Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Settimana Internazionale Coppi e Bartali

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 26 marzec 17, Fiorano Modenese - Sassuolo, Dystans: 160km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Lilian CalmejaneTeam Europcar3:44:32
2Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:00
3Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:00
4Matteo BusatoSoutheast+0:00
5Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:00
6Jaime RosonCaja Rural+0:00
7Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+0:00
8Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
9Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:00
10Ian BoswellTeam Sky+0:00
11Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:22
12Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:22
13Mauro FinettoItaly National Selection+0:22
14Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+0:22
15Ildar ArslanovRusVelo+0:22
16Tao Geoghegan HartTeam Sky+0:22
17Francesco Manuel BongiornoMG.Kvis Vega+0:22
18Toms SkujinsHincapie Racing Team+0:22
19Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:22
20Omar Fraile MatarranzMTN Qhubeka+0:22
21Romain SicardTeam Europcar+0:22
22Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:22
23Manuel SenniItaly National Selection+0:22
24Julen AmezquetaSoutheast+0:22
25Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:22
26Kenny ElissondeTeam Sky+0:22
27Daniel MartinezSoutheast+0:22
28Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:22
29Dmitry StrakhovLokosphinx+0:22
30Davide PacchiardoGM Cycling Team+0:22
31Alexander FoliforovRusVelo+0:22
32Artem NychRusVelo+0:22
33Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+0:22
34Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:22
35Marco CanolaNippo - Vini Fantini+1:08
36Davide OrricoMG.Kvis Vega+1:08
37Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+1:08
38Paolo TotoMG.Kvis Vega+1:27
39Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+1:28
40Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+1:28
41Michele GazzaraMG.Kvis Vega+1:28
42Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+1:28
43Ettore CarliniArea Zero Pro Team+1:28
44Marco BernardinettiItaly National Selection+2:33
45Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+3:01
46James KnoxTeam Wiggins+3:01
47Nicola ConciItaly National Selection+3:01
48Alex AranburuCaja Rural+3:01
49Massimo RosaItaly National Selection+3:01
50Maximilian KuenTirol Cycling Team+3:01
51Jon IrisarriCaja Rural+3:01
52Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+3:04
53Alexander VdovinLokosphinx+3:04
54Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+3:04
55Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+3:08
56Ilia KoshevoySoutheast+4:35
57Marco FrapportiAndroni Giocattoli+5:25
58Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+5:25
59Francesco GavazziAndroni Giocattoli+5:25
60Reinardt Janse van RensburgMTN Qhubeka+5:25
61Thomas BoudatTeam Europcar+7:02
62Thomas VoecklerTeam Europcar+7:02
63Federico CanutiArea Zero Pro Team+7:02
64Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+8:47
65Igor AntonMTN Qhubeka+10:14
66Jonathan MillanStrongman-Campagnolo Wilier+10:14
67Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+10:14
68Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+10:14
69Vitaliy ButsTeam Kolss+10:14
70Llibert SendrosTeam Kolss+10:14
71Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+10:14
72Mattia VielMG Kvis - Wilier+10:14
73Artem SamolenkovLokosphinx+10:14
74Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+10:14
75Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+10:14
76Matteo RotondiGM Cycling Team+10:14
77Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+10:14
78Matthias KrizekTirol Cycling Team+10:14
79Chris LathamTeam Wiggins+10:14
80Adriano BrogiGM Cycling Team+10:14
81Mamyr StashLokosphinx+10:14
82Ivan RovnyRusVelo+10:14
83Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+10:14
84Alexander EvtushenkoLokosphinx+10:14
85Ryan GibbonsMTN Qhubeka+10:14
86Daniel SaviniItaly National Selection+10:14
87Kanstantin KlimiankouMinsk Cycling Club+10:14
88Scott DaviesTeam Wiggins+10:14
89Perrig QuemeneurTeam Europcar+10:14
91Eduard VorganovMinsk Cycling Club+10:14
92Michael ThompsonTeam Wiggins+10:14
93Dmitry SokolovLokosphinx+10:14
94Clemens FankhauserTirol Cycling Team+10:14
95Oleksandr PrevarTeam Kolss+10:14
97Steven CalderonStrongman-Campagnolo Wilier+10:14
98Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+10:14
99Filippo FortinTirol Cycling Team+10:14
100Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+10:14
101Jonas KochCCC Sprandi Polkowice+10:14
102Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+10:14
103Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+10:14
104Benjamin BrkicTirol Cycling Team+10:14
105Michele ScartezziniItaly National Selection+10:14
106Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+10:14
107Giovanni CarboniItaly National Selection+10:14
108Nicola GenoveseArea Zero Pro Team+10:14
109Oleksandr PolivodaTeam Kolss+10:14
110Alessandro BisoltiNippo - Vini Fantini+10:14
111Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+10:14
112Didier PulidoStrongman-Campagnolo Wilier+10:14
113Jonathan LastraCaja Rural+10:14
114Fabricio FerrariCaja Rural+10:14
115Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+10:14
116Simone BernardiniMG.Kvis Vega+10:14
117Justin OienCaja Rural+10:14
118Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+10:14
119Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+10:14
120Josu ZabalaCaja Rural+10:14
121David LopezTeam Sky+10:14
122Marco TizzaGM Cycling Team+10:14
123Stefano PirazziBardiani-CSF Pro Team+10:14
124Jaco VenterMTN Qhubeka+10:14
125Sebastian SchoenbergerTirol Cycling Team+10:49
126Oliver WoodTeam Wiggins+10:51
127Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+12:22
128Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+13:39
-Mattia Frapporti (DNF)Androni Giocattoli
-Patrick Gamper (DNF)Tirol Cycling Team
-Sergey Vdovin (DNF)Lokosphinx
-Vasyl Malynivskyi (DNF)Team Kolss
-Jakub Mareczko (DNS)Italy National Selection
-Dylan Kerfoot-Robson (DNF)Team Wiggins
-Edoardo Zardini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Siarhei Papok (DNF)Minsk Cycling Club
-Nathan Brown (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Mykhailo Kononenko (DNF)Team Kolss
-Vincenzo Albanese (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Marco Molteni (DNS)MG Kvis - Wilier
-Leonardo Fedrigo (DNF)Team Wiggins
-Matteo Malucelli (DNF)Androni Giocattoli
-Armindo Fonseca (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Yovcho Yovchev (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Marco Maronese (DNS)Bardiani-CSF Pro Team
-Jose Viejo (DNF)MG Kvis - Wilier
-Sebastian Caro (DNF)Area Zero Pro Team
-Frantisek Sisr (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Sebastian Lander (DNF)GM Cycling Team
-Yonder Godoy (DNF)Southeast
-Aleh Ahiyevich (DNF)Minsk Cycling Club
-Alan Banaszek (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Oleksandr Golovash (DNF)Minsk Cycling Club
-Mihail Mihailov (DNF)MG Kvis - Wilier
-Laurent Pichon (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Andrea Ruscetta (DNF)GM Cycling Team
-Antonio Di Sante (DNF)GM Cycling Team
-Nicolas Tivani (DNF)MG Kvis - Wilier
-Hideto Nakane (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Angelo Tulik (DNF)Team Europcar
-Angelo Raffaele (DNF)Area Zero Pro Team
-Raman Ramanau (DNF)Minsk Cycling Club
-Rafael Reis (DNF)Caja Rural
-Simone Ravanelli (DNS)MG Kvis - Wilier
-Simone Sterbini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Lawson Craddock (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Andriy Vasylyuk (DNF)Team Kolss
-Eduard Michael Grosu (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Paolo Baccio (DNF)Italy National Selection
-Elia Viviani (DNF)Team Sky
-Filippo Pozzato (DNS)Italy National Selection
-Sergio Vega (DNS)MG Kvis - Wilier
-Andrii Bratashchuk (DNF)Team Kolss
-Sergey Firsanov (DNF)RusVelo
-Bryan Nauleau (DNF)Team Europcar
-Davide Ballerini (DNF)Androni Giocattoli
-Jonathan Hivert (DNF)Team Europcar
-Taylor Phinney (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Joe Dombrowski (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Enver Asanov (DNF)Synergy Baku Cycling Project
-William Clarke (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Alessio Brugna (DNF)Italy National Selection
-Michael O\'Loughlin (DNF)Team Wiggins
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 25 marzec 17, Crevalcore - Crevalcore, Dystans: 171.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Thomas BoudatTeam Europcar3:57:50
2Alan BanaszekCCC Sprandi Polkowice+0:00
3William ClarkeTeam Cannondale-Garmin+0:00
4Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:00
5Toms SkujinsHincapie Racing Team+0:00
6Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:00
7Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+0:00
8Justin OienCaja Rural+0:00
9Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+0:00
10Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
11Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:00
12Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:00
13Ian BoswellTeam Sky+0:00
14Jaime RosonCaja Rural+0:00
15Romain SicardTeam Europcar+0:00
16Steven CalderonStrongman-Campagnolo Wilier+0:00
17Angelo TulikTeam Europcar+0:00
18Jonathan HivertTeam Europcar+0:14
19Bryan NauleauTeam Europcar+0:14
20Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+0:37
21Ryan GibbonsMTN Qhubeka+0:37
22Filippo FortinTirol Cycling Team+0:37
23Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:37
24Elia VivianiTeam Sky+0:37
25Siarhei PapokMinsk Cycling Club+0:37
26Jonas KochCCC Sprandi Polkowice+0:37
27Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+0:37
28Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+0:37
29Jonathan LastraCaja Rural+0:37
30Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+0:37
31Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:37
32Dmitry SokolovLokosphinx+0:37
33Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:37
34Sebastian LanderGM Cycling Team+0:37
35Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:37
36Simone BernardiniMG.Kvis Vega+0:37
37Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:37
38Giovanni CarboniItaly National Selection+0:37
39Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:37
40Davide OrricoMG.Kvis Vega+0:37
41Dmitry StrakhovLokosphinx+0:37
42Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:37
43Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:37
44Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:37
45Paolo TotoMG.Kvis Vega+0:37
46Taylor PhinneyTeam Cannondale-Garmin+0:37
47Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+0:37
48Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+0:37
49Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+0:37
50Michele ScartezziniItaly National Selection+0:37
51Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:44
52Kenny ElissondeTeam Sky+0:47
53Perrig QuemeneurTeam Europcar+0:52
54Thomas VoecklerTeam Europcar+0:57
55Romain HardyBretagne-Seche Environnement+1:01
56Reinardt Janse van RensburgMTN Qhubeka+1:41
57Jaco VenterMTN Qhubeka+1:41
58Francesco GavazziAndroni Giocattoli+3:57
59Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+5:12
60Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+5:16
61Jakub MareczkoItaly National Selection+5:16
62Mattia VielMG Kvis - Wilier+5:16
63Patrick GamperTirol Cycling Team+5:16
64Chris LathamTeam Wiggins+5:16
65Alessio BrugnaItaly National Selection+5:16
66Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+5:16
67Raman RamanauMinsk Cycling Club+5:16
68Vitaliy ButsTeam Kolss+5:16
69Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+5:16
70Alexander EvtushenkoLokosphinx+5:16
71Artem SamolenkovLokosphinx+5:16
72Dylan Kerfoot-RobsonTeam Wiggins+5:16
73Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+5:16
74Mamyr StashLokosphinx+5:16
75Edoardo ZardiniBardiani-CSF Pro Team+5:16
76Clemens FankhauserTirol Cycling Team+5:16
77Ildar ArslanovRusVelo+5:16
78Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+5:16
79Sebastian SchoenbergerTirol Cycling Team+5:16
80Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+5:16
81Igor AntonMTN Qhubeka+5:16
82Matthias KrizekTirol Cycling Team+5:16
83Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+5:16
84Angelo RaffaeleArea Zero Pro Team+5:16
85Mykhailo KononenkoTeam Kolss+5:16
86Andriy VasylyukTeam Kolss+5:16
87Vasyl MalynivskyiTeam Kolss+5:16
88Fabricio FerrariCaja Rural+5:16
89Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+5:16
90Scott DaviesTeam Wiggins+5:16
91Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+5:16
92Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+5:16
93Maximilian KuenTirol Cycling Team+5:16
94Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+5:16
95Nicola GenoveseArea Zero Pro Team+5:16
96Oleksandr PolivodaTeam Kolss+5:16
97Eduard VorganovMinsk Cycling Club+5:16
98Andrii BratashchukTeam Kolss+5:16
99Ivan RovnyRusVelo+5:16
100Daniel SaviniItaly National Selection+5:16
101Federico CanutiArea Zero Pro Team+5:16
102Manuel SenniItaly National Selection+5:16
103Oleksandr PrevarTeam Kolss+5:16
104Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+5:16
105Mauro FinettoItaly National Selection+5:16
106Filippo PozzatoItaly National Selection+5:16
107Paolo BaccioItaly National Selection+5:16
108Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+5:16
109Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+5:16
110Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+5:16
111Serge PauwelsMTN Qhubeka+5:16
112Marco FrapportiAndroni Giocattoli+5:16
113Ettore CarliniArea Zero Pro Team+5:16
114Francesco Manuel BongiornoMG.Kvis Vega+5:16
115James KnoxTeam Wiggins+5:16
116Antonio Di SanteGM Cycling Team+5:16
117Marco BernardinettiItaly National Selection+5:16
118Yonder GodoySoutheast+5:16
119Michael ThompsonTeam Wiggins+5:16
120Matteo RotondiGM Cycling Team+5:16
121Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+5:16
122Alessandro BisoltiNippo - Vini Fantini+5:16
123Alex AranburuCaja Rural+5:16
124Omar Fraile MatarranzMTN Qhubeka+5:16
125David LopezTeam Sky+5:16
126Ilia KoshevoySoutheast+5:16
128Antonino ParrinelloGM Cycling Team+5:16
129Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+5:16
130Tao Geoghegan HartTeam Sky+5:16
131Nicola ConciItaly National Selection+5:16
132Jon IrisarriCaja Rural+5:16
133Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+5:16
134Jose ViejoMG Kvis - Wilier+5:25
135Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+5:26
136Joe DombrowskiTeam Cannondale-Garmin+5:26
137Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+5:30
138Matteo BusatoSoutheast+5:30
139Davide BalleriniAndroni Giocattoli+5:30
140Yovcho YovchevAmore & Vita-Selle SMP+9:11
141Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+9:11
142Oleksandr GolovashMinsk Cycling Club+9:12
143Rafael ReisCaja Rural+9:12
144Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+9:12
145Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+9:12
146Daniel MartinezSoutheast+9:12
147Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+9:12
148Jonathan MillanStrongman-Campagnolo Wilier+9:12
149Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+9:12
150Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+9:12
151Massimo RosaItaly National Selection+9:12
152Adriano BrogiGM Cycling Team+9:12
153Benjamin BrkicTirol Cycling Team+9:12
154Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+9:12
155Sergey FirsanovRusVelo+9:12
156Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+9:12
157Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+9:12
158Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+9:12
159Marco MolteniMG Kvis - Wilier+9:12
160Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+9:12
161Didier PulidoStrongman-Campagnolo Wilier+9:12
162Andrea RuscettaGM Cycling Team+9:12
163Julen AmezquetaSoutheast+9:12
164Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+9:12
165Marco TizzaGM Cycling Team+9:12
166Stefano PirazziBardiani-CSF Pro Team+9:12
167Llibert SendrosTeam Kolss+9:12
169Josu ZabalaCaja Rural+9:12
170Sergio VegaMG Kvis - Wilier+9:12
171Aleh AhiyevichMinsk Cycling Club+9:12
172Alexander VdovinLokosphinx+9:12
173Kanstantin KlimiankouMinsk Cycling Club+9:12
174Artem NychRusVelo+9:12
175Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+9:12
176Sergey VdovinLokosphinx+9:12
177Davide PacchiardoGM Cycling Team+9:12
178Alexander FoliforovRusVelo+9:12
179Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+9:12
180Oliver WoodTeam Wiggins+9:12
181Sebastian CaroArea Zero Pro Team+9:12
182Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+9:19
183Leonardo FedrigoTeam Wiggins+9:19
-Manuel Belletti (DNF)Southeast
-Arnold Jeannesson (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Jonathan Dibben (DNS)Team Sky
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 24 marzec 17, Riccione - Sogliano the Rubicon, Dystans: 130km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Toms SkujinsHincapie Racing Team3:31:26
2Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+0:07
3Matteo BusatoSoutheast+0:07
4Jaime RosonCaja Rural+0:07
5Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:07
6Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:07
7Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+0:07
8Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:07
9Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:14
10Mauro FinettoItaly National Selection+0:26
11Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:26
12Manuel SenniItaly National Selection+0:33
13Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:33
14Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+1:12
15Antonino ParrinelloGM Cycling Team+1:12
16Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:12
17Dmitry StrakhovLokosphinx+1:12
18Romain SicardTeam Europcar+1:15
19Serge PauwelsMTN Qhubeka+1:15
20Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+1:15
21Ian BoswellTeam Sky+1:15
22Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+1:15
23Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+1:15
24Kenny ElissondeTeam Sky+1:15
25Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+1:21
26Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+1:27
27Tao Geoghegan HartTeam Sky+1:54
28Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+2:04
29Michele GazzaraMG.Kvis Vega+2:35
30Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+2:57
31Antonio Di SanteGM Cycling Team+2:57
32Yonder GodoySoutheast+2:59
33Edoardo ZardiniBardiani-CSF Pro Team+3:01
34Davide OrricoMG.Kvis Vega+3:03
35Daniel MartinezSoutheast+3:04
36Ildar ArslanovRusVelo+3:19
37Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+3:31
38Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+4:16
39Fabricio FerrariCaja Rural+4:16
40Alex AranburuCaja Rural+4:16
41Jonathan LastraCaja Rural+4:16
42Alessandro BisoltiNippo - Vini Fantini+6:17
43Paolo BaccioItaly National Selection+6:17
44Romain HardyBretagne-Seche Environnement+6:26
45Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+6:26
46Nicola ConciItaly National Selection+6:26
47Francesco Manuel BongiornoMG.Kvis Vega+6:26
48Jonathan HivertTeam Europcar+6:26
49Davide PacchiardoGM Cycling Team+6:30
50Sebastian SchoenbergerTirol Cycling Team+7:38
51Francesco GavazziAndroni Giocattoli+7:40
52James KnoxTeam Wiggins+7:49
53Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+7:50
54Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+8:00
55Alexander EvtushenkoLokosphinx+8:14
56Stefano PirazziBardiani-CSF Pro Team+8:36
57Eduard VorganovMinsk Cycling Club+8:36
58Marco FrapportiAndroni Giocattoli+8:36
59Giovanni CarboniItaly National Selection+9:27
60Ryan GibbonsMTN Qhubeka+9:27
61Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+9:27
62Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+9:27
63Daniel SaviniItaly National Selection+9:27
64Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+9:27
65Paolo TotoMG.Kvis Vega+9:27
66Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+9:27
67Steven CalderonStrongman-Campagnolo Wilier+9:27
68Artem NychRusVelo+9:27
69Filippo PozzatoItaly National Selection+9:27
70Alexander VdovinLokosphinx+9:27
71Ilia KoshevoySoutheast+9:27
72Jonathan MillanStrongman-Campagnolo Wilier+9:27
73Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+9:27
74David LopezTeam Sky+9:37
75Joe DombrowskiTeam Cannondale-Garmin+9:37
76Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+9:37
77Igor AntonMTN Qhubeka+12:15
78Omar Fraile MatarranzMTN Qhubeka+12:15
79Federico CanutiArea Zero Pro Team+12:15
80Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+12:15
81Perrig QuemeneurTeam Europcar+16:22
82Angelo TulikTeam Europcar+16:22
83Scott DaviesTeam Wiggins+16:22
84Julen AmezquetaSoutheast+16:22
85Jonas KochCCC Sprandi Polkowice+16:22
86Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+16:22
87Ivan RovnyRusVelo+16:22
88Alexander FoliforovRusVelo+16:22
89Marco BernardinettiItaly National Selection+16:22
90Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+16:22
91Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+17:32
92Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+17:33
93Matteo RotondiGM Cycling Team+17:35
94Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+17:35
95Elia VivianiTeam Sky+17:35
96Michele ScartezziniItaly National Selection+17:35
97Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+17:35
98Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+17:35
99Simone BernardiniMG.Kvis Vega+17:35
100Sebastian CaroArea Zero Pro Team+17:35
101Adriano BrogiGM Cycling Team+17:35
102Dmitry SokolovLokosphinx+17:35
103Matthias KrizekTirol Cycling Team+17:35
104Andrea RuscettaGM Cycling Team+17:35
105Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+17:35
106Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+17:35
107Bryan NauleauTeam Europcar+17:35
108Oleksandr PrevarTeam Kolss+17:35
109Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+17:46
110Thomas BoudatTeam Europcar+17:48
111Josu ZabalaCaja Rural+17:48
112Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+17:48
113Didier PulidoStrongman-Campagnolo Wilier+17:48
114Oleksandr PolivodaTeam Kolss+17:48
115Jon IrisarriCaja Rural+17:48
117Massimo RosaItaly National Selection+17:48
118Sergio VegaMG Kvis - Wilier+17:48
119Sergey VdovinLokosphinx+17:48
120Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+17:53
121Marco TizzaGM Cycling Team+17:53
122Ettore CarliniArea Zero Pro Team+17:55
123Nicola GenoveseArea Zero Pro Team+23:06
124Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+23:06
125Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+23:06
126Davide BalleriniAndroni Giocattoli+23:06
127Mattia VielMG Kvis - Wilier+23:06
128Vitaliy ButsTeam Kolss+23:06
129Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+23:06
130Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+23:06
131Andrii BratashchukTeam Kolss+23:06
132Filippo FortinTirol Cycling Team+23:06
133Llibert SendrosTeam Kolss+23:06
134Clemens FankhauserTirol Cycling Team+23:06
135Patrick GamperTirol Cycling Team+23:06
136Benjamin BrkicTirol Cycling Team+23:06
137Reinardt Janse van RensburgMTN Qhubeka+23:06
138Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+23:06
140Artem SamolenkovLokosphinx+23:06
141Maximilian KuenTirol Cycling Team+23:06
142Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+23:06
143Jaco VenterMTN Qhubeka+23:06
144Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+23:06
145Kanstantin KlimiankouMinsk Cycling Club+23:06
146Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+23:06
147Jonathan DibbenTeam Sky+23:06
148Mamyr StashLokosphinx+23:06
149Chris LathamTeam Wiggins+23:06
150William ClarkeTeam Cannondale-Garmin+23:06
151Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+23:06
152Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+23:06
153Michael ThompsonTeam Wiggins+23:06
154Taylor PhinneyTeam Cannondale-Garmin+23:06
155Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+23:06
156Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+23:06
157Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+23:06
158Justin OienCaja Rural+23:06
159Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+23:06
160Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+23:06
161Oliver WoodTeam Wiggins+23:06
162Rafael ReisCaja Rural+23:06
163Yovcho YovchevAmore & Vita-Selle SMP+23:06
164Thomas VoecklerTeam Europcar+23:06
165Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+23:06
166Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+23:55
167Manuel BellettiSoutheast+24:02
168Raman RamanauMinsk Cycling Club+27:59
169Andriy VasylyukTeam Kolss+27:59
170Jakub MareczkoItaly National Selection+28:01
171Jose ViejoMG Kvis - Wilier+28:01
172Alessio BrugnaItaly National Selection+28:01
173Dylan Kerfoot-RobsonTeam Wiggins+28:01
174Angelo RaffaeleArea Zero Pro Team+28:01
175Sebastian LanderGM Cycling Team+28:01
176Siarhei PapokMinsk Cycling Club+28:01
177Marco MolteniMG Kvis - Wilier+28:01
178Vasyl MalynivskyiTeam Kolss+28:01
179Sergey FirsanovRusVelo+28:01
180Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+28:01
181Aleh AhiyevichMinsk Cycling Club+28:01
182Oleksandr GolovashMinsk Cycling Club+28:01
183Mykhailo KononenkoTeam Kolss+28:05
184Alan BanaszekCCC Sprandi Polkowice+28:05
185Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+30:41
186Leonardo FedrigoTeam Wiggins+31:27
-Giacomo Berlato (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Ismayil Ilyasov (DNF)Synergy Baku Cycling Project
-Anton Vorobyev (DNF)RusVelo
-Angelo Vitiello (DNF)Area Zero Pro Team
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1b - B teams » 23 marzec 17, Gatteo - Gatteo, Dystans: 13.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
7CCC Sprandi Polkowice+0:23
9Androni Giocattoli+0:29
13Team Europcar+0:36
16MTN Qhubeka+0:44
18MG.Kvis Vega+0:45
19Team Cannondale-Garmin+0:46
20Team Sky+0:47
25Caja Rural+0:55
26Minsk Cycling Club+0:55
27Bretagne-Seche Environnement+0:58
30Italy National Selection+1:03
33Lokosphinx+1:08
35Nippo - Vini Fantini+1:10
36Southeast+1:11
40MG Kvis - Wilier+1:15
41Area Zero Pro Team+1:16
42Team Wiggins+1:18
43Tirol Cycling Team+1:20
44Bardiani-CSF Pro Team+1:28
45RusVelo+1:34
46Amore & Vita-Selle SMP+1:37
47Team Kolss+1:50
48Strongman-Campagnolo Wilier+1:57
49GM Cycling Team+2:00
50Synergy Baku Cycling Project+2:31
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1b - A teams » 23 marzec 17, Gatteo - Gatteo, Dystans: 13.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
1CCC Sprandi Polkowice14:57
2Team Sky+0:02
3Team Europcar+0:13
4MTN Qhubeka+0:15
5Androni Giocattoli+0:17
6Team Cannondale-Garmin+0:17
8MG.Kvis Vega+0:28
10Lokosphinx+0:29
11Team Wiggins+0:32
12Bretagne-Seche Environnement+0:34
14Nippo - Vini Fantini+0:36
15Caja Rural+0:37
17Italy National Selection+0:44
21Tirol Cycling Team+0:51
22RusVelo+0:52
23MG Kvis - Wilier+0:53
24Minsk Cycling Club+0:53
25Synergy Baku Cycling Project+1:02
29Amore & Vita-Selle SMP+1:03
31Strongman-Campagnolo Wilier+1:03
32Southeast+1:04
34Bardiani-CSF Pro Team+1:09
37Area Zero Pro Team+1:11
38GM Cycling Team+1:12
39Team Kolss+1:13
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1a » 23 marzec 17, Gatteo - Gatteo, Dystans: 97.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Laurent PichonBretagne-Seche Environnement2:08:34
2Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
3Elia VivianiTeam Sky+0:19
4Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+0:19
5Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:19
6Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:19
7Ryan GibbonsMTN Qhubeka+0:19
8Filippo FortinTirol Cycling Team+0:19
9Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:19
10Toms SkujinsHincapie Racing Team+0:19
11Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+0:19
12Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:19
13Nicola GenoveseArea Zero Pro Team+0:19
14Dmitry StrakhovLokosphinx+0:19
15Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+0:19
16Jonathan LastraCaja Rural+0:19
17Dmitry SokolovLokosphinx+0:19
18Jaime RosonCaja Rural+0:19
19Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:19
20Tao Geoghegan HartTeam Sky+0:19
21Thomas BoudatTeam Europcar+0:19
22Davide OrricoMG.Kvis Vega+0:19
23Alexander EvtushenkoLokosphinx+0:19
24Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+0:19
25Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:19
26Angelo TulikTeam Europcar+0:19
27Mauro FinettoItaly National Selection+0:19
28Egan Arley BernalAndroni Giocattoli+0:19
29Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:19
30Omar Fraile MatarranzMTN Qhubeka+0:19
31Sebastian SchoenbergerTirol Cycling Team+0:19
32Manuel SenniItaly National Selection+0:19
33Ivan RovnyRusVelo+0:19
34Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+0:19
35Vitaliy ButsTeam Kolss+0:19
36Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:19
37Jonathan HivertTeam Europcar+0:19
38Romain SicardTeam Europcar+0:19
39Josip RumacSynergy Baku Cycling Project+0:19
40Filippo PozzatoItaly National Selection+0:19
41Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:19
42Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+0:19
43Ian BoswellTeam Sky+0:19
44Daniel SaviniItaly National Selection+0:19
45Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:19
46Rodolfo Andres Torres AgudeloAndroni Giocattoli+0:19
47Merhawi Kudus GhebremedhinMTN Qhubeka+0:19
48Alex AranburuCaja Rural+0:19
49Yonder GodoySoutheast+0:19
50Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:19
51Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+0:19
52Jonas KochCCC Sprandi Polkowice+0:19
53Antonio Di SanteGM Cycling Team+0:19
54Giovanni CarboniItaly National Selection+0:19
55Ildar ArslanovRusVelo+0:19
56Nikolay MihaylovCCC Sprandi Polkowice+0:19
57Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:19
58Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+0:19
59Kenny ElissondeTeam Sky+0:19
60Daniel MartinezSoutheast+0:19
61Paolo TotoMG.Kvis Vega+0:19
62Francesco Manuel BongiornoMG.Kvis Vega+0:19
63Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:19
64Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:19
65Alessandro BisoltiNippo - Vini Fantini+0:19
66Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:19
67Lawson CraddockTeam Cannondale-Garmin+0:19
68Paolo BaccioItaly National Selection+0:19
69Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+0:19
70Artem NychRusVelo+0:19
71Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:19
72Eduardo SepulvedaArgentina National Selection+0:19
73Thomas VoecklerTeam Europcar+0:19
74Scott DaviesTeam Wiggins+0:19
75Tom SlagterTeam Cannondale-Garmin+0:19
76Daniel VelezStrongman-Campagnolo Wilier+0:19
77Nicola ConciItaly National Selection+0:19
78Marco BernardinettiItaly National Selection+0:33
79Oleksandr PrevarTeam Kolss+0:34
80Edoardo ZardiniBardiani-CSF Pro Team+0:34
81Jonathan MillanStrongman-Campagnolo Wilier+0:34
82Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:34
83Steven CalderonStrongman-Campagnolo Wilier+0:34
84Reinardt Janse van RensburgMTN Qhubeka+0:34
85Andriy VasylyukTeam Kolss+0:40
86James KnoxTeam Wiggins+0:40
87Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:40
88Jon IrisarriCaja Rural+0:40
89Joe DombrowskiTeam Cannondale-Garmin+0:40
90Kanstantin KlimiankouMinsk Cycling Club+0:40
91Kiryll PozdnyakovSynergy Baku Cycling Project+0:40
92Oscar Eduardo SanchezStrongman-Campagnolo Wilier+0:44
93Fabricio FerrariCaja Rural+0:49
94Ettore CarliniArea Zero Pro Team+1:00
95Matteo BusatoSoutheast+1:12
96Samir JabrayilovSynergy Baku Cycling Project+1:13
97Jaco VenterMTN Qhubeka+1:30
98Federico CanutiArea Zero Pro Team+1:42
99Juan TamayoStrongman-Campagnolo Wilier+2:16
100Matthias KrizekTirol Cycling Team+3:23
101Giacomo BerlatoNippo - Vini Fantini+3:23
102Jonathan Klever CaicedoStrongman-Campagnolo Wilier+3:23
103Massimo RosaItaly National Selection+3:23
104Marco MolteniMG Kvis - Wilier+3:23
105Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+3:23
106Patrick GamperTirol Cycling Team+3:37
107Josu ZabalaCaja Rural+3:37
109Abderrahim ZahiriMG Kvis - Wilier+3:37
110Justin OienCaja Rural+3:37
111Rafael ReisCaja Rural+3:37
112Dylan Kerfoot-RobsonTeam Wiggins+3:37
113Jonathan DibbenTeam Sky+3:37
114Sebastian CaroArea Zero Pro Team+3:37
115Bryan NauleauTeam Europcar+3:37
116Chris LathamTeam Wiggins+3:37
117Marco TizzaGM Cycling Team+3:37
118Perrig QuemeneurTeam Europcar+3:37
119Romain HardyBretagne-Seche Environnement+3:37
120Igor AntonMTN Qhubeka+3:37
121Julen AmezquetaSoutheast+3:37
122Stefano PirazziBardiani-CSF Pro Team+3:37
123Aristobulo CalaStrongman-Campagnolo Wilier+3:37
124Alan BanaszekCCC Sprandi Polkowice+3:37
125Matteo RotondiGM Cycling Team+4:53
126Mattia VielMG Kvis - Wilier+4:53
127Oleksandr GolovashMinsk Cycling Club+4:53
128Hideto NakaneNippo - Vini Fantini+4:53
129Branislau SamoilauCCC Sprandi Polkowice+4:53
130Siarhei PapokMinsk Cycling Club+4:53
131Mihail MihailovMG Kvis - Wilier+4:53
132Andrea RuscettaGM Cycling Team+4:53
133Llibert SendrosTeam Kolss+4:53
134Adriano BrogiGM Cycling Team+4:53
135Antonino ParrinelloGM Cycling Team+4:53
136Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF Pro Team+4:53
137Artem SamolenkovLokosphinx+4:53
138Angelo RaffaeleArea Zero Pro Team+4:53
139Artur ErshovRusVelo+4:53
140Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+4:53
141Alexander VdovinLokosphinx+4:53
143Vasyl MalynivskyiTeam Kolss+4:53
144Elgun AlizadaSynergy Baku Cycling Project+4:53
145Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+4:53
146Benjamin BrkicTirol Cycling Team+4:53
147Redi HalilajAmore & Vita-Selle SMP+4:53
148Maximilian KuenTirol Cycling Team+4:53
149Oleksandr PolivodaTeam Kolss+4:53
150Ilia KoshevoySoutheast+4:53
151Simone BernardiniMG.Kvis Vega+4:53
152Manuel BellettiSoutheast+4:53
153Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+4:53
154Alexander FoliforovRusVelo+4:53
155Sergey VdovinLokosphinx+4:53
156Davide PacchiardoGM Cycling Team+4:53
157David LopezTeam Sky+4:53
158Davide BalleriniAndroni Giocattoli+4:53
159Elchin AsadovSynergy Baku Cycling Project+6:13
160Kanan GahramanliSynergy Baku Cycling Project+6:34
161Besmir BanushiAmore & Vita-Selle SMP+6:47
162Michael ThompsonTeam Wiggins+6:47
163Raman RamanauMinsk Cycling Club+6:47
164Aleh AhiyevichMinsk Cycling Club+6:47
165Sergey FirsanovRusVelo+6:47
166Enver AsanovSynergy Baku Cycling Project+6:47
167Nicolas TivaniMG Kvis - Wilier+6:47
168Yovcho YovchevAmore & Vita-Selle SMP+6:47
169Didier PulidoStrongman-Campagnolo Wilier+6:47
170Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+6:47
171Clemens FankhauserTirol Cycling Team+6:47
172Alexander WachterTirol Cycling Team+6:47
173Marcin BialobloskiCCC Sprandi Polkowice+6:47
174Andrii BratashchukTeam Kolss+6:47
175Mamyr StashLokosphinx+6:47
176Mykhailo KononenkoTeam Kolss+6:47
177Michael O\'LoughlinTeam Wiggins+6:47
178Nathan BrownTeam Cannondale-Garmin+6:47
179William ClarkeTeam Cannondale-Garmin+6:47
180Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+6:47
181Sergio VegaMG Kvis - Wilier+6:47
182Jose ViejoMG Kvis - Wilier+6:47
183Michele ScartezziniItaly National Selection+6:47
184Taylor PhinneyTeam Cannondale-Garmin+6:47
185Angelo VitielloArea Zero Pro Team+8:15
186Alessio BrugnaItaly National Selection+8:15
187Ismayil IlyasovSynergy Baku Cycling Project+8:15
188Jakub MareczkoItaly National Selection+8:15
189Oliver WoodTeam Wiggins+8:15
190Anton VorobyevRusVelo+8:15
191Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+8:15
192Sebastian LanderGM Cycling Team+8:15
193Leonardo FedrigoTeam Wiggins+8:15
-Julian Arredondo (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Paolo Simion (HD)Bardiani-CSF Pro Team
-Kiril Sveshnikov (HD)RusVelo
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Settimana Internazionale Coppi e Bartali

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Lilian Calmejane Team Europcar 13:37:51
2 Toms Skujins Team Cannondale-Garmin +0:16
3 Jaime Roson Caja Rural +0:31
4 Egan Arley Bernal Androni Giocattoli +0:48
5 Rodolfo Andres Torres Agudelo Androni Giocattoli +0:49
6 Ian Boswell Team Sky +1:04
7 Florian Vachon Bretagne-Seche Environnement +1:29
8 Romain Sicard Team Europcar +1:37
9 Kiryll Pozdnyakov Synergy Baku Cycling Project +1:54
10 Nicola Gaffurini MG.Kvis Vega +2:04
11 Merhawi Kudus Ghebremedhin MTN Qhubeka +2:16
12 Dmitry Strakhov Lokosphinx +2:27
13 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +2:34
14 Ivan Santaromita Nippo - Vini Fantini +2:37
15 Mattia Cattaneo Androni Giocattoli +2:45
16 Kenny Elissonde Team Sky +3:08
17 Eduardo Sepulveda Bretagne-Seche Environnement +4:15
18 Michele Gazzara MG.Kvis Vega +4:55
19 Davide Orrico MG.Kvis Vega +6:34
20 Mauro Finetto Team Marseille 13 KTM +6:35
21 Manuel Senni BMC Racing Team +6:42
22 Tao Geoghegan Hart Team Sky +7:21
23 Serge Pauwels MTN Qhubeka +7:24
24 Matteo Busato Southeast +7:24
25 Ildar Arslanov RusVelo +9:36
26 Maxime Bouet Bretagne-Seche Environnement +10:15
27 Daniel Velez Strongman-Campagnolo Wilier +10:31
28 Paolo Toto MG.Kvis Vega +11:46
29 Romain Hardy Bretagne-Seche Environnement +11:57
30 Antonino Parrinello GM Cycling Team +12:23
31 Francesco Manuel Bongiorno MG.Kvis Vega +12:36
32 Alex Aranburu Caja Rural +13:15
33 Marco Zamparella Amore & Vita-Selle SMP +14:33
34 Daniel Martinez Southeast +14:47
35 Jan Tratnik CCC Sprandi Polkowice +14:52
36 Fabio Tommassini Area Zero Pro Team +15:25
37 Nicola Conci +15:33
38 Jonathan Lastra Caja Rural +15:49
39 Danilo Celano Amore & Vita-Selle SMP +15:49
40 Aristobulo Cala Strongman-Campagnolo Wilier +15:51
41 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +17:18
42 Lorenzo Rota Bardiani-CSF Pro Team +17:21
43 James Knox Team Wiggins +17:32
44 Omar Fraile Matarranz MTN Qhubeka +17:55
45 Marco Frapporti Androni Giocattoli +19:33
46 Ryan Gibbons MTN Qhubeka +20:20
47 Artem Nych RusVelo +20:22
48 Fabricio Ferrari Caja Rural +20:40
49 Giovanni Carboni +20:51
50 Jonathan Klever Caicedo Strongman-Campagnolo Wilier +20:51
51 Davide Pacchiardo GM Cycling Team +21:37
52 Steven Calderon Strongman-Campagnolo Wilier +21:40
53 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +22:44
54 Brice Feillu Bretagne-Seche Environnement +23:53
55 Alexander Evtushenko Lokosphinx +24:00
56 Sebastian Schoenberger Tirol Cycling Team +24:21
57 Eduard Vorganov Minsk Cycling Club +24:46
58 Ilia Koshevoy Southeast +24:50
59 Marco Bernardinetti Amore & Vita-Selle SMP +25:15
60 Giulio Ciccone Bardiani-CSF Pro Team +25:30
61 Daniel Savini +25:47
62 Thomas Boudat Team Europcar +25:54
63 Ettore Carlini Area Zero Pro Team +26:18
64 Federico Canuti Area Zero Pro Team +26:54
65 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +27:07
66 Jon Irisarri Caja Rural +27:12
67 Alexander Vdovin Lokosphinx +27:13
68 Jonas Koch CCC Sprandi Polkowice +27:23
69 Tom Slagter Team Cannondale-Garmin +28:25
70 Stanislau Bazhkou Minsk Cycling Club +28:31
71 Pierpaolo Ficara Amore & Vita-Selle SMP +28:36
72 Dmitry Sokolov Lokosphinx +28:42
73 Abderrahim Zahiri MG Kvis - Wilier +28:55
74 Redi Halilaj Amore & Vita-Selle SMP +29:18
75 Julen Amezqueta Southeast +30:05
76 David Lopez Team Sky +30:25
77 Jonathan Millan Strongman-Campagnolo Wilier +30:52
78 Reinardt Janse van Rensburg MTN Qhubeka +30:58
79 Josip Rumac Synergy Baku Cycling Project +31:06
80 Perrig Quemeneur Team Europcar +31:09
81 Thomas Voeckler Team Europcar +31:09
82 Alexander Foliforov RusVelo +31:09
83 Igor Anton MTN Qhubeka +31:34
84 Adrian Kurek CCC Sprandi Polkowice +31:39
85 Oscar Eduardo Sanchez Strongman-Campagnolo Wilier +31:45
86 Nikolay Mihaylov CCC Sprandi Polkowice +32:01
87 Scott Davies Team Wiggins +32:11
88 Stefano Pirazzi Bardiani-CSF Pro Team +32:16
89 Ivan Rovny RusVelo +33:13
90 Massimo Rosa +33:57
91 Nicollo Salvietti MG.Kvis Vega +35:02
92 Filippo Fortin Tirol Cycling Team +35:04
93 Michele Scartezzini MG.Kvis Vega +35:26
94 Oleksandr Prevar Team Kolss +36:02
95 Branislau Samoilau CCC Sprandi Polkowice +36:13
96 Simone Bernardini MG.Kvis Vega +36:40
97 Jaco Venter MTN Qhubeka +36:46
98 Matthias Krizek Tirol Cycling Team +36:47
99 Maximilian Kuen Tirol Cycling Team +37:04
100 MTN Qhubeka +37:24
101 Justin Oien Caja Rural +37:27
102 Matteo Rotondi GM Cycling Team +38:38
103 Oleksandr Polivoda Team Kolss +39:29
104 Nicolas Samparisi Area Zero Pro Team +39:34
105 Nicola Genovese Area Zero Pro Team +39:39
106 Elgun Alizada Synergy Baku Cycling Project +39:57
107 Vitaliy Buts Team Kolss +40:13
108 Samir Jabrayilov Synergy Baku Cycling Project +40:19
109 Josu Zabala Caja Rural +41:22
110 Chris Latham Team Wiggins +42:13
111 Marco Tizza GM Cycling Team +42:24
112 Adriano Brogi GM Cycling Team +43:22
113 Kanstantin Klimiankou Minsk Cycling Club +43:35
114 Mattia Viel MG Kvis - Wilier +43:50
115 Artem Samolenkov Lokosphinx +44:05
116 Marcin Bialobloski CCC Sprandi Polkowice +44:51
117 Elchin Asadov Synergy Baku Cycling Project +45:19
118 Juan Tamayo Strongman-Campagnolo Wilier +45:19
119 Didier Pulido Strongman-Campagnolo Wilier +45:26
120 Michael Thompson Team Wiggins +46:09
121 Clemens Fankhauser Tirol Cycling Team +46:11
122 Mamyr Stash Lokosphinx +47:30
123 Minsk Cycling Club +47:46
124 Llibert Sendros Team Kolss +48:06
125 Benjamin Brkic Tirol Cycling Team +48:13
126 Oliver Wood Team Wiggins +51:24
127 Uri Martins Amore & Vita-Selle SMP +52:01
128 Besmir Banushi Amore & Vita-Selle SMP +53:49
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • EIF 1-0 OPS jp
    GolGol: 5' Felix De Bona
  • Panionios 0-1 PAOK Saloniki
    GolGol: 14' Risvanis
  • V.Club 1-1 Sundowns FC
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Maxime Hamou 0-0 B. Kavcic
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • D. Novikov 0-2 R. Quiroz
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Samtredia 3-2 Saburtalo
    GolGol: 65' Beriashvili
  • Darussafaka 10-6 Banvitspor
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • KPV 0-0 Gnistan
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • APOEL Nikozja 0-0 Apollon Limassol
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • EIF 1-0 OPS jp
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia