Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Lotto godz.21:40:

16
21
31
40
45
49
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Volta ao Alentejo

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 26 luty 17, Ferreira do Alentejo - Evora, Dystans: 168.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Sebastian MolanoColombia4:05:50
2Christopher LawlessAxeon CT+0:00
3Dylan PageCaja Rural+0:00
4Jhonatan NarvaezAxeon CT+0:00
5Carlos Barbero CuestaMovistar Team+0:03
6Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:03
7Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:03
8Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:03
9Krister Hagen+0:03
10Evgeny ShalunovRusVelo+0:03
11Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:03
12Edward DunbarAxeon CT+0:03
13Adrien CostaAxeon CT+0:03
14Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:03
15Logan OwenAxeon CT+0:03
16Cesar Fonte+0:03
17Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:03
18Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:03
19Garikoitz BravoMurias Taldea+0:03
20Davy GunstRabobank Development Team+0:03
21Daniel FreitasW52-FC Porto-Porto Canal+0:03
22Pierrick NaudOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:03
23Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:03
24Juan Ignacio PerezW52-FC Porto-Porto Canal+0:03
25Guy SagivCycling Academy Team+0:03
26Alejandro Manuel Marques Porto+0:03
27Andrey AmadorMovistar Team+0:03
28Rafael Silva+0:03
29Jetse BolTeam De Rijke - Shanks+0:03
30Filipe Cardoso+0:03
31Neilson PowlessAxeon CT+0:03
32Aldemar Reyes+0:03
33Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:03
34Jonas BokelohEtixx - Ihned+0:03
35Kristian Aasvold+0:03
36Luis Gomes+0:03
37Xuban PerezSoutheast+0:03
38Hernando Bohorquez+0:13
39Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:13
40Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:13
41Fabricio FerrariCaja Rural+0:13
42Daniel Mestre+0:13
43Domingos GoncalvesCaja Rural+0:13
44David de la FuenteCaja Rural+0:13
45Sergey NikolaevRusVelo+0:16
46Adrian GonzalezMurias Taldea+0:16
47Juan Osorio+0:16
48Oeivind Lukkedal+0:16
49Aitor GonzalezMurias Taldea+0:16
50Diego Rubio HernandezCaja Rural+0:16
51Andreas Erland+0:16
52Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:16
53Ildar ArslanovRusVelo+0:16
54Pello OlaberriaMurias Taldea+0:16
55Luis MasCaja Rural+0:16
56Angel Sanchez RebollidoW52-FC Porto-Porto Canal+0:16
57Jesus EzquerraActiveJet Team+0:16
58Matteo Garcia+0:16
59Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:35
60Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+0:35
61Frederico Figueiredo+0:35
62Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:35
63Alvaro Trueba+0:38
64Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:38
65Victor Etxebarria Carrasco+0:38
66Adam De VosOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:38
67Daniel TurekCycling Academy Team+0:43
68William BartaAxeon CT+0:43
69Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:43
70Bob OlieslagersMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:43
71Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:43
72Ivo OliveiraAxeon CT+0:43
73Mikel BizkarraMurias Taldea+0:49
74Joao Benta+0:49
75David Rodrigues+0:51
76Nelson OliveiraLampre-Merida+0:53
77Marcin MrozekCCC Sprandi Polkowice+0:54
78Fabio SilvestreLeopard Development Team+0:54
79Bruno Silva+1:00
80Aleksey RybalkinRusVelo+1:11
81Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:11
82Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:16
83Jacobo UchaW52-FC Porto-Porto Canal+1:32
84Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:41
85Mario GonzalezActiveJet Team+1:53
86Anton VorobyevRusVelo+0:16
87Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:16
88Danny PateOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:16
89Nuno MatosMovistar Team+2:09
90Henrique Casimiro+2:09
91Antonio PedreroMovistar Team+2:24
92Ricardo VilelaCaja Rural+2:29
93Antonio PiedraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+2:29
94Shaun-Nick Bester+2:29
95Adam Jamieson+2:57
96Rui Sousa+0:16
97Andreas Vangstad+4:50
98Trond Haakon Trondsen+4:50
99Eirik Bruland+4:50
100Nick SchultzCaja Rural+4:50
101Jason LowndesCycling Academy Team+4:50
102Bas Tietema+4:50
103Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+4:50
104Rui Rodrigues+4:50
105Andre Evangelista+4:50
106Sean Mckenna+4:50
107Dan CravenCycling Academy Team+4:50
108Justin OienCaja Rural+4:50
109Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+4:50
110Conor Hennebry+4:50
111Rob BrittonTeam SmartStop+4:50
112Jacob Scott+4:50
113Hernan Aguirre+4:50
114Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+4:56
115Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+4:56
116Mikel IturriaMurias Taldea+4:56
117Artem NychRusVelo+4:56
118Julen IrizarMurias Taldea+4:56
119Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+4:56
120Ole Andre Austevoll+4:56
121Even Rege+4:56
122Philip Lindau+4:56
123Ander BarrenetxeaMurias Taldea+4:56
124Oscar Gonzalez+4:56
125Matteo Dal-CinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+4:56
126Antonio BarbioNankang-Dynatek+5:05
127Richard CarapazMovistar Team+5:05
128Evan HuffmannOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+5:05
129Igor BoevRusVelo+5:19
130Raul Garcia de Mateos+5:21
131Hector CarreteroMovistar Team+5:43
132Antonio AnguloSpain National Selection+0:16
133Hugo Sancho+6:00
-Fredriks Galta (DNS)Team Marseille 13 KTM
-Petter Theodorsen (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 25 luty 17, Alcacer do Sal - Odemira, Dystans: 175.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Logan OwenAxeon CT3:58:53
2Carlos Barbero CuestaMovistar Team+0:00
3Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
4Edward DunbarAxeon CT+0:00
5Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
6Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
7Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
8Evgeny ShalunovRusVelo+0:00
9Adrien CostaAxeon CT+0:00
10Garikoitz BravoMurias Taldea+0:00
11Krister Hagen+0:00
12Jhonatan NarvaezAxeon CT+0:00
13Daniel FreitasW52-FC Porto-Porto Canal+0:05
14Dylan PageCaja Rural+0:05
15Luis Gomes+0:08
16Alejandro Manuel Marques Porto+0:08
17Aldemar Reyes+0:08
18Juan Ignacio PerezW52-FC Porto-Porto Canal+0:08
19David de la FuenteCaja Rural+0:08
20Rafael Silva+0:08
21Daniel Mestre+0:08
22Philip Lindau+0:08
23Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:08
24Antonio AnguloSpain National Selection+0:12
25Cesar Fonte+0:12
26Hernando Bohorquez+0:12
27Juan Osorio+0:12
28Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:12
29Diego Rubio HernandezCaja Rural+0:12
30Jetse BolTeam De Rijke - Shanks+0:12
31Ildar ArslanovRusVelo+0:18
32Fredriks GaltaTeam Marseille 13 KTM+0:18
33Trond Haakon Trondsen+0:18
34Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:18
35Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:18
36Andrey AmadorMovistar Team+0:18
37Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:25
38Andreas Vangstad+0:25
39Aitor GonzalezMurias Taldea+0:25
40Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:25
41Shaun-Nick Bester+0:25
42Kristian Aasvold+0:25
43Bas Tietema+0:25
44Oeivind Lukkedal+0:25
45Sergey NikolaevRusVelo+0:25
46Bob OlieslagersMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:25
47Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:32
48Frederico Figueiredo+0:32
49Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:32
50Justin OienCaja Rural+0:37
51Hernan Aguirre+0:39
52Xuban PerezSoutheast+0:49
53Eirik Bruland+0:49
54Neilson PowlessAxeon CT+0:49
55Nelson OliveiraLampre-Merida+0:54
56Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:54
57Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:54
58Guy SagivCycling Academy Team+0:54
59Matteo Garcia+0:54
60Davy GunstRabobank Development Team+0:54
61Ole Andre Austevoll+0:58
62Aleksey RybalkinRusVelo+1:03
63Fabio SilvestreLeopard Development Team+1:03
64Jesus EzquerraActiveJet Team+1:03
65Hugo Sancho+1:03
66Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+1:03
67Marcin MrozekCCC Sprandi Polkowice+1:03
68Victor Etxebarria Carrasco+1:03
69Pello OlaberriaMurias Taldea+1:03
70Julen IrizarMurias Taldea+1:03
71Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+1:03
72Daniel TurekCycling Academy Team+1:03
73Nick SchultzCaja Rural+1:03
74Fabricio FerrariCaja Rural+1:03
75Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+1:03
76Conor Hennebry+1:03
77Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+1:03
78Andreas Erland+1:09
79Luis MasCaja Rural+1:11
80Ivo OliveiraAxeon CT+1:12
81William BartaAxeon CT+1:12
82Mikel BizkarraMurias Taldea+1:12
83Joao Benta+1:12
84Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+1:12
85Petter Theodorsen+1:17
86Alvaro Trueba+1:17
87Jonas BokelohEtixx - Ihned+1:17
88Angel Sanchez RebollidoW52-FC Porto-Porto Canal+1:17
89Matteo Dal-CinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+1:17
90Adrian GonzalezMurias Taldea+1:17
91Adam De VosOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+1:17
92Filipe Cardoso+1:17
93Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+1:17
94Domingos GoncalvesCaja Rural+1:17
95Rui Sousa+1:17
96David Rodrigues+1:17
97Sean Mckenna+1:17
98Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:17
99Mario GonzalezActiveJet Team+1:17
100Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+1:17
101Dan CravenCycling Academy Team+1:17
102Even Rege+1:17
103Mikel IturriaMurias Taldea+1:17
104Pierrick NaudOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+1:17
105Danny PateOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+1:17
106Jason LowndesCycling Academy Team+1:17
107Ander BarrenetxeaMurias Taldea+1:17
108Jacobo UchaW52-FC Porto-Porto Canal+1:30
109Anton VorobyevRusVelo+1:55
110Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+2:23
111Jacob Scott+2:37
112Rob BrittonTeam SmartStop+2:40
113Evan HuffmannOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+2:40
114Bruno Silva+2:52
115Henrique Casimiro+2:52
116Ricardo VilelaCaja Rural+2:52
117Antonio PiedraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+2:52
118Raul Garcia de Mateos+2:52
119Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+3:14
120Oscar Gonzalez+3:16
121Christopher LawlessAxeon CT+3:16
122Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:16
123Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:16
124Artem NychRusVelo+3:51
125Andre Evangelista+4:08
126Antonio BarbioNankang-Dynatek+4:14
127Sebastian MolanoColombia+1:17
128Adam Jamieson+5:20
129Rui Rodrigues+5:42
130Igor BoevRusVelo+1:17
131Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+1:17
132Hector CarreteroMovistar Team+8:59
133Nuno MatosMovistar Team+8:59
134Richard CarapazMovistar Team+8:59
135Antonio PedreroMovistar Team+8:59
-Brandon McNulty (DNS)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Colin Joyce (DNS)Optum Presented By Kelly Benefit Strategies
-Luis Afonso (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 24 luty 17, Mourao - Mertola, Dystans: 208km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Sebastian MolanoColombia4:29:16
2Christopher LawlessAxeon CT+0:00
3Carlos Barbero CuestaMovistar Team+0:02
4Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:02
5Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:02
6Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:02
7Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:02
8Evgeny ShalunovRusVelo+0:02
9Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:02
10Rafael Silva+0:02
11Garikoitz BravoMurias Taldea+0:02
12Daniel FreitasW52-FC Porto-Porto Canal+0:02
13Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:02
14Adrian GonzalezMurias Taldea+0:02
15Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:02
16Bob OlieslagersMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:02
17Davy GunstRabobank Development Team+0:02
18Logan OwenAxeon CT+0:02
19Igor BoevRusVelo+0:02
20Trond Haakon Trondsen+0:02
21Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:02
22Andrey AmadorMovistar Team+0:02
23Diego Rubio HernandezCaja Rural+0:02
24Krister Hagen+0:02
25Neilson PowlessAxeon CT+0:02
26Andreas Erland+0:02
27Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:02
28Xuban PerezSoutheast+0:02
29Julen IrizarMurias Taldea+0:02
30Edward DunbarAxeon CT+0:02
31Jhonatan NarvaezAxeon CT+0:02
32Philip Lindau+0:02
33Hernando Bohorquez+0:02
34Juan Osorio+0:02
35Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:02
36Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:02
37Shaun-Nick Bester+0:02
38Pello OlaberriaMurias Taldea+0:02
39Rui Rodrigues+0:02
40Adrien CostaAxeon CT+0:02
41Fabricio FerrariCaja Rural+0:02
42Victor Etxebarria Carrasco+0:02
43Aldemar Reyes+0:02
44Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:02
45Joao Benta+0:02
46Luis Gomes+0:02
47Ildar ArslanovRusVelo+0:02
48Guy SagivCycling Academy Team+0:02
49Alejandro Manuel Marques Porto+0:02
50Sergey NikolaevRusVelo+0:02
51Jesus EzquerraActiveJet Team+0:02
52Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:02
53Kristian Aasvold+0:02
54Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:02
55Hernan Aguirre+0:02
56Frederico Figueiredo+0:02
57Aitor GonzalezMurias Taldea+0:02
58Filipe Cardoso+0:02
59Daniel Mestre+0:02
60Luis Afonso+0:02
61Nick SchultzCaja Rural+0:02
62Daniel TurekCycling Academy Team+0:02
63Justin OienCaja Rural+0:02
64Artem NychRusVelo+0:02
65Oeivind Lukkedal+0:02
66Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+0:02
67Petter Theodorsen+0:02
68Fredriks GaltaTeam Marseille 13 KTM+0:02
69Bruno Silva+0:02
70Marcin MrozekCCC Sprandi Polkowice+0:02
71Mikel BizkarraMurias Taldea+0:02
72Antonio BarbioNankang-Dynatek+0:02
73Henrique Casimiro+0:02
74Alvaro Trueba+0:02
75Andreas Vangstad+0:02
76Ander BarrenetxeaMurias Taldea+0:02
77William BartaAxeon CT+0:02
78Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:02
79Nelson OliveiraLampre-Merida+0:02
80Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:02
81Rui Sousa+0:02
82Even Rege+0:02
83Ole Andre Austevoll+0:02
84Luis MasCaja Rural+0:02
85Domingos GoncalvesCaja Rural+0:02
86David Rodrigues+0:02
87Antonio PiedraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:02
88Ricardo VilelaCaja Rural+0:02
89Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:50
90Jetse BolTeam De Rijke - Shanks+0:02
91Adam Jamieson+0:02
92Jacob Scott+0:02
93Mikel IturriaMurias Taldea+0:02
94Rob BrittonTeam SmartStop+0:02
95Adam De VosOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:02
96Evan HuffmannOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:02
97Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:02
98Matteo Garcia+0:02
99Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+0:02
100Ivo OliveiraAxeon CT+0:02
101Mario GonzalezActiveJet Team+0:02
102Oscar Gonzalez+0:02
103Conor Hennebry+0:02
104Matteo Dal-CinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:02
105Pierrick NaudOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+2:36
106Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:02
107Hugo Sancho+0:02
108Jonas BokelohEtixx - Ihned+0:02
109Sean Mckenna+0:02
110Antonio AnguloSpain National Selection+0:02
111Danny PateOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:02
112Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:02
113Jason LowndesCycling Academy Team+0:02
114Bas Tietema+0:02
115Dylan PageCaja Rural+0:02
116Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:02
117Raul Garcia de Mateos+0:02
118Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:02
119Cesar Fonte+0:02
120Fabio SilvestreLeopard Development Team+0:02
121Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+5:44
122Hector CarreteroMovistar Team+6:34
123Richard CarapazMovistar Team+6:34
124Nuno MatosMovistar Team+6:34
125Antonio PedreroMovistar Team+6:36
126David de la FuenteCaja Rural+0:02
127Colin JoyceOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:02
128Anton VorobyevRusVelo+9:32
129Aleksey RybalkinRusVelo+9:32
130Eirik Bruland+9:32
131Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+9:32
132Brandon McNultyOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+9:32
133Dan CravenCycling Academy Team+9:32
134Jacobo UchaW52-FC Porto-Porto Canal+11:49
135Andre Evangelista+0:02
136Angel Sanchez RebollidoW52-FC Porto-Porto Canal+17:26
137Juan Ignacio PerezW52-FC Porto-Porto Canal+17:26
138Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+0:02
139Joao Letras (HD)+33:21
140Zulmiro Magalhaes (HD)+33:21
-Eduard Prades Reverte (DNF)Caja Rural
-Krists Neilands (DNF)Cycling Academy Team
-Alan Banaszek (DNF)CCC Sprandi Polkowice+33:21
-Roman Maikin (DNF)RusVelo
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 23 luty 17, Monforte - Portel, Dystans: 171.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam3:50:22
2Carlos Barbero CuestaMovistar Team+0:00
3Colin JoyceOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
4Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
5Christopher LawlessAxeon CT+0:00
6Ivo OliveiraAxeon CT+0:00
7Roman MaikinRusVelo+0:00
8Sebastian MolanoColombia+0:00
9Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
10Julen IrizarMurias Taldea+0:00
11Dylan PageCaja Rural+0:00
12Daniel FreitasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
13Domingos GoncalvesCaja Rural+0:00
14Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
15Logan OwenAxeon CT+0:00
16Fredriks GaltaTeam Marseille 13 KTM+0:00
17Jason LowndesCycling Academy Team+0:00
18David de la FuenteCaja Rural+0:00
19Fabio SilvestreLeopard Development Team+0:00
20Jetse BolTeam De Rijke - Shanks+0:00
21Juan Ignacio PerezW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
22Jhonatan NarvaezAxeon CT+0:00
23Garikoitz BravoMurias Taldea+0:00
24Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
25Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
26Antonio AnguloSpain National Selection+0:00
27Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
28Adrien CostaAxeon CT+0:00
29Xuban PerezSoutheast+0:00
30Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
31Juan Osorio+0:00
32Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:00
33Evgeny ShalunovRusVelo+0:00
34Davy GunstRabobank Development Team+0:00
35Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
36Kristian Aasvold+0:00
37Krister Hagen+0:00
38Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
39Brandon McNultyOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
40Jacobo UchaW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
41Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
42Shaun-Nick Bester+0:00
43Cesar Fonte+0:00
44Rafael Silva+0:00
45Philip Lindau+0:00
46Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
47Luis Afonso+0:00
48Neilson PowlessAxeon CT+0:00
49Bas Tietema+0:00
50Nelson OliveiraLampre-Merida+0:00
51Bob OlieslagersMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
52Luis Gomes+0:00
53Edward DunbarAxeon CT+0:00
54Pello OlaberriaMurias Taldea+0:00
55Matteo Garcia+0:00
56Joao Letras+0:00
57Danny PateOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:00
58Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
59Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
60Oeivind Lukkedal+0:00
61Daniel TurekCycling Academy Team+0:00
62Daniel Mestre+0:00
63Hernando Bohorquez+0:00
64Antonio PiedraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
65Frederico Figueiredo+0:00
66Sergey NikolaevRusVelo+0:00
67Mario GonzalezActiveJet Team+0:00
68Jesus EzquerraActiveJet Team+0:00
69Jacob Scott+0:00
70Guy SagivCycling Academy Team+0:00
71Victor Etxebarria Carrasco+0:00
72Jonas BokelohEtixx - Ihned+0:00
73Adrian GonzalezMurias Taldea+0:00
74Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
75Andrey AmadorMovistar Team+0:00
76Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
77Conor Hennebry+0:00
78Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:00
79Aitor GonzalezMurias Taldea+0:00
80Hernan Aguirre+0:00
81Ildar ArslanovRusVelo+0:00
82Sean Mckenna+0:00
83Aldemar Reyes+0:00
84Justin OienCaja Rural+0:00
85Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
86Raul Garcia de Mateos+0:00
87Fabricio FerrariCaja Rural+0:00
88Andreas Vangstad+0:00
89Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+0:00
90Andreas Erland+0:15
91Igor BoevRusVelo+0:18
92Eirik Bruland+0:20
93Rob BrittonTeam SmartStop+0:20
94Alvaro Trueba+0:20
95Petter Theodorsen+0:20
96Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:22
97Roy GoldsteinCycling Academy Team+0:22
98Rui Rodrigues+0:26
99Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+0:26
100Marcin MrozekCCC Sprandi Polkowice+0:26
101Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+0:26
102David Rodrigues+0:26
103William BartaAxeon CT+0:26
104Ander BarrenetxeaMurias Taldea+0:26
105Mikel BizkarraMurias Taldea+0:26
106Nick SchultzCaja Rural+0:26
107Luis MasCaja Rural+0:26
108Artem NychRusVelo+0:26
109Aleksey RybalkinRusVelo+0:26
110Antonio PedreroMovistar Team+0:26
111Diego Rubio HernandezCaja Rural+0:26
112Oscar Gonzalez+0:26
113Hugo Sancho+0:26
114Adam Jamieson+0:26
115Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:26
116Rui Sousa+0:26
117Filipe Cardoso+0:26
118Joao Benta+0:26
119Dan CravenCycling Academy Team+0:26
120Ricardo VilelaCaja Rural+0:26
121Bruno Silva+0:26
122Ole Andre Austevoll+0:26
123Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:26
124Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+0:26
125Angel Sanchez RebollidoW52-FC Porto-Porto Canal+0:36
126Trond Haakon Trondsen+1:01
127Antonio BarbioNankang-Dynatek+1:01
128Matteo Dal-CinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+1:16
129Pierrick NaudOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+1:16
130Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+1:27
131Henrique Casimiro+1:27
132Mikel IturriaMurias Taldea+1:27
133Alan BanaszekCCC Sprandi Polkowice+1:40
134Richard CarapazMovistar Team+2:10
135Adam De VosOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+4:44
136Andre Evangelista+4:44
137Evan HuffmannOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+4:44
138Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+4:44
139Even Rege+4:44
140Nuno MatosMovistar Team+5:50
141Hector CarreteroMovistar Team+5:50
142Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+5:50
143Anton VorobyevRusVelo+5:50
144Zulmiro Magalhaes+7:54
-Haavard Blikra (DNF)
-Michal Schlegel (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Samuel Blanco (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 22 luty 17, Portalegre - Castelo de Vide, Dystans: 158km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Rinaldo NocentiniItaly National Selection4:04:09
2Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
3Carlos Barbero CuestaMovistar Team+0:00
4David de la FuenteCaja Rural+0:00
5Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
6Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
7Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:00
8Andrey AmadorMovistar Team+0:00
9Jetse BolTeam De Rijke - Shanks+0:00
10Krister Hagen+0:00
11Jhonatan NarvaezAxeon CT+0:00
12Garikoitz BravoMurias Taldea+0:00
13Michal SchlegelCCC Sprandi Polkowice+0:00
14Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
15Cesar Fonte+0:00
16Hernando Bohorquez+0:00
17Hernan Aguirre+0:00
18Daniel Mestre+0:00
19Luis Gomes+0:00
20Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
21Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
22Frederico Figueiredo+0:00
23Andreas Vangstad+0:00
24Rafael Silva+0:00
25Aldemar Reyes+0:00
26Adrien CostaAxeon CT+0:00
27Edward DunbarAxeon CT+0:00
28Kristian Aasvold+0:00
29Sergey NikolaevRusVelo+0:08
30Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:12
31Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:12
32Rob BrittonTeam SmartStop+0:12
33Antonio AnguloSpain National Selection+0:12
34Neilson PowlessAxeon CT+0:14
35Daniel TurekCycling Academy Team+0:14
36Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:14
37Logan OwenAxeon CT+0:14
38Victor Etxebarria Carrasco+0:14
39Antonio PiedraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:20
40Alvaro Trueba+0:21
41Brandon McNultyOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+0:21
42Trond Haakon Trondsen+0:21
43Ivo OliveiraAxeon CT+0:21
44Nick SchultzCaja Rural+0:35
45Fabricio FerrariCaja Rural+0:48
46Nelson OliveiraLampre-Merida+0:56
47Ricardo VilelaCaja Rural+1:59
48Richard CarapazMovistar Team+2:13
49Juan Osorio+4:37
50Matteo Garcia+4:37
51Domingos GoncalvesCaja Rural+4:37
52Luis Afonso+4:37
53Artem NychRusVelo+4:37
54Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:49
55Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+4:49
56Philip Lindau+4:49
57Aitor GonzalezMurias Taldea+4:49
58Antonio PedreroMovistar Team+5:48
59Joao Benta+6:21
60David Rodrigues+6:21
61William BartaAxeon CT+6:21
62August Jensen+6:21
63Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+11:41
64Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+11:41
65Angel Sanchez RebollidoW52-FC Porto-Porto Canal+11:41
66Adam De VosOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+11:41
67Julen IrizarMurias Taldea+11:41
68Mikel BizkarraMurias Taldea+11:41
69Danny PateOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+11:41
70Diego Rubio HernandezCaja Rural+11:41
71Mario GonzalezActiveJet Team+11:41
72Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+11:41
73Henrique Casimiro+11:41
74Evan HuffmannOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+11:41
75Colin JoyceOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+11:41
76Jesus EzquerraActiveJet Team+11:41
77Ildar ArslanovRusVelo+11:41
78Evgeny ShalunovRusVelo+11:41
79Jan HirtCCC Sprandi Polkowice+11:41
80Bruno Silva+14:49
81Mateusz TaciakCCC Sprandi Polkowice+16:00
82Rui Rodrigues+19:53
83Xuban PerezSoutheast+19:53
84Roy GoldsteinCycling Academy Team+19:53
85Roman MaikinRusVelo+19:53
86Ole Andre Austevoll+19:53
87Oscar Gonzalez+19:53
88Rui Sousa+19:53
89Bas Tietema+19:53
90Joao Letras+19:53
91Andre Evangelista+19:53
92Andreas Erland+19:53
93Jose Manuel DiazCycling Academy Team+19:53
94Fredriks GaltaTeam Marseille 13 KTM+19:53
95Pello OlaberriaMurias Taldea+19:53
96Davy GunstRabobank Development Team+19:53
97Petter Theodorsen+19:53
98Filipe Cardoso+19:53
99Samuel Blanco+19:53
100Sebastian MolanoColombia+19:53
101Oeivind Lukkedal+19:53
102Samuel CaldeiraW52-FC Porto-Porto Canal+19:53
103Eirik Bruland+19:53
104Conor Hennebry+19:53
105Jacobo UchaW52-FC Porto-Porto Canal+19:53
106Igor BoevRusVelo+19:53
107Jonas BokelohEtixx - Ihned+19:53
108Juan Ignacio PerezW52-FC Porto-Porto Canal+19:53
109Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+19:53
110Zulmiro Magalhaes+19:53
111Bob OlieslagersMetec-TKH Continental Cyclingteam+19:53
112Daniel FreitasW52-FC Porto-Porto Canal+19:53
113Hugo Sancho+19:53
114Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+19:53
115Anton VorobyevRusVelo+19:53
116Adam Jamieson+19:53
117Haavard Blikra+19:53
118Jason LowndesCycling Academy Team+19:53
119Aleksey RybalkinRusVelo+19:53
120Sean Mckenna+19:53
121Jacob Scott+19:53
122Fabio SilvestreLeopard Development Team+19:53
123Pierrick NaudOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+19:53
124Matteo Dal-CinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+19:53
125Dylan BouwmansMetec-TKH Continental Cyclingteam+19:53
126Marcin MrozekCCC Sprandi Polkowice+19:53
127Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+19:53
128Raul Garcia de Mateos+19:53
129Pedro PaulinhoNankang-Dynatek+19:53
130Guy SagivCycling Academy Team+19:53
131Even Rege+19:53
132Shaun-Nick Bester+19:53
133Stef KrulMetec-TKH Continental Cyclingteam+19:53
134Adrian GonzalezMurias Taldea+19:53
135Mikel IturriaMurias Taldea+19:53
136Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+19:53
137Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+19:53
138Luis MasCaja Rural+19:53
139Ander BarrenetxeaMurias Taldea+19:53
140Hector CarreteroMovistar Team+19:53
141Nuno MatosMovistar Team+19:53
142Dylan PageCaja Rural+19:53
143Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+19:53
144Justin OienCaja Rural+19:53
145Christopher LawlessAxeon CT+19:53
146Dan CravenCycling Academy Team+19:53
147Antonio BarbioNankang-Dynatek+19:53
148Alan BanaszekCCC Sprandi Polkowice+19:53
-Fridtjof Roeinaas (DNF)
-Adriano Malori (DNF)Movistar Team
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Volta ao Alentejo

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Carlos Barbero Cuesta Movistar Team 20:28:04
2 Rinaldo Nocentini +0:16
3 Jasper De Laat Wanty - Groupe Gobert +0:25
4 Krister Hagen +0:28
5 Edward Dunbar Axeon CT +0:29
6 Logan Owen Axeon CT +0:30
7 Edgar Pinto +0:31
8 Jan Tratnik CCC Sprandi Polkowice +0:31
9 Garikoitz Bravo Murias Taldea +0:31
10 Jhonatan Narvaez Axeon CT +0:31
11 Adrien Costa Axeon CT +0:31
12 Rafael Silva +0:38
13 Alejandro Manuel Marques Porto +0:39
14 Luis Gomes +0:39
15 Aldemar Reyes Team Manzana Postobon +0:39
16 Jetse Bol Team Manzana Postobon +0:43
17 Cesar Fonte +0:43
18 Daniel Mestre +0:45
19 Andrey Amador Movistar Team +0:49
20 David de la Fuente +0:52
21 Hernando Bohorquez Team Manzana Postobon +0:53
22 Kristian Aasvold +0:56
23 Przemyslaw Kasperkiewicz +0:57
24 Antonio Angulo +1:08
25 Sergey Nikolaev RusVelo +1:17
26 Ricardo Mestre W52-FC Porto-Porto Canal +1:21
27 Neilson Powless Axeon CT +1:33
28 Frederico Figueiredo +1:35
29 Joaquim Silva W52-FC Porto-Porto Canal +1:35
30 Sergio Paulinho +1:50
31 Victor Etxebarria Carrasco +2:23
32 Daniel Turek Cycling Academy Team +2:25
33 Fabricio Ferrari Caja Rural +2:32
34 Ivo Oliveira Axeon CT +2:50
35 Alvaro Trueba +3:04
36 Nelson Oliveira Movistar Team +3:11
37 Juan Osorio Team Manzana Postobon +5:33
38 Andreas Vangstad +5:37
39 Jim Lindenburg Metec-TKH Continental Cyclingteam +5:48
40 Hernan Aguirre Team Manzana Postobon +5:57
41 Aitor Gonzalez Murias Taldea +5:58
42 Antonio Piedra Team Manzana Postobon +6:09
43 Matteo Garcia +6:32
44 Domingos Goncalves +6:33
45 Trond Haakon Trondsen +6:57
46 Nick Schultz Caja Rural +7:22
47 Ricardo Vilela Team Manzana Postobon +8:14
48 Rob Britton Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +8:24
49 William Barta Axeon CT +9:10
50 Joao Benta +9:18
51 David Rodrigues +9:23
52 Philip Lindau +10:21
53 Evgeny Shalunov RusVelo +12:12
54 Ildar Arslanov RusVelo +12:43
55 Diego Rubio Hernandez Caja Rural +13:03
56 Luis Mendonca +13:29
57 Danny Pate Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +13:42
58 Jesus Ezquerra +13:45
59 Piotr Brozyna CCC Sprandi Polkowice +13:54
60 Artem Nych RusVelo +14:12
61 Mikel Bizkarra Murias Taldea +14:36
62 Mario Gonzalez +15:19
63 Julen Irizar Murias Taldea +18:07
64 Henrique Casimiro +18:37
65 Jan Hirt CCC Sprandi Polkowice +18:48
66 Adam De Vos Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +18:50
67 Kamil Malecki CCC Sprandi Polkowice +19:28
68 Bruno Silva +19:35
69 Dylan Page Caja Rural +20:21
70 Daniel Freitas W52-FC Porto-Porto Canal +20:29
71 Oscar Hernandez +20:32
72 Johim Ariesen Metec-TKH Continental Cyclingteam +20:39
73 Oeivind Lukkedal +21:02
74 Shaun-Nick Bester +21:02
75 Sebastian Molano Team Manzana Postobon +21:16
76 Davy Gunst +21:18
77 Jose Manuel Diaz Cycling Academy Team +21:18
78 Guy Sagiv Cycling Academy Team +21:18
79 Xuban Perez +21:23
80 Bob Olieslagers Metec-TKH Continental Cyclingteam +21:29
81 Samuel Caldeira W52-FC Porto-Porto Canal +21:36
82 Jonas Bokeloh +21:41
83 Pello Olaberria Murias Taldea +21:45
84 Jasper Hamelink Metec-TKH Continental Cyclingteam +21:53
85 Roy Goldstein Cycling Academy Team +21:53
86 Adrian Gonzalez Murias Taldea +21:54
87 Andreas Erland +22:01
88 Filipe Cardoso +22:07
89 Fabio Silvestre +22:18
90 Rui Sousa +22:20
91 Luis Mas Caja Rural +22:21
92 Dylan Bouwmans Metec-TKH Continental Cyclingteam +22:43
93 Marcin Mrozek CCC Sprandi Polkowice +22:44
94 Mateusz Taciak CCC Sprandi Polkowice +22:47
95 Gustavo Cesar W52-FC Porto-Porto Canal +22:47
96 Christopher Lawless Team Sky +23:43
97 Evan Huffmann Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +24:36
98 Antonio Pedrero Movistar Team +24:39
99 Stef Krul Metec-TKH Continental Cyclingteam +25:18
100 Luis Enrique Davila Cycling Academy Team +25:24
101 Richard Carapaz Movistar Team +25:27
102 Pierrick Naud Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +25:31
103 Bas Tietema +25:34
104 Justin Oien Caja Rural +25:48
105 Conor Hennebry +26:14
106 Sean Mckenna +26:19
107 Jason Lowndes Cycling Academy Team +26:28
108 Tijmen Eising Metec-TKH Continental Cyclingteam +26:36
109 Ole Andre Austevoll +26:41
110 Ander Barrenetxea Murias Taldea +27:00
111 Igor Boev RusVelo +27:15
112 Matteo Dal-Cin Optum Presented By Kelly Benefit Strategies +27:44
113 Pedro Paulinho +27:47
114 Jacob Scott +27:48
115 Hugo Sancho +27:50
116 Mikel Iturria Murias Taldea +28:01
117 Raul Garcia de Mateos +28:34
118 Adam Jamieson +28:59
119 Oscar Gonzalez +28:59
120 Antonio Barbio +30:41
121 Even Rege +31:18
122 Rui Rodrigues +31:19
123 Angel Sanchez Rebollido W52-FC Porto-Porto Canal +31:51
124 Aleksey Rybalkin RusVelo +32:31
125 Andre Evangelista +34:03
126 Jacobo Ucha W52-FC Porto-Porto Canal +35:10
127 Joao Matias +35:42
128 Eirik Bruland +35:50
129 Dan Craven Cycling Academy Team +36:24
130 Anton Vorobyev RusVelo +37:52
131 Juan Ignacio Perez W52-FC Porto-Porto Canal +37:56
132 Nuno Matos Movistar Team +43:51
133 Hector Carretero Movistar Team +47:25
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Hearts 2-0 Dundee FC
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Monaco 1-0 Caen
    Zmiana: 76' Wchodzi na boiska Falcao Schodzi z boiska Carrillo
  • Oostende 2-3 St.Liege
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Crystal Palace 0-1 Watford
    Zmiana: 80' Wchodzi na boiska Gray Schodzi z boiska Deeney
  • Oostende 2-3 St.Liege
    GolGol: 90' Gano
  • ZSC Lions 0-1 Liberec
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Torquay 1-1 Gateshead
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Wigan 3-2 AFC Fylde
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Crystal Palace 0-1 Watford
    Kartka Kartka: 78' Cleverley
  • Monaco 1-0 Caen
    Zmiana: 71' Wchodzi na boiska Jordan N\'Kololo Schodzi z boiska Avounou
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia