Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Clasica de Almeria

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 12 luty 17, Almeria - Roquetas de Mar, Dystans: 190.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Magnus CortOrica-GreenEdge4:31:22
2Ruediger SeligTeam NetApp+0:00
3Jens DebusschereLotto Soudal+0:00
4Carlos Barbero CuestaMovistar Team+0:00
5Amaury CapiotTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
6Baptiste PlanckaertKatusha+0:00
7Maciej PaterskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
8Daniel LopezBurgos-BH+0:00
9Raymond KrederTeam Roompot+0:00
10Jonas van GenechtenCofidis+0:00
11Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:00
12Roman MaikinRusVelo+0:00
13Luka PibernikLampre-Merida+0:00
14Jan TratnikCCC Sprandi Polkowice+0:00
15Angelo TulikTeam Europcar+0:00
16Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
17Aidis KruopisVerandas Willems CT+0:00
18Dylan PageCaja Rural+0:00
19Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+0:00
20Julen IrizarMurias Taldea+0:00
21Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:00
22Jasha SuetterlinMovistar Team+0:00
23Leszek PlucinskiCCC Sprandi Polkowice+0:00
24Silvio HerklotzTeam NetApp+0:00
25Kiril SveshnikovRusVelo+0:00
26Michael van StaeyenCofidis+0:00
27Maxime FarazijnTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
28Luka MezgecArgos-Shimano+0:00
29Tim AriesenTeam Roompot+0:00
30Mark McNallyWanty - Groupe Gobert+0:09
31Dries de BondtVerandas Willems CT+0:09
32Jurgen RoelandtsLotto Soudal+0:11
33Igor BoevRusVelo+0:13
34Michael GoolaertsVerandas Willems CT+0:15
35Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:20
36Diego Rubio HernandezCaja Rural+0:20
37Jorge ArcasMovistar Team+0:22
38Thomas BoudatTeam Europcar+0:27
39Etienne van EmpelTeam Roompot+0:34
40Elmar ReindersTeam Roompot+0:34
41Florian SenechalCofidis+0:34
42Christoph PfingstenTeam NetApp+0:40
43Michael SchwarzmannTeam NetApp+0:40
44Mathew HaymanOrica-GreenEdge+0:46
45Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+0:47
46David PerAdria Mobil+0:47
47Joan RuizBurgos-BH+0:47
48Adrian GonzalezMurias Taldea+0:47
49Sergey FirsanovRusVelo+0:47
50Simon SpilakKatusha+0:47
51Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:47
52Lukasz OwsianCCC Sprandi Polkowice+0:47
53Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:47
54Robert KiserlovskiKatusha+0:47
55Evgeny ShalunovRusVelo+0:47
56Marco MathisKatusha+0:47
57Jhonatan RestrepoKatusha+0:47
58Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:47
59Cesare BenedettiTeam NetApp+0:47
60Tony GallopinLotto Soudal+0:47
61Ruben PolsTopsport Vlaanderen-Baloise+1:18
62Piotr BrozynaCCC Sprandi Polkowice+1:18
63Igor Merino CortazarBurgos-BH+1:18
64Rayane BouhanniCofidis+1:18
65Marcin MrozekCCC Sprandi Polkowice+1:18
66Javier MorenoMovistar Team+1:18
67Ruben FernandezMovistar Team+1:18
68Felix GrossschartnerTinkoff-Saxo+1:18
69Paul OurselinTeam Europcar+1:18
70Tosh van der SandeLotto Soudal+1:18
71Gorka IzagirreMovistar Team+1:18
72Ion IzagirreMovistar Team+1:18
73Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+1:18
74Mikel BizkarraMurias Taldea+1:18
75Timothy DupontVerandas Willems CT+1:18
76Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+1:18
77Domen NovakAdria Mobil+1:18
78Berden de VriesTeam Roompot+1:18
79Jon IrisarriCaja Rural+1:18
80Sam BewleyOrica-GreenEdge+1:18
81Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+1:18
82Ander BarrenetxeaMurias Taldea+1:18
83Jelle WallaysLotto Soudal+1:18
84Antonio NibaliNippo - Vini Fantini+1:18
85Josu ZabalaCaja Rural+1:18
86Marc SolerMovistar Team+1:18
87Justin OienCaja Rural+1:18
88Maxim BelkovKatusha+1:18
89Alexander FoliforovRusVelo+1:18
90Dmitri KozontchukRusVelo+1:18
91Gaetan BilleVerandas Willems CT+1:18
92Stef van ZummerenVerandas Willems CT+1:18
93Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+1:18
94Angel ViciosoKatusha+1:18
95Antonio PedreroMovistar Team+1:18
96Christopher Juul-JensenTinkoff-Saxo+1:18
97Jeroen MeijersTeam Roompot+1:18
98Jerome CousinTeam Europcar+1:57
99Romain GuillemoisTeam Europcar+1:57
100Jens KeukeleireOrica-GreenEdge+2:49
101Tiesj BenootLotto Soudal+2:49
102Pascal AckermannTeam NetApp+3:02
103Romain CardisTeam Europcar+3:15
104Adrien PetitCofidis+3:15
105Bryan CoquardTeam Europcar+3:15
106Cyril LemoineCofidis+7:48
107Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+12:24
108Chris ButlerCaja Rural+12:24
109Yohan BagotCofidis+18:38
-Garikoitz Bravo (DNF)Murias Taldea
-Elias van Breussegem (DNF)Verandas Willems CT
-Jon Ander Insausti (DNF)Murias Taldea
-Imanol Estevez Salas (DNF)Murias Taldea
-Frederik Frison (DNF)Lotto Soudal
-Raul Castrillo (DNF)Burgos-BH
-Jorge Cubero (DNF)Burgos-BH
-Alex Aranburu (DNF)Caja Rural
-Matteo Pelucchi (DNF)Team NetApp
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia