Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Trofeo Serra de Tramuntana

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Palma » 29 styczeń 17, Palma - Palma, Dystans: 161km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Daniel McLayBretagne-Seche Environnement3:43:31
2Matteo PelucchiTeam NetApp+0:00
3Nacer BouhanniCofidis+0:00
4Andre GreipelLotto Soudal+0:00
5Raymond KrederTeam Roompot+0:00
6Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
7Lukasz WisniowskiTeam Sky+0:00
8Enrique SanzSoutheast+0:00
9Jonas KochActiveJet Team+0:00
10Alexander PorsevRusVelo+0:00
12Xavier Sanchez+0:00
13Jacob Hennesy+0:00
14Dylan PageCaja Rural+0:00
15Konrad Gessner+0:00
16Andre LooijTeam Roompot+0:00
17Daniel LopezBurgos-BH+0:00
18Adrian GonzalezMurias Taldea+0:00
19Vicente Garcia de Mateos+0:00
20Chris LathamTeam Wiggins+0:00
21Aritz BaguesMurias Taldea+0:00
22Julen IrizarMurias Taldea+0:00
23Jorge ArcasMovistar Team+0:00
24Samuel HarrisonTeam Wiggins+0:00
25Jonas van GenechtenCofidis+0:00
26Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
27Etienne van EmpelTeam Roompot+0:00
29Moreno HoflandLotto Soudal+0:00
30Roman MaikinRusVelo+0:00
31Vasil KiryienkaTeam Sky+0:00
32Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
33Erik BaskaTeam NetApp+0:00
34Geoffrey SoupeCofidis+0:00
35Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+0:00
36Anton VorobyevRusVelo+0:00
37Gabriel CullaighTeam Wiggins+0:00
38Gotzon UdondoMurias Taldea+0:00
39Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
40Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+0:00
41Aleksej SaramotinsTeam NetApp+0:05
42Michael SchwarzmannTeam NetApp+0:05
43David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+0:11
44Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+0:11
45Pedro Gregori+0:11
46Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:11
47Jose MirallesAmore & Vita-Selle SMP+0:11
48Jorge CuberoBurgos-BH+0:11
49Alejandro ValverdeMovistar Team+0:11
50Nuno MatosMovistar Team+0:11
51Jan Tschernoster+0:11
52Theo Reinhardt+0:11
53Dayer QuintanaMovistar Team+0:11
54David LopezTeam Sky+0:11
55Fabricio FerrariCaja Rural+0:11
56Igor BoevRusVelo+0:11
57Alex AranburuCaja Rural+0:11
58Jonathan CastroviejoMovistar Team+0:11
59Marcus BurghardtTeam NetApp+0:11
60Pieter WeeningTeam Roompot+0:11
61Thomas VaubourzeixTeam Marseille 13 KTM+0:11
62Daniel MorenoKatusha+0:11
63Peter KennaughTeam Sky+0:11
64Nairo QuintanaMovistar Team+0:11
65Salvatore PuccioTeam Sky+0:11
66Omar MendozaMovistar Team CT+0:11
67Oscar Alexander LinaresBurgos-BH+0:11
68Andreas SchillingerTeam NetApp+0:11
69Philip DeignanTeam Sky+0:11
70Antonio PedreroMovistar Team+0:11
71Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:11
72Sergey LagutinRusVelo+0:11
73Brian van GoethemTeam Roompot+0:11
74Egoitz GarciaMurias Taldea+0:11
75Christoph PfingstenTeam NetApp+0:20
76Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:20
77Michael van StaeyenCofidis+0:21
78Illart Zuazubiscar+0:21
79Frederik FrisonLotto Soudal+0:21
80Jurgen RoelandtsLotto Soudal+0:21
81Remy MertzLotto Soudal+0:21
82Mikel ElorzaAmore & Vita-Selle SMP+0:21
83Tomasz MarczynskiLotto Soudal+0:30
84Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:37
85Stephane RossettoCofidis+0:40
86Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:43
87Cyril LemoineCofidis+0:43
88Juraj SaganTeam NetApp+0:46
89Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:48
90Jon IrisarriCaja Rural+0:52
91Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+1:11
92Andrey SolomennikovRusVelo+1:43
93Louis VervaekeLotto Soudal+1:49
94David ArroyoCaja Rural+2:15
95Diego MilanTeam Inteja-MMR+2:15
96Jasper Frahm+4:46
97Corentin CherhalTeam Novo Nordisk+4:46
98Jerome Pulidori+4:46
99Ryan MacAnally+4:46
100Henning Bommel+4:46
101Oliver WoodTeam Wiggins+4:46
102Joan RuizBurgos-BH+4:46
103Kian Emadi-Coffin+4:46
104Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+4:46
105Brian KamstraTeam Novo Nordisk+4:46
106Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+4:46
107Rik van IJzendoornTeam Novo Nordisk+4:46
108Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+4:46
109Romain GiouxTeam Novo Nordisk+4:46
110Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+4:46
111Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+4:46
112Luis Garicano+4:46
113Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+4:46
114Aitor GonzalezMurias Taldea+4:46
115William GuzmanTeam Inteja-MMR+4:46
116Ander BarrenetxeaMurias Taldea+4:46
117Pello OlaberriaMurias Taldea+4:46
118Mikel BizkarraMurias Taldea+4:46
119Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+4:46
120Artem OvechkinRusVelo+4:46
121Evgeny ShalunovRusVelo+4:46
122Lucas LissTeam Stoelting+4:46
123Nuno Meireles+4:46
124Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+4:46
125Reid McclureTeam Novo Nordisk+10:42
126Cedric Jolidon+12:56
127Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+16:43
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
-Rory Sutherland (DNF)Movistar Team
-Gilver Zurita (DNF)
-Gregory Brenes Obando (DNF)Team Inteja-MMR
-Marcos Rojo (DNS)Burgos-BH
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Josu Zabala (DNF)Caja Rural
-Basilio Ramos (DNF)
-Jaime Roson (DNF)Caja Rural
-Ignacio Sarabia (DNF)Team Inteja-MMR
-Sergio Rodriguez (DNF)
-Ivan Martinez (DNF)
-Bart De Clercq (DNS)Lotto Soudal
-Joel Garcia (DNF)Team Inteja-MMR
-Loic Chetout (DNF)Cofidis
-Gaspar Nicolau (DNF)
-Raul Castrillo (DNF)Burgos-BH
-Jose Viejo (DNF)
-Rafael Marquez (DNS)Team Inteja-MMR
-Eloy Teruel (DNF)Jamis-Hagens Berman
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Andratx-Mirador des Colomer » 28 styczeń 17, Andratx - Mirador des Colomer, Dystans: 160km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tim WellensLotto Soudal4:27:55
2Alejandro ValverdeMovistar Team+0:00
3Tiesj BenootLotto Soudal+0:00
4Louis VervaekeLotto Soudal+0:04
5David BeldaBurgos-BH+0:05
6Pieter WeeningTeam Roompot+0:07
7Rafal MajkaTeam NetApp+0:07
8Ian BoswellTeam Sky+0:07
9Alex AranburuCaja Rural+0:07
10Vicente Garcia de Mateos+0:07
11David LopezTeam Sky+0:07
12Jaime RosonCaja Rural+0:09
13Pablo Torres MuinoBurgos-BH+0:12
14Vasil KiryienkaTeam Sky+0:14
15Emanuel BuchmannTeam NetApp+0:15
16David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:15
17Philip DeignanTeam Sky+0:15
18Bart De ClercqLotto Soudal+0:15
19Michal GolasTeam Sky+0:15
20Pawel PoljanskiTeam NetApp+0:15
21Garikoitz BravoMurias Taldea+0:15
22Ibai SalasBurgos-BH+0:15
23Peter KennaughTeam Sky+0:20
24Patrick KonradTeam NetApp+0:21
25Jose MendesTeam NetApp+0:21
26Elmar ReindersTeam Roompot+0:25
27Etienne van EmpelTeam Roompot+0:25
28Sergey LagutinRusVelo+0:25
29Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:25
30David ArroyoCaja Rural+0:25
31Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:49
32Fabricio FerrariCaja Rural+1:04
33Mikel BizkarraMurias Taldea+1:04
34Aitor GonzalezMurias Taldea+1:22
35Jonas KochActiveJet Team+1:22
36Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+1:25
37Ivan RovnyRusVelo+1:45
38Andrey AmadorMovistar Team+1:47
39Jon IrisarriCaja Rural+1:59
40Pedro Gregori+1:59
41Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+2:17
42Cesare BenedettiTeam NetApp+2:41
43Sergey FirsanovRusVelo+2:41
44Ivan Martinez+2:41
45Daniel MorenoKatusha+2:53
46Jorge ArcasMovistar Team+2:53
47Loic ChetoutCofidis+3:05
48Frederik FrisonLotto Soudal+3:33
50Tomasz MarczynskiLotto Soudal+3:33
51Alexander FoliforovRusVelo+3:38
52Rafael MarquezTeam Inteja-MMR+3:38
53Brian van GoethemTeam Roompot+4:05
54Oscar RiesebeekTeam Roompot+4:05
55Raymond KrederTeam Roompot+4:05
56Jorge CuberoBurgos-BH+5:12
57Christian KneesTeam Sky+5:50
58Rory SutherlandMovistar Team+5:50
59Jonathan DibbenTeam Sky+5:50
60Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+5:53
61Nuno MatosMovistar Team+6:00
62Antonio PedreroMovistar Team+11:44
63Noel Gil+18:12
64Andre LooijTeam Roompot+18:28
65Gabriel CullaighTeam Wiggins+18:30
66Jan Tschernoster+18:30
67Pello OlaberriaMurias Taldea+19:25
68Mikel ElorzaAmore & Vita-Selle SMP+19:25
69Aritz BaguesMurias Taldea+19:25
70Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+19:25
71David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+19:25
72Gregory Brenes ObandoTeam Inteja-MMR+19:25
73Marcus BurghardtTeam NetApp+19:25
74Carlos JimenezCaja Rural+19:25
75Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+19:25
76Nuno Meireles+19:25
77Josu ZabalaCaja Rural+19:25
78Jose MirallesAmore & Vita-Selle SMP+19:25
79Brian Kamstra (HD)Team Novo Nordisk+27:53
80Alex Dowsett (HD)Movistar Team+27:53
81Arnaud Gerard (HD)Bretagne-Seche Environnement+27:53
82Gotzon Udondo (HD)Murias Taldea+27:53
83Jacob Hennesy (HD)+27:53
84Daniel Lopez (HD)Burgos-BH+27:53
85Marcos Jurado Rodriguez (HD)Burgos-BH+27:53
86Egoitz Garcia (HD)Murias Taldea+27:53
87Samuel Harrison (HD)Team Wiggins+27:53
88Michael van Staeyen (HD)Cofidis+27:53
89Coen Vermeltfoort (HD)Team Roompot+27:53
90Jonas van Genechten (HD)Cofidis+27:5
91Romain Gioux (HD)Team Novo Nordisk+27:53
92Ildar Arslanov (HD)RusVelo+27:53
93Ander Barrenetxea (HD)Murias Taldea+27:53
94Javier Mejias (HD)Team Novo Nordisk+27:53
95Sergio Rodriguez (HD)+27:53
-Adrian Nunez (DNF)Team Inteja-MMR
-Cedric Jolidon (DNF)
-Stephane Rossetto (DNF)Cofidis
-Aydar Zakarin (DNF)RusVelo
-Henning Bommel (DNF)
-Ryan MacAnally (DNF)
-Georg Zimmermann (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Jerome Pulidori (DNF)
-Artem Ovechkin (DNF)RusVelo
-Leopold Koenig (DNF)Team NetApp
-Oliver Wood (DNF)Team Wiggins
-Illart Zuazubiscar (DNF)
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Danilo Celano (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Joan Ruiz (DNF)Burgos-BH
-Eneko Lizarralde (DNF)Murias Taldea
-Daniel McLay (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Omar Mendoza (DNF)Movistar Team CT
-Thomas Vaubourzeix (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Kersten Thiele (DNF)
-Corentin Cherhal (DNF)Team Novo Nordisk
-Dylan Page (DNF)Caja Rural
-Mark Stewart (DNF)Team Wiggins
-Basilio Ramos (DNF)
-Boris Vallee (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Gorka Castillo (DNF)
-Jasper Frahm (DNF)
-Nicolas Edet (DNF)Cofidis
-Domenic Weinstein (DNF)
-Ignacio Sarabia (DNF)Team Inteja-MMR
-Franck Bonnamour (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Fabio Calabria (DNF)Team Novo Nordisk
-Chris Latham (DNF)Team Wiggins
-Remy Mertz (DNF)Lotto Soudal
-Theo Reinhardt (DNF)
-Marc Buades (DNF)
-Cyril Lemoine (DNF)Cofidis
-Nils Schomber (DNF)
-Martijn Verschoor (DNF)Team Novo Nordisk
-William Guzman (DNF)Team Inteja-MMR
-Marcos Rojo (DNF)Burgos-BH
-Laurent Pichon (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Andre Greipel (DNF)Lotto Soudal
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Diego Milan (DNF)Team Inteja-MMR
-Rik van IJzendoorn (DNF)Team Novo Nordisk
-Gaspar Nicolau (DNF)
-Julio Alberto Amores (DNF)Team Inteja-MMR
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
-Eduard Prades Reverte (DNF)Caja Rural
-Toni Ballester (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Serra de Tramuntana » 27 styczeń 17, Serra de Tramuntana - Serra de Tramuntana, Dystans: 140km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tim WellensLotto Soudal4:06:42
2Louis VervaekeLotto Soudal+0:24
3Vicente Garcia de Mateos+0:29
4Tao Geoghegan HartTeam Sky+0:58
5Andrey AmadorMovistar Team+2:15
6Emanuel BuchmannTeam NetApp+2:32
7David BeldaBurgos-BH+2:56
8Tiesj BenootLotto Soudal+3:43
9Alejandro ValverdeMovistar Team+3:43
10Elmar ReindersTeam Roompot+4:21
11Silvio HerklotzTeam NetApp+4:29
12Garikoitz BravoMurias Taldea+4:50
13Nicolas EdetCofidis+6:03
14Pablo Torres MuinoBurgos-BH+6:04
15Patrick KonradTeam NetApp+6:06
16Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+6:06
17Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+6:06
18Ivan RovnyRusVelo+6:06
19Oscar RiesebeekTeam Roompot+6:06
20Bart De ClercqLotto Soudal+6:06
21Alex AranburuCaja Rural+6:08
22Rafal MajkaTeam NetApp+6:08
23Pawel PoljanskiTeam NetApp+6:08
24Jan BartaTeam NetApp+6:08
25Jorge ArcasMovistar Team+6:08
26Peter KennaughTeam Sky+6:08
27David LopezTeam Sky+6:08
28Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+6:08
29Nairo QuintanaMovistar Team+6:12
30Ian BoswellTeam Sky+6:12
31Sergey LagutinRusVelo+7:18
32Etienne van EmpelTeam Roompot+9:28
33Omar MendozaMovistar Team CT+9:28
34Philip DeignanTeam Sky+9:28
35Antonio PedreroMovistar Team+9:46
36Pieter WeeningTeam Roompot+13:57
37Michal GolasTeam Sky+14:15
38Tomasz MarczynskiLotto Soudal+14:15
39Remy MertzLotto Soudal+14:15
40Cyril LemoineCofidis+14:15
41Mikel BizkarraMurias Taldea+14:15
42Ibai SalasBurgos-BH+19:05
43Eduard Prades ReverteCaja Rural+19:05
44Joan RuizBurgos-BH+19:05
45Jan Tschernoster+19:05
47Jonas KochActiveJet Team+19:05
48David ArroyoCaja Rural+19:05
49Fabricio FerrariCaja Rural+19:05
50Jurgen RoelandtsLotto Soudal+19:05
51Salvatore PuccioTeam Sky+19:08
52Jon IrisarriCaja Rural+19:08
53Brian van GoethemTeam Roompot+19:40
54Andre LooijTeam Roompot+19:40
55Jorge CuberoBurgos-BH+20:03
56Noel Gil+20:03
57Moreno HoflandLotto Soudal+20:03
58Ildar ArslanovRusVelo+20:03
59David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+20:03
60Rik van IJzendoornTeam Novo Nordisk+20:03
61Mark StewartTeam Wiggins+20:03
62Loic ChetoutCofidis+20:03
63Egoitz GarciaMurias Taldea+20:03
64Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+20:03
65Carlos JimenezCaja Rural+20:03
66Hector CarreteroMovistar Team+20:03
67Nuno MatosMovistar Team+20:03
68Lukasz WisniowskiTeam Sky+20:03
69David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+20:03
70Gotzon UdondoMurias Taldea+20:03
71Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+20:03
72Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+20:03
73Aydar ZakarinRusVelo+20:03
74Alexander FoliforovRusVelo+20:03
75Gregory Brenes ObandoTeam Inteja-MMR+20:03
76Raymond KrederTeam Roompot+20:03
77Coen VermeltfoortTeam Roompot+20:03
78Julen IrizarMurias Taldea+20:03
79Aritz BaguesMurias Taldea+20:03
80Rafael MarquezTeam Inteja-MMR+20:03
81Enrique SanzSoutheast+20:03
82Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+20:03
83Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+20:03
84Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+20:03
85Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+20:03
86Javier MejiasTeam Novo Nordisk+20:03
87Artem OvechkinRusVelo+20:03
88Dayer QuintanaMovistar Team+20:03
89Sergey FirsanovRusVelo+20:03
90Ivan Martinez+20:03
91Aitor GonzalezMurias Taldea+20:03
92Marcos RojoBurgos-BH+20:48
93Xavier Sanchez+21:25
94Oscar Alexander LinaresBurgos-BH+42:38
95Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+50:35
96Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+50:35
-Maciej Bodnar (DNF)Team NetApp
-Marc Buades (DNF)
-Jasper Frahm (DNF)
-Theo Reinhardt (DNF)
-Samuel Harrison (DNF)Team Wiggins
-Javier Arando (DNF)
-Mikel Elorza (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Nuno Meireles (DNF)
-Gabriel Cullaigh (DNF)Team Wiggins
-Rory Sutherland (DNF)Movistar Team
-Chris Latham (DNF)Team Wiggins
-Bernardo Ayuso (DNF)Team Inteja-MMR
-Jaime Roson (DNF)Caja Rural
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Romain Gioux (DNF)Team Novo Nordisk
-Cedric Jolidon (DNF)
-Cristian Galvan (DNF)
-Kersten Thiele (DNF)
-William Guzman (DNF)Team Inteja-MMR
-Daniel McLay (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Gorka Castillo (DNF)
-Ignacio Sarabia (DNF)Team Inteja-MMR
-Basilio Ramos (DNF)
-Stephane Rossetto (DNF)Cofidis
-Gaspar Nicolau (DNF)
-Adrian Gonzalez (DNF)Murias Taldea
-Brian Kamstra (DNF)Team Novo Nordisk
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
-Ryan MacAnally (DNF)
-Jose Mendes (DNF)Team NetApp
-Jonas van Genechten (DNF)Cofidis
-Jacob Hennesy (DNF)
-Julio Alberto Amores (DNF)Team Inteja-MMR
-Ander Barrenetxea (DNF)Murias Taldea
-Marco Zamparella (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Henning Bommel (DNF)
-Oliver Wood (DNF)Team Wiggins
-Luis Angel Mate (DNF)Cofidis
-Konrad Gessner (DNF)
-Lucas Liss (DNF)Team Stoelting
-Joel Garcia (DNF)Team Inteja-MMR
-Jose Miralles (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Reid Mcclure (DNF)Team Novo Nordisk
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Jerome Pulidori (DNF)
-Josu Zabala (DNF)Caja Rural
-Gilver Zurita (DNF)
-Danilo Celano (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Dylan Page (DNF)Caja Rural
-Thomas Vaubourzeix (DNF)Team Marseille 13 KTM
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Porreres, Felanitx, Ses Salines, Campos » 26 styczeń 17, Porreres - Campos, Dystans: 168km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Andre GreipelLotto Soudal3:41:35
2Jonas van GenechtenCofidis+0:00
3Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+0:00
4Matteo PelucchiTeam NetApp+0:00
5Raymond KrederTeam Roompot+0:00
6Jonathan DibbenTeam Sky+0:00
7Alexander PorsevRusVelo+0:00
8Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
9Lukasz WisniowskiTeam Sky+0:00
10Vicente Garcia de Mateos+0:00
11Garikoitz BravoMurias Taldea+0:00
12Roman MaikinRusVelo+0:00
13Xavier Sanchez+0:00
14Julen IrizarMurias Taldea+0:00
15Enrique SanzSoutheast+0:00
16Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+0:00
18Jose MirallesAmore & Vita-Selle SMP+0:00
19Dylan PageCaja Rural+0:00
20Loic ChetoutCofidis+0:00
21Michael van StaeyenCofidis+0:00
22Oliver WoodTeam Wiggins+0:00
23Erik BaskaTeam NetApp+0:00
24Aleksej SaramotinsTeam NetApp+0:00
25Jurgen RoelandtsLotto Soudal+0:00
26Jose Viejo+0:00
27Daniel LopezBurgos-BH+0:00
28Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+0:00
29Rik van IJzendoornTeam Novo Nordisk+0:00
30Aritz BaguesMurias Taldea+0:00
31Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
32Joan RuizBurgos-BH+0:00
33Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
34David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
35Chris LathamTeam Wiggins+0:00
36Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+0:07
37Gaspar Nicolau+0:07
38Konrad Gessner+0:07
39Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+0:07
40Dayer QuintanaMovistar Team+0:07
41Mark StewartTeam Wiggins+0:07
42Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+0:07
43Nuno MatosMovistar Team+0:07
44Carlos JimenezCaja Rural+0:07
45Omar MendozaMovistar Team CT+0:07
46Jorge CuberoBurgos-BH+0:07
47Gotzon UdondoMurias Taldea+0:11
48Cyril LemoineCofidis+0:11
49Brian KamstraTeam Novo Nordisk+0:11
50Eloy TeruelJamis-Hagens Berman+0:11
51Jorge ArcasMovistar Team+0:11
52Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+0:11
53Theo Reinhardt+0:11
54Stephane RossettoCofidis+0:11
55Henning Bommel+0:11
56Fabricio FerrariCaja Rural+0:11
57Jerome Pulidori+0:11
58Corentin CherhalTeam Novo Nordisk+0:11
59Josu ZabalaCaja Rural+0:11
60Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:11
61Pedro Gregori+0:11
62Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+0:11
63Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+0:11
64Raul CastrilloBurgos-BH+0:11
65Gabriel CullaighTeam Wiggins+0:11
66Joel GarciaTeam Inteja-MMR+0:11
67Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:11
68Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+0:11
69Rory SutherlandMovistar Team+0:11
70Samuel HarrisonTeam Wiggins+0:11
71David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:11
72Jonathan CastroviejoMovistar Team+0:11
73Andrey SolomennikovRusVelo+0:11
74Evgeny ShalunovRusVelo+0:11
75David BeldaBurgos-BH+0:11
76Igor BoevRusVelo+0:11
77Etienne van EmpelTeam Roompot+0:11
78Pieter WeeningTeam Roompot+0:11
79Antonio PedreroMovistar Team+0:11
80Hector CarreteroMovistar Team+0:11
81Brian van GoethemTeam Roompot+0:11
82Jan BartaTeam NetApp+0:11
83Illart Zuazubiscar+0:11
84Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:11
85Romain GiouxTeam Novo Nordisk+0:28
86Thomas VaubourzeixTeam Marseille 13 KTM+0:30
87Ibai SalasBurgos-BH+0:30
88Sergey LagutinRusVelo+0:33
89Jon IrisarriCaja Rural+0:33
90Alex AranburuCaja Rural+0:33
91Egoitz GarciaMurias Taldea+0:33
92Diego MilanTeam Inteja-MMR+0:35
93Nils Schomber+0:39
94Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:39
95Moreno HoflandLotto Soudal+0:39
96Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:45
97Michal GolasTeam Sky+0:47
98Christian KneesTeam Sky+0:50
99Ryan MacAnally+0:51
100Vasil KiryienkaTeam Sky+0:51
101Frederik FrisonLotto Soudal+0:51
102Sergio Rodriguez+0:55
103Adrian GonzalezMurias Taldea+1:01
104Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+1:05
105Tao Geoghegan HartTeam Sky+1:05
106Ian BoswellTeam Sky+1:05
107Alex DowsettMovistar Team+1:05
108Christoph PfingstenTeam NetApp+1:05
109Michael SchwarzmannTeam NetApp+1:05
110Juraj SaganTeam NetApp+1:05
111Ander BarrenetxeaMurias Taldea+1:05
112Andreas SchillingerTeam NetApp+1:05
113Tim WellensLotto Soudal+1:19
114Tomasz MarczynskiLotto Soudal+1:19
115Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+1:29
116Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+1:29
117Gregory Brenes ObandoTeam Inteja-MMR+1:29
118Pablo Torres MuinoBurgos-BH+1:43
119Bart De ClercqLotto Soudal+1:44
121Salvatore PuccioTeam Sky+1:44
122Jonas KochActiveJet Team+1:44
123William GuzmanTeam Inteja-MMR+3:39
124David ArroyoCaja Rural+3:47
126Cristian Galvan+4:32
127Gilver Zurita+4:32
128Javier Arando+4:32
129Jasper Frahm+4:51
130Eneko LizarraldeMurias Taldea+4:51
131Andre LooijTeam Roompot+4:57
132Pello OlaberriaMurias Taldea+5:01
133Mikel ElorzaAmore & Vita-Selle SMP+5:01
134Kersten Thiele+5:01
135Lucas LissTeam Stoelting+5:01
136Adrian NunezTeam Inteja-MMR+5:01
137Ignacio SarabiaTeam Inteja-MMR+5:01
138Remy MertzLotto Soudal+5:25
139Dmitri KozontchukRusVelo+6:00
140Artem NychRusVelo+6:00
141Basilio Ramos+6:34
142Cedric Jolidon+12:19
-Nicolas Edet (DNF)Cofidis
-Luis Angel Mate (DNF)Cofidis
-Kian Emadi-Coffin (DNF)
-Jaime Roson (DNF)Caja Rural
-Eduard Prades Reverte (DNF)Caja Rural
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Brandon Wheat Kings 1-1 Vancouver Giants
    Zmiana statusu meczu: 2. Tercja
  • Sault Ste. Marie Greyhounds 6-5 Kingston Frontenacs
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Houston Astros 0-0 New York Yankees
    Zmiana statusu meczu: 5. zmiana
  • Kitchener Rangers 1-4 London Knights
    Zmiana statusu meczu: 3. Tercja
  • Louisville City FC 4-0 Bethlehem Steel FC
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Winnipeg jets 2-2 Minnesota Wild
    GolGol: 30' Koivu
  • Detroit Red Wings 1-2 Washington Capitals
    Zmiana statusu meczu: 3. Tercja
  • Buffalo Sabres 2-3 Vancouver Canucks
    Kartka Kartka: 49' Burmistrov
  • Brooklyn Nets 99-97 Orlando Magic
    Zmiana statusu meczu: 4. kwarta
  • Charlotte Hornets 109-91 Atlanta Hawks
    Zmiana statusu meczu: Koniec
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia