Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy Real Madryt - FC Barcelona
Typy i kursy na mecz Real Madryt vs FC Barcelona. Bonusy u bukmacherów bez depozytów!
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Ronde van Drenthe

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 11 marzec 17, Hoogeveen - Hoogeveen, Dystans: 196.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Jan-Willem van SchipTeam De Rijke - Shanks4:48:55
2Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:00
4Adam BlytheTinkoff-Saxo+0:11
5Elmar ReindersTeam Roompot+0:11
6Danilo NapolitanoWanty - Groupe Gobert+0:11
7Chris OpieOne Pro Cycling+0:11
8Twan BrusselmanTeam Jo Piels+0:11
9Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+0:11
10Frantisek SisrCCC Sprandi Polkowice+0:11
11Joey van RheeTeam Jo Piels+0:11
12Jesper AsselmanTeam Roompot+0:11
13Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+0:11
14Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+0:11
15Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+0:11
16Lasse Norman HansenTeam Stoelting+0:11
17August Jensen+0:11
18Marcel SiebergLotto Soudal+0:11
19Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+0:11
20Fabio Jakobsen+0:11
21Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:11
22Adrian KurekCCC Sprandi Polkowice+0:11
23Stijn DevolderVerandas Willems CT+0:11
24Taco van der HoornTeam Roompot+0:11
25Antwan TolhoekTeam Roompot+0:11
26Pim LigthartTeam Roompot+0:17
27Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+0:17
28Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+0:17
29Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:17
30Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:17
31Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:17
32Roman MaikinRusVelo+0:17
33Robin StenuitWanty - Groupe Gobert+0:17
34Jonas Aaen JoergensenTinkoff-Saxo+0:17
35Luuc BugterTeam De Rijke - Shanks+0:20
36Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:20
37Martijn KeizerBlanco Pro Cycling Team+0:20
38Patryk StoszCCC Sprandi Polkowice+0:20
39Dennis BakkerTeam De Rijke - Shanks+0:20
40Edward PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:20
42Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:20
43Peter SchultingTeam Jo Piels+0:20
44Jarno GmelichMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:20
45Raymond KrederTeam Roompot+0:20
46Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:20
47Berden de VriesTeam Roompot+0:20
48Dion SmithOne Pro Cycling+0:20
49Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:20
50Dries de BondtVerandas Willems CT+0:20
51Bertjan LindemanBlanco Pro Cycling Team+0:20
52Krister Hagen+0:32
53Jim LindenburgMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:32
54Gert-Jan BosmanTeam Jo Piels+0:40
55Andrew FennTeam Sky+0:52
56Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:52
57Krists NeilandsCycling Academy Team+1:01
58Julius van den Berg+1:30
59Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+1:58
60James Lowsley-Williams+2:07
61Nikolay TrusovRusVelo+3:51
62Mihkel RaeimCycling Academy Team+3:51
63Ike GroenTeam De Rijke - Shanks+3:51
64Michal PalutaCCC Sprandi Polkowice+3:51
65Jonas KochCCC Sprandi Polkowice+3:51
66Stephen BakkerTeam Jo Piels+3:51
67Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+3:51
68Tim KerkhofTeam Jo Piels+3:51
69Johim AriesenMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:51
70Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+3:51
71Jason van DalenTeam De Rijke - Shanks+3:51
72Aidis KruopisVerandas Willems CT+3:51
73Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+3:51
74Guillaume BoivinOptum Presented By Kelly Benefit Strategies+3:51
75Tijmen EisingMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:51
76Nicolas MariniNippo - Vini Fantini+3:51
77Giacomo BerlatoNippo - Vini Fantini+3:51
78Sander ArmeeLotto Soudal+7:27
79Harry Tanfield+7:36
80Joris BlokkerParkhotel Valkenburg CT+7:36
81Patrick ClausenTeam Trefor - Blue Water+7:36
82Andreas Stokbro+7:36
83Tyler WilliamsCycling Academy Team+7:36
84Timothy DupontVerandas Willems CT+7:36
85Justin Timmermans+7:36
86Jonas RickaertTopsport Vlaanderen-Baloise+7:36
87Adriaan JanssenTeam Jo Piels+7:36
88Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+7:36
89Mitchell MulhernTeam De Rijke - Shanks+7:36
90Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+7:36
91Frederik FrisonLotto Soudal+7:36
92Jasper HamelinkMetec-TKH Continental Cyclingteam+7:36
93Jakub KaczmarekCCC Sprandi Polkowice+7:36
94Kris BoeckmansLotto Soudal+7:36
-Erlend Blikra (DNF)
-Gabriel Cullaigh (DNF)Team Wiggins
-Stef van Zummeren (DNF)Verandas Willems CT
-Philip Lindau (DNF)
-Matthew Brammeier (DNF)MTN Qhubeka
-Andreas Kron (DNF)
-Dylan Bouwmans (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Alessandro Bisolti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Andrey Solomennikov (DNF)RusVelo
-Chiel Breukelman (DNF)Team Jo Piels
-Dmitri Kozontchuk (DNF)RusVelo
-Antonio Santoro (DNF)Meridiana Kamen Team
-Dries Van Gestel (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Patrick van der Duin (DNF)Team Jo Piels
-Fredriks Galta (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Henrik Evensen (DNF)
-Tobias Kongstad (DNF)
-Marco Zanotti (DNF)Parkhotel Valkenburg CT
-Hamish Schreurs (DNS)Cycling Academy Team
-Daan Meijers (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Michael Goolaerts (DNF)Verandas Willems CT
-Peter Koning (DNF)Drapac
-Conor Dunne (DNF)
-Ivar Slik (DNF)Team Roompot
-Harry Sweering (DNF)
-Leigh Howard (DNF)IAM Cycling
-Haavard Blikra (DNF)
-Marten Kooistra (DNF)
-Jesper Bundgaard Vinkel (DNF)
-Marino Kobayashi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Even Rege (DNF)
-Jordi Talen (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Koen Bouwman (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Aviv Yechzkel (DNF)Cycling Academy Team
-Robert Partridge (DNF)
-Sven van Luijk (DNF)Parkhotel Valkenburg CT
-Jens Wallays (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Rick van Breda (DNF)Parkhotel Valkenburg CT
-Maarten de Jonge (DNF)Bike Aid
-Rory Townsend (DNF)
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Edoardo Affini (DNF)Italy National Selection
-Merijn Korevaar (DNF)Rabobank Development Team
-Remy Mertz (DNF)Lotto Soudal
-Rick Ottema (DNF)Veranclassic-Ago
-James Shaw (DNF)Lotto Soudal
-Otto Vergaerde (DNF)Verandas Willems CT
-Yuma Koishi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Brice Feillu (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Artur Ershov (DNF)RusVelo
-Jesper Moerkoev (DNF)Team Trefor - Blue Water
-Folkert Oostra (DNF)
-Samuel Lowe (DNF)Team Wiggins
-Dennis Van Der Horst (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Jeff Vermeulen (DNF)Team Jo Piels
-Marco Doets (DNF)
-Guy Sagiv (DNF)Cycling Academy Team
-Dexter Gardias (DNF)One Pro Cycling
-Evgeny Shalunov (DNF)RusVelo
-Hartthijs De Vries (DNF)Rabobank Development Team
-Jason Lowndes (DNF)Cycling Academy Team
-George Atkins (DNF)One Pro Cycling
-Enzo Wouters (DNF)Lotto Soudal
-Nicolai Broechner (DNF)ColoQuick
-Stef Krul (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Boris Vallee (DNF)Bretagne-Seche Environnement
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Murcia 2-0 CD El Ejido 2012
    GolGol: 63' Guardiola
  • Kaszubia Starzyno 3-0 Kp Gdynia
    Kartka Kartka: 45' Wegner
  • Kaszubia Starzyno 3-0 Kp Gdynia
    Kartka Kartka: 42' Kisielewski
  • Kaszubia Starzyno 3-0 Kp Gdynia
    Kartka Kartka: 81' Szewczyk
  • Kaszubia Starzyno 3-0 Kp Gdynia
    GolGol: 38' Nowak
  • Kaszubia Starzyno 3-0 Kp Gdynia
    GolGol: 67' Nowak
  • Kaszubia Starzyno 3-0 Kp Gdynia
    GolGol: 75' Okoń
  • Platanias 1-3 PAOK Saloniki
    Kartka Kartka: 90' Varela
  • Murcia 2-0 CD El Ejido 2012
    GolGol: 46' Josema
  • New York City FC 0-0 Orlando City
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia