Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Gran Premio della Costa Etruschi

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 5 luty 17, San Vincenzo - Donoratico, Dystans: 190.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Diego UlissiLampre-Merida4:32:24
2Manuel BellettiSoutheast+0:14
3Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:14
4Roman MaikinRusVelo+0:14
5Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:14
6Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+0:14
7Asbjoern Kragh AndersenTeam Trefor - Blue Water+0:14
8Paolo TotoMG.Kvis Vega+0:14
9Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:14
10Simone PetilliMG Kvis - Wilier+0:14
11Thery SchirTeam Vorarlberg+0:14
12Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:14
13Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+0:14
14Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:14
15Alessio TalianiAndroni Giocattoli+0:15
16Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:15
17Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+0:16
18Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:16
19Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:17
20Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:17
21Filippo PozzatoItaly National Selection+0:17
22Julen AmezquetaSoutheast+0:17
23Yonder GodoySoutheast+0:17
24Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+0:17
25Nicola GenoveseArea Zero Pro Team+0:17
26Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:17
27Davide BalleriniAndroni Giocattoli+0:17
28Sebastian SchoenbergerTirol Cycling Team+0:17
29Filippo RocchettiItaly National Selection+0:17
30Igor BoevRusVelo+0:17
31Patrick GamperTirol Cycling Team+0:17
32Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:17
33Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:17
34Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:17
35Angelo RaffaeleArea Zero Pro Team+0:17
36Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+0:17
37Manuele MoriLampre-Merida+0:17
38Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+0:17
39Davide OrricoMG.Kvis Vega+0:17
40Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+0:17
41Andrea CacciottiMG Kvis - Wilier+0:17
42Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+0:17
43Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+0:17
44Davide PacchiardoGM Cycling Team+0:17
45Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+0:17
46Ildar ArslanovRusVelo+0:17
47Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:17
48Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+0:17
49Mattia VielMG Kvis - Wilier+0:17
50Max WoernerChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
51Jonas EngelChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
52Matteo RotondiGM Cycling Team+0:17
53Antonio Di SanteGM Cycling Team+0:17
54Alexander WachterTirol Cycling Team+0:17
55Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+0:17
56David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+0:17
57Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:17
58Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:17
59Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+0:17
60Francesco BettiniItaly National Selection+0:17
62Eric AlfaroChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
63Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+0:17
64John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:17
65Ilia KoshevoySoutheast+0:17
66Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:17
67Daniel LehnerFelbermayr - Simplon Wels+0:17
68Nicolas NesiItaly National Selection+0:17
69Edward RavasiItaly National Selection+0:17
70Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+0:17
71Maximilian KuenTirol Cycling Team+0:17
72Enrico SalvadorMG Kvis - Wilier+0:17
73Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+0:17
74Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:17
75Imerio CimaItaly National Selection+0:17
76Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team+0:17
77Marco MarcatoLampre-Merida+0:17
78Edoardo ZardiniBardiani-CSF Pro Team+0:17
79Benjamin BrkicTirol Cycling Team+0:17
80Matthias KrizekTirol Cycling Team+0:17
81Ettore CarliniArea Zero Pro Team+0:17
82Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+0:17
83Stefano PirazziBardiani-CSF Pro Team+0:17
84Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+0:17
85Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+0:17
86Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:17
87Patrick JaegerTeam Vorarlberg+0:17
88Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:17
89Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+0:17
90Marco MolteniMG Kvis - Wilier+0:17
91Adriano BrogiGM Cycling Team+0:17
92Sergio VegaMG Kvis - Wilier+0:17
93Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:17
94Paolo PrandiniMG.Kvis Vega+0:17
95Andrey SolomennikovRusVelo+0:17
96Kanstantin KlimiankouMinsk Cycling Club+0:17
97Henrik HammChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
98Aleksey RybalkinRusVelo+0:17
99Artem NychRusVelo+0:17
100Raman RamanauMinsk Cycling Club+0:17
101Simone BernardiniMG.Kvis Vega+0:17
102Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:17
103Sebastian LanderGM Cycling Team+0:17
104Marino KobayashiNippo - Vini Fantini+0:17
105Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+0:17
106Andrea RuscettaGM Cycling Team+0:17
-Matteo Malucelli (DNF)Androni Giocattoli
-Gianfranco Visconti (DNF)Meridiana Kamen Team
-Riccardo Cenghialta (DNF)MG Kvis - Wilier
-Stefano Moro (DNF)Italy National Selection
-Manuel Bosch (DNF)Team Vorarlberg
-Jose Miralles (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Uri Martins (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Anton Vorobyev (DNF)RusVelo
-Federico Sartor (DNS)Italy National Selection
-Yannick Mayer (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Aleh Ahiyevich (DNS)Minsk Cycling Club
-Michele Scartezzini (DNF)Italy National Selection
-Redi Halilaj (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Oleksandr Golovash (DNF)Minsk Cycling Club
-Filippo Fortin (DNF)Tirol Cycling Team
-Kohei Uchima (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Marcello Merlino (DNF)Area Zero Pro Team
-Seid Lizde (DNF)Italy National Selection
-Francesco Lamon (DNF)Italy National Selection
-Yovcho Yovchev (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Arnold Fiek (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Francesco Petrini (DNF)Area Zero Pro Team
-Lukas Schlemmer (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Romain Lemarchand (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Matteo Draperi (DNF)Southeast
-Valerio Conti (DNF)Lampre-Merida
-Marco Tizza (DNF)GM Cycling Team
-Stanimir Cholakov (DNF)MG Kvis - Wilier
-Samuele Simoncini (DNF)Area Zero Pro Team
-Joao Almeida (DNF)MG Kvis - Wilier
-Gilbert Ducournau (DNF)Southeast
-Matthias Mangertseder (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Filippo Ganna (DNF)Italy National Selection
-Siarhei Papok (DNF)Minsk Cycling Club
-Simone Ravanelli (DNF)MG Kvis - Wilier
-Moritz Fussnegger (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Zolt Der (DNF)Team Vorarlberg
-Pierpaolo Ficara (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-David Jabuka (DNF)Meridiana Kamen Team
-Marco Bernardinetti (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Los Angeles Dodgers 3-6 Atlanta Braves
    Zmiana statusu meczu: 9. zmiana
  • San Francisco Giants 2-5 San Diego Padres
    Zmiana statusu meczu: 9. zmiana
  • Seattle Mariners 0-2 New York Yankees
    Zmiana statusu meczu: 8. zmiana
  • Meksyk 1-0 Honduras
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Seattle Sounders FC USL 0-2 Swope Park Rangers
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Meksyk 1-0 Honduras
    Kartka Kartka: 90' Pereira
  • Meksyk 1-0 Honduras
    Zmiana: 90' Wchodzi na boiska Lopez Schodzi z boiska Pizarro
  • Seattle Sounders FC USL 0-2 Swope Park Rangers
    GolGol: 83' Selbol
  • Meksyk 1-0 Honduras
    Kartka Kartka: 87' Garcia
  • Meksyk 1-0 Honduras
    Kartka Kartka: 81' Rodriguez
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia