Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Binche - Chimay - Binche

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 3 październik 17, Binche - Binche, Dystans: 195.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
2Matteo TrentinItaly National Selection+0:00
3Tom DevriendtWanty - Groupe Gobert+0:00
4Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+0:07
5Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:07
6Remi CavagnaEtixx - Quick Step+0:07
7Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:07
8Petr VakocEtixx - Quick Step+0:11
9Alex KirschWallonie-Bruxelles+1:42
10Oliver NaesenAG2R La Mondiale+1:42
11Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+1:42
12Dimitri ClaeysCofidis+1:45
13Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+1:48
14Tanguy TurgisCofidis+1:48
15Pim LigthartTeam Roompot+1:48
16Adrien PetitCofidis+1:48
17Juan Jose LobatoSpain National Selection+1:48
18Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+2:04
19Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+2:21
20Thibault GuernalecBretagne-Seche Environnement+2:25
21Jimmy Janssens+2:28
22Carl Fredrik Hagen+2:34
23Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+3:18
24Markus HoelgaardEtixx - Ihned+3:25
25Aksel MommelaLeopard Development Team+3:25
26Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+3:25
27Matthias De Witte+3:25
28Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+3:25
29Huub DuijnVerandas Willems CT+3:25
30Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+3:25
31Jonas van GenechtenCofidis+3:28
32Marvin Tasset+3:28
33Justin JulesWallonie-Bruxelles+3:28
34Timothy DupontVerandas Willems CT+3:28
35Dorian GodonCofidis+3:28
36Arthure Baude+3:28
37Adriaan JanssenSEG Racing+3:28
38Kenny MollyBretagne-Seche Environnement+3:28
39Kristoffer Halvorsen+3:28
40Bjoern Tore Nilsen Hoem+3:28
41Alan RiouBretagne-Seche Environnement+3:28
42Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+3:28
43Romain GuillemoisTeam Europcar+3:28
44Alexandre PichotTeam Europcar+3:28
45Nico DenzAG2R La Mondiale+3:33
46Tom WirtgenLeopard Development Team+3:33
47Jeroen MeijersTeam Roompot+3:33
48Maxime MonfortLotto Soudal+3:33
49Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+3:33
50Tosh van der SandeLotto Soudal+3:38
51Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+3:38
52Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+3:38
53Gerry Druyts+3:43
54Niki TerpstraEtixx - Quick Step+3:44
55Nikolas MaesLotto Soudal+3:51
56Zdenek StybarEtixx - Quick Step+3:51
57Dion SmithOne Pro Cycling+3:51
58Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+3:51
59Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+3:51
60Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+3:51
61Coen VermeltfoortTeam Roompot+11:00
62Pierre Goebeert+17:08
63Iver Knotten+17:08
64Rasmus TillerUno-X Hydrogen Development Team+17:08
65Antoine Didier+17:08
66Anthony Debuy+17:08
67Antoine Loy+17:08
68Carmelo FotiLeopard Development Team+17:08
69Elias van BreussegemVerandas Willems CT+17:08
70Norman Vahtra+17:08
71Alvaro ChaguiEtixx - Quick Step+17:08
72Gaetan PonsLeopard Development Team+17:08
73Florian MaitreTeam Europcar+19:00
74Kevin GenietsAG2R La Mondiale+19:00
-Brian van Goethem (DNF)Team Roompot
-Lasse Norman Hansen (DNF)Aqua Blue Sport
-Jordan Levasseur (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Fernando Gaviria Rendon (DNF)Etixx - Quick Step
-Arjen Livyns (DNF)Verandas Willems CT
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Stijn Vandenbergh (DNF)AG2R La Mondiale
-Jan Brockhoff (DNF)Leopard Development Team
-Alexander Geuens (DNF)
-Nicolas Vereecken (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Maxime Farazijn (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Clement Orceau (DNF)Team Europcar
-David Boucher (DNF)FDJ
-Louis Vervaeke (DNF)Lotto Soudal
-Thomas Joly (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jeremy Cornu (DNF)Team Europcar
-Merlijn Decoster (DNF)
-Joeri Stallaert (DNF)Veranclassic-Ago
-Lukas Spengler (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Aurelien Doleatto (DNF)AG2R La Mondiale
-Thomas Sprengers (DNS)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Adam Blythe (DNF)Aqua Blue Sport
-Maximilien Picoux (DNF)
-Christophe Premont (DNF)Verandas Willems CT
-Piet Allegaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Kevin de Jonghe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Maxime Vantomme (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Luc Wirtgen (DNF)Leopard Development Team
-Andrew Fenn (DNF)Aqua Blue Sport
-Oscar Riesebeek (DNF)Team Roompot
-Max Emil Boholm Koerner (DNF)Uno-X Hydrogen Development Team
-Edward Walsh (DNF)
-Stephane Poulhies (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Julien Mortier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Lars Petter Nordhaug (DNF)Aqua Blue Sport
-Jonathan Breyne (DNF)Veranclassic-Ago
-Robby Cobbaert (DNF)
-Andy Leigh (DNF)
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Steven Tronet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Iljo Keisse (DNF)Etixx - Quick Step
-Felix Pouilly (DNS)Roubaix Lille Metropole
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Martijn Budding (DNF)Team Roompot
-Ole Forfang (DNF)Uno-X Hydrogen Development Team
-Dieter Bouvry (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Franklin Six (DNF)
-Bert van Lerberghe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Wim Reynaerts (DNF)
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Moreno Hofland (DNF)Lotto Soudal
-Emiel Vermeulen (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Sander Armee (DNF)Lotto Soudal
-Daniel McLay (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Hugo Hofstetter (DNF)Cofidis
-John Mandrysch (DNF)Leopard Development Team
-Florian Senechal (DNF)Cofidis
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Gordon De Winter (DNF)
-Lawrence Naesen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Matthew Brammeier (DNF)MTN Qhubeka
-Thomas de Gendt (DNF)Lotto Soudal
-Joeri Calleeuw (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Rob Ruijgh (DNF)
-Kevin Lebreton (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Louis Verhelst (DNS)Roubaix Lille Metropole
-Rudy Barbier (DNF)AG2R La Mondiale
-Lennert Teugels (DNF)Verandas Willems CT
-Robin Haubruge (DNF)
-Calvin Watson (DNF)Aqua Blue Sport
-Yann Guyot (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Auxence Buntinx (DNF)
-Guillaume Haag (DNF)
-Franck Bonnamour (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Romain Cardis (DNF)Team Europcar
-Gregory Habeaux (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Jonas Goeman (DNF)
-Jesper Asselman (DNF)Team Roompot
-Julien Duval (DNF)AG2R La Mondiale
-Szymon Rekita (DNF)Leopard Development Team
-Michiel Dieleman (DNF)
-Yohann Gene (DNF)Team Europcar
-Timothy Stevens (DNF)
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Batyutin Schodzi z boiska Rogov
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Belyakov Schodzi z boiska Nezhelev
  • Septemvri Sofia 0-0 Botev Plovdiv
    Kartka Kartka: 7' Stoyanov
  • Than Quang Ninh 2-2 TT Ha Noi
    GolGol: 50' Dyachenko
  • Samtredia 0-1 Dila Gori
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    GolGol: 29' Fernandes
  • T. Ito 0-2 J. Millman
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Istanbulspor 0-1 Samsunspor
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Khanh Hoa Nha Trang 0-3 Binh Duong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia