Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Zapowiedź 31. kolejki Lotto Ekstraklasy
Rozpoczyna się decydująca rozgrywka w Lotto Ekstraklasie. Jutro startuje 31. kolejka obecnego sezonu
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Trofeo Serra de Tramuntana

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Palma » 29 styczeń 17, Palma - Palma, Dystans: 161km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Daniel McLayBretagne-Seche Environnement3:43:31
2Matteo PelucchiTeam NetApp+0:00
3Nacer BouhanniCofidis+0:00
4Andre GreipelLotto Soudal+0:00
5Raymond KrederTeam Roompot+0:00
6Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
7Lukasz WisniowskiTeam Sky+0:00
8Enrique SanzSoutheast+0:00
9Jonas KochActiveJet Team+0:00
10Alexander PorsevRusVelo+0:00
12Xavier Sanchez+0:00
13Jacob Hennesy+0:00
14Dylan PageCaja Rural+0:00
15Konrad Gessner+0:00
16Andre LooijTeam Roompot+0:00
17Daniel LopezBurgos-BH+0:00
18Adrian GonzalezMurias Taldea+0:00
19Vicente Garcia de Mateos+0:00
20Chris LathamTeam Wiggins+0:00
21Aritz BaguesMurias Taldea+0:00
22Julen IrizarMurias Taldea+0:00
23Jorge ArcasMovistar Team+0:00
24Samuel HarrisonTeam Wiggins+0:00
25Jonas van GenechtenCofidis+0:00
26Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
27Etienne van EmpelTeam Roompot+0:00
29Moreno HoflandLotto Soudal+0:00
30Roman MaikinRusVelo+0:00
31Vasil KiryienkaTeam Sky+0:00
32Eduard Prades ReverteCaja Rural+0:00
33Erik BaskaTeam NetApp+0:00
34Geoffrey SoupeCofidis+0:00
35Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+0:00
36Anton VorobyevRusVelo+0:00
37Gabriel CullaighTeam Wiggins+0:00
38Gotzon UdondoMurias Taldea+0:00
39Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
40Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+0:00
41Aleksej SaramotinsTeam NetApp+0:05
42Michael SchwarzmannTeam NetApp+0:05
43David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+0:11
44Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+0:11
45Pedro Gregori+0:11
46Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:11
47Jose MirallesAmore & Vita-Selle SMP+0:11
48Jorge CuberoBurgos-BH+0:11
49Alejandro ValverdeMovistar Team+0:11
50Nuno MatosMovistar Team+0:11
51Jan Tschernoster+0:11
52Theo Reinhardt+0:11
53Dayer QuintanaMovistar Team+0:11
54David LopezTeam Sky+0:11
55Fabricio FerrariCaja Rural+0:11
56Igor BoevRusVelo+0:11
57Alex AranburuCaja Rural+0:11
58Jonathan CastroviejoMovistar Team+0:11
59Marcus BurghardtTeam NetApp+0:11
60Pieter WeeningTeam Roompot+0:11
61Thomas VaubourzeixTeam Marseille 13 KTM+0:11
62Daniel MorenoKatusha+0:11
63Peter KennaughTeam Sky+0:11
64Nairo QuintanaMovistar Team+0:11
65Salvatore PuccioTeam Sky+0:11
66Omar MendozaMovistar Team CT+0:11
67Oscar Alexander LinaresBurgos-BH+0:11
68Andreas SchillingerTeam NetApp+0:11
69Philip DeignanTeam Sky+0:11
70Antonio PedreroMovistar Team+0:11
71Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:11
72Sergey LagutinRusVelo+0:11
73Brian van GoethemTeam Roompot+0:11
74Egoitz GarciaMurias Taldea+0:11
75Christoph PfingstenTeam NetApp+0:20
76Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:20
77Michael van StaeyenCofidis+0:21
78Illart Zuazubiscar+0:21
79Frederik FrisonLotto Soudal+0:21
80Jurgen RoelandtsLotto Soudal+0:21
81Remy MertzLotto Soudal+0:21
82Mikel ElorzaAmore & Vita-Selle SMP+0:21
83Tomasz MarczynskiLotto Soudal+0:30
84Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:37
85Stephane RossettoCofidis+0:40
86Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:43
87Cyril LemoineCofidis+0:43
88Juraj SaganTeam NetApp+0:46
89Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:48
90Jon IrisarriCaja Rural+0:52
91Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+1:11
92Andrey SolomennikovRusVelo+1:43
93Louis VervaekeLotto Soudal+1:49
94David ArroyoCaja Rural+2:15
95Diego MilanTeam Inteja-MMR+2:15
96Jasper Frahm+4:46
97Corentin CherhalTeam Novo Nordisk+4:46
98Jerome Pulidori+4:46
99Ryan MacAnally+4:46
100Henning Bommel+4:46
101Oliver WoodTeam Wiggins+4:46
102Joan RuizBurgos-BH+4:46
103Kian Emadi-Coffin+4:46
104Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+4:46
105Brian KamstraTeam Novo Nordisk+4:46
106Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+4:46
107Rik van IJzendoornTeam Novo Nordisk+4:46
108Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+4:46
109Romain GiouxTeam Novo Nordisk+4:46
110Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+4:46
111Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+4:46
112Luis Garicano+4:46
113Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+4:46
114Aitor GonzalezMurias Taldea+4:46
115William GuzmanTeam Inteja-MMR+4:46
116Ander BarrenetxeaMurias Taldea+4:46
117Pello OlaberriaMurias Taldea+4:46
118Mikel BizkarraMurias Taldea+4:46
119Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+4:46
120Artem OvechkinRusVelo+4:46
121Evgeny ShalunovRusVelo+4:46
122Lucas LissTeam Stoelting+4:46
123Nuno Meireles+4:46
124Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+4:46
125Reid McclureTeam Novo Nordisk+10:42
126Cedric Jolidon+12:56
127Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+16:43
-Jose Viejo (DNF)
-Rafael Marquez (DNS)Team Inteja-MMR
-Gregory Brenes Obando (DNF)Team Inteja-MMR
-Marcos Rojo (DNS)Burgos-BH
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Josu Zabala (DNF)Caja Rural
-Joel Garcia (DNF)Team Inteja-MMR
-Rory Sutherland (DNF)Movistar Team
-Gilver Zurita (DNF)
-Ivan Martinez (DNF)
-Raul Castrillo (DNF)Burgos-BH
-Bart De Clercq (DNS)Lotto Soudal
-Jaime Roson (DNF)Caja Rural
-Basilio Ramos (DNF)
-Sergio Rodriguez (DNF)
-Loic Chetout (DNF)Cofidis
-Ignacio Sarabia (DNF)Team Inteja-MMR
-Eloy Teruel (DNF)Jamis-Hagens Berman
-Gaspar Nicolau (DNF)
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Andratx-Mirador des Colomer » 28 styczeń 17, Andratx - Mirador des Colomer, Dystans: 160km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tim WellensLotto Soudal4:27:55
2Alejandro ValverdeMovistar Team+0:00
3Tiesj BenootLotto Soudal+0:00
4Louis VervaekeLotto Soudal+0:04
5David BeldaBurgos-BH+0:05
6Pieter WeeningTeam Roompot+0:07
7Rafal MajkaTeam NetApp+0:07
8Ian BoswellTeam Sky+0:07
9Alex AranburuCaja Rural+0:07
10Vicente Garcia de Mateos+0:07
11David LopezTeam Sky+0:07
12Jaime RosonCaja Rural+0:09
13Pablo Torres MuinoBurgos-BH+0:12
14Vasil KiryienkaTeam Sky+0:14
15Emanuel BuchmannTeam NetApp+0:15
16David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:15
17Philip DeignanTeam Sky+0:15
18Bart De ClercqLotto Soudal+0:15
19Michal GolasTeam Sky+0:15
20Pawel PoljanskiTeam NetApp+0:15
21Garikoitz BravoMurias Taldea+0:15
22Ibai SalasBurgos-BH+0:15
23Peter KennaughTeam Sky+0:20
24Patrick KonradTeam NetApp+0:21
25Jose MendesTeam NetApp+0:21
26Elmar ReindersTeam Roompot+0:25
27Etienne van EmpelTeam Roompot+0:25
28Sergey LagutinRusVelo+0:25
29Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:25
30David ArroyoCaja Rural+0:25
31Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:49
32Fabricio FerrariCaja Rural+1:04
33Mikel BizkarraMurias Taldea+1:04
34Aitor GonzalezMurias Taldea+1:22
35Jonas KochActiveJet Team+1:22
36Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+1:25
37Ivan RovnyRusVelo+1:45
38Andrey AmadorMovistar Team+1:47
39Jon IrisarriCaja Rural+1:59
40Pedro Gregori+1:59
41Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+2:17
42Cesare BenedettiTeam NetApp+2:41
43Sergey FirsanovRusVelo+2:41
44Ivan Martinez+2:41
45Daniel MorenoKatusha+2:53
46Jorge ArcasMovistar Team+2:53
47Loic ChetoutCofidis+3:05
48Frederik FrisonLotto Soudal+3:33
50Tomasz MarczynskiLotto Soudal+3:33
51Alexander FoliforovRusVelo+3:38
52Rafael MarquezTeam Inteja-MMR+3:38
53Brian van GoethemTeam Roompot+4:05
54Oscar RiesebeekTeam Roompot+4:05
55Raymond KrederTeam Roompot+4:05
56Jorge CuberoBurgos-BH+5:12
57Christian KneesTeam Sky+5:50
58Rory SutherlandMovistar Team+5:50
59Jonathan DibbenTeam Sky+5:50
60Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+5:53
61Nuno MatosMovistar Team+6:00
62Antonio PedreroMovistar Team+11:44
63Noel Gil+18:12
64Andre LooijTeam Roompot+18:28
65Gabriel CullaighTeam Wiggins+18:30
66Jan Tschernoster+18:30
67Pello OlaberriaMurias Taldea+19:25
68Mikel ElorzaAmore & Vita-Selle SMP+19:25
69Aritz BaguesMurias Taldea+19:25
70Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+19:25
71David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+19:25
72Gregory Brenes ObandoTeam Inteja-MMR+19:25
73Marcus BurghardtTeam NetApp+19:25
74Carlos JimenezCaja Rural+19:25
75Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+19:25
76Nuno Meireles+19:25
77Josu ZabalaCaja Rural+19:25
78Jose MirallesAmore & Vita-Selle SMP+19:25
79Brian Kamstra (HD)Team Novo Nordisk+27:53
80Alex Dowsett (HD)Movistar Team+27:53
81Arnaud Gerard (HD)Bretagne-Seche Environnement+27:53
82Gotzon Udondo (HD)Murias Taldea+27:53
83Jacob Hennesy (HD)+27:53
84Daniel Lopez (HD)Burgos-BH+27:53
85Marcos Jurado Rodriguez (HD)Burgos-BH+27:53
86Egoitz Garcia (HD)Murias Taldea+27:53
87Samuel Harrison (HD)Team Wiggins+27:53
88Michael van Staeyen (HD)Cofidis+27:53
89Coen Vermeltfoort (HD)Team Roompot+27:53
90Jonas van Genechten (HD)Cofidis+27:5
91Romain Gioux (HD)Team Novo Nordisk+27:53
92Ildar Arslanov (HD)RusVelo+27:53
93Ander Barrenetxea (HD)Murias Taldea+27:53
94Javier Mejias (HD)Team Novo Nordisk+27:53
95Sergio Rodriguez (HD)+27:53
-Adrian Nunez (DNF)Team Inteja-MMR
-Cedric Jolidon (DNF)
-Stephane Rossetto (DNF)Cofidis
-Aydar Zakarin (DNF)RusVelo
-Henning Bommel (DNF)
-Ryan MacAnally (DNF)
-Georg Zimmermann (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Jerome Pulidori (DNF)
-Artem Ovechkin (DNF)RusVelo
-Leopold Koenig (DNF)Team NetApp
-Oliver Wood (DNF)Team Wiggins
-Illart Zuazubiscar (DNF)
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Danilo Celano (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Joan Ruiz (DNF)Burgos-BH
-Eneko Lizarralde (DNF)Murias Taldea
-Daniel McLay (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Omar Mendoza (DNF)Movistar Team CT
-Thomas Vaubourzeix (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Kersten Thiele (DNF)
-Corentin Cherhal (DNF)Team Novo Nordisk
-Dylan Page (DNF)Caja Rural
-Mark Stewart (DNF)Team Wiggins
-Basilio Ramos (DNF)
-Boris Vallee (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Gorka Castillo (DNF)
-Jasper Frahm (DNF)
-Nicolas Edet (DNF)Cofidis
-Domenic Weinstein (DNF)
-Ignacio Sarabia (DNF)Team Inteja-MMR
-Franck Bonnamour (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Fabio Calabria (DNF)Team Novo Nordisk
-Chris Latham (DNF)Team Wiggins
-Remy Mertz (DNF)Lotto Soudal
-Theo Reinhardt (DNF)
-Marc Buades (DNF)
-Cyril Lemoine (DNF)Cofidis
-Nils Schomber (DNF)
-Martijn Verschoor (DNF)Team Novo Nordisk
-William Guzman (DNF)Team Inteja-MMR
-Marcos Rojo (DNF)Burgos-BH
-Laurent Pichon (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Andre Greipel (DNF)Lotto Soudal
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Diego Milan (DNF)Team Inteja-MMR
-Rik van IJzendoorn (DNF)Team Novo Nordisk
-Gaspar Nicolau (DNF)
-Julio Alberto Amores (DNF)Team Inteja-MMR
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
-Eduard Prades Reverte (DNF)Caja Rural
-Toni Ballester (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Serra de Tramuntana » 27 styczeń 17, Serra de Tramuntana - Serra de Tramuntana, Dystans: 140km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tim WellensLotto Soudal4:06:42
2Louis VervaekeLotto Soudal+0:24
3Vicente Garcia de Mateos+0:29
4Tao Geoghegan HartTeam Sky+0:58
5Andrey AmadorMovistar Team+2:15
6Emanuel BuchmannTeam NetApp+2:32
7David BeldaBurgos-BH+2:56
8Tiesj BenootLotto Soudal+3:43
9Alejandro ValverdeMovistar Team+3:43
10Elmar ReindersTeam Roompot+4:21
11Silvio HerklotzTeam NetApp+4:29
12Garikoitz BravoMurias Taldea+4:50
13Nicolas EdetCofidis+6:03
14Pablo Torres MuinoBurgos-BH+6:04
15Patrick KonradTeam NetApp+6:06
16Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+6:06
17Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+6:06
18Ivan RovnyRusVelo+6:06
19Oscar RiesebeekTeam Roompot+6:06
20Bart De ClercqLotto Soudal+6:06
21Alex AranburuCaja Rural+6:08
22Rafal MajkaTeam NetApp+6:08
23Pawel PoljanskiTeam NetApp+6:08
24Jan BartaTeam NetApp+6:08
25Jorge ArcasMovistar Team+6:08
26Peter KennaughTeam Sky+6:08
27David LopezTeam Sky+6:08
28Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+6:08
29Nairo QuintanaMovistar Team+6:12
30Ian BoswellTeam Sky+6:12
31Sergey LagutinRusVelo+7:18
32Etienne van EmpelTeam Roompot+9:28
33Omar MendozaMovistar Team CT+9:28
34Philip DeignanTeam Sky+9:28
35Antonio PedreroMovistar Team+9:46
36Pieter WeeningTeam Roompot+13:57
37Michal GolasTeam Sky+14:15
38Tomasz MarczynskiLotto Soudal+14:15
39Remy MertzLotto Soudal+14:15
40Cyril LemoineCofidis+14:15
41Mikel BizkarraMurias Taldea+14:15
42Ibai SalasBurgos-BH+19:05
43Eduard Prades ReverteCaja Rural+19:05
44Joan RuizBurgos-BH+19:05
45Jan Tschernoster+19:05
47Jonas KochActiveJet Team+19:05
48David ArroyoCaja Rural+19:05
49Fabricio FerrariCaja Rural+19:05
50Jurgen RoelandtsLotto Soudal+19:05
51Salvatore PuccioTeam Sky+19:08
52Jon IrisarriCaja Rural+19:08
53Brian van GoethemTeam Roompot+19:40
54Andre LooijTeam Roompot+19:40
55Jorge CuberoBurgos-BH+20:03
56Noel Gil+20:03
57Moreno HoflandLotto Soudal+20:03
58Ildar ArslanovRusVelo+20:03
59David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+20:03
60Rik van IJzendoornTeam Novo Nordisk+20:03
61Mark StewartTeam Wiggins+20:03
62Loic ChetoutCofidis+20:03
63Egoitz GarciaMurias Taldea+20:03
64Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+20:03
65Carlos JimenezCaja Rural+20:03
66Hector CarreteroMovistar Team+20:03
67Nuno MatosMovistar Team+20:03
68Lukasz WisniowskiTeam Sky+20:03
69David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+20:03
70Gotzon UdondoMurias Taldea+20:03
71Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+20:03
72Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+20:03
73Aydar ZakarinRusVelo+20:03
74Alexander FoliforovRusVelo+20:03
75Gregory Brenes ObandoTeam Inteja-MMR+20:03
76Raymond KrederTeam Roompot+20:03
77Coen VermeltfoortTeam Roompot+20:03
78Julen IrizarMurias Taldea+20:03
79Aritz BaguesMurias Taldea+20:03
80Rafael MarquezTeam Inteja-MMR+20:03
81Enrique SanzSoutheast+20:03
82Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+20:03
83Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+20:03
84Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+20:03
85Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+20:03
86Javier MejiasTeam Novo Nordisk+20:03
87Artem OvechkinRusVelo+20:03
88Dayer QuintanaMovistar Team+20:03
89Sergey FirsanovRusVelo+20:03
90Ivan Martinez+20:03
91Aitor GonzalezMurias Taldea+20:03
92Marcos RojoBurgos-BH+20:48
93Xavier Sanchez+21:25
94Oscar Alexander LinaresBurgos-BH+42:38
95Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+50:35
96Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+50:35
-Maciej Bodnar (DNF)Team NetApp
-Marc Buades (DNF)
-Jasper Frahm (DNF)
-Theo Reinhardt (DNF)
-Samuel Harrison (DNF)Team Wiggins
-Javier Arando (DNF)
-Mikel Elorza (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Nuno Meireles (DNF)
-Gabriel Cullaigh (DNF)Team Wiggins
-Rory Sutherland (DNF)Movistar Team
-Chris Latham (DNF)Team Wiggins
-Bernardo Ayuso (DNF)Team Inteja-MMR
-Jaime Roson (DNF)Caja Rural
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Michael van Staeyen (DNF)Cofidis
-Romain Gioux (DNF)Team Novo Nordisk
-Cedric Jolidon (DNF)
-Cristian Galvan (DNF)
-Kersten Thiele (DNF)
-William Guzman (DNF)Team Inteja-MMR
-Daniel McLay (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Gorka Castillo (DNF)
-Ignacio Sarabia (DNF)Team Inteja-MMR
-Basilio Ramos (DNF)
-Stephane Rossetto (DNF)Cofidis
-Gaspar Nicolau (DNF)
-Adrian Gonzalez (DNF)Murias Taldea
-Brian Kamstra (DNF)Team Novo Nordisk
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
-Ryan MacAnally (DNF)
-Jose Mendes (DNF)Team NetApp
-Jonas van Genechten (DNF)Cofidis
-Jacob Hennesy (DNF)
-Julio Alberto Amores (DNF)Team Inteja-MMR
-Ander Barrenetxea (DNF)Murias Taldea
-Marco Zamparella (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Henning Bommel (DNF)
-Oliver Wood (DNF)Team Wiggins
-Luis Angel Mate (DNF)Cofidis
-Konrad Gessner (DNF)
-Lucas Liss (DNF)Team Stoelting
-Joel Garcia (DNF)Team Inteja-MMR
-Jose Miralles (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Reid Mcclure (DNF)Team Novo Nordisk
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Jerome Pulidori (DNF)
-Josu Zabala (DNF)Caja Rural
-Gilver Zurita (DNF)
-Danilo Celano (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Dylan Page (DNF)Caja Rural
-Thomas Vaubourzeix (DNF)Team Marseille 13 KTM
Status: Koniec
LIVE!
Trofeo Porreres, Felanitx, Ses Salines, Campos » 26 styczeń 17, Porreres - Campos, Dystans: 168km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Andre GreipelLotto Soudal3:41:35
2Jonas van GenechtenCofidis+0:00
3Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+0:00
4Matteo PelucchiTeam NetApp+0:00
5Raymond KrederTeam Roompot+0:00
6Jonathan DibbenTeam Sky+0:00
7Alexander PorsevRusVelo+0:00
8Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
9Lukasz WisniowskiTeam Sky+0:00
10Vicente Garcia de Mateos+0:00
11Garikoitz BravoMurias Taldea+0:00
12Roman MaikinRusVelo+0:00
13Xavier Sanchez+0:00
14Julen IrizarMurias Taldea+0:00
15Enrique SanzSoutheast+0:00
16Martijn VerschoorTeam Novo Nordisk+0:00
18Jose MirallesAmore & Vita-Selle SMP+0:00
19Dylan PageCaja Rural+0:00
20Loic ChetoutCofidis+0:00
21Michael van StaeyenCofidis+0:00
22Oliver WoodTeam Wiggins+0:00
23Erik BaskaTeam NetApp+0:00
24Aleksej SaramotinsTeam NetApp+0:00
25Jurgen RoelandtsLotto Soudal+0:00
26Jose Viejo+0:00
27Daniel LopezBurgos-BH+0:00
28Boris ValleeBretagne-Seche Environnement+0:00
29Rik van IJzendoornTeam Novo Nordisk+0:00
30Aritz BaguesMurias Taldea+0:00
31Elmar ReindersTeam Roompot+0:00
32Joan RuizBurgos-BH+0:00
33Marco ZamparellaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
34David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+0:00
35Chris LathamTeam Wiggins+0:00
36Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+0:07
37Gaspar Nicolau+0:07
38Konrad Gessner+0:07
39Marco BernardinettiAmore & Vita-Selle SMP+0:07
40Dayer QuintanaMovistar Team+0:07
41Mark StewartTeam Wiggins+0:07
42Uri MartinsAmore & Vita-Selle SMP+0:07
43Nuno MatosMovistar Team+0:07
44Carlos JimenezCaja Rural+0:07
45Omar MendozaMovistar Team CT+0:07
46Jorge CuberoBurgos-BH+0:07
47Gotzon UdondoMurias Taldea+0:11
48Cyril LemoineCofidis+0:11
49Brian KamstraTeam Novo Nordisk+0:11
50Eloy TeruelJamis-Hagens Berman+0:11
51Jorge ArcasMovistar Team+0:11
52Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+0:11
53Theo Reinhardt+0:11
54Stephane RossettoCofidis+0:11
55Henning Bommel+0:11
56Fabricio FerrariCaja Rural+0:11
57Jerome Pulidori+0:11
58Corentin CherhalTeam Novo Nordisk+0:11
59Josu ZabalaCaja Rural+0:11
60Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:11
61Pedro Gregori+0:11
62Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+0:11
63Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+0:11
64Raul CastrilloBurgos-BH+0:11
65Gabriel CullaighTeam Wiggins+0:11
66Joel GarciaTeam Inteja-MMR+0:11
67Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:11
68Fabio CalabriaTeam Novo Nordisk+0:11
69Rory SutherlandMovistar Team+0:11
70Samuel HarrisonTeam Wiggins+0:11
71David Lozano RibaTeam Novo Nordisk+0:11
72Jonathan CastroviejoMovistar Team+0:11
73Andrey SolomennikovRusVelo+0:11
74Evgeny ShalunovRusVelo+0:11
75David BeldaBurgos-BH+0:11
76Igor BoevRusVelo+0:11
77Etienne van EmpelTeam Roompot+0:11
78Pieter WeeningTeam Roompot+0:11
79Antonio PedreroMovistar Team+0:11
80Hector CarreteroMovistar Team+0:11
81Brian van GoethemTeam Roompot+0:11
82Jan BartaTeam NetApp+0:11
83Illart Zuazubiscar+0:11
84Javier MejiasTeam Novo Nordisk+0:11
85Romain GiouxTeam Novo Nordisk+0:28
86Thomas VaubourzeixTeam Marseille 13 KTM+0:30
87Ibai SalasBurgos-BH+0:30
88Sergey LagutinRusVelo+0:33
89Jon IrisarriCaja Rural+0:33
90Alex AranburuCaja Rural+0:33
91Egoitz GarciaMurias Taldea+0:33
92Diego MilanTeam Inteja-MMR+0:35
93Nils Schomber+0:39
94Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:39
95Moreno HoflandLotto Soudal+0:39
96Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:45
97Michal GolasTeam Sky+0:47
98Christian KneesTeam Sky+0:50
99Ryan MacAnally+0:51
100Vasil KiryienkaTeam Sky+0:51
101Frederik FrisonLotto Soudal+0:51
102Sergio Rodriguez+0:55
103Adrian GonzalezMurias Taldea+1:01
104Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+1:05
105Tao Geoghegan HartTeam Sky+1:05
106Ian BoswellTeam Sky+1:05
107Alex DowsettMovistar Team+1:05
108Christoph PfingstenTeam NetApp+1:05
109Michael SchwarzmannTeam NetApp+1:05
110Juraj SaganTeam NetApp+1:05
111Ander BarrenetxeaMurias Taldea+1:05
112Andreas SchillingerTeam NetApp+1:05
113Tim WellensLotto Soudal+1:19
114Tomasz MarczynskiLotto Soudal+1:19
115Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+1:29
116Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+1:29
117Gregory Brenes ObandoTeam Inteja-MMR+1:29
118Pablo Torres MuinoBurgos-BH+1:43
119Bart De ClercqLotto Soudal+1:44
121Salvatore PuccioTeam Sky+1:44
122Jonas KochActiveJet Team+1:44
123William GuzmanTeam Inteja-MMR+3:39
124David ArroyoCaja Rural+3:47
126Cristian Galvan+4:32
127Gilver Zurita+4:32
128Javier Arando+4:32
129Jasper Frahm+4:51
130Eneko LizarraldeMurias Taldea+4:51
131Andre LooijTeam Roompot+4:57
132Pello OlaberriaMurias Taldea+5:01
133Mikel ElorzaAmore & Vita-Selle SMP+5:01
134Kersten Thiele+5:01
135Lucas LissTeam Stoelting+5:01
136Adrian NunezTeam Inteja-MMR+5:01
137Ignacio SarabiaTeam Inteja-MMR+5:01
138Remy MertzLotto Soudal+5:25
139Dmitri KozontchukRusVelo+6:00
140Artem NychRusVelo+6:00
141Basilio Ramos+6:34
142Cedric Jolidon+12:19
-Kian Emadi-Coffin (DNF)
-Nicolas Edet (DNF)Cofidis
-Rayane Bouhanni (DNF)Cofidis
-Luis Angel Mate (DNF)Cofidis
-Andrew Tennant (DNF)Team Wiggins
-Eduard Prades Reverte (DNF)Caja Rural
-Jaime Roson (DNF)Caja Rural
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • KT Wiz 1-0 Twins
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Orix Buffaloes 0-1 Fukuoka SoftBank Hawks
    Zmiana statusu meczu: 4. zmiana
  • Tokyo Yakult Swallows 0-6 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: 3. zmiana
  • Eagles 0-2 Heroes
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
  • Bears 0-0 Giants
    Zmiana statusu meczu: 2. zmiana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia