Tomasz MarczynskiLotto Soudal+3:26
83Benoit VaugrenardFDJ+3:26
84Carlos VeronaEtixx - Quick Step+3:26
85Pieter WeeningTeam Roompot+3:26
86Paul MartensBlanco Pro Cycling Team+3:26
87Simon GeschkeArgos-Shimano+3:26
88Carlos BetancurMovistar Team+3:26
89Winner AnaconaMovistar Team+3:26
90Sep VanmarckeTeam Cannondale-Garmin+3:26
91Gregor MuehlbergerTeam NetApp+3:26
92Oliver NaesenAG2R La Mondiale+3:26
93Laurens ten DamArgos-Shimano+3:26
94Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+3:35
95Damiano CarusoBMC Racing Team+4:50
96Scott DaviesMTN Qhubeka+4:50
-Benjamin Perry (DNF)Cycling Academy Team
-Willem Jakobus Smit (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Floris Gerts (DNF)Team Roompot
-Casper Pedersen (DNF)Aqua Blue Sport
-Enric Mas (DNF)Etixx - Quick Step
-Justin Mottier (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Jordi Warlop (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Marco Tizza (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Aaron Verwilst (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Marino Kobayashi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Amanuel Gebrezgabihier (DNF)MTN Qhubeka
-Baptiste Planckaert (DNF)Katusha
-Nikolas Maes (DNF)Lotto Soudal
-Imanol Erviti (DNF)Movistar Team
-Marcel Sieberg (DNF)Lotto Soudal
-Maarten Wijnants (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Matti Breschel (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Michael Gogl (DNF)RadioShack-Nissan
-Johannes Froehlinger (DNF)Argos-Shimano
-Koen De Kort (DNF)RadioShack-Nissan
-Daniel Martin (DNF)Etixx - Quick Step
-Elmar Reinders (DNF)Team Roompot
-Michael Albasini (DNF)Orica-GreenEdge
-Jay McCarthy (DNF)Team NetApp
-Tanguy Turgis (DNF)Cofidis
-Nick van der Lijke (DNF)Team Roompot
-Krists Neilands (DNF)Cycling Academy Team
-Tosh van der Sande (DNF)Lotto Soudal
-Edward Theuns (DNF)Argos-Shimano
-Johann van Zyl (DNF)MTN Qhubeka
-Jasper Stuyven (DNF)RadioShack-Nissan
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Damiano Cunego (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Vasil Kiryienka (DNF)Team Sky
-Dario Cataldo (DNF)Astana Pro Team
-Andrey Amador (DNF)Movistar Team
-Jenthe Biermans (DNF)Katusha
-Danny van Poppel (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Pascal Ackermann (DNF)Team NetApp
-Juan Jose Lobato (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Cesare Benedetti (DNF)Team NetApp
-Bryan Coquard (DNF)Team Europcar
-Tiesj Benoot (DNF)Lotto Soudal
-Mike Teunissen (DNF)Argos-Shimano
-Luke Durbridge (DNF)Orica-GreenEdge
-Calvin Watson (DNF)Aqua Blue Sport
-Logan Owen (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Davide Martinelli (DNF)Etixx - Quick Step
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Eduard Michael Grosu (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Franco Pellizotti (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Oscar Gatto (DNF)Astana Pro Team
-Kevin Reza (DNF)FDJ
-Roy Goldstein (DNF)Cycling Academy Team
-Laurens De Vreese (DNF)Astana Pro Team
-Nathan Haas (DNF)Katusha
-Lasse Norman Hansen (DNF)Aqua Blue Sport
-Mark Christian (DNF)Aqua Blue Sport
-Michael Hepburn (DNF)Orica-GreenEdge
-Jaco Venter (DNF)MTN Qhubeka
-Yohan Bagot (DNF)Cofidis
-Mark McNally (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Tao Geoghegan Hart (DNF)Team Sky
-Alberto Bettiol (DNF)BMC Racing Team
-Lukasz Wisniowski (DNF)Team Sky
-Ramon Sinkeldam (DNF)FDJ
-Rory Sutherland (DNF)Movistar Team
-Davide Cimolai (DNF)FDJ
-Niki Terpstra (DNF)Etixx - Quick Step
-Michael Schaer (DNF)BMC Racing Team
-Wouter Poels (DNF)Team Sky
-Jeroen Meijers (DNF)Team Roompot
-Edward Planckaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Kevin Deltombe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Steff Crass (DNF)Katusha
-Patrick Moeller (DNF)BMC Racing Team
-Soeren Kragh Andersen (DNF)Argos-Shimano
Następne mecze
Holandia
KolarstwoAmstel Gold Race
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Bangkok University 5-2 Rajnavy Rayong
    GolGol: 84' Winothai
  • F. Martin 0-0 P. Raja
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • Bangkok University 5-2 Rajnavy Rayong
    GolGol: 62' Amadou Ouattara
  • Bangkok University 5-2 Rajnavy Rayong
    GolGol: 46' Apiwat Sangsanguan
  • Anagenisi Karditsas 3-3 Kissamikos FC
    Kartka Kartka: 88' oczekuje na nazwisko zawodnika...
  • Anagenisi Karditsas 3-3 Kissamikos FC
    GolGol: 89' Plavoukos
  • ENPPI 3-0 Tanta
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Shaanxi Changan 0-1 Shanghai East Asia
    GolGol: 35' Lei Wu
  • R. Dutra Silva 1-2 A. Ramos-Vinolas
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • El Dakhleya 0-1 Wadi Degla FC
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia