Zapowiedź 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów
Zapowiedź 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów
Mogą zapaść kolejne rozstrzygnięcia
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Gran Premio della Costa Etruschi

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 5 luty 17, San Vincenzo - Donoratico, Dystans: 190.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Diego UlissiLampre-Merida4:32:24
2Manuel BellettiSoutheast+0:14
3Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:14
4Roman MaikinRusVelo+0:14
5Davide MucelliMeridiana Kamen Team+0:14
6Mikel AristiTeam Marseille 13 KTM+0:14
7Asbjoern Kragh AndersenTeam Trefor - Blue Water+0:14
8Paolo TotoMG.Kvis Vega+0:14
9Eduard Michael GrosuNippo - Vini Fantini+0:14
10Simone PetilliMG Kvis - Wilier+0:14
11Thery SchirTeam Vorarlberg+0:14
12Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:14
13Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+0:14
14Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:14
15Alessio TalianiAndroni Giocattoli+0:15
16Matteo RabottiniMeridiana Kamen Team+0:15
17Stefan RabitschFelbermayr - Simplon Wels+0:16
18Marco FrapportiAndroni Giocattoli+0:16
19Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:17
20Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:17
21Filippo PozzatoItaly National Selection+0:17
22Julen AmezquetaSoutheast+0:17
23Yonder GodoySoutheast+0:17
24Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+0:17
25Nicola GenoveseArea Zero Pro Team+0:17
26Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:17
27Davide BalleriniAndroni Giocattoli+0:17
28Sebastian SchoenbergerTirol Cycling Team+0:17
29Filippo RocchettiItaly National Selection+0:17
30Igor BoevRusVelo+0:17
31Patrick GamperTirol Cycling Team+0:17
32Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:17
33Eduard VorganovMinsk Cycling Club+0:17
34Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:17
35Angelo RaffaeleArea Zero Pro Team+0:17
36Stanislau BazhkouMinsk Cycling Club+0:17
37Manuele MoriLampre-Merida+0:17
38Fabio TommassiniArea Zero Pro Team+0:17
39Davide OrricoMG.Kvis Vega+0:17
40Thierry HupondTeam Marseille 13 KTM+0:17
41Andrea CacciottiMG Kvis - Wilier+0:17
42Daniel DiazTeam Marseille 13 KTM+0:17
43Pier Paolo De NegriNippo - Vini Fantini+0:17
44Davide PacchiardoGM Cycling Team+0:17
45Georg ZimmermannFelbermayr - Simplon Wels+0:17
46Ildar ArslanovRusVelo+0:17
47Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:17
48Daniel AuerFelbermayr - Simplon Wels+0:17
49Mattia VielMG Kvis - Wilier+0:17
50Max WoernerChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
51Jonas EngelChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
52Matteo RotondiGM Cycling Team+0:17
53Antonio Di SanteGM Cycling Team+0:17
54Alexander WachterTirol Cycling Team+0:17
55Alan MarangoniNippo - Vini Fantini+0:17
56David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+0:17
57Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:17
58Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:17
59Nicolas SamparisiArea Zero Pro Team+0:17
60Francesco BettiniItaly National Selection+0:17
62Eric AlfaroChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
63Iuri FilosiNippo - Vini Fantini+0:17
64John RodriguezTeam Marseille 13 KTM+0:17
65Ilia KoshevoySoutheast+0:17
66Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:17
67Daniel LehnerFelbermayr - Simplon Wels+0:17
68Nicolas NesiItaly National Selection+0:17
69Edward RavasiItaly National Selection+0:17
70Bruno MaltarMeridiana Kamen Team+0:17
71Maximilian KuenTirol Cycling Team+0:17
72Enrico SalvadorMG Kvis - Wilier+0:17
73Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+0:17
74Antonino ParrinelloGM Cycling Team+0:17
75Imerio CimaItaly National Selection+0:17
76Nicola RuffoniBardiani-CSF Pro Team+0:17
77Marco MarcatoLampre-Merida+0:17
78Edoardo ZardiniBardiani-CSF Pro Team+0:17
79Benjamin BrkicTirol Cycling Team+0:17
80Matthias KrizekTirol Cycling Team+0:17
81Ettore CarliniArea Zero Pro Team+0:17
82Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+0:17
83Stefano PirazziBardiani-CSF Pro Team+0:17
84Sebastian BaldaufTeam Vorarlberg+0:17
85Mirco MaestriBardiani-CSF Pro Team+0:17
86Emanuel KiserlovskiMeridiana Kamen Team+0:17
87Patrick JaegerTeam Vorarlberg+0:17
88Uros RepseMeridiana Kamen Team+0:17
89Mateo FrankovicMeridiana Kamen Team+0:17
90Marco MolteniMG Kvis - Wilier+0:17
91Adriano BrogiGM Cycling Team+0:17
92Sergio VegaMG Kvis - Wilier+0:17
93Riccardo ZoidlFelbermayr - Simplon Wels+0:17
94Paolo PrandiniMG.Kvis Vega+0:17
95Andrey SolomennikovRusVelo+0:17
96Kanstantin KlimiankouMinsk Cycling Club+0:17
97Henrik HammChristina Jewelry Pro Cycling+0:17
98Aleksey RybalkinRusVelo+0:17
99Artem NychRusVelo+0:17
100Raman RamanauMinsk Cycling Club+0:17
101Simone BernardiniMG.Kvis Vega+0:17
102Johannes SchinnagelFelbermayr - Simplon Wels+0:17
103Sebastian LanderGM Cycling Team+0:17
104Marino KobayashiNippo - Vini Fantini+0:17
105Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+0:17
106Andrea RuscettaGM Cycling Team+0:17
-Marcello Merlino (DNF)Area Zero Pro Team
-Manuel Bosch (DNF)Team Vorarlberg
-Kohei Uchima (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Moritz Fussnegger (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Valerio Conti (DNF)Lampre-Merida
-Lukas Schlemmer (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Filippo Fortin (DNF)Tirol Cycling Team
-Pierpaolo Ficara (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Redi Halilaj (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Simone Ravanelli (DNF)MG Kvis - Wilier
-Oleksandr Golovash (DNF)Minsk Cycling Club
-David Jabuka (DNF)Meridiana Kamen Team
-Francesco Petrini (DNF)Area Zero Pro Team
-Zolt Der (DNF)Team Vorarlberg
-Yannick Mayer (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Marco Tizza (DNF)GM Cycling Team
-Oliviero Troia (DNF)Lampre-Merida
-Francesco Lamon (DNF)Italy National Selection
-Yovcho Yovchev (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Matthias Mangertseder (DNF)Felbermayr - Simplon Wels
-Aleh Ahiyevich (DNS)Minsk Cycling Club
-Samuele Simoncini (DNF)Area Zero Pro Team
-Seid Lizde (DNF)Italy National Selection
-Gilbert Ducournau (DNF)Southeast
-Uri Martins (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Joao Almeida (DNF)MG Kvis - Wilier
-Anton Vorobyev (DNF)RusVelo
-Jose Miralles (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Matteo Draperi (DNF)Southeast
-Stanimir Cholakov (DNF)MG Kvis - Wilier
-Matteo Malucelli (DNF)Androni Giocattoli
-Filippo Ganna (DNF)Italy National Selection
-Marco Bernardinetti (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Federico Sartor (DNS)Italy National Selection
-Arnold Fiek (DNF)Christina Jewelry Pro Cycling
-Romain Lemarchand (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Riccardo Cenghialta (DNF)MG Kvis - Wilier
-Siarhei Papok (DNF)Minsk Cycling Club
-Stefano Moro (DNF)Italy National Selection
-Gianfranco Visconti (DNF)Meridiana Kamen Team
-Michele Scartezzini (DNF)Italy National Selection
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia