Regulamin

Dodane: 25 kwiecień przez użytkownika piotrek.

Strona ma charakter informacyjny i uwzględnia potrzeby osób interesujących się sportem.

Każda osoba korzystająca z witryny zgadza się z regulaminem oraz rozumie, że zawarte informacje na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny.

Każdy z użytkowników godzi się na otrzymywanie korespondencji ze strony - po założeniu konta w serwisie. Newsletter informuje o promocjach w danych firmach i bonusach jakie można uzyskać. Każdy jednak powinien potraktować to jako informacje o możliwościach jakie dają określone firmy. Każdy korzysta z bonusów i promocji na własne ryzyko i odpowiedzialność. Nie namawiamy do wpłat pieniędzy do firm bukmacherskich i ewentualne konsekwencje związane z utratą pieniędzy. Należy samodzielnie sprawdzić każdą z firm i dokonać analizy czy chce/może z niej korzystać.

Zabrania się kopiowania, korzystania z fragmentów tekstów na stronie - wszystkie wiadomości chronione są prawami autorskimi oraz posiadają naszą wartość intelektualną. Każdy kto bez zgody wykorzysta nasze treści i wiadomości będzie ścigany przez odpowiednie organy prawne - naraża się na konsekwencje prawne oraz odszkodowanie.

Dane o Użytkownikach są odpowiednio chronione i nie są przekazywane żadnym osobom i firmom trzecim.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia