Kolarstwo Moje ligi

Wyniki UCI Europe Tour La Poly Normande

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoLa Poly Normande
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 30 lipiec 17, Avranches - Saint Martin de Landelles, Dystans: 168.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Alexis GougeardAG2R La Mondiale3:59:09
2Johan Le BonFDJ+0:03
3Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:03
4Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:03
5Romain Le RouxEquipe Cycliste Armee de Terre+0:03
6Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:05
7Dimitri ClaeysCofidis+0:05
8Kenneth VanbilsenCofidis+0:05
9Fabien GrellierTeam Europcar+0:09
10Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:15
11Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:19
12Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:52
13Gregory HabeauxWallonie-Bruxelles+1:19
14Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:20
15Bruno ArmirailFDJ+1:20
16David MenutHP BTP–Auber93+2:10
17Jeremy CornuTeam Europcar+2:10
18Bryan NauleauTeam Europcar+2:10
19Pierre GouaultHP BTP–Auber93+2:10
20Kevin GenietsAG2R La Mondiale+2:12
21Alexandre PichotTeam Europcar+2:43
22Anthony TurgisCofidis+5:12
23Kevin IstaWallonie-Bruxelles+5:12
24Jimmy TurgisCofidis+6:25
25Julien LoubetEquipe Cycliste Armee de Terre+6:27
26Felix PouillyRoubaix Lille Metropole+6:27
27Sam Crome+9:36
28Jason Lea+9:36
29Claudio Catania+9:36
30Tom DevriendtWanty - Groupe Gobert+9:36
31Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+9:36
32Josh Teasdale+9:36
33Lawrence NaesenWallonie-Bruxelles+9:36
34Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+9:36
35Yannick MartinezTeam Europcar+9:36
36Romain FeilluHP BTP–Auber93+9:36
37David GauduFDJ+9:36
38Cameron Bayly+9:36
39Tom VermeerTeam Jo Piels+9:36
40Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+9:36
41Jeremy BescondHP BTP–Auber93+9:36
42Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+9:36
43Michael van StaeyenCofidis+9:36
44Jelle Donders+9:36
45Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+9:36
46Romain CardisTeam Europcar+9:36
47Hugo HofstetterCofidis+9:36
48Marc SarreauFDJ+9:36
49Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+9:36
50Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+9:36
51Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+9:36
52Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+9:36
53Arnaud CourteilleFDJ+9:36
54Guillaume LevarletWanty - Groupe Gobert+9:36
55Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+9:36
56Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+9:36
57Clement RussoAG2R La Mondiale+9:36
58Paul OurselinTeam Europcar+9:36
59Brecht DhaeneVerandas Willems CT+9:36
60Clement VenturiniCofidis+9:36
61Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+9:36
62Alo JakinHP BTP–Auber93+9:36
63Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+9:36
64Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+9:36
65Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+9:36
66Fabien CanalEquipe Cycliste Armee de Terre+9:36
67Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+9:36
68Fabrice JeandesbozTeam Europcar+9:36
69Tony HurelTeam Europcar+9:36
70Christophe MassonWallonie-Bruxelles+9:36
71Geoffrey SoupeCofidis+9:36
72Benoit VaugrenardFDJ+9:36
-Jeremy Lecroq (DNF)Etixx - Ihned
-Dylan Kowalski (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Jimmy Raibaud (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Morgan Kneisky (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Nicolas Vereecken (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Thierry Hupond (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Wayne Stijns (DNF)
-Maxime Vantomme (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Nathan Elliott (DNF)
-Krisztian Lovassy (DNF)Utensilnord Ora24.eu
-Martin Laas (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Benjamin Giraud (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Jimmy Duquennoy (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Romain Campistrous (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Neil van der Ploeg (DNF)Team UniSA-Australia
-Justin Jules (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Julien El Fares (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Nans Peters (DNF)AG2R La Mondiale
-Thibault Ferasse (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Jan Petelin (DNF)
-Mike Diener (DNF)
-Evaldas Siskevicius (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Ludwig de Winter (DNF)Wallonie-Bruxelles
Następne mecze
Francja
KolarstwoLa Poly Normande
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Sivasspor 1-1 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    Kartka Kartka: 90' Celik
  • 0-0
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Konyaspor 2-2 Trabzonspor
    Kartka Kartka: 90' Demirok
  • Konyaspor 2-2 Trabzonspor
    Kartka Kartka: 90' Filipovic
  • Sarmaty 0-0 Irbis Kazan
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Sivasspor 1-1 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • AD Union Adarve 0-0 Celta Vigo B
    Kartka Kartka: 72' Gomez
  • Ben Guerdane 0-2 Esperance
    GolGol: 25' Haythem Jouini
  • Gornyak Uchaly 1-1 Toross Neftekamsk
    Zmiana statusu meczu: Złoty Gol
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia