Zapowiedź 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów
Zapowiedź 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów
Mogą zapaść kolejne rozstrzygnięcia
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Boucles de l'Aulne - Chateaulin

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 28 maj 17, Chateaulin - Chateaulin, Dystans: 171km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Odd Christian EikingFDJ4:10:24
2David GauduFDJ+0:10
3Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:10
4Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:10
5Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:10
6Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:10
7Mathias FrankAG2R La Mondiale+0:10
8Daniel NavarroCofidis+0:10
9Benjamin ThomasEquipe Cycliste Armee de Terre+0:10
10Mikel BizkarraMurias Taldea+0:10
11Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:10
12Perrig QuemeneurTeam Europcar+0:10
13Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:10
14Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:16
15Axel DomontAG2R La Mondiale+0:16
16Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:18
17Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+0:23
18Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+0:28
19Alo JakinHP BTP–Auber93+0:40
20Clement VenturiniCofidis+0:41
21Kevin RezaFDJ+0:41
22Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:41
23Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:41
24Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:41
25Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:41
26Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+0:41
27Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:41
28Tony HurelTeam Europcar+0:41
29Aitor GonzalezMurias Taldea+0:41
30Simon Guglielmi+0:41
31Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:41
32Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+0:41
33Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:41
34Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:41
35Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+0:41
36Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+0:41
37Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+0:41
38Johan Le BonFDJ+0:41
39Thomas VoecklerTeam Europcar+0:41
40Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:41
41Jeremy MaisonFDJ+0:41
42Roman MaikinRusVelo+0:41
43Tom VermeerTeam Jo Piels+0:41
44Federico CanutiArea Zero Pro Team+0:41
45Aritz BaguesMurias Taldea+0:41
46Alexandre PichotTeam Europcar+0:41
47Ivan Centrone+0:50
48Ryan AndersonTeam Europcar+0:53
49Julien SimonCofidis+0:57
50Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+0:57
51Axel Journiaux+0:57
52Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+0:58
53Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+1:00
54Pello OlaberriaMurias Taldea+1:03
55Krisztian LovassyUtensilnord Ora24.eu+1:03
56Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+1:06
57Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+1:08
58Leo VincentFDJ+1:08
59Igor BoevRusVelo+1:12
60David MenutHP BTP–Auber93+1:13
61Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+1:23
62Sofiane MerignatTeam Marseille 13 KTM+1:26
63Mauro FinettoItaly National Selection+1:43
64Cedric PineauFDJ+1:43
65Paul OurselinTeam Europcar+1:51
66Julien DuvalAG2R La Mondiale+1:54
67Andrey SolomennikovRusVelo+1:54
68Romain GuillemoisTeam Europcar+2:06
69Cyril GautierAG2R La Mondiale+2:07
70Christophe RiblonAG2R La Mondiale+2:07
71Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+2:43
72Eneko LizarraldeMurias Taldea+3:56
73Jeremy CornuTeam Europcar+4:07
74Cyril LemoineCofidis+4:07
75Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+4:29
76Thibault FerasseEquipe Cycliste Armee de Terre+4:29
77Thibault Guernalec+4:56
78Ettore CarliniArea Zero Pro Team+5:05
79Victor Lafay+5:33
80Aurelien Paret-Peintre+5:34
81Jimmy TurgisCofidis+5:46
82Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+6:48
-Romain Feillu (DNF)HP BTP–Auber93
-Yuto Yoshida (DNF)
-Joeri Calleeuw (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Claudio Catania (DNF)
-Tom Bossis (DNF)
-Julen Irizar (DNF)Murias Taldea
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Wayne Stijns (DNF)
-Sergey Nikolaev (DNF)RusVelo
-Takayuki Mizuno (DNF)
-Alexander Porsev (DNF)RusVelo
-Alexis Gougeard (DNF)AG2R La Mondiale
-Nico Denz (DNF)AG2R La Mondiale
-Jelle Donders (DNF)
-Julien Amadori (DNF)
-Arnold Jeannesson (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Romain Lemarchand (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Kiril Sveshnikov (DNF)RusVelo
-Artur Ershov (DNF)RusVelo
-Sony Lamarre (DNF)
-Damien Garcia (DNF)Bike Aid
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Kyohei Mizuno (DNF)
-Angelo Vitiello (DNF)Area Zero Pro Team
-Tom Thill (DNF)Leopard Development Team
-Artem Ovechkin (DNF)RusVelo
-Jan Petelin (DNF)
-Hugo Hofstetter (DNF)Cofidis
-Francesco Petrini (DNF)Area Zero Pro Team
-Guillaume Bonnafond (DNF)Cofidis
-Maxime Daniel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Florian Hudry (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia