Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 26 sierpień 17, Meulebeke - Meulebeke, Dystans: 179.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Iljo KeisseEtixx - Quick Step3:51:07
2Huub DuijnVerandas Willems CT+0:00
3Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+0:00
4Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+0:00
5Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+0:00
6Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:00
7Twan CastelijnsBlanco Pro Cycling Team+0:00
8Dimitri PeyskensVeranclassic-Ago+0:00
9Dries Van GestelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
10Tom VermeerTeam Jo Piels+0:00
11David BoucherFDJ+0:00
12Kevin de JongheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
13Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
14Thijs De LangeMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:03
15Przemyslaw KasperkiewiczEtixx - Ihned+0:08
16Dylan GroenewegenTeam Roompot+0:33
17Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:33
18Bert van LerbergheTopsport Vlaanderen-Baloise+0:33
19Justin JulesWallonie-Bruxelles+0:33
20Louis VerhelstRoubaix Lille Metropole+0:33
21Kenny De HaesWanty - Groupe Gobert+0:33
22Roy JansWallonie-Bruxelles+0:33
23Joeri StallaertVeranclassic-Ago+0:33
24Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+0:33
25Jelle Donders+0:33
26Alexander MaesKatusha+0:33
27Wim Reynaerts+0:33
28Maximilien Picoux+0:33
29Rob Ruijgh+0:33
30Niels de RoozeVeranclassic-Ago+0:33
31Dennis CoenenLeopard Development Team+0:33
32Jacob Scott+0:33
33Otto VergaerdeVerandas Willems CT+0:33
34Jacob SitlerAstellas Cycling Team+0:33
35Edward Walsh+0:33
36Timothy Stevens+0:40
37Abram Stockman+0:40
38Seppe Verschuere+0:40
39Michiel Stockman+0:40
40Auxence Buntinx+0:40
41Max Emil Boholm KoernerUno-X Hydrogen Development Team+0:42
42Cedric Raymackers+0:42
43Sjoerd KouwenhovenMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:42
44Jeroen MeijersTeam Roompot+0:42
45Dieter BouvryRoubaix Lille Metropole+0:42
46Josh Teasdale+0:42
47Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:42
48Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:42
49Gijs van HoeckeBlanco Pro Cycling Team+0:42
50Robert WagnerBlanco Pro Cycling Team+0:49
51Balazs RozsaUtensilnord Ora24.eu+0:49
52Hampus AnderbergColoQuick+0:49
53Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:49
54Ivan Centrone+0:49
55Berden de VriesTeam Roompot+0:49
56Stijn SteelsTopsport Vlaanderen-Baloise+0:49
57Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:49
58Maarten van TrijpMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:49
59Damien Shaw+0:49
60Brecht DhaeneWanty - Groupe Gobert+0:53
61Remi CavagnaEtixx - Quick Step+0:56
62Davide MartinelliEtixx - Quick Step+0:56
63Robbie van BakelMetec-TKH Continental Cyclingteam+0:56
64Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+0:56
65John Harris+0:56
66Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+0:56
67Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:56
68Stef van ZummerenVerandas Willems CT+0:59
69Thomas Edward GibbonsWanty - Groupe Gobert+0:59
70Fernando Gaviria RendonEtixx - Quick Step+0:59
71Wayne Stijns+0:59
72Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:59
73Elias van BreussegemVerandas Willems CT+0:59
74Dries de BondtVerandas Willems CT+0:59
75Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:59
76Martin VelitsEtixx - Quick Step+1:26
77Brian van GoethemTeam Roompot+1:26
78Orluis Aular+1:26
79Moreno De PauwTopsport Vlaanderen-Baloise+1:41
80Frederik VeuchelenWanty - Groupe Gobert+1:53
81Jelle MannaertsVerandas Willems CT+2:19
82Kevin IstaWallonie-Bruxelles+2:42
83Julien StassenWallonie-Bruxelles+2:42
84Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+2:42
85Amund Groendahl JansenBlanco Pro Cycling Team+3:17
86Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+3:17
87Johannes De Paepe+3:17
-Guillaume Haag (DNF)
-Sander Cordeel (DNF)Verandas Willems CT
-Kohei Uchima (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Christophe Masson (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Gaetan Bille (DNF)Verandas Willems CT
-William Elliott (DNF)
-Bas Tietema (DNF)
-Claudio Catania (DNF)
-Iuri Filosi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Sean Mckenna (DNF)
-Barry Markus (DNF)Team Roompot
-Noah Granigan (DNF)
-Wout van Elzakker (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Adam Jamieson (DNF)
-Stefan Kreder (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Cristopher Mansilla (DNF)Chile National Selection
-Regan Gough (DNF)
-Ciske Aneca (DNF)
-Andre Looij (DNF)Team Roompot
-Sam Rosenholtz (DNF)
-Mandel Marquez (DNF)
-Jonas Bokeloh (DNF)Etixx - Ihned
-Robin Haubruge (DNF)
-Thomas Humphreys (DNF)
-Kazushige Kuboki (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Lorenzo Blomme (DNF)
-Nathaniel Morse (DNF)
-Matthias Van Aken (DNF)
-Sebastien Delfosse (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Coen Vermeltfoort (DNF)Team Roompot
-Elias Afewerki (DNF)Eritrea National Selection
-Brent van de Kerkhove (DNF)
-Massimo Vanderaerden (DNF)Veranclassic-Ago
-Rob Leemans (DNF)SEG Racing
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Septemvri Sofia 0-1 Botev Plovdiv
    GolGol: 20' Nedelev
  • Volga Olimpiec Nizhny 2-0 FC Dinamo St Petersburg
    Kartka Kartka: 57' Fomin
  • Loko 0-1 Russkie Vityazi
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Teraktor Sazi 2-1 Sepidrood Rasht
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 24' Amougou
  • Urawa Red Diamonds 0-0 Al Hilal
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Long An Tan An 1-2 Can Tho
    GolGol: 20' Huynh Tran Duc
  • Gazprom 1-0 Tomsk
    GolGol: 12' Sutormin
  • Krylya Sovetov Samara 1-0 Shinnik Jaroslavi
    GolGol: 9' Samodin
  • Ganja 0-3 FK Gilan
    GolGol: 40' Kone
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia