Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Coppa Agostoni - Giro delle Brianze

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 13 wrzesień 17, Lissone - Lissone, Dystans: 199.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Michael AlbasiniOrica-GreenEdge4:48:37
2Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
3Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
4Alberto BettiolItaly National Selection+0:00
5Simone PonziSoutheast+0:00
6Marco TizzaGM Cycling Team+0:00
7Enrico BarbinBardiani-CSF Pro Team+0:00
8Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:00
9Mauro FinettoItaly National Selection+0:00
10Jonathan LastraCaja Rural+0:00
11Dmitry StrakhovLokosphinx+0:00
12Yonder GodoySoutheast+0:00
13Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:00
14Alex AranburuCaja Rural+0:00
15Radoslav RoginaAdria Mobil+0:00
16Cesare BenedettiTeam NetApp+0:00
17Sepp KussOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
18Emerson OronteOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
19Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+0:00
20Amanuel GebrezgabihierMTN Qhubeka+0:00
21Daniel MartinezSoutheast+0:00
22Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:00
23Francesco Manuel BongiornoMG.Kvis Vega+0:00
24Ivan RovnyRusVelo+0:00
25Metkel EyobMTN Qhubeka+0:00
26Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:00
27Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:00
28Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:00
29Antonio MolinaCaja Rural+0:00
30Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:00
31Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:00
32Ildar ArslanovRusVelo+0:00
33Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:05
34Matteo BusatoSoutheast+0:05
35Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:09
36Cristian RodriguezSpain National Selection+0:11
37Chris ButlerCaja Rural+0:11
38Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:11
39Giovanni CarboniArea Zero Pro Team+0:14
40Andrea GarosioBahrain Merida Pro Cycling Team+0:14
41Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:16
42Alessandro BisoltiNippo - Vini Fantini+0:17
43Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+0:19
44Jacopo MoscaSoutheast+0:25
45Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:25
46Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:25
47Mark Padun+0:43
48Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+1:06
49Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+2:51
-Alexander Vdovin (DNF)Lokosphinx
-Jose Viejo (DNF)Spain National Selection
-Angelo Raffaele (DNF)Area Zero Pro Team
-Paolo Prandini (DNF)MG.Kvis Vega
-Iuri Filosi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Artem Samolenkov (DNF)Lokosphinx
-Dan Craven (DNF)Cycling Academy Team
-Marco Molteni (DNF)MG Kvis - Wilier
-Romain Combaud (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Daniel Turek (DNF)Cycling Academy Team
-Matthias Krizek (DNF)Tirol Cycling Team
-Nickolas Dlamini (DNF)MTN Qhubeka
-Simone Andreetta (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Dilmurdjon Siddikov (DNF)MG Kvis - Wilier
-Michele Scartezzini (DNF)Italy National Selection
-Andriy Kulyk (DNF)Team Kolss
-Felix Grossschartner (DNF)Tinkoff-Saxo
-Nicola Bagioli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Riccardo Stacchiotti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-El Mehdi Chokri (DNF)MTN Qhubeka
-Antonio Di Sante (DNF)GM Cycling Team
-Abderrahim Zahiri (DNF)MG Kvis - Wilier
-Manuel Belletti (DNF)Southeast
-Patrick Gamper (DNS)Tirol Cycling Team
-Nicolay Cherkasov (DNF)RusVelo
-Dylan Page (DNF)Caja Rural
-Benjamin Dyball (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Gasper Katrasnik (DNF)Adria Mobil
-John Rodriguez (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Enrico Salvador (DNF)MG Kvis - Wilier
-Eduard Prades Reverte (DNF)Caja Rural
-Weldu Hafetab (DNF)MTN Qhubeka
-Oleksandr Prevar (DNF)Team Kolss
-Niccolo Bonifazio (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Ivan Sosa (DNF)Androni Giocattoli
-Quentin Pacher (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Evgeny Kobernyak (DNF)RusVelo
-Vincenzo Albanese (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Marlen Zmorka (DNS)Skydive Dubai Pro Cycling Team
-Francesco Mancini (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Fabian Lienhard (DNF)Team Vorarlberg
-Armindo Fonseca (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Matteo Pelucchi (DNF)Team NetApp
-Dusan Rajovic (DNF)Adria Mobil
-Michal Paluta (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Itmar Einhorn (DNF)
-Alessandro Fedeli (DNF)Italy National Selection
-Matteo Rotondi (DNF)GM Cycling Team
-Dmitry Sokolov (DNF)Lokosphinx
-Uri Martins (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Filippo Zaccanti (DNF)Italy National Selection
-Michael Kolar (DNF)Team NetApp
-Gino Mader (DNF)
-Maxime Bouet (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Adam De Vos (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Hamish Schreurs (DNF)Cycling Academy Team
-Artem Nych (DNF)RusVelo
-Andrea Toniatti (DNF)
-Dimitri Bussard (DNF)
-Vladyslav Soltasiuk (DNF)Team Kolss
-Jon Ander Insausti (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Piotr Brozyna (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Rossano Mauti (DNF)GM Cycling Team
-Andrea Borso (DNF)Adria Mobil
-Nicollo Salvietti (DNF)MG.Kvis Vega
-Davide Formolo (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Luca Wackermann (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Aleksey Rybalkin (DNF)Lokosphinx
-Brice Feillu (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Paolo Simion (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Sergey Firsanov (DNF)RusVelo
-Joab Schneiter (DNF)
-Ruediger Selig (DNF)Team NetApp
-Sebastian Schoenberger (DNF)Tirol Cycling Team
-Paolo Toto (DNF)MG.Kvis Vega
-Donovan Alonso Davila (DNF)MG Kvis - Wilier
-Ziga Horvat (DNF)Adria Mobil
-David Per (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Julien El Fares (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Jon Irisarri (DNF)Caja Rural
-Mamyr Stash (DNF)Lokosphinx
-Jesse Anthony (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Simone Velasco (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Angelo Vitiello (DNF)Area Zero Pro Team
-Ilia Koshevoy (DNF)Southeast
-Francesco Petrini (DNF)Area Zero Pro Team
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Romain Hardy (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Adriano Brogi (DNF)GM Cycling Team
-Filippo Fortin (DNF)Tirol Cycling Team
-Sergey Shilov (DNF)Lokosphinx
-Meiyin Wang (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Samuel Mugisha (DNF)MTN Qhubeka
-Luca Covili (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Antonino Parrinello (DNF)GM Cycling Team
-Miguel Eduardo Florez (DNF)Southeast
-Federico Canuti (DNF)Area Zero Pro Team
-Matteo Badilatti (DNF)
-Jose Manuel Diaz (DNF)Cycling Academy Team
-Leopold Koenig (DNF)Team NetApp
-Colin Joyce (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Francesco Romano (DNF)Lampre-Merida
-Joseph Areruya (DNF)MTN Qhubeka
-Marco Bernardinetti (DNF)Italy National Selection
-Damiano Cunego (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Silvio Herklotz (DNF)Team NetApp
-Maximilian Kuen (DNF)Tirol Cycling Team
-Fabio Felline (DNF)Italy National Selection
-Kamil Malecki (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Alexander Evtushenko (DNF)Lokosphinx
-Ettore Carlini (DNF)Area Zero Pro Team
-Matias Munoz (DNF)MG Kvis - Wilier
-Davide Pacchiardo (DNF)GM Cycling Team
-Filippo Rocchetti (DNF)Italy National Selection
-Jure Golcer (DNF)Adria Mobil
-Ziga Groselj (DNF)Adria Mobil
-Vitaliy Buts (DNF)Team Kolss
-Pietro Di Genova (DNF)Area Zero Pro Team
-Erik Baska (DNF)Tinkoff-Saxo
-Simone Ravanelli (DNF)MG Kvis - Wilier
-Andrea Vendrame (DNF)Androni Giocattoli
-Fabio Tommassini (DNF)Area Zero Pro Team
-Simone Bernardini (DNF)MG.Kvis Vega
-Guillaume Boivin (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Sergio Vega (DNF)Spain National Selection
-Alan Marangoni (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Llibert Sendros (DNF)Team Kolss
-Pavlo Bondarenko (DNF)Team Kolss
-Jan Hirt (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Andriy Vasylyuk (DNF)Team Kolss
-Andrea Ruscetta (DNF)GM Cycling Team
-Sergey Vdovin (DNF)Lokosphinx
-Clemens Fankhauser (DNF)Tirol Cycling Team
-Stefan De Bod (DNF)MTN Qhubeka
-Marc Hirschi (DNF)
-Danilo Celano (DNF)Caja Rural
-Roy Goldstein (DNF)Cycling Academy Team
-Marco Zamparella (DNS)Amore & Vita-Selle SMP
-Markus Wildauer (DNF)Tirol Cycling Team
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Teraktor Sazi 2-1 Sepidrood Rasht
    GolGol: 39' Ebrahimi
  • Adanaspor 1-2 Gaziantepspor
    GolGol: 48' Nural
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Batyutin Schodzi z boiska Rogov
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Belyakov Schodzi z boiska Nezhelev
  • Septemvri Sofia 0-0 Botev Plovdiv
    Kartka Kartka: 7' Stoyanov
  • Than Quang Ninh 2-2 TT Ha Noi
    GolGol: 50' Dyachenko
  • Samtredia 0-1 Dila Gori
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    GolGol: 29' Fernandes
  • T. Ito 0-2 J. Millman
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Istanbulspor 0-1 Samsunspor
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia