Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 20 sierpień 17, Leuven - Leuven, Dystans: 185.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Timothy DupontVerandas Willems CT4:20:37
2Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:00
3Justin JulesWallonie-Bruxelles+0:00
4August Jensen+0:00
5Joeri StallaertVeranclassic-Ago+0:00
6Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+0:00
7Braam Merlier+0:00
8Alexander KriegerLeopard Development Team+0:00
9Tim WellensLotto Soudal+0:00
10Davide MartinelliEtixx - Quick Step+0:00
11Jonas Aaen JoergensenTinkoff-Saxo+0:00
12Markus HoelgaardEtixx - Ihned+0:00
13Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:00
14Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
15Kristoffer SkjerpingTeam Cannondale-Garmin+0:00
16Tim AriesenTeam Roompot+0:00
17Jan BrockhoffLeopard Development Team+0:00
18Jelle Cant+0:00
19Abram Stockman+0:00
20Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:00
21Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
22Bjoern Tore Nilsen Hoem+0:00
23Pim LigthartTeam Roompot+0:00
24Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
25Sean De BieLotto Soudal+0:00
26Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
27Raymond KrederTeam Roompot+0:00
28Ole ForfangUno-X Hydrogen Development Team+0:00
29Stefan Djurhuus+0:00
30Michiel Stockman+0:00
31Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:00
32Carl Fredrik Hagen+0:00
33Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
34Victor CampenaertsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
35Michael CoolsVerandas Willems CT+0:00
36Pieter SerryEtixx - Quick Step+0:00
37Mathias van GompelLotto Soudal+0:00
38Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+0:00
39Alexey VermeulenBlanco Pro Cycling Team+0:00
40Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
41Taco van der HoornTeam Roompot+0:00
42Dennis CoenenLeopard Development Team+0:00
43Senne LeysenLotto Soudal+0:00
44Jordi Van Dingenen+0:00
45Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
46Chris Anker SoerensenBretagne-Seche Environnement+0:00
47Andreas Stokbro+0:00
48Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+0:00
49Julien VermoteEtixx - Quick Step+0:09
50Arjen LivynsVerandas Willems CT+0:09
51Pieter WeeningTeam Roompot+0:09
52Wout van AertVerandas Willems CT+0:09
53Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:09
54Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+0:09
55Jimmy Janssens+0:14
56Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+0:14
57Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:17
58Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+0:20
59Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+0:38
60Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:47
61Dries de BondtVerandas Willems CT+1:20
62Samuel LoweTeam Wiggins+1:31
63Joakim Kjemhus+1:33
64Brecht Ruyters+1:35
65Timothy Stevens+1:35
66Christophe MassonWallonie-Bruxelles+1:35
67Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+2:17
68Kenny MollyBretagne-Seche Environnement+3:04
69Laurens de PlusEtixx - Quick Step+3:04
70Alexander Geuens+4:31
71James Lowsley-Williams+4:31
72Francis MoureyBretagne-Seche Environnement+4:31
73James ShawLotto Soudal+4:31
74Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:31
75Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+4:31
76Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:31
77Patrick ClausenTeam Trefor - Blue Water+4:31
78David BoucherFDJ+6:18
79Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+6:18
80Szymon RekitaLeopard Development Team+6:18
81Ole Andre Austevoll+6:18
82Rob Ruijgh+6:18
83Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+6:18
84Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+6:18
85Seppe Verschuere+6:18
86Luc Wirtgen+6:18
87Aksel MommelaLeopard Development Team+6:18
88Alex KirschWallonie-Bruxelles+6:18
89Huub DuijnVerandas Willems CT+6:18
90Otto VergaerdeVerandas Willems CT+6:18
91Jesper AsselmanTeam Roompot+6:18
92Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+6:18
93Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+6:18
94Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+6:18
95Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles+6:18
96Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+6:18
97Nicolai BroechnerColoQuick+6:18
98Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+6:18
99Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+6:18
100Dieter BouvryRoubaix Lille Metropole+6:18
101Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+6:18
102Chris OpieOne Pro Cycling+6:18
-Kris Boeckmans (DNF)Lotto Soudal
-Jens Reynders (DNF)Leopard Development Team
-Sean Mckenna (DNF)
-Philip Lindau (DNF)
-Damien Shaw (DNF)
-Brian van Goethem (DNF)Team Roompot
-Robby Cobbaert (DNF)
-Haavard Blikra (DNF)
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Robbie van Bakel (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-John Mandrysch (DNF)Leopard Development Team
-Anton Tunset (DNF)
-Jelle Mannaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Matthias De Witte (DNF)
-Vegard Breen (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Harry Tanfield (DNF)
-Maxime Bouet (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Gert Smets (DNF)
-Jacob Scott (DNF)
-Ciske Aneca (DNF)
-Wout van Elzakker (DNF)
-Adrian Aas Stien (DNF)
-Enzo Wouters (DNF)Lotto Soudal
-Adam Jamieson (DNF)
-Hendrik Sweeck (DNF)
-Stef Krul (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Gerry Druyts (DNF)
-Andreas Kron (DNF)
-Gustav Hoeoeg (DNF)
-Gaetan Pons (DNF)Leopard Development Team
-Matthew Nowell (DNF)
-Andy Leigh (DNF)
-Diether Sweeck (DNF)
-Jack Pullar (DNF)
-Laurens Sweeck (DNF)
-Iver Knotten (DNF)
-Jonas Bokeloh (DNF)Etixx - Ihned
-Louis Verhelst (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Brent van de Kerkhove (DNF)
-Robert Partridge (DNF)
-Maxime Farazijn (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Joseph Fry (DNF)
-Jesper Moerkoev (DNF)Team Trefor - Blue Water
-Wietse Bosmans (DNF)BKCP–Corendon
-Martin Velits (DNF)Etixx - Quick Step
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Teraktor Sazi 2-1 Sepidrood Rasht
    GolGol: 39' Ebrahimi
  • Adanaspor 1-2 Gaziantepspor
    GolGol: 48' Nural
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Batyutin Schodzi z boiska Rogov
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Belyakov Schodzi z boiska Nezhelev
  • Septemvri Sofia 0-0 Botev Plovdiv
    Kartka Kartka: 7' Stoyanov
  • Than Quang Ninh 2-2 TT Ha Noi
    GolGol: 50' Dyachenko
  • Samtredia 0-1 Dila Gori
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    GolGol: 29' Fernandes
  • T. Ito 0-2 J. Millman
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Istanbulspor 0-1 Samsunspor
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia