Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Paris-Camembert

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoParis-Camembert
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 10 kwiecień 18, Saint-Germain - Livarot, Dystans: 196.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Lilian CalmejaneTeam Europcar4:53:17
2Valentin MadouasFDJ+0:21
3Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:21
4Manuel BellettiAndroni Giocattoli+0:38
5Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:38
6Davide CimolaiFDJ+0:38
7Matthieu LadagnousFDJ+0:38
8Lorenzo ManzinFDJ+0:38
9Hugo HofstetterCofidis+0:38
10Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:38
11Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:38
12Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:38
13Daniel HoelgaardFDJ+0:38
14Carl Fredrik HagenTeam Joker Icopal+0:38
15Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:41
16Nicolas EdetCofidis+0:45
17Amaury CapiotTopsport Vlaanderen-Baloise+1:03
18Jon AberasturiMurias Taldea+1:03
19Jeremy CornuTeam Europcar+1:03
20Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+1:03
21Cyril BartheMurias Taldea+1:03
22Benjamin ThomasFDJ+1:03
23Johan Le BonFDJ+1:03
24Sergey ShilovRusVelo+1:03
25Guillaume BonnafondCofidis+1:03
26Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+1:08
27Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+1:11
28Romain FeilluHP BTP–Auber93+1:41
29Ole ForfangTeam Joker Icopal+1:41
30Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+1:41
31Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+1:41
32Loic ChetoutCofidis+1:41
33Josh Teasdale+1:41
34Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+1:41
35Alexander CatafordUnitedHealthcare+1:41
36Jeremy MaisonBretagne-Seche Environnement+1:41
37Mauro FinettoTeam Marseille 13 KTM+1:48
38Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:50
39Romain HardyBretagne-Seche Environnement+1:50
40Alexandre PichotTeam Europcar+1:50
41Nicolai BroechnerHincapie Racing Team+2:05
42Kristoffer SkjerpingTeam Joker Icopal+2:21
43Jannik SteimleTeam Vorarlberg+2:58
44Rasmus TillerTeam Joker Icopal+3:44
45Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+3:44
46Fabian LienhardHincapie Racing Team+3:50
47Nikolay TrusovRusVelo+3:50
48Tanner PuttUnitedHealthcare+3:50
49David GauduFDJ+3:50
50Aaron VerwilstTopsport Vlaanderen-Baloise+4:29
51Mikel AristiMurias Taldea+4:29
52Axel DomontAG2R La Mondiale+6:38
53Paul OurselinTeam Europcar+6:38
54Bryan NauleauTeam Europcar+6:38
55Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+6:38
56Samuel LerouxRoubaix Lille Metropole+7:33
57Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+7:33
58Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+7:33
59Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+7:33
60Miguel BryonHincapie Racing Team+7:33
61Julen IrizarMurias Taldea+7:33
62Henrik EvensenTeam Joker Icopal+7:33
63Fridtjof Roeinaas+7:33
64Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+7:33
65Lukas MeilerTeam Vorarlberg+7:33
66Roland ThalmannTeam Vorarlberg+7:33
67Aleksey RybalkinRusVelo+7:33
68Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+7:33
69John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+7:33
70Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+7:33
71Julien DuvalAG2R La Mondiale+7:33
72Julien SimonCofidis+7:33
74Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli+10:16
75Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+11:50
76Axel JourniauxTeam Europcar+16:58
77Geoffrey SoupeCofidis+20:11
78Herman DahlTeam Joker Icopal+20:11
79Evgeny KobernyakRusVelo+20:11
-Gotzon Udondo (DNF)Murias Taldea
-Flavien Maurelet (DNF)HP BTP–Auber93
-Laurin Winter (DNF)
-John Murphy (DNF)Hincapie Racing Team
-Larry Valvasori (DNF)
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Christophe Noppe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Tony Gallopin (DNF)Lotto Soudal
-Arnaud Gerard (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Davide Orrico (DNF)Team Vorarlberg
-Manuel Bosch (DNF)Team Vorarlberg
-Martin Meiler (DNF)Team Vorarlberg
-Jeremy Leveau (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Olivier Pardini (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Perrig Quemeneur (DNF)Team Europcar
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Evgeny Shalunov (DNS)RusVelo
-Taylor Eisenhart (DNF)Hincapie Racing Team
-Tom Dernies (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Mattia Frapporti (DNF)Androni Giocattoli
-Armindo Fonseca (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Alexis Gougeard (DNF)AG2R La Mondiale
-Balazs Rozsa (DNF)Utensilnord Ora24.eu
-Travis McCabe (DNF)UnitedHealthcare
-Matthias Le Turnier (DNF)Cofidis
-Sergio Rodriguez (DNF)Murias Taldea
-Rudy Barbier (DNF)AG2R La Mondiale
-Daniel Eaton (DNF)UnitedHealthcare
-Pierre Gouault (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Anthony Maldonado (DNF)HP BTP–Auber93
-Adrian Hegyvary (DNF)UnitedHealthcare
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Clement Venturini (DNF)Cofidis
-Mathias van Gompel (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Kevin Le Cunff (DNF)HP BTP–Auber93
-Thomas Joly (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Marco Benfatto (DNF)Androni Giocattoli
-Julien Antomarchi (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Steven Lammertink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
Następne mecze
Francja
KolarstwoParis-Camembert
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Univ. Conce 0-0 Universidad Catolica
    Zmiana: 78' Wchodzi na boiska Henriquez Schodzi z boiska Buonanotte
  • Penarol 4-0 River Plate
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Deportivo Saprissa 0-0 Club Sport Herediano
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Tolima 1-0 Once Caldas
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • CR Al Hoceima 1-0 Ittihad Tanger
    Kartka Kartka: 14' Mehdi Waya
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia