Kolarstwo Moje ligi

Wyniki UCI Europe Tour Rund um Koln

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Niemcy
KolarstwoRund um Koln
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 11 czerwiec 17, Koln - Koln, Dystans: 206.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Gregor MuehlbergerFelbermayr - Simplon Wels4:51:39
2Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:01
3Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:01
5Evgeny ShalunovLokosphinx+0:01
6Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:03
7Dimitri PeyskensVeranclassic-Ago+0:03
8Gian FrieseckeTeam Vorarlberg+0:03
9Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:03
10Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:09
11Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:45
12Kris BoeckmansLotto Soudal+3:26
13Alexander KriegerLeopard Development Team+3:26
14Marco MathisKatusha+3:26
15Cesare BenedettiTeam NetApp+3:26
16Raphael Freienstein+3:26
17Dylan PageCaja Rural+3:26
18Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+3:26
19Felix Gall+3:26
20Pirmin LangRoth - Skoda+3:26
21Artur ErshovRusVelo+3:26
22Nikodemus HollerBike Aid+3:26
23Szymon RekitaLeopard Development Team+3:26
24Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+3:29
25Lukas PostlbergerTeam NetApp+4:30
26Dylan GroenewegenTeam Roompot+4:34
27Reto Muller+4:34
28Enzo WoutersLotto Soudal+4:34
29Justin JulesWallonie-Bruxelles+4:34
30Aaron GrosserTeam Stoelting+4:34
31Gaetan PonsLeopard Development Team+4:34
32Jan BrockhoffLeopard Development Team+4:34
33Aksel MommelaLeopard Development Team+4:34
34Timothy DupontVerandas Willems CT+4:34
35Konrad Gessner+4:34
36Manuel PorznerTeam Vorarlberg+4:34
37Jonas Rutsch+4:34
38Florian Stork+4:34
39Thery SchirTeam Vorarlberg+4:34
40Jenthe BiermansKatusha+4:34
41Lorenz FiegeMassi - Kuwait Cycling Project+4:34
42Igor BoevRusVelo+4:34
43Patrick JaegerTeam Vorarlberg+4:34
44Patrick Haller+4:34
45Roland ThalmannRoth - Skoda+4:34
46John MandryschLeopard Development Team+4:34
47Moreno HoflandLotto Soudal+4:34
48Pascal Treubel+4:34
49Kenny De KeteleTopsport Vlaanderen-Baloise+4:34
50Mario Spengler+4:34
51Cyrille Thiery+4:34
52Dorian Luebbers+4:34
53Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+4:34
54Jarno Mobach+4:34
55Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+4:34
56Laurin Winter+4:34
57Ruben ZepuntkeTeam Cannondale-Garmin+4:34
58Frederik Haehnel+4:34
59Awet HabtomBike Aid+4:34
60Tobias Nolde+4:34
61Felix Intra+4:34
62Carmelo FotiLeopard Development Team+4:34
63Simon Redmers+4:34
64Christoph SchweizerBike Aid+4:34
65Carl Soballa+4:34
66Dries de BondtVerandas Willems CT+4:34
67Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+4:34
68Adam HansenLotto Soudal+4:34
69Moritz BackofenTeam Stoelting+4:34
70Robert RetschkeTeam NetApp+4:34
71Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+4:34
72Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+4:34
73Andrey SolomennikovRusVelo+4:34
74Sam BennettTeam NetApp+4:34
75Robert Kessler+4:34
76Suleiman KangangiBike Aid+4:34
77Joann Leinau+4:34
78Louis Leinau+4:34
79Artem NychRusVelo+4:46
80Andre GreipelLotto Soudal+4:46
81Philipp Mamos+4:46
82Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+4:46
83Matteo Badilatti+4:46
84Robert WagnerBlanco Pro Cycling Team+4:46
85Marcel SiebergLotto Soudal+4:53
86Leif Lampater+4:53
87Fabian Schormair+4:54
88Martin Salmon+4:54
89Sergey NikolaevRusVelo+4:54
90Maxim BelkovKatusha+4:54
91Tom LeezerBlanco Pro Cycling Team+4:54
92Jose GoncalvesKatusha+4:54
93Jose MendesTeam NetApp+4:54
94Dmitri KozontchukRusVelo+4:54
95Erik BaskaTinkoff-Saxo+4:54
96Remy MertzLotto Soudal+4:54
97Tobias Knaup+4:54
98Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+4:54
99Christophe PremontVerandas Willems CT+4:54
100Viacheslav KuznetsovKatusha+4:54
101Ruediger SeligTeam NetApp+5:10
102Tom WirtgenLeopard Development Team+6:07
103Roman MaikinRusVelo+6:27
-Manuel Bosch (DNF)Team Vorarlberg
-Marvin Koetting (DNF)
-Dominik Bauer (DNF)
-Nils Eekhoff (DNF)
-Jappe Jaspers (DNF)Verandas Willems CT
-Matthias Reutimann (DNF)Roth - Skoda
-Max Kanter (DNF)Argos-Shimano
-Marco Muller (DNF)
-Philip Weber (DNF)
-Lukas Loeer (DNF)
-Luc Turchi (DNF)Leopard Development Team
-Stijn Devolder (DNF)Verandas Willems CT
-Joshua Huppertz (DNF)
-Maxime Farazijn (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Lukas Spengler (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Marc Goos (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Zolt Der (DNF)Team Vorarlberg
-Timo Schaefer (DNF)Bike Aid
-Domenic Weinstein (DNF)
-Viktor Mueller (DNF)
-Alexander Kuesters (DNF)
-Stef van Zummeren (DNS)Verandas Willems CT
-Moreno De Pauw (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Richard Weinzheimer (DNF)
-Frederik Dombrowski (DNF)Team Stoelting
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Matteo Pelucchi (DNF)Team NetApp
-Paul Rudys (DNF)
-Malte Juerss (DNF)
-Alex Kirsch (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Patrick Lechner (DNF)Bike Aid
-Christian Koch (DNF)
Następne mecze
Niemcy
KolarstwoRund um Koln
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Mallorca 3-2 At. Baleares
    GolGol: 74' Lopez
  • Alaves 2-1 Leganes
    GolGol: 75' Gabriel
  • Giresunspor 0-0 Boluspor
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Atl.Madrid B 1-1 Valladolid B
    GolGol: 67' Sane
  • LYNGBY 3-0 Holte IF
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Jamshedpur 1-2 Delhi Dynamos FC
    GolGol: 29' Tiri
  • Konyaspor 2-2 Trabzonspor
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Manisaspor 0-0 Rizespor
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • 0-0
    Zmiana statusu meczu: 3. kwarta
  • Alcorcon 1-0 Cadiz
    Kartka Kartka: 73' oczekuje na nazwisko zawodnika...
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia