Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Sun Hung Kai Properties Hong Kong Challenge

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 8 październik 17, Hong Kong - Hong Kong, Dystans: 113km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Matej Mohoric2:35:57
2Robbie Hucker2:36:02
3Yukiya Arashiro2:37:11
4Mitchell Docker2:37:11
5Sam Crome2:37:40
6Harry Tanfield2:37:50
7Michael Hepburn2:38:18
8Quentin Pacher2:38:18
9Travis Samuel2:38:20
10Polychronis Tzortzakis2:38:36
11Ben Swift2:39:17
12Rei Onodera2:39:17
13Luke Durbridge2:39:17
14Hayato Okamoto2:40:20
15Kota Sumiyoshi2:40:20
16Armands Becis2:40:22
17Jure Rupnik2:40:22
18Martin Laas2:40:22
19Christopher Prendergast2:40:36
20Hideto Nakane2:42:38
21Tanzo Tokuda2:44:29
22Shiki Kuroeda-1 lap
23Andrea Guardini-1 lap
24Yusuke Hatanaka-1 lap
25Ryan MacAnally-1 lap
27Joey Walker-1 lap
28Benjamin Giraud-1 lap
29Robert Scott-1 lap
30Luka Mezgec-1 lap
31Ka Yu Leung-1 lap
33Siu Wai Ko-1 lap
34Jon Aberasturi-1 lap
35Masaki Yamamoto-1 lap
36Anthony Giacoppo-1 lap
37Jonathan Couanon-1 lap
38Oscar Pachon-1 lap
39Cristian Pena-1 lap
40Hiu Fung Choy-1 lap
41Mohd Nor Umardi Rosdi-1 lap
42Choon Huat Goh-1 lap
43Seid Lizde-1 lap
44Valentin Plesea-1 lap
45Mikel Aristi-1 lap
46Mitchell Webber-1 lap
47Masahiro Ishigami-1 lap
48Shotaro Iribe-1 lap
49Neil van der Ploeg-1 lap
50Etienne Georgi-1 lap
51Mathew Hayman-1 lap
52Andris Vosekalns-1 lap
53Sean Lake-1 lap
54Uldis Alitis-1 lap
55Chun Wing Leung-1 lap
56Benjamin Dyball-1 lap
57Daniel Crista-1 lap
58Sam Bewley-1 lap
-Ching Ying Mow (DNF)
-Emil Dima (DNF)
-Scott Davies (DNF)
-Batmunkh Maral-Erdene (DNF)
-Robert Partridge (DNF)
-Alexis Cartier (DNF)
-Nakai Michimasa (DNF)
-James Knox (DNF)
-Jake Kelly (DNF)
-Hiroaki Harada (DNF)
-Mauricio Ortega (DNF)
-Muhammad Mohd Zariff (DNF)
-Burr Ho (DNF)
-Paolo Lunardon (DNF)
-Marc-antoine Nadon (DNF)
-Maris Bogdanovics (DNF)
-Chris Opie (DNF)
-Eduard Michael Grosu (DNF)
-Eugenio Bani (DNF)
-Juntao Meng (DNF)
-Anuar Manan (DNF)
-Max Stedman (DNF)
-Lars Pria (DNF)
-Dexter Gardias (DNF)
-Mohammad Che Ku Romli (DNF)
-Eiichi Hirai (DNF)
-Deins Kanepejs (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Batyutin Schodzi z boiska Rogov
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Belyakov Schodzi z boiska Nezhelev
  • Septemvri Sofia 0-0 Botev Plovdiv
    Kartka Kartka: 7' Stoyanov
  • Than Quang Ninh 2-2 TT Ha Noi
    GolGol: 50' Dyachenko
  • Samtredia 0-1 Dila Gori
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    GolGol: 29' Fernandes
  • T. Ito 0-2 J. Millman
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Istanbulspor 0-1 Samsunspor
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • HP Ha Noi 2-0 Hai Phong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Khanh Hoa Nha Trang 0-3 Binh Duong
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia