Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Lotto Ekstraklasie. Jutro startuje 31. kolejka obecnego sezonu
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Etoile de Besseges

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 5 luty 17, Ales - Ales, Dystans: 11.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tony GallopinLotto Soudal17:05
2Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:13
3Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+0:17
4Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:20
5Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:22
6Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:38
7Nils PolittTeam Stoelting+0:41
8Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:51
9Christophe LaporteCofidis+0:51
10Anthony TurgisCofidis+0:52
11Alex KirschWallonie-Bruxelles+0:54
12Jimmy Janssens+0:56
13Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:58
14Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+1:00
15Nico DenzAG2R La Mondiale+1:01
16Arnaud DemareFDJ+1:02
17Jeremy LecroqEtixx - Ihned+1:03
18Maxime MonfortLotto Soudal+1:04
19Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+1:05
20Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:09
22Jelle WallaysLotto Soudal+1:16
23Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+1:17
24Nans PetersAG2R La Mondiale+1:18
25Ignatas KonovalovasFDJ+1:19
26Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+1:21
27Reto HollensteinKatusha+1:21
28Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+1:22
29Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+1:22
30Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+1:22
31Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+1:22
32Julien DuvalAG2R La Mondiale+1:23
33Jenthe BiermansKatusha+1:23
34Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+1:24
35Alexander KristoffKatusha+1:24
36Rein TaaramaeeAstana Pro Team+1:24
37Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+1:25
38Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:26
39Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+1:28
40Jonathan FumeauxRoth - Skoda+1:29
41Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+1:29
42Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:31
43Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+1:31
44Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+1:33
45Alexandre PichotTeam Europcar+1:33
46Fabien GrellierTeam Europcar+1:34
47Dan GardnerAstellas Cycling Team+1:34
48Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+1:35
49Damien TouzeHP BTP–Auber93+1:37
50Jaime RosonCaja Rural+1:38
51Kris BoeckmansLotto Soudal+1:39
52Roland ThalmannRoth - Skoda+1:39
53Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+1:40
54Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+1:44
55Mark StewartTeam Wiggins+1:44
56Jelle VanendertLotto Soudal+1:44
57Jerome CousinTeam Europcar+1:45
58Eduard Prades ReverteCaja Rural+1:50
59Alo JakinHP BTP–Auber93+1:53
60Jonas BokelohEtixx - Ihned+1:53
61Sander CordeelVerandas Willems CT+1:54
62Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+1:54
63Jeremy BescondHP BTP–Auber93+1:58
64Brecht Ruyters+1:58
65Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+1:58
66Romain HardyBretagne-Seche Environnement+1:59
67Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+1:59
68Jens DebusschereLotto Soudal+1:59
69Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+2:00
70Romain CardisTeam Europcar+2:02
71Jeremy CornuTeam Europcar+2:03
72Florian VachonBretagne-Seche Environnement+2:03
73Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+2:04
74Pierre GouaultHP BTP–Auber93+2:05
75Marco HallerKatusha+2:09
76Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+2:09
77Perrig QuemeneurTeam Europcar+2:11
78Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+2:11
79Jimmy TurgisCofidis+2:11
80Marc SarreauFDJ+2:12
81Alex AranburuCaja Rural+2:12
82Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+2:13
83Joeri StallaertVeranclassic-Ago+2:13
84Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+2:14
85Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+2:14
86Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+2:14
87Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+2:14
88Mickael DelageFDJ+2:15
89Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+2:15
90Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+2:15
91Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+2:18
92Jon IrisarriCaja Rural+2:19
93Roy JansWallonie-Bruxelles+2:20
94Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+2:21
95Otto VergaerdeVerandas Willems CT+2:21
96Rudy BarbierAG2R La Mondiale+2:22
97Rick ZabelKatusha+2:22
98Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+2:25
99Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+2:26
100Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+2:27
101Olivier Le GacFDJ+2:28
102Jacopo GuarnieriFDJ+2:28
103Tosh van der SandeLotto Soudal+2:29
104Lukas JaunRoth - Skoda+2:31
105Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+2:32
106Fabricio FerrariCaja Rural+2:32
107Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+2:37
108Hugo HofstetterCofidis+2:37
109Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+2:38
110Dries de BondtVerandas Willems CT+2:40
111Michiel Dieleman+2:41
112Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+2:42
113Stef van ZummerenVerandas Willems CT+2:42
114Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+2:45
115Colin StuessiRoth - Skoda+2:45
116Matthias De Witte+2:49
117Yohann GeneTeam Europcar+2:52
118Romain FeilluHP BTP–Auber93+2:57
119Christophe PremontVerandas Willems CT+2:57
120Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+3:06
121Robby Cobbaert+3:18
122Dennis CoenenLeopard Development Team+3:25
123Davide Cimolai (HD)FDJ
-Stijn De Bock (HD)
-Julien Loubet (DNS)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Stijn Devolder (HD)Verandas Willems CT
-Massimo Vanderaerden (DNS)Veranclassic-Ago
-Yannis Yssaad (HD)Equipe Cycliste Armee de Terre
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 4 luty 17, Chusclan - Laudun Slate, Dystans: 153km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Arnaud DemareFDJ3:36:24
2Alexander KristoffKatusha+0:00
3Christophe LaporteCofidis+0:00
4Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:00
5Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:00
6Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+0:00
7Roy JansWallonie-Bruxelles+0:00
8Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
9Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:00
10Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:00
11Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:00
12Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:00
13Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
14Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
15Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:00
16Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:00
17Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
18Nils PolittTeam Stoelting+0:00
19Tony GallopinLotto Soudal+0:00
20Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+0:00
21Roland ThalmannRoth - Skoda+0:00
22Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+0:00
23Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:00
24Reto HollensteinKatusha+0:00
25Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:00
26Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+0:00
27Dan GardnerAstellas Cycling Team+0:00
28Jaime RosonCaja Rural+0:00
29Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
30Matthias De Witte+0:13
31Robby Cobbaert+0:13
32Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:13
33Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+0:13
34Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+0:13
35Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:13
36Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:13
37Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+0:13
38Jimmy Janssens+0:13
39Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:13
40Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+0:13
41Lukas JaunRoth - Skoda+0:13
42Dennis CoenenLeopard Development Team+0:20
43Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+0:20
44Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:20
45Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:20
46Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:26
47Sander CordeelVerandas Willems CT+0:26
48Alo JakinHP BTP–Auber93+0:26
49Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:29
50Christophe PremontVerandas Willems CT+0:29
51Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:32
52Alexandre PichotTeam Europcar+0:34
53Yannis YssaadEquipe Cycliste Armee de Terre+0:36
54Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:38
55Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:41
56Jens DebusschereLotto Soudal+0:41
57Joeri StallaertVeranclassic-Ago+0:43
58Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:43
59Nans PetersAG2R La Mondiale+0:47
60Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:50
61Stef van ZummerenVerandas Willems CT+0:50
62Otto VergaerdeVerandas Willems CT+0:50
63Brecht Ruyters+0:50
64Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:50
65Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:50
66Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:50
67Jonathan FumeauxRoth - Skoda+0:50
68Hugo HofstetterCofidis+0:58
69Anthony TurgisCofidis+0:58
71Michiel Dieleman+0:58
72Jelle VanendertLotto Soudal+1:01
73Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:01
74Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+1:01
75Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+1:01
76Mickael DelageFDJ+1:01
77Marc SarreauFDJ+1:01
78Jacopo GuarnieriFDJ+1:01
79Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+1:01
80Rick ZabelKatusha+1:01
81Rein TaaramaeeAstana Pro Team+1:01
82Alex KirschWallonie-Bruxelles+1:08
83Jimmy TurgisCofidis+1:16
84Julien DuvalAG2R La Mondiale+1:16
85Jerome CousinTeam Europcar+1:16
86Stijn DevolderVerandas Willems CT+1:16
87Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+1:20
88Marco HallerKatusha+1:20
89Jonas BokelohEtixx - Ihned+1:20
90Maxime MonfortLotto Soudal+1:20
91Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+1:20
92Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+1:20
93Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+1:20
94Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+1:20
95Tosh van der SandeLotto Soudal+1:20
96Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+1:20
97Kris BoeckmansLotto Soudal+1:20
98Damien TouzeHP BTP–Auber93+1:01
99Romain CardisTeam Europcar+1:20
100Romain FeilluHP BTP–Auber93+1:20
101Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+1:20
102Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+1:20
103Fabricio FerrariCaja Rural+1:20
104Jeremy CornuTeam Europcar+1:20
105Nico DenzAG2R La Mondiale+1:45
106Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+1:45
107Jon IrisarriCaja Rural+1:45
108Alex AranburuCaja Rural+1:45
109Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+1:54
110Kevin IstaWallonie-Bruxelles+1:54
111Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+1:54
112Jelle WallaysLotto Soudal+1:54
113Olivier Le GacFDJ+2:08
114Colin StuessiRoth - Skoda+2:08
115Mark StewartTeam Wiggins+2:12
116Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+2:12
117Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+2:12
118Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+2:12
119Massimo VanderaerdenVeranclassic-Ago+2:33
120Jenthe BiermansKatusha+3:01
121Davide CimolaiFDJ+3:11
122Stijn De Bock+8:30
123Fabien GrellierTeam Europcar+8:33
124Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+8:33
125Ignatas KonovalovasFDJ+8:33
126Perrig QuemeneurTeam Europcar+8:33
127Yohann GeneTeam Europcar+8:33
128Dries de BondtVerandas Willems CT+9:01
-Kenneth Vanbilsen (DNF)Cofidis
-Josu Zabala (DNF)Caja Rural
-Flavien Dassonville (DNF)HP BTP–Auber93
-Dimitri Claeys (DNF)Cofidis
-Valentin Baillifard (DNF)Roth - Skoda
-Florian Senechal (DNF)Cofidis
-Dylan Page (DNF)Caja Rural
-Damian Luscher (DNF)Roth - Skoda
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 3 luty 17, Besseges - Besseges, Dystans: 152km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Lilian CalmejaneTeam Europcar3:48:07
2Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:07
3Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:09
4Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:09
5Nils PolittTeam Stoelting+0:09
6Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:09
7Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:09
8Christophe LaporteCofidis+0:09
9Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+0:09
10Reto HollensteinKatusha+0:09
11Tony GallopinLotto Soudal+0:09
12Jimmy Janssens+0:09
13Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:09
14Roland ThalmannRoth - Skoda+0:09
15Jaime RosonCaja Rural+0:09
16Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+0:09
17Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+0:09
18Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:09
19Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:17
20Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+0:42
21Jerome CousinTeam Europcar+0:43
22Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+1:16
23Rein TaaramaeeAstana Pro Team+1:24
24Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:24
25Jonas BokelohEtixx - Ihned+15:21
26Damien TouzeHP BTP–Auber93+15:21
27Lukas JaunRoth - Skoda+15:21
28Massimo VanderaerdenVeranclassic-Ago+15:21
29Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+15:21
30Damian LuscherRoth - Skoda+15:21
31Dries de BondtVerandas Willems CT+15:21
32Matthias De Witte+15:21
33Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+15:21
34Joeri StallaertVeranclassic-Ago+15:21
35Dennis CoenenLeopard Development Team+15:21
36Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+15:21
37Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
38Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
39Jenthe BiermansKatusha+15:21
40Valentin BaillifardRoth - Skoda+15:21
41Colin StuessiRoth - Skoda+15:21
42Romain FeilluHP BTP–Auber93+15:21
43Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+15:21
44Alexandre PichotTeam Europcar+15:21
45Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+15:21
46Kris BoeckmansLotto Soudal+15:21
47Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+15:21
48Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+15:21
49Alo JakinHP BTP–Auber93+15:21
50Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+15:21
51Pierre GouaultHP BTP–Auber93+15:21
52Eduard Prades ReverteCaja Rural+15:21
53Jeremy LecroqEtixx - Ihned+15:21
54Nans PetersAG2R La Mondiale+15:21
55Rick ZabelKatusha+15:21
56Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
57Brecht Ruyters+15:21
58Ignatas KonovalovasFDJ+15:21
59Jimmy TurgisCofidis+15:21
60Jon IrisarriCaja Rural+15:21
61Dylan PageCaja Rural+15:21
62Fabricio FerrariCaja Rural+15:21
63Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+15:21
64Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+15:21
65Olivier Le GacFDJ+15:21
66Perrig QuemeneurTeam Europcar+15:21
67Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
68Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+15:21
69Roy JansWallonie-Bruxelles+15:21
70Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+15:21
71Jelle WallaysLotto Soudal+15:21
72Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+15:21
73Marc SarreauFDJ+15:21
74Rudy BarbierAG2R La Mondiale+15:21
75Alex AranburuCaja Rural+15:21
76Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
77Jonathan FumeauxRoth - Skoda+15:21
78Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+15:21
79Anthony TurgisCofidis+15:21
80Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+15:21
81Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+15:21
82Jeremy BescondHP BTP–Auber93+15:21
83Davide CimolaiFDJ+15:21
84Arnaud DemareFDJ+15:21
85Florian SenechalCofidis+15:21
86Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+15:21
87Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+15:21
88Maxime MonfortLotto Soudal+15:21
89Mickael DelageFDJ+15:21
90Tosh van der SandeLotto Soudal+15:21
91Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
92Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
93Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+15:21
94Marco HallerKatusha+15:21
95Alexander KristoffKatusha+15:21
96Florian VachonBretagne-Seche Environnement+15:21
97Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+15:21
98Julien DuvalAG2R La Mondiale+15:21
99Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+15:21
100Nico DenzAG2R La Mondiale+15:21
101Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+15:21
102Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+15:21
103Jacopo GuarnieriFDJ+15:21
104Josu ZabalaCaja Rural+15:21
105Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+15:21
106Michiel Dieleman+15:21
107Yannis YssaadEquipe Cycliste Armee de Terre+15:21
108Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+15:21
109Stijn DevolderVerandas Willems CT+15:21
110Dan GardnerAstellas Cycling Team+15:21
111Jeremy CornuTeam Europcar+15:21
112Alex KirschWallonie-Bruxelles+15:21
113Fabien GrellierTeam Europcar+15:21
114Robby Cobbaert+15:21
115Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+15:21
116Romain CardisTeam Europcar+15:21
117Yohann GeneTeam Europcar+15:21
118Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+15:21
119Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+15:21
120Stijn De Bock+15:21
121Mark StewartTeam Wiggins+15:21
123Stef van ZummerenVerandas Willems CT+15:21
124Jens DebusschereLotto Soudal+15:21
125Jelle VanendertLotto Soudal+15:21
126Christophe PremontVerandas Willems CT+15:21
127Sander CordeelVerandas Willems CT+15:21
128Kevin IstaWallonie-Bruxelles+15:21
129Hugo HofstetterCofidis+15:21
130Kenneth VanbilsenCofidis+15:21
131Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+15:21
132Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+15:21
133Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+15:21
134Dimitri ClaeysCofidis+15:21
135Otto VergaerdeVerandas Willems CT+15:21
136Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+15:54
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Joeri Calleeuw (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Maxime Bouet (DNS)Bretagne-Seche Environnement
-Benjamin Giraud (DNS)Team Marseille 13 KTM
-Matthias Reutimann (DNF)Roth - Skoda
-Yoann Offredo (DNS)Wanty - Groupe Gobert
-Gatis Smukulis (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Matthew Teggart (DNF)
-Timothy Dupont (DNF)Verandas Willems CT
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 2 luty 17, Nimes - Rodihan, Dystans: 152km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexander KristoffKatusha3:26:59
2Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:00
3Arnaud DemareFDJ+0:00
4Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
5Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:00
6Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+0:00
7Christophe LaporteCofidis+0:00
8Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:00
9Rick ZabelKatusha+0:00
10Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+0:00
11Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:00
12Nils PolittTeam Stoelting+0:00
13Reto HollensteinKatusha+0:00
14Tony GallopinLotto Soudal+0:00
15Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:00
16Julien DuvalAG2R La Mondiale+0:00
17Florian SenechalCofidis+0:00
18Anthony TurgisCofidis+0:00
19Mickael DelageFDJ+0:05
20Hugo HofstetterCofidis+0:07
21Jenthe BiermansKatusha+0:09
22Marco HallerKatusha+0:15
23Kenneth VanbilsenCofidis+0:25
24Jonas BokelohEtixx - Ihned+1:48
25Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+1:48
26Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+1:48
27Damien TouzeHP BTP–Auber93+1:48
28Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+1:48
29Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+1:48
30Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+1:48
31Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:48
32Alexandre PichotTeam Europcar+1:48
33Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+1:48
34Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:48
35Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+1:48
36Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+1:48
37Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+1:48
38Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+1:48
39Jelle WallaysLotto Soudal+1:48
40Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+1:48
41Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+1:48
42Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+1:48
43Yohann GeneTeam Europcar+1:48
44Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:48
45Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+1:48
46Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+1:48
47Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+1:48
49Romain CardisTeam Europcar+1:48
50Kevin IstaWallonie-Bruxelles+1:48
51Tosh van der SandeLotto Soudal+1:48
52Dimitri ClaeysCofidis+1:48
53Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+1:48
54Jerome CousinTeam Europcar+1:48
55Marc SarreauFDJ+1:48
56Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+1:48
57Maxime MonfortLotto Soudal+2:14
58Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+3:46
59Timothy DupontVerandas Willems CT+5:36
60Michiel Dieleman+5:36
61Fabricio FerrariCaja Rural+5:36
62Jonathan FumeauxRoth - Skoda+5:36
63Pierre GouaultHP BTP–Auber93+5:36
64Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+5:36
65Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+5:36
66Joeri StallaertVeranclassic-Ago+5:36
67Lukas JaunRoth - Skoda+5:36
68Jimmy TurgisCofidis+5:36
69Otto VergaerdeVerandas Willems CT+5:36
70Roland ThalmannRoth - Skoda+5:36
71Rein TaaramaeeAstana Pro Team+5:36
72Alex AranburuCaja Rural+5:36
73Jaime RosonCaja Rural+5:36
74Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+5:36
75Jeremy LecroqEtixx - Ihned+5:42
76Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+5:42
77Nico DenzAG2R La Mondiale+5:42
78Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+5:42
79Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+5:42
80Nans PetersAG2R La Mondiale+5:42
81Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+5:42
82Ignatas KonovalovasFDJ+5:42
83Olivier Le GacFDJ+5:42
84Davide CimolaiFDJ+5:42
85Hubert DupontAG2R La Mondiale+5:42
86Florian VachonBretagne-Seche Environnement+5:42
87Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+5:42
88Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+5:42
89Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+5:42
90Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+5:42
91Jens DebusschereLotto Soudal+5:42
92Kris BoeckmansLotto Soudal+5:42
93Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+5:42
94Jelle VanendertLotto Soudal+5:42
95Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+5:42
96Jacopo GuarnieriFDJ+5:42
97Alo JakinHP BTP–Auber93+5:42
98Stef van ZummerenVerandas Willems CT+9:02
99Dries de BondtVerandas Willems CT+9:02
100Stijn DevolderVerandas Willems CT+9:02
101Sander CordeelVerandas Willems CT+9:02
102Romain FeilluHP BTP–Auber93+9:02
103Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+9:02
104Matthias De Witte+9:02
105Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+9:02
106Robby Cobbaert+9:02
107Massimo VanderaerdenVeranclassic-Ago+9:02
108Brecht Ruyters+9:02
109Dan GardnerAstellas Cycling Team+9:02
110Jeremy BescondHP BTP–Auber93+9:02
111Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+9:02
112Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+9:02
113Jon IrisarriCaja Rural+9:02
114Dylan PageCaja Rural+9:02
115Eduard Prades ReverteCaja Rural+9:02
116Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+9:02
117Valentin BaillifardRoth - Skoda+9:02
118Gatis SmukulisTeam Marseille 13 KTM+9:02
119Perrig QuemeneurTeam Europcar+9:02
120Josu ZabalaCaja Rural+9:02
121Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+9:02
122Damian LuscherRoth - Skoda+9:02
123Fabien GrellierTeam Europcar+9:02
124Jeremy CornuTeam Europcar+9:02
125Matthew Teggart+9:02
126Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+9:02
127Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+9:02
128Colin StuessiRoth - Skoda+9:02
129Yannis YssaadEquipe Cycliste Armee de Terre+9:02
130Dennis CoenenLeopard Development Team+9:02
131Roy JansWallonie-Bruxelles+9:02
132Stijn De Bock+9:02
133Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+9:02
134Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+9:02
135Jimmy Janssens+9:02
136Matthias ReutimannRoth - Skoda+9:02
137Alex KirschWallonie-Bruxelles+9:02
138Michael GoolaertsVerandas Willems CT+9:02
139Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+9:02
140Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+9:02
141Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+9:02
142Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+9:02
143Christophe PremontVerandas Willems CT+9:02
144Mark StewartTeam Wiggins+9:02
145Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+9:02
-Dylan Kowalski (DNS)Roubaix Lille Metropole
-Frederik Veuchelen (DNS)Wanty - Groupe Gobert
-Davy Gunst (DNS)Rabobank Development Team
-Sean MacKinnon (DNF)
-Pirmin Lang (DNF)Roth - Skoda
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 1 luty 17, Bellegarde - Beaucaire, Dystans: 158km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Arnaud DemareFDJ3:34:19
2Alexander KristoffKatusha+0:00
3Roy JansWallonie-Bruxelles+0:00
4Florian SenechalCofidis+0:00
5Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:00
6Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
8Christophe LaporteCofidis+0:00
9Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:00
10Jeremy LecroqEtixx - Ihned+0:00
11Lukas JaunRoth - Skoda+0:00
12Timothy DupontVerandas Willems CT+0:00
13Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
14Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+0:00
15Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+0:00
16Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
17Alo JakinHP BTP–Auber93+0:00
18Jonas BokelohEtixx - Ihned+0:00
19Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+0:00
20Maxime BouetBretagne-Seche Environnement+0:00
21Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+0:00
22Tony GallopinLotto Soudal+0:00
23Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
24Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:00
25Roland ThalmannRoth - Skoda+0:00
26Massimo VanderaerdenVeranclassic-Ago+0:00
27Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
28Joeri StallaertVeranclassic-Ago+0:00
29Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:00
30Romain FeilluHP BTP–Auber93+0:00
31Bryan AlaphilippeEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
32Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:00
33Sylvain ChavanelTeam Europcar+0:00
34Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
35Jens DebusschereLotto Soudal+0:00
36Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:00
37Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:00
38Pierre-Roger LatourAG2R La Mondiale+0:00
39Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:00
40Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:00
41Julien El FaresTeam Marseille 13 KTM+0:00
42Marco HallerKatusha+0:00
43Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
44Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+0:00
45Jonathan FumeauxRoth - Skoda+0:00
46Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
47Reto HollensteinKatusha+0:00
48Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:00
49Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:00
50Rein TaaramaeeAstana Pro Team+0:00
51Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+0:00
52Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:00
53Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:00
54Julien DuvalAG2R La Mondiale+0:00
55Romain CardisTeam Europcar+0:00
56Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
57Gatis SmukulisTeam Marseille 13 KTM+0:00
58Nils PolittTeam Stoelting+0:00
59Kevin LebretonEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
60Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:00
61Perrig QuemeneurTeam Europcar+0:00
62Alex KirschWallonie-Bruxelles+0:00
63Sebastien DelfosseWallonie-Bruxelles+0:00
64Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+0:00
65Damien GaudinEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
66Michiel Dieleman+0:00
67Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
68Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:00
69Matthias De Witte+0:00
70Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+0:00
71Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+0:00
72Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:00
73Nico DenzAG2R La Mondiale+0:00
74Alex AranburuCaja Rural+0:00
75Matthew Teggart+0:00
76Rick ZabelKatusha+0:00
77Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:00
78Fabien GrellierTeam Europcar+0:00
79Kris BoeckmansLotto Soudal+0:00
80Dimitri ClaeysCofidis+0:00
81Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:00
82Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
83Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
84Alexandre PichotTeam Europcar+0:00
85Sean MacKinnon+0:00
86Jeremy BescondHP BTP–Auber93+0:00
87Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
88Dylan PageCaja Rural+0:00
89Mads Wuertz SchmidtKatusha+0:00
90Jimmy Janssens+0:00
91Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+0:00
92Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+0:00
93Valentin BaillifardRoth - Skoda+0:00
94Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:00
95Jerome CousinTeam Europcar+0:00
96Jimmy TurgisCofidis+0:00
97Jon IrisarriCaja Rural+0:00
98Otto VergaerdeVerandas Willems CT+0:00
99Anthony TurgisCofidis+0:00
100Tosh van der SandeLotto Soudal+0:00
101Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
102Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:00
103Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+0:00
104Colin StuessiRoth - Skoda+0:00
105Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:00
106Arnold JeannessonBretagne-Seche Environnement+0:00
107Jaime RosonCaja Rural+0:00
108Fabricio FerrariCaja Rural+0:00
109Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
110Jelle VanendertLotto Soudal+0:00
111Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:00
112Ignatas KonovalovasFDJ+0:00
113Olivier Le GacFDJ+0:00
114Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:00
115Mark StewartTeam Wiggins+0:00
116Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+0:00
117Stef van ZummerenVerandas Willems CT+0:00
118Sander CordeelVerandas Willems CT+0:00
119Yohann GeneTeam Europcar+0:00
120Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:30
121Jacopo GuarnieriFDJ+0:35
122Dennis CoenenLeopard Development Team+0:51
123Mickael DelageFDJ+0:57
124Marc SarreauFDJ+0:57
125Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+1:26
126Dan GardnerAstellas Cycling Team+1:36
127Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+1:52
128Davy GunstRabobank Development Team+2:11
129Hugo HofstetterCofidis+2:34
130Kenneth VanbilsenCofidis+2:34
131Jelle WallaysLotto Soudal+2:34
132Michael GoolaertsVerandas Willems CT+2:34
133Stijn DevolderVerandas Willems CT+2:43
134Christophe PremontVerandas Willems CT+2:43
135Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+2:43
136Maxime MonfortLotto Soudal+2:43
137Damian LuscherRoth - Skoda+2:43
138Dylan KowalskiRoubaix Lille Metropole+2:43
139Jenthe BiermansKatusha+2:43
140Davide CimolaiFDJ+2:56
141Yannis YssaadEquipe Cycliste Armee de Terre+3:56
142Dries de BondtVerandas Willems CT+5:24
143Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+5:24
144Matthias ReutimannRoth - Skoda+5:24
145Robby Cobbaert+5:29
146Josu ZabalaCaja Rural+5:29
147Nans PetersAG2R La Mondiale+5:29
148Stijn De Bock+5:29
149Pirmin LangRoth - Skoda+5:29
150Brecht Ruyters+5:29
-Artur Vichot (DNF)FDJ
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Etoile de Besseges

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Lilian Calmejane Team Europcar 14:42:51
2 Tony Gallopin Lotto Soudal +0:05
3 Mads Wuertz Schmidt Katusha +0:24
4 Pierre-Roger Latour AG2R La Mondiale +0:29
5 Sylvain Chavanel Team Europcar +0:31
6 Nils Politt Katusha +0:53
7 Christophe Laporte Cofidis +0:59
8 Maxime Vantomme Wallonie-Bruxelles +1:18
9 Reto Hollenstein Katusha +1:33
10 Romain Hardy Bretagne-Seche Environnement +2:11
11 Mauro Finetto Team Marseille 13 KTM +2:56
12 Arnold Jeannesson Bretagne-Seche Environnement +3:05
13 Jerome Cousin Cofidis +5:35
14 Jaime Roson Caja Rural +7:26
15 Roland Thalmann Roth - Skoda +7:27
16 Romain Combaud Team Marseille 13 KTM +7:40
17 Quentin Pacher Team Marseille 13 KTM +8:43
18 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +9:25
19 Rein Taaramaee Katusha +9:28
20 Jimmy Janssens +10:23
21 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +10:45
22 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +10:51
23 Julien El Fares Team Marseille 13 KTM +10:51
24 Damien Gaudin Equipe Cycliste Armee de Terre +12:54
25 Arnaud Demare FDJ +16:02
26 Alexander Kristoff Katusha +16:24
27 Anthony Turgis Cofidis +17:14
28 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +17:42
29 Julien Duval AG2R La Mondiale +18:03
30 Olivier Pardini Wallonie-Bruxelles +18:22
31 Rudy Barbier AG2R La Mondiale +18:30
32 Jonas Rickaert Topsport Vlaanderen-Baloise +18:43
33 Bastien Duculty Equipe Cycliste Armee de Terre +18:47
34 Rick Zabel Katusha +18:47
35 Marco Haller Katusha +19:08
36 Anthony Delaplace Bretagne-Seche Environnement +19:11
37 Alexandre Pichot Team Europcar +19:19
38 Lotto Soudal +19:24
39 Bryan Alaphilippe Equipe Cycliste Armee de Terre +19:26
40 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +19:26
41 Guillaume van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +19:32
42 Kenneth van Rooy Topsport Vlaanderen-Baloise +19:36
43 Mickael Delage FDJ +19:42
44 Damien Touze HP BTP–Auber93 +19:50
45 Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement +19:50
46 Bert van Lerberghe Topsport Vlaanderen-Baloise +19:55
47 Kevin Ista Wallonie-Bruxelles +19:57
48 Jarl Salomein Topsport Vlaanderen-Baloise +20:07
49 Evaldas Siskevicius Team Marseille 13 KTM +20:07
50 Jonas Bokeloh +20:25
51 Edward Planckaert Topsport Vlaanderen-Baloise +20:27
52 Romain Cardis Team Europcar +20:34
53 Tosh van der Sande Lotto Soudal +21:01
54 Marc Sarreau FDJ +21:22
55 Wesley Kreder Wanty - Groupe Gobert +21:31
56 Hugo Hofstetter Cofidis +21:40
57 Jeremy Lecroq Roubaix Lille Metropole +22:09
58 Jenthe Biermans Katusha +22:39
59 Maxime Monfort Lotto Soudal +22:45
60 Jelle Wallays Lotto Soudal +22:56
61 Thomas Sprengers Topsport Vlaanderen-Baloise +23:04
62 Jonathan Fumeaux Roth - Skoda +23:19
63 Alo Jakin HP BTP–Auber93 +23:25
64 Lawrence Naesen Wallonie-Bruxelles +23:34
65 Lukas Jaun Roth - Skoda +23:44
66 Nico Denz AG2R La Mondiale +23:46
67 Jens Debusschere Lotto Soudal +23:46
68 Pierre Gouault HP BTP–Auber93 +23:48
69 Jelle Vanendert Lotto Soudal +23:51
70 Jeremy Leveau Roubaix Lille Metropole +23:56
71 Joeri Stallaert +23:56
72 Florian Vachon Bretagne-Seche Environnement +23:59
73 Kris Boeckmans Lotto Soudal +24:05
74 Daniel McLay Bretagne-Seche Environnement +24:08
75 Otto Vergaerde Verandas Willems CT +24:11
76 Ludwig de Winter Wallonie-Bruxelles +24:14
77 Jimmy Turgis Cofidis +24:27
78 Michiel Dieleman +24:39
79 Robin Stenuit Wanty - Groupe Gobert +24:52
80 Fabricio Ferrari Caja Rural +24:52
81 Preben van Hecke Topsport Vlaanderen-Baloise +24:53
82 Alex Aranburu Caja Rural +24:57
83 Steven Tronet Equipe Cycliste Armee de Terre +25:03
84 Jacopo Guarnieri FDJ +25:10
85 Olivier Le Gac FDJ +25:42
86 Przemyslaw Kasperkiewicz +26:07
87 Eduard Prades Reverte Caja Rural +26:16
88 Emiel Vermeulen Roubaix Lille Metropole +26:16
89 Felix Pouilly Roubaix Lille Metropole +26:18
90 Alex Kirsch Wallonie-Bruxelles +26:28
91 Roy Jans Wallonie-Bruxelles +26:42
92 Sander Cordeel Verandas Willems CT +26:46
93 Jeremy Bescond HP BTP–Auber93 +26:49
94 Jeremy Cabot Roubaix Lille Metropole +26:49
95 Julien Antomarchi Roubaix Lille Metropole +26:52
96 Nicolas Baldo HP BTP–Auber93 +27:07
97 Sebastien Delfosse Wallonie-Bruxelles +27:08
98 Anthony Maldonado HP BTP–Auber93 +27:11
99 Angel Madrazo Team Marseille 13 KTM +27:23
100 Matthias De Witte +27:28
101 Dan Gardner +27:36
102 Jeremy Cornu Team Europcar +27:49
103 Yann Guyot Equipe Cycliste Armee de Terre +27:55
104 Stef van Zummeren Verandas Willems CT +27:58
105 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +28:04
106 Stijn Steels Topsport Vlaanderen-Baloise +28:11
107 Mark Stewart +28:22
108 Jon Irisarri Caja Rural +28:30
109 Yohann Gene Team Europcar +28:37
110 Kevin Lebreton Equipe Cycliste Armee de Terre +28:40
111 Nans Peters AG2R La Mondiale +28:40
112 Romain Feillu HP BTP–Auber93 +28:43
113 Maxime Daniel Bretagne-Seche Environnement +28:51
114 Dennis Coenen +29:02
115 Colin Stuessi Roth - Skoda +29:19
116 Christophe Premont Verandas Willems CT +30:35
117 Ignatas Konovalovas FDJ +30:58
118 Brecht Ruyters +32:43
119 Robby Cobbaert +33:26
120 Fabien Grellier Team Europcar +34:33
121 Perrig Quemeneur Team Europcar +35:10
122 Dries de Bondt Verandas Willems CT +41:31
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Eagles 0-2 Heroes
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • KT Wiz 1-0 Twins
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Bears 0-0 Giants
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Toshiba Brave Thunders 7-6 Yokohama B-Corsairs
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • Yokohama BayStars 2-1 Hiroshima Carp
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia