Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Tour du Finistere

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 14 kwiecień 18, Saint-Evarzec - Quimper, Dystans: 191.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Jonathan HivertTeam Europcar4:43:04
2Romain BardetAG2R La Mondiale+0:00
3Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:00
4Nicolas EdetCofidis+0:00
5Jimmy Janssens+0:00
6Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
7Fabien GrellierTeam Europcar+0:00
8Tejay van GarderenBMC Racing Team+0:00
9Carl Fredrik HagenTeam Joker Icopal+0:00
10Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:07
11Warren BarguilArgos-Shimano+0:07
12Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:07
13Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:07
14Daniel NavarroCofidis+0:07
15Paul OurselinTeam Europcar+0:31
16Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:55
17Julien SimonCofidis+0:55
18Luis Angel MateCofidis+0:55
19Danilo WyssBMC Racing Team+0:55
20Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:55
21Tom BohliBMC Racing Team+0:55
22Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:55
23Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:55
24Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:55
25Matthieu LadagnousFDJ+0:55
26Cyril BartheMurias Taldea+0:55
27Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:55
28Jimmy TurgisCofidis+0:55
29Joey RosskopfBMC Racing Team+0:55
31Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:55
32Lennert TeugelsVerandas Willems CT+0:55
33Juan Lopez-Cozar+0:55
34Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:55
35Gianni Marchand+0:55
36Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+0:55
37Kilian FrankinyBMC Racing Team+0:55
38Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+0:55
39David GauduFDJ+1:00
40Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+1:00
42Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+1:00
43Ricardo Garcia+1:03
44Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+1:08
45Richie PorteBMC Racing Team+1:08
46Aritz BaguesMurias Taldea+1:15
47Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+1:19
48Bjoern Tore Nilsen HoemTeam Joker Icopal+1:27
49Kristoffer SkjerpingTeam Joker Icopal+1:38
50Flavien MaureletHP BTP–Auber93+1:49
51Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+1:56
52Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+2:17
53Cyril GautierAG2R La Mondiale+2:17
54Rob Ruijgh+2:53
55Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+3:27
56Antoine DuchesneFDJ+6:03
57Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+6:03
58Gotzon Martin+6:03
59Bruno ArmirailFDJ+6:03
60Sergio RodriguezMurias Taldea+6:03
61Michiel Dieleman+6:28
62Benjamin ThomasFDJ+8:59
63Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+13:53
64Marc BuadesSpain National Selection+13:53
-John Rodriguez (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Robby Cobbaert (DNF)
-Jelle Mannaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Milan Menten (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Mikel Aristi (DNF)Murias Taldea
-Daniel Hoelgaard (DNF)FDJ
-Herman Dahl (DNF)Team Joker Icopal
-Romain Feillu (DNF)HP BTP–Auber93
-Ole Forfang (DNF)Team Joker Icopal
-Amaury Capiot (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Arne De Groote (DNF)
-Guillaume Bonnafond (DNS)Cofidis
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Stijn Vandenbergh (DNF)AG2R La Mondiale
-Lucas De Rossi (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Rein Taaramaee (DNF)Team Europcar
-Arnaud Gerard (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Polychronis Tzortzakis (DNF)
-Ylber Sefa (DNF)
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Roy Jans (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Kevin van Melsen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Fridtjof Roeinaas (DNF)
-Ander Barrenetxea (DNF)Murias Taldea
-Hector Saez (DNF)Murias Taldea
-Kevin de Jonghe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Frederik Backaert (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Julien Duval (DNF)AG2R La Mondiale
-Lorenzo Manzin (DNF)FDJ
-Johan Le Bon (DNF)FDJ
-Tanner Putt (DNF)UnitedHealthcare
-Alexis Gougeard (DNF)AG2R La Mondiale
-Alexander Cataford (DNF)UnitedHealthcare
-Nicolas Baldo (DNF)HP BTP–Auber93
-Henrik Evensen (DNF)Team Joker Icopal
-Romain Sicard (DNF)Team Europcar
-Maxime Farazijn (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Travis McCabe (DNF)UnitedHealthcare
-Daniel Eaton (DNF)UnitedHealthcare
-Enrique Sanz (DNF)Murias Taldea
-Jon Ander Insausti (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Steven Tronet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Adrian Hegyvary (DNF)UnitedHealthcare
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Wesley Kreder (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jeremy Cabot (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Peio Goikoetxea (DNF)Team Manzana Postobon
-Corentin Ermenault (DNF)
-Damien Touze (DNF)HP BTP–Auber93
-Egoitz Fernandez (DNF)Team UKYO
-Jelle Cant (DNF)
-Christophe Noppe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Samuel Leroux (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jonas Rickaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • B. Frantangelo 2-1 Alexey Vatutin
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • G. Pella -0 Nicolas Jarry
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia