Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour Gent - Wevelgem

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Belgia
KolarstwoGent - Wevelgem
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 26 marzec 17, Deinze - Wevelgem, Dystans: 249km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Greg van AvermaetBMC Racing Team5:39:05
2Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+0:00
3Peter SaganTeam NetApp+0:06
4Niki TerpstraEtixx - Quick Step+0:06
5John DegenkolbRadioShack-Nissan+0:06
6Tom BoonenEtixx - Quick Step+0:06
7Jens DebusschereLotto Soudal+0:06
8Michael MatthewsArgos-Shimano+0:06
9Fernando Gaviria RendonEtixx - Quick Step+0:06
10Sacha ModoloLampre-Merida+0:06
11Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:06
12Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
13Sonny ColbrelliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:06
14Juraj SaganTinkoff-Saxo+0:06
15Christophe LaporteCofidis+0:06
16Soeren Kragh AndersenArgos-Shimano+0:06
17Sam BennettTeam NetApp+0:06
18Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:06
19Edward TheunsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
20Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:06
21Ian StannardTeam Sky+0:06
22Oliver NaesenAG2R La Mondiale+0:06
23Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:06
24Daniele BennatiMovistar Team+0:06
25Marco MarcatoLampre-Merida+0:06
26Luka MezgecArgos-Shimano+0:06
27Loic VliegenBMC Racing Team+0:06
28Jasha SuetterlinMovistar Team+0:06
29Scott ThwaitesMTN Qhubeka+0:06
30Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:06
31Nikolas MaesLotto Soudal+0:06
32Alberto BettiolItaly National Selection+0:06
33Michael Valgren AndersenAstana Pro Team+0:06
34Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:06
35Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+0:06
36Hugo HofstetterCofidis+0:06
37Niccolo BonifazioBahrain Merida Pro Cycling Team+0:06
38Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
39Daniel OssBMC Racing Team+0:06
40Andriy GrivkoAstana Pro Team+0:06
41Jurgen RoelandtsLotto Soudal+0:06
42Silvan DillierBMC Racing Team+0:06
43Mitchell DockerOrica-GreenEdge+0:13
44Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+0:13
45Koen De KortRadioShack-Nissan+0:13
46Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+0:13
47Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+0:13
48Julien VermoteEtixx - Quick Step+0:13
49Yves LampaertEtixx - Quick Step+0:13
50Fabio FellineItaly National Selection+0:13
51Matteo TrentinItaly National Selection+0:13
52Zdenek StybarEtixx - Quick Step+0:13
53Dimitri ClaeysCofidis+0:13
54Luka PibernikBahrain Merida Pro Cycling Team+0:30
55Tom van AsbroeckTeam Cannondale-Garmin+1:20
56Marcel SiebergLotto Soudal+1:32
57Robert WagnerBlanco Pro Cycling Team+7:26
58Pim LigthartTeam Roompot+7:26
59Julien DuvalAG2R La Mondiale+7:26
60Elmar ReindersTeam Roompot+7:26
61Laurens De VreeseAstana Pro Team+7:26
62Moreno HoflandLotto Soudal+7:26
63Huub DuijnVerandas Willems CT+7:26
64Iljo KeisseEtixx - Quick Step+7:26
65Francisco Jose VentosoBMC Racing Team+7:26
66Jay Robert ThomsonMTN Qhubeka+7:26
67Carlos Barbero CuestaMovistar Team+7:26
68Rick ZabelKatusha+7:26
69Viacheslav KuznetsovKatusha+7:26
70Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+7:26
71Simone ConsonniLampre-Merida+7:26
72Ryan MullenTeam Cannondale-Garmin+7:26
73Alexander KristoffKatusha+7:26
74Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+7:26
75Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+7:26
76Bernhard EiselMTN Qhubeka+7:26
77Dennis van WindenCycling Academy Team+7:26
78Arnaud DemareFDJ+7:26
79Mike TeunissenArgos-Shimano+7:26
80Dylan GroenewegenTeam Roompot+7:26
81Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+7:26
82Stefan KuengBMC Racing Team+7:26
83Borut BozicBahrain Merida Pro Cycling Team+7:26
84Jelle WallaysLotto Soudal+7:26
85Baptiste PlanckaertKatusha+7:26
86Dmitri GruzdevAstana Pro Team+7:26
87Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+7:26
88Raymond KrederTeam Roompot+7:26
89Berden de VriesTeam Roompot+7:26
90Dylan TeunsBMC Racing Team+7:26
91Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+7:26
92Hector CarreteroMovistar Team+7:26
93Marcus BurghardtTeam NetApp+7:26
94Maciej BodnarTeam NetApp+7:26
95Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+7:26
96Tyler FarrarMTN Qhubeka+7:26
97Dylan van BaarleTeam Cannondale-Garmin+7:26
98Mathew HaymanOrica-GreenEdge+7:26
99Sebastiaan LangeveldTeam Cannondale-Garmin+7:26
100Florian SenechalCofidis+7:26
101Caleb EwanOrica-GreenEdge+7:26
102Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+7:26
103Michael MoerkoevKatusha+13:47
104Ivan CortinaBahrain Merida Pro Cycling Team+13:47
105Federico ZurloLampre-Merida+13:47
106Olivier Le GacFDJ+13:47
107Mickael DelageFDJ+13:47
108Loic ChetoutCofidis+13:47
109Lukasz WisniowskiTeam Sky+13:47
110Christian KneesTeam Sky+13:47
111Christophe MassonWallonie-Bruxelles+13:47
112Gregory RastRadioShack-Nissan+13:47
113Tony MartinKatusha+13:47
114Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+13:51
115Gianni MosconItaly National Selection+13:52
-Guillaume Boivin (DNF)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Nikias Arndt (DNF)Argos-Shimano
-Stijn Vandenbergh (DNF)AG2R La Mondiale
-Antonio Pedrero (DNF)Movistar Team
-Alex Kirsch (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Jens Wallays (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Nicholas Dougall (DNF)MTN Qhubeka
-Aleksej Saramotins (DNF)Team NetApp
-Carlos Betancur (DNF)Movistar Team
-Lars Bak (DNF)Lotto Soudal
-Wouter Wippert (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Danny van Poppel (DNF)RadioShack-Nissan
-Matthieu Ladagnous (DNF)FDJ
-Kristjan Koren (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Christophe Premont (DNF)Verandas Willems CT
-Cyril Lemoine (DNF)Cofidis
-Roger Kluge (DNF)Orica-GreenEdge
-Ruslan Tleubayev (DNF)Astana Pro Team
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Jacopo Guarnieri (DNF)FDJ
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Alexis Gougeard (DNF)AG2R La Mondiale
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Benjamin Perry (DNF)Cycling Academy Team
-Frederik Frison (DNF)Lotto Soudal
-Mark Renshaw (DNF)MTN Qhubeka
-Taco van der Hoorn (DNF)Team Roompot
-Marko Kump (DNF)Adria Mobil
-Andreas Schillinger (DNF)Team NetApp
-Alexey Lutsenko (DNF)Astana Pro Team
-Nuno Matos (DNF)Movistar Team
-Marco Haller (DNF)Katusha
-Oscar Gatto (DNF)Astana Pro Team
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Filippo Ganna (DNF)Italy National Selection
-Jesper Asselman (DNF)Team Roompot
-Zakkary Dempster (DNF)Cycling Academy Team
-Julien Stassen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Jonathan Dibben (DNF)Team Sky
-Ignatas Konovalovas (DNF)FDJ
-Marc Sarreau (DNF)FDJ
-Krists Neilands (DNF)Cycling Academy Team
-Ludwig de Winter (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Maxime Farazijn (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Boy van Poppel (DNF)RadioShack-Nissan
-Bert de Backer (DNF)Argos-Shimano
-David Per (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Youcef Reguigui (DNF)MTN Qhubeka
-Ramon Sinkeldam (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Tom Leezer (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Aidis Kruopis (DNF)Verandas Willems CT
-Roy Jans (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Kiel Reijnen (DNF)RadioShack-Nissan
-Magnus Cort (DNF)Orica-GreenEdge
-Nico Denz (DNF)AG2R La Mondiale
-Stef van Zummeren (DNF)Verandas Willems CT
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Mihkel Raeim (DNF)Cycling Academy Team
-Lorenzo Manzin (DNF)FDJ
-Daniel Turek (DNF)Cycling Academy Team
-Jon Ander Insausti (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Luke Rowe (DNF)Team Sky
-Gijs van Hoecke (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Guy Sagiv (DNF)Cycling Academy Team
-Thomas Scully (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Andre Looij (DNF)Team Roompot
-Rudy Barbier (DNF)AG2R La Mondiale
-Vegard Stake Laengen (DNF)Lampre-Merida
-Michael Kolar (DNF)Team NetApp
-Timothy Dupont (DNF)Verandas Willems CT
-Sven Erik Bystroem (DNF)Katusha
-Robin Stenuit (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Manuel Quinziato (DNF)BMC Racing Team
-Roy Curvers (DNF)Argos-Shimano
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Stijn Steels (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Owain Doull (DNF)Team Wiggins
-Lawrence Naesen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Matti Breschel (DNF)Astana Pro Team
-Jimmy Duquennoy (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Jorge Arcas (DNF)Movistar Team
Następne mecze
Belgia
KolarstwoGent - Wevelgem
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Grbalj Radanovici 0-0 Jedinstvo BP
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Bośnia i Hercegowina U21 3-0 Liechtenstein U21
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Iran 1-0 Chiny
    Zmiana: 88' Wchodzi na boiska Amiri Schodzi z boiska Jahanbakhsh
  • Uzbekistan 0-0 Katar
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • S. Bolelli 2-0 D. Brands
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Iran 1-0 Chiny
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Rezaeian Schodzi z boiska Ghafoori
  • Uzbekistan 0-0 Katar
    Kartka Kartka: 40' Akhmedov
  • Iran 1-0 Chiny
    Kartka Kartka: 81' Yin
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia