Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki World Tour E3 Harelbeke

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Belgia
KolarstwoE3 Harelbeke
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 24 marzec 17, Desselgem - Harelbeke, Dystans: 206.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Greg van AvermaetBMC Racing Team4:48:17
2Philippe GilbertEtixx - Quick Step+0:00
3Oliver NaesenAG2R La Mondiale+0:00
4Luke DurbridgeOrica-GreenEdge+0:40
5Lukas PostlbergerTeam NetApp+0:41
6Michael Valgren AndersenAstana Pro Team+0:52
7Sonny ColbrelliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:52
8Tom BoonenEtixx - Quick Step+0:52
9Dylan van BaarleTeam Cannondale-Garmin+0:52
10Alberto BettiolItaly National Selection+0:52
11Fabio FellineItaly National Selection+0:52
12Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+0:52
13John DegenkolbRadioShack-Nissan+0:52
14Tiesj BenootLotto Soudal+0:52
15Luke RoweTeam Sky+0:52
16Sebastiaan LangeveldTeam Cannondale-Garmin+0:52
17Laurens De VreeseAstana Pro Team+0:52
18Ignatas KonovalovasFDJ+0:52
19Niki TerpstraEtixx - Quick Step+0:52
20Daniel OssBMC Racing Team+0:52
21Tony MartinKatusha+0:52
22Matteo TrentinItaly National Selection+0:57
23Sep VanmarckeTeam Cannondale-Garmin+1:53
24Magnus CortOrica-GreenEdge+2:12
25Borut BozicBahrain Merida Pro Cycling Team+2:12
26Sacha ModoloLampre-Merida+2:12
27Alexander KristoffKatusha+2:12
28Ramon SinkeldamBlanco Pro Cycling Team+2:12
29Olivier Le GacFDJ+2:12
30Scott ThwaitesMTN Qhubeka+2:12
32Iljo KeisseEtixx - Quick Step+2:12
33Luka PibernikBahrain Merida Pro Cycling Team+2:12
34Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+2:12
35Koen De KortRadioShack-Nissan+2:12
36Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+2:12
37Mathew HaymanOrica-GreenEdge+2:12
38Taco van der HoornTeam Roompot+2:12
39Carlos Barbero CuestaMovistar Team+2:12
40Loic VliegenBMC Racing Team+2:12
41Jasha SuetterlinMovistar Team+2:12
42Bryan CoquardTeam Europcar+2:12
43Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+2:12
44Stijn DevolderVerandas Willems CT+2:12
45Bram TankinkBlanco Pro Cycling Team+2:12
46Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+2:12
47Jean-Pierre DruckerBMC Racing Team+2:12
48Jelle WallaysLotto Soudal+2:12
49Huub DuijnVerandas Willems CT+2:12
50Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+2:12
51Alexey LutsenkoAstana Pro Team+2:12
52Kevin IstaWallonie-Bruxelles+2:12
53Zdenek StybarEtixx - Quick Step+2:16
54Lukasz WisniowskiTeam Sky+2:16
55Silvan DillierBMC Racing Team+2:16
56Ian StannardTeam Sky+2:16
57Ivan CortinaBahrain Merida Pro Cycling Team+2:16
58Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+2:16
59Thomas ScullyTeam Cannondale-Garmin+2:16
60Antoine DuchesneTeam Europcar+2:16
61Sylvain ChavanelTeam Europcar+2:16
62Gianni MosconItaly National Selection+2:20
63Vegard Stake LaengenLampre-Merida+2:20
64Marco MarcatoLampre-Merida+2:29
65Tyler FarrarMTN Qhubeka+2:43
66Hugo HouleAG2R La Mondiale+6:15
68Dmitri GruzdevAstana Pro Team+6:15
69Reto HollensteinKatusha+6:15
70Nils PolittTeam Stoelting+6:15
71Stijn VandenberghAG2R La Mondiale+6:15
72Michael MoerkoevKatusha+6:15
73Martin ElmigerBMC Racing Team+6:15
74Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+6:15
75Soeren Kragh AndersenArgos-Shimano+6:15
76Tom van AsbroeckTeam Cannondale-Garmin+6:15
77Mickael DelageFDJ+6:15
78Alexis GougeardAG2R La Mondiale+6:15
79Kristjan KorenTeam Cannondale-Garmin+6:15
80Marcus BurghardtTeam NetApp+6:15
81Bert de BackerArgos-Shimano+8:36
82Elmar ReindersTeam Roompot+8:36
83Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+8:36
84Floris GertsBMC Racing Team+8:36
85Matthieu LadagnousFDJ+8:36
86Jorge ArcasMovistar Team+8:36
87Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+8:36
88Moreno HoflandLotto Soudal+8:36
89Romain CardisTeam Europcar+8:36
90Mads PedersenRadioShack-Nissan+8:36
91Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+8:36
92Julien VermoteEtixx - Quick Step+8:36
93Julien DuvalAG2R La Mondiale+8:36
94Nuno MatosMovistar Team+8:36
95Manuel QuinziatoBMC Racing Team+8:36
96Lars BoomBlanco Pro Cycling Team+8:36
97Simone ConsonniLampre-Merida+8:36
98Kris BoeckmansLotto Soudal+8:39
99Edvald Boasson HagenMTN Qhubeka+10:45
100Sven Erik BystroemKatusha+10:45
101Erik BaskaTinkoff-Saxo+10:45
102Maciej BodnarTeam NetApp+10:45
103Sander CordeelVerandas Willems CT+10:45
104Alexander PorsevRusVelo+10:45
105Igor BoevRusVelo+10:45
106Julien MoriceTeam Europcar+10:45
107Nans PetersAG2R La Mondiale+10:45
108Peter SaganTeam NetApp+10:45
109Alexandre PichotTeam Europcar+10:45
110Remy MertzLotto Soudal+10:45
111Pavel BruttRusVelo+10:45
112Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+10:45
-Aleksej Saramotins (DNF)Team NetApp
-Berden de Vries (DNF)Team Roompot
-Truls Engen Korsaeth (DNF)Astana Pro Team
-Roger Kluge (DNF)Orica-GreenEdge
-Andrey Solomennikov (DNF)RusVelo
-Ludovic Robeet (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Ludwig de Winter (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Nico Denz (DNF)AG2R La Mondiale
-Marco Haller (DNF)Katusha
-Yoann Offredo (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Niccolo Bonifazio (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Owain Doull (DNF)Team Wiggins
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Nicholas Dougall (DNF)MTN Qhubeka
-Wesley Kreder (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Stef van Zummeren (DNF)Verandas Willems CT
-Lawrence Naesen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Jasper Stuyven (DNF)RadioShack-Nissan
-Tom Stamsnijder (DNF)Argos-Shimano
-Marc Fournier (DNF)FDJ
-Mitchell Docker (DNF)Orica-GreenEdge
-Robert Wagner (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Roman Maikin (DNF)RusVelo
-Jack Bauer (DNF)Etixx - Quick Step
-Danny van Poppel (DNF)RadioShack-Nissan
-Gaetan Bille (DNF)Verandas Willems CT
-Hector Carretero (DNF)Movistar Team
-Preben van Hecke (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Bernhard Eisel (DNF)MTN Qhubeka
-Roy Curvers (DNF)Argos-Shimano
-Jay Robert Thomson (DNF)MTN Qhubeka
-Carlos Betancur (DNF)Movistar Team
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Matti Breschel (DNF)Astana Pro Team
-Fumiyuki Beppu (DNF)RadioShack-Nissan
-Benjamin Declercq (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Piet Allegaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Christoph Pfingsten (DNF)Team NetApp
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Kevin van Melsen (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Dries Van Gestel (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Pim Ligthart (DNF)Team Roompot
-Christophe Masson (DNF)Wallonie-Bruxelles
-David Per (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Albert Timmer (DNF)Argos-Shimano
-Juraj Sagan (DNF)Tinkoff-Saxo
-Adrien Petit (DNF)Cofidis
-Dayer Quintana (DNF)Movistar Team
-Ivan Savitsky (DNF)RusVelo
-Oscar Gatto (DNF)Astana Pro Team
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Ryan Anderson (DNF)Team Europcar
-Federico Zurlo (DNF)Lampre-Merida
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Marco Coledan (DNF)RadioShack-Nissan
-Lorenzo Manzin (DNF)FDJ
-Alex Kirsch (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Youcef Reguigui (DNF)MTN Qhubeka
-Marko Kump (DNF)Adria Mobil
-Tom Leezer (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Jerome Baugnies (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Marc Sarreau (DNF)FDJ
-Jimmy Duquennoy (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Mark Renshaw (DNF)MTN Qhubeka
-Salvatore Puccio (DNF)Team Sky
-Nikolas Maes (DNF)Lotto Soudal
-Christian Knees (DNF)Team Sky
-Gediminas Bagdonas (DNF)AG2R La Mondiale
-Luka Mezgec (DNF)Argos-Shimano
-Julien Stassen (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Mike Teunissen (DNF)Argos-Shimano
-Brian van Goethem (DNF)Team Roompot
-Jenthe Biermans (DNF)Katusha
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Ryan Mullen (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Jesper Asselman (DNF)Team Roompot
-Jon Ander Insausti (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Coen Vermeltfoort (DNF)Team Roompot
-Nikolay Trusov (DNF)RusVelo
-Tony Gallopin (DNF)Lotto Soudal
-Gregory Rast (DNF)RadioShack-Nissan
-Maarten Wijnants (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Jacopo Guarnieri (DNF)FDJ
-Andrea Guardini (DNF)Lampre-Merida
-Andriy Grivko (DNF)Astana Pro Team
-Antonio Pedrero (DNF)Movistar Team
Następne mecze
Belgia
KolarstwoE3 Harelbeke
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Panionios 0-1 PAOK Saloniki
    GolGol: 14' Prijovic
  • D. Novikov 0-2 R. Quiroz
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Samtredia 3-2 Saburtalo
    GolGol: 65' Beriashvili
  • Darussafaka 5-3 Banvitspor
    Zmiana statusu meczu: 1. kwarta
  • KPV 0-0 Gnistan
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • APOEL Nikozja 0-0 Apollon Limassol
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • EIF 0-0 OPS jp
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • KuPS 0-0 Seinäjoen JK
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • PFC Ludogorets Razgrad 0-0 Botev Plovdiv
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Joris De Loore 0-2 P. Gojowczyk
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia