Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny Forbet
Kod promocyjny forbet: BON650 uprawnia do dodatkowych bonusów
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Ronde van Vlaanderen

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 2 kwiecień 17, Antwerpen - Oudenaarde, Dystans: 260km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Philippe GilbertEtixx - Quick Step6:23:45
2Greg van AvermaetBMC Racing Team+0:29
3Niki TerpstraEtixx - Quick Step+0:29
4Dylan van BaarleTeam Cannondale-Garmin+0:29
5Alexander KristoffKatusha+0:53
6Sacha ModoloLampre-Merida+0:53
7John DegenkolbRadioShack-Nissan+0:53
8Filippo PozzatoItaly National Selection+0:53
9Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:53
10Sonny ColbrelliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:53
11Michael Valgren AndersenAstana Pro Team+0:53
12Luke DurbridgeOrica-GreenEdge+0:53
13Matteo TrentinItaly National Selection+0:53
14Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:53
15Gianni MosconItaly National Selection+0:53
16Scott ThwaitesMTN Qhubeka+0:53
17Tony GallopinLotto Soudal+0:53
18Nelson OliveiraLampre-Merida+0:53
19Fabio FellineItaly National Selection+1:01
20Andre GreipelLotto Soudal+2:29
21Baptiste PlanckaertKatusha+2:29
22Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+2:29
23Oliver NaesenAG2R La Mondiale+2:32
24Alberto BettiolItaly National Selection+2:32
26Adrien PetitCofidis+3:30
27Peter SaganTeam NetApp+3:30
28Nikias ArndtArgos-Shimano+3:30
29Pim LigthartTeam Roompot+3:30
30Magnus CortOrica-GreenEdge+3:30
31Julien DuvalAG2R La Mondiale+3:30
32Matti BreschelAstana Pro Team+3:30
33Marco MarcatoLampre-Merida+3:30
34Matthieu LadagnousFDJ+3:30
35Julien VermoteEtixx - Quick Step+3:30
36Yves LampaertEtixx - Quick Step+3:30
37Tom BoonenEtixx - Quick Step+3:30
38Boy van PoppelRadioShack-Nissan+3:30
39Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+3:30
40Florian SenechalCofidis+3:30
41Stefan KuengBMC Racing Team+3:30
42Nils PolittTeam Stoelting+3:30
43Luka PibernikBahrain Merida Pro Cycling Team+3:30
44Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+3:30
45Stijn VandenberghAG2R La Mondiale+3:30
46Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+3:30
47Alexey LutsenkoAstana Pro Team+3:30
48Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+3:30
49Silvan DillierBMC Racing Team+3:30
50Zhupa EugertSoutheast+3:30
51Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+3:30
52Tom van AsbroeckTeam Cannondale-Garmin+3:30
53Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+3:30
54Huub DuijnVerandas Willems CT+3:30
55Marcus BurghardtTeam NetApp+3:30
56Arnaud DemareFDJ+3:30
57Edward TheunsTopsport Vlaanderen-Baloise+3:30
58Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+3:30
59Reinardt Janse van RensburgMTN Qhubeka+3:30
60Reto HollensteinKatusha+3:30
61Daniel OssBMC Racing Team+3:30
62Gaetan BilleVerandas Willems CT+3:35
63Alex TurrinMG Kvis - Wilier+3:35
64Ian StannardTeam Sky+3:36
65Bryan CoquardTeam Europcar+3:36
66Maciej BodnarTeam NetApp+3:36
67Zdenek StybarEtixx - Quick Step+3:36
68Ivan CortinaBahrain Merida Pro Cycling Team+4:15
69Sam BewleyOrica-GreenEdge+4:32
70Olivier Le GacFDJ+6:59
71Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+6:59
72Sebastiaan LangeveldTeam Cannondale-Garmin+6:59
73Michael MoerkoevKatusha+6:59
74Soeren Kragh AndersenArgos-Shimano+8:02
75Koen De KortRadioShack-Nissan+8:02
76Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+8:02
77Federico ZurloLampre-Merida+8:35
78Ramon SinkeldamBlanco Pro Cycling Team+8:35
79Laurens De VreeseAstana Pro Team+8:35
80Christoph PfingstenTeam NetApp+8:35
81Mike TeunissenArgos-Shimano+8:35
82Ryan MullenTeam Cannondale-Garmin+8:35
83Iljo KeisseEtixx - Quick Step+8:35
84Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+8:35
85Antoine DuchesneTeam Europcar+8:35
86Andriy GrivkoAstana Pro Team+8:35
87Imanol ErvitiMovistar Team+8:35
88Dion SmithOne Pro Cycling+8:35
89Jasha SuetterlinMovistar Team+8:35
90Roy CurversArgos-Shimano+8:35
91Mathew HaymanOrica-GreenEdge+8:35
92Mitchell DockerOrica-GreenEdge+8:35
93Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+8:35
94Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+8:35
95Julien MoriceTeam Europcar+8:35
96Mickael DelageFDJ+8:35
97Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+8:35
98Dimitri ClaeysCofidis+8:35
99Jean-Pierre DruckerBMC Racing Team+8:35
100Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+8:35
101Dries de BondtVerandas Willems CT+8:35
102Christian KneesTeam Sky+11:31
103Hugo HouleAG2R La Mondiale+11:31
104Bernhard EiselMTN Qhubeka+11:31
105Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+11:31
106Lukasz WisniowskiTeam Sky+11:31
107Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+11:31
108Owain DoullTeam Wiggins+11:31
109Stijn DevolderVerandas Willems CT+11:31
110Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+11:31
111Rudy BarbierAG2R La Mondiale+11:31
112Juraj SaganTinkoff-Saxo+11:31
113Rafael AndriatoSoutheast+11:31
114Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+11:31
115Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+11:31
116Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+11:31
117Yohann GeneTeam Europcar+11:31
118Alexandre PichotTeam Europcar+11:31
119Gregory RastRadioShack-Nissan+11:31
120Luke RoweTeam Sky+11:31
121Tyler FarrarMTN Qhubeka+11:31
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Jacopo Guarnieri (DNF)FDJ
-Ruediger Selig (DNF)Team NetApp
-Cyril Lemoine (DNF)Cofidis
-Simone Consonni (DNF)Lampre-Merida
-Edward Planckaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Taylor Phinney (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Salvatore Puccio (DNF)Team Sky
-Christophe Laporte (DNF)Cofidis
-Taco van der Hoorn (DNF)Team Roompot
-Nicholas Dougall (DNF)MTN Qhubeka
-Nikolas Maes (DNF)Lotto Soudal
-Coen Vermeltfoort (DNF)Team Roompot
-Phil Bauhaus (DNF)Argos-Shimano
-Sep Vanmarcke (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Jens Keukeleire (DNS)Orica-GreenEdge
-Martin Elmiger (DNF)BMC Racing Team
-Elmar Reinders (DNF)Team Roompot
-Marco Haller (DNF)Katusha
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Alexis Gougeard (DNF)AG2R La Mondiale
-Jorge Arcas (DNF)Movistar Team
-Tiesj Benoot (DNF)Lotto Soudal
-Francisco Jose Ventoso (DNF)BMC Racing Team
-Marcel Sieberg (DNF)Lotto Soudal
-Tony Martin (DNF)Katusha
-Oscar Gatto (DNF)Astana Pro Team
-Marc Sarreau (DNF)FDJ
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Jens Debusschere (DNF)Lotto Soudal
-Loic Chetout (DNF)Cofidis
-Jurgen Roelandts (DNF)Lotto Soudal
-Borut Bozic (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Nico Denz (DNF)AG2R La Mondiale
-Jos van Emden (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Rick Zabel (DNF)Katusha
-Niccolo Bonifazio (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Steven Lammertink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Berden de Vries (DNF)Team Roompot
-Youcef Reguigui (DNF)MTN Qhubeka
-Ignatas Konovalovas (DNF)FDJ
-Giuseppe Fonzi (DNF)Southeast
-Jesper Asselman (DNF)Team Roompot
-Meiyin Wang (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Hector Carretero (DNF)Movistar Team
-Johan Le Bon (DNF)FDJ
-Maarten Wijnants (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Nuno Matos (DNF)Movistar Team
-Alex Dowsett (DNF)Movistar Team
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Liam Bertazzo (DNF)Southeast
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Matteo Draperi (DNF)Southeast
-Romain Cardis (DNF)Team Europcar
-Vegard Stake Laengen (DNF)Lampre-Merida
-Lukas Postlberger (DNF)Team NetApp
-Zhandos Bizhigitov (DNF)Vino 4ever
-Jon Ander Insausti (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Andrea Guardini (DNF)Lampre-Merida
-Hugo Hofstetter (DNF)Cofidis
-Manuel Quinziato (DNF)BMC Racing Team
-Dmitri Gruzdev (DNF)Astana Pro Team
-Luka Mezgec (DNF)Argos-Shimano
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Jay Robert Thomson (DNF)MTN Qhubeka
-Andre Looij (DNF)Team Roompot
-Bert de Backer (DNF)Argos-Shimano
-Jonathan Dibben (DNF)Team Sky
-Brian van Goethem (DNF)Team Roompot
-Andreas Schillinger (DNF)Team NetApp
-Carlos Betancur (DNF)Movistar Team
-Marko Kump (DNF)Adria Mobil
-Stef van Zummeren (DNF)Verandas Willems CT
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • RCA Casablanca 1-0 El Jadida
    GolGol: 31' Abdeljalil Jbira
  • Montana 1-1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Falkensee/Finkenkrug 1-4 Hertha Berlin
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • CSKA Moscow 3-4 Lokomotiv Rostov
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Szachtar Donieck 0-0 Dynamo Kijów
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Krumkachy Minsk 1-0 Isloch
    GolGol: 22' Batishtev
  • Slaven 0-2 Hajduk Split
    GolGol: 25' Futacs
  • Olimpik Donetsk 0-0 Olexandria
    Kartka Kartka: 26' Kulish
  • S. Wawrinka 2-0 And. Kuznetsov
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia