Wyniki lotto
Dzisiejsze wyniki Lotto godz.21:40:

16
21
31
40
45
49
Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour
World Tour 1

Wyniki UCI Europe Tour Boucles de la Mayenne

2017
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 4 czerwiec 17, Saint Cyr-le-Gravelais - Laval, Dystans: 180km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Mathieu van der PoelBKCP–Corendon4:02:18
2Marc SarreauFDJ+0:00
3Yohann GeneTeam Europcar+0:00
4Lorenzo ManzinFDJ+0:00
5Clement VenturiniCofidis+0:00
6Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:00
7Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:00
8David van der PoelBKCP–Corendon+0:00
9Alo JakinHP BTP–Auber93+0:00
10Andrea PaliniAndroni Giocattoli+0:00
11Roman MaikinRusVelo+0:00
12Dylan PageCaja Rural+0:00
13Mark StewartTeam Wiggins+0:00
14Sondre EngerAG2R La Mondiale+0:00
15Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:00
16Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
17Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:00
18Colin StuessiRoth - Skoda+0:00
19Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
20Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:00
21Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:00
22Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
23Gianni VermeerschBKCP–Corendon+0:00
24Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
25Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:00
26Romain GuillemoisTeam Europcar+0:00
27Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:00
28Ruben ZepuntkeTeam Cannondale-Garmin+0:00
29Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:00
30Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+0:00
31Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:00
32Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:00
33Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:00
34Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
35Fabricio FerrariCaja Rural+0:00
36Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
37Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
38Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
39Jonas Rutsch+0:00
40Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+0:00
41Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+0:00
42Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+0:00
43Pirmin LangRoth - Skoda+0:00
44Anthony RouxFDJ+0:00
45Christophe RiblonAG2R La Mondiale+0:00
46Marcel MeisenBKCP–Corendon+0:00
47Adam Jamieson+0:00
48Jarno Mobach+0:00
49Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:00
50Max KanterArgos-Shimano+0:00
51Regan Gough+0:00
52Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:00
53Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:00
54Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:00
55Rafael ReisCaja Rural+0:00
56Jimmy TurgisCofidis+0:00
57Alexandre PichotTeam Europcar+0:00
58Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:00
59Yannick MartinezTeam Europcar+0:00
60Arnaud CourteilleFDJ+0:00
61Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:55
62Artur ErshovRusVelo+0:55
63Roland ThalmannRoth - Skoda+0:55
64Jonas BokelohEtixx - Ihned+0:55
65Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:55
66Thery SchirTeam Vorarlberg+0:59
68Artur VichotFDJ+1:13
69Michael van StaeyenCofidis+0:00
70Florian SenechalCofidis+0:00
71Matthias Le TurnierCofidis+1:15
72Marco BenfattoAndroni Giocattoli+1:15
73Igor BoevRusVelo+1:15
74Johan Le BonFDJ+0:00
75Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+0:00
76Philipp WalslebenBKCP–Corendon+0:00
77Kyohei Mizuno+1:27
78Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+1:27
79Francesco GavazziAndroni Giocattoli+1:48
80Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+1:48
81Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+1:52
82Yuto Yoshida+1:57
83Marc GoosBlanco Pro Cycling Team+1:57
84Damian LuscherRoth - Skoda+1:57
85Leon RohdeArgos-Shimano+0:00
86Jacob Scott+2:36
87Kenneth VanbilsenCofidis+2:38
88Artem OvechkinRusVelo+2:38
89Michael KucherTeam Vorarlberg+3:22
90Matthias ReutimannRoth - Skoda+3:22
91Justin OienCaja Rural+3:22
92Romain FeilluHP BTP–Auber93+3:22
93Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+3:22
94Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+3:22
95Luca PacioniAndroni Giocattoli+3:22
96Andrey SolomennikovRusVelo+4:41
97Sergey NikolaevRusVelo+4:41
98Luis MasCaja Rural+4:41
99Joshua StritzingerChristina Jewelry Pro Cycling+4:47
100Juan AmadorTeam Manzana Postobon+4:47
101Nico DenzAG2R La Mondiale+4:53
102Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+5:07
103Hector SaezCaja Rural+5:42
104Florian Hudry+5:42
105Patrick JaegerTeam Vorarlberg+5:42
106Julian Braun+11:15
107Luca HennBlanco Pro Cycling Team+11:15
108Frederik Einhaus+11:15
-Gatis Smukulis (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Fabrice Jeandesboz (DNF)Team Europcar
-Francesc Zurita (DNF)Team Vorarlberg
-Tom Meeusen (DNF)BKCP–Corendon
-Joeri Calleeuw (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Lukas Jaun (DNF)Roth - Skoda
-Romain Hardy (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Tom Bossis (DNF)
-Zolt Der (DNF)Team Vorarlberg
-Julien Amadori (DNF)
-Nils Eekhoff (DNF)
-Thomas Rostollan (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 3 czerwiec 17, Chantrigne - Hambers, Dystans: 180km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Mathieu van der PoelBKCP–Corendon4:25:52
2Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:00
3Clement VenturiniCofidis+0:02
4Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:02
5Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:02
6Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:02
7Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:02
8Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:02
9Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:02
10Roman MaikinRusVelo+0:02
11Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:02
12Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:02
13Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:02
14Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:02
15Johan Le BonFDJ+0:02
16Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+0:02
17Marcel MeisenBKCP–Corendon+0:02
18Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:02
19Romain GuillemoisTeam Europcar+0:12
20Colin StuessiRoth - Skoda+0:12
21Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:14
22Ruben ZepuntkeTeam Cannondale-Garmin+0:14
23Florian SenechalCofidis+0:14
24Mark StewartTeam Wiggins+0:14
25Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:14
26Fabricio FerrariCaja Rural+0:14
27Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:19
28Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:19
29Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:19
30Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:19
31Marc GoosBlanco Pro Cycling Team+0:19
32Francesc ZuritaTeam Vorarlberg+0:19
33Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+0:19
34Rafael ReisCaja Rural+0:19
35Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:24
36Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:24
37Alexandre PichotTeam Europcar+0:26
38Gianni VermeerschBKCP–Corendon+0:28
39Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+0:31
40Max KanterArgos-Shimano+0:37
41Jonas Rutsch+0:37
42Yannick MartinezTeam Europcar+0:39
43David van der PoelBKCP–Corendon+0:39
44Jarno Mobach+0:39
45Christophe RiblonAG2R La Mondiale+0:39
46Luca PacioniAndroni Giocattoli+0:43
47Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:51
48Damian LuscherRoth - Skoda+0:54
49Hector SaezCaja Rural+0:58
50Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+0:58
51Jimmy TurgisCofidis+0:58
52Justin OienCaja Rural+1:00
53Alo JakinHP BTP–Auber93+1:05
54Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+1:05
55Regan Gough+1:07
56Artem OvechkinRusVelo+1:17
57Artur ErshovRusVelo+1:17
58Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+1:17
59Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+1:17
60Romain HardyBretagne-Seche Environnement+1:17
61Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+1:19
62Gatis SmukulisTeam Marseille 13 KTM+1:22
63Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+1:28
64Philipp WalslebenBKCP–Corendon+1:28
65Nico DenzAG2R La Mondiale+1:29
66Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+1:38
67Anthony RouxFDJ+1:39
68Matthias Le TurnierCofidis+1:44
69Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+1:44
70Leon RohdeArgos-Shimano+1:51
71Tom MeeusenBKCP–Corendon+1:55
72Luis MasCaja Rural+1:56
73Sondre EngerAG2R La Mondiale+1:59
74Francesco GavazziAndroni Giocattoli+1:59
75Roland ThalmannRoth - Skoda+1:59
76Sergey NikolaevRusVelo+2:06
77Jeremy CornuTeam Europcar+2:08
78Thery SchirTeam Vorarlberg+2:11
79Andrey SolomennikovRusVelo+2:35
80Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+2:39
81Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+2:59
82Yohann GeneTeam Europcar+3:14
83Artur VichotFDJ+3:48
85Adam Jamieson+5:15
86Patrick JaegerTeam Vorarlberg+5:15
87Julian Braun+5:15
88Luca HennBlanco Pro Cycling Team+5:15
89Kyohei Mizuno+5:15
90Joshua StritzingerChristina Jewelry Pro Cycling+5:15
91Yuto Yoshida+5:15
92Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+5:15
93Igor BoevRusVelo+5:15
94Michael KucherTeam Vorarlberg+5:15
95Fabrice JeandesbozTeam Europcar+5:15
96Zolt DerTeam Vorarlberg+5:15
97Pirmin LangRoth - Skoda+5:15
98Dylan PageCaja Rural+5:15
99Jacob Scott+5:15
100Florian Hudry+7:04
101Arnaud CourteilleFDJ+7:18
102Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+9:37
103Andrea PaliniAndroni Giocattoli+9:37
104Romain FeilluHP BTP–Auber93+9:37
105Marco BenfattoAndroni Giocattoli+9:37
106Nils Eekhoff+9:37
107Frederik Einhaus+9:37
108Jonas BokelohEtixx - Ihned+9:37
109Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+9:37
110Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+9:37
111Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+9:37
112Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+9:37
113Tom Bossis+12:57
114Kenneth VanbilsenCofidis+14:55
115Michael van StaeyenCofidis+14:55
116Lukas JaunRoth - Skoda+14:55
117Lorenzo ManzinFDJ+17:15
118Marc SarreauFDJ+17:15
119Julien Amadori+21:54
120Juan AmadorTeam Manzana Postobon+21:54
-Emiel Vermeulen (DNS)Roubaix Lille Metropole
-Daniel McLay (DNS)Bretagne-Seche Environnement
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 2 czerwiec 17, Renault Saint-Berthevin - Ernee, Dystans: 187km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Johan Le BonFDJ4:29:21
2Mathieu van der PoelBKCP–Corendon+0:04
3Clement VenturiniCofidis+0:04
4Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:04
5Sondre EngerAG2R La Mondiale+0:04
6Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:04
7Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:04
8David van der PoelBKCP–Corendon+0:04
9Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:04
10Nils Eekhoff+0:04
11Luis MasCaja Rural+0:04
12Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:04
13Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:04
14Dylan PageCaja Rural+0:04
15Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:04
16Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:04
17Florian SenechalCofidis+0:04
18Marc SarreauFDJ+0:04
19Roman MaikinRusVelo+0:04
20Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:04
21Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+0:04
22Christophe RiblonAG2R La Mondiale+0:04
23Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:04
24Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:04
25Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:04
26Yohann GeneTeam Europcar+0:04
27Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:04
28Gianni VermeerschBKCP–Corendon+0:04
29Ruben ZepuntkeTeam Cannondale-Garmin+0:04
30Luca PacioniAndroni Giocattoli+0:04
31Alexandre PichotTeam Europcar+0:04
32Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:04
33Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:04
34Andrea PaliniAndroni Giocattoli+0:04
35Colin StuessiRoth - Skoda+0:04
36Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:04
37Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:04
38Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:04
39Pirmin LangRoth - Skoda+0:04
40Jeremy CornuTeam Europcar+0:04
41Rafael ReisCaja Rural+0:04
42Alo JakinHP BTP–Auber93+0:04
43Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:04
44Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+0:04
45Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+0:04
46Jarno Mobach+0:04
47Fabricio FerrariCaja Rural+0:04
48Thery SchirTeam Vorarlberg+0:04
49Romain GuillemoisTeam Europcar+0:04
50Marcel MeisenBKCP–Corendon+0:04
51Marc GoosBlanco Pro Cycling Team+0:04
52Leon RohdeArgos-Shimano+0:04
53Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+0:04
54Yuto Yoshida+0:20
55Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+0:20
56Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:20
57Justin OienCaja Rural+0:27
58Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+0:30
59Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:31
60Artem OvechkinRusVelo+0:31
62Regan Gough+0:36
63Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:36
64Yannick MartinezTeam Europcar+0:40
65Artur ErshovRusVelo+0:44
66Igor BoevRusVelo+0:50
67Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:50
68Max KanterArgos-Shimano+0:50
69Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:50
70Sergey NikolaevRusVelo+0:50
71Philipp WalslebenBKCP–Corendon+1:01
72Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:25
73Francesc ZuritaTeam Vorarlberg+1:49
74Artur VichotFDJ+1:58
75Michael van StaeyenCofidis+2:49
76Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+3:32
77Nico DenzAG2R La Mondiale+3:32
78Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+3:32
79Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+3:32
80Adam Jamieson+3:32
81Juan AmadorTeam Manzana Postobon+3:32
82Jonas Rutsch+3:32
83Anthony RouxFDJ+3:32
84Damian LuscherRoth - Skoda+3:32
85Andrey SolomennikovRusVelo+3:32
86Gatis SmukulisTeam Marseille 13 KTM+3:32
87Kenneth VanbilsenCofidis+3:35
88Hector SaezCaja Rural+3:35
89Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+3:35
90Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+4:08
91Lorenzo ManzinFDJ+6:12
92Jimmy TurgisCofidis+6:12
93Tom Bossis+6:12
94Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+6:12
95Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+6:12
96Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+6:12
97Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+6:12
98Kyohei Mizuno+6:12
99Romain HardyBretagne-Seche Environnement+6:12
100Lukas JaunRoth - Skoda+6:12
101Roland ThalmannRoth - Skoda+6:12
102Matthias ReutimannRoth - Skoda+6:12
103Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+6:12
104Zolt DerTeam Vorarlberg+6:12
105Michael KucherTeam Vorarlberg+6:12
106Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+6:12
107Jonas BokelohEtixx - Ihned+6:12
108Luca HennBlanco Pro Cycling Team+6:12
109Jacob Scott+6:12
110Matthias Le TurnierCofidis+6:12
111Mark StewartTeam Wiggins+6:12
112Frederik Einhaus+6:21
113Tom MeeusenBKCP–Corendon+7:59
114Fabrice JeandesbozTeam Europcar+8:09
115Florian Hudry+8:19
116Joshua StritzingerChristina Jewelry Pro Cycling+8:19
117Julien Amadori+10:56
118Romain FeilluHP BTP–Auber93+10:56
119Julian Braun+10:56
120Arnaud CourteilleFDJ+10:56
121Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+14:53
122Patrick JaegerTeam Vorarlberg+18:08
-Sony Lamarre (DNF)
-Sean MacKinnon (DNF)
-Rudy Barbier (DNF)AG2R La Mondiale
-Romain Lemarchand (DNF)Team Marseille 13 KTM
Status: Koniec
LIVE!
Prologue » 1 czerwiec 17, Laval - Laval, Dystans: 4.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Johan Le BonFDJ05:48
2Clement VenturiniCofidis+0:02
3Mathieu van der PoelBKCP–Corendon+0:03
4Rafael ReisCaja Rural+0:03
5Florian SenechalCofidis+0:05
6Hugo HouleAG2R La Mondiale+0:05
7Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:06
8Flavien DassonvilleHP BTP–Auber93+0:06
9Daniel McLayBretagne-Seche Environnement+0:07
10Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+0:07
11Christophe RiblonAG2R La Mondiale+0:08
12Sondre EngerAG2R La Mondiale+0:08
13Philipp WalslebenBKCP–Corendon+0:09
14Thery SchirTeam Vorarlberg+0:09
15Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+0:09
16Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:10
17Marcel MeisenBKCP–Corendon+0:10
18Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:10
19Yohann GeneTeam Europcar+0:10
20Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:11
21Tom MeeusenBKCP–Corendon+0:12
22Fabian LienhardTeam Vorarlberg+0:12
23Nico DenzAG2R La Mondiale+0:12
24Ruben ZepuntkeTeam Cannondale-Garmin+0:12
25Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:12
26Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:13
27Roland ThalmannRoth - Skoda+0:13
28Nils Eekhoff+0:13
29David van der PoelBKCP–Corendon+0:13
30Jhojan GarciaTeam Manzana Postobon+0:13
31Rudy BarbierAG2R La Mondiale+0:14
32Luis MasCaja Rural+0:14
33Laurent PichonBretagne-Seche Environnement+0:14
34Florian VachonBretagne-Seche Environnement+0:14
35Alo JakinHP BTP–Auber93+0:14
36Matthias Le TurnierCofidis+0:15
37Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+0:15
38Artem OvechkinRusVelo+0:15
39Jeremy LeveauRoubaix Lille Metropole+0:15
40Gediminas BagdonasAG2R La Mondiale+0:15
41Regan Gough+0:15
42Jarno Mobach+0:15
43Kenneth VanbilsenCofidis+0:15
44Romain GuillemoisTeam Europcar+0:15
45Jeremy CornuTeam Europcar+0:16
46Luca PacioniAndroni Giocattoli+0:17
47Thomas RostollanEquipe Cycliste Armee de Terre+0:17
48Eliot LietaerTopsport Vlaanderen-Baloise+0:17
49Leon RohdeArgos-Shimano+0:18
50Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:18
51Mark StewartTeam Wiggins+0:18
52Artur VichotFDJ+0:18
53Alexandre PichotTeam Europcar+0:18
54Anthony RouxFDJ+0:18
55Joeri CalleeuwRoubaix Lille Metropole+0:19
56Aime De GendtTopsport Vlaanderen-Baloise+0:19
57Lorenzo ManzinFDJ+0:19
58Jerome MainardEquipe Cycliste Armee de Terre+0:20
59Marc GoosBlanco Pro Cycling Team+0:20
60Sergey NikolaevRusVelo+0:20
61Gianni VermeerschBKCP–Corendon+0:20
62Justin OienCaja Rural+0:21
63Jordan LevasseurEquipe Cycliste Armee de Terre+0:21
64Artur ErshovRusVelo+0:22
65Andrea PaliniAndroni Giocattoli+0:22
66Dylan PageCaja Rural+0:22
67Jimmy TurgisCofidis+0:23
68Pirmin LangRoth - Skoda+0:23
69Pierre GouaultHP BTP–Auber93+0:23
70Sean MacKinnon+0:23
71Bastien DucultyEquipe Cycliste Armee de Terre+0:23
72Roman MaikinRusVelo+0:24
73Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:24
74Andrey SolomennikovRusVelo+0:25
75Colin StuessiRoth - Skoda+0:25
76Jens WallaysTopsport Vlaanderen-Baloise+0:25
77Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+0:25
78Damian LuscherRoth - Skoda+0:25
79Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:26
80Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+0:26
81Jarl SalomeinTopsport Vlaanderen-Baloise+0:27
82Hector SaezCaja Rural+0:27
84Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:27
85Benjamin GiraudTeam Marseille 13 KTM+0:27
86Zolt DerTeam Vorarlberg+0:28
87Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+0:28
88Patrick JaegerTeam Vorarlberg+0:28
89Max KanterArgos-Shimano+0:29
90Jonas Rutsch+0:29
91Yann GuyotEquipe Cycliste Armee de Terre+0:29
92Joshua StritzingerChristina Jewelry Pro Cycling+0:29
93Francesc ZuritaTeam Vorarlberg+0:29
94Michael van StaeyenCofidis+0:30
95Romain FeilluHP BTP–Auber93+0:31
96Yannick MartinezTeam Europcar+0:32
97Juan AmadorTeam Manzana Postobon+0:32
98Romain HardyBretagne-Seche Environnement+0:33
99Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+0:33
100Fabrice JeandesbozTeam Europcar+0:33
101Lukas JaunRoth - Skoda+0:33
102Lander SeynaeveRoubaix Lille Metropole+0:34
103Remy Di GregorioTeam Marseille 13 KTM+0:34
104Igor BoevRusVelo+0:35
105Adam Jamieson+0:35
106Michael KucherTeam Vorarlberg+0:36
107Romain LemarchandTeam Marseille 13 KTM+0:36
108Matthias ReutimannRoth - Skoda+0:38
109Fabricio FerrariCaja Rural+0:39
110Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:39
111Marco BenfattoAndroni Giocattoli+0:39
112Julian Braun+0:41
113Jacob Scott+0:41
114Jonas BokelohEtixx - Ihned+0:41
115Yuto Yoshida+0:42
116Julien Amadori+0:42
117Martin LaasTeam Marseille 13 KTM+0:44
118Tom Bossis+0:45
119Frederik Einhaus+0:45
120Gatis SmukulisTeam Marseille 13 KTM+0:48
121Arnaud CourteilleFDJ+0:50
122Marc SarreauFDJ+0:52
123Kyohei Mizuno+0:53
124Florian Hudry+0:55
125Sony Lamarre+0:57
126Luca HennBlanco Pro Cycling Team+1:00
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Boucles de la Mayenne

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Mathieu van der Poel BKCP–Corendon 13:03:00
2 Johan Le Bon FDJ +0:11
3 Clement Venturini Cofidis +0:19
4 Andrea Vendrame Androni Giocattoli +0:23
5 Hugo Houle AG2R La Mondiale +0:30
6 Flavien Dassonville HP BTP–Auber93 +0:31
7 Ricardo Vilela Team Manzana Postobon +0:32
8 Jeremy Cabot Roubaix Lille Metropole +0:34
9 Marcel Meisen BKCP–Corendon +0:35
10 Lilian Calmejane Team Europcar +0:35
11 Fabian Lienhard Team Vorarlberg +0:36
12 Steven Tronet Equipe Cycliste Armee de Terre +0:37
13 Florian Senechal Cofidis +0:42
14 Eliot Lietaer Topsport Vlaanderen-Baloise +0:42
15 Damien Touze HP BTP–Auber93 +0:43
16 Aime De Gendt Topsport Vlaanderen-Baloise +0:44
17 Rafael Reis Caja Rural +0:45
18 Roman Maikin RusVelo +0:49
19 Ruben Zepuntke Team Optum +0:49
20 Romain Guillemois Team Europcar +0:50
21 Laurent Pichon Bretagne-Seche Environnement +0:56
22 Jeremy Leveau Roubaix Lille Metropole +0:57
23 Colin Stuessi Roth - Skoda +1:00
24 Alexandre Pichot Team Europcar +1:07
25 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +1:08
26 Sergio Higuita Team Manzana Postobon +1:11
27 Gianni Vermeersch BKCP–Corendon +1:11
28 Bernardo Suaza Team Manzana Postobon +1:14
29 David van der Poel BKCP–Corendon +1:15
30 Fabricio Ferrari Caja Rural +1:16
31 Jarno Mobach +1:17
32 Alo Jakin HP BTP–Auber93 +1:42
33 Pierre Gouault HP BTP–Auber93 +1:57
34 Remy Di Gregorio Team Marseille 13 KTM +1:59
35 Florian Vachon Bretagne-Seche Environnement +2:00
36 Lindsey de Vylder Topsport Vlaanderen-Baloise +2:06
37 Christophe Noppe Topsport Vlaanderen-Baloise +2:07
38 Yannick Martinez Team Marseille 13 KTM +2:10
39 Yann Guyot Equipe Cycliste Armee de Terre +2:11
40 Max Kanter Argos-Shimano +2:15
41 Regan Gough +2:17
42 Leon Rohde Argos-Shimano +2:26
43 Yecid Arturo Sierra Team Manzana Postobon +2:26
44 Jarl Salomein Topsport Vlaanderen-Baloise +2:28
45 Sondre Enger AG2R La Mondiale +2:30
46 Jeremy Cornu Team Europcar +2:47
47 Philipp Walsleben BKCP–Corendon +2:57
48 Marc Goos +2:59
49 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +3:15
50 Anthony Maldonado HP BTP–Auber93 +3:32
51 Artur Ershov RusVelo +3:37
52 Thery Schir Team Vorarlberg +3:42
53 Yohann Gene Team Europcar +3:43
54 Julien Antomarchi Roubaix Lille Metropole +4:15
55 Jhojan Garcia Team Manzana Postobon +4:18
56 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +4:36
57 Luca Pacioni Androni Giocattoli +4:45
58 Jerome Mainard Equipe Cycliste Armee de Terre +4:50
59 Jonas Rutsch +4:57
60 Artem Ovechkin RusVelo +5:00
61 Justin Oien Caja Rural +5:28
62 Maxime Daniel Bretagne-Seche Environnement +5:48
63 Anthony Roux FDJ +5:48
64 Dylan Page Caja Rural +6:00
65 Pirmin Lang Roth - Skoda +6:01
66 Mark Stewart +7:03
67 Bastien Duculty Equipe Cycliste Armee de Terre +7:04
68 Damian Luscher Roth - Skoda +7:07
69 Luis Mas Caja Rural +7:12
70 Artur Vichot FDJ +7:36
71 +7:48
72 Jimmy Turgis Cofidis +7:52
73 Igor Boev RusVelo +8:14
74 Sergey Nikolaev RusVelo +8:16
75 Lander Seynaeve Roubaix Lille Metropole +8:33
76 Yuto Yoshida +8:33
77 Jordan Levasseur Equipe Cycliste Armee de Terre +9:04
78 Roland Thalmann Roth - Skoda +9:36
79 Adam Jamieson +9:41
80 Matthias Le Turnier Cofidis +9:45
81 Andrea Palini Androni Giocattoli +10:22
82 Nico Denz AG2R La Mondiale +10:25
83 Benjamin Giraud Team Marseille 13 KTM +10:59
84 Hector Saez Caja Rural +11:00
85 Matthias Reutimann Roth - Skoda +11:22
86 Andrey Solomennikov RusVelo +11:32
87 Marco Benfatto Androni Giocattoli +12:40
88 Kyohei Mizuno +14:06
89 Jacob Scott +15:03
90 Michael Kucher Team Vorarlberg +15:44
91 Raffaello Bonusi Androni Giocattoli +15:52
92 Arnaud Gerard Bretagne-Seche Environnement +16:23
93 Jonas Bokeloh +17:44
94 Jens Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise +18:00
95 Marc Sarreau FDJ +18:24
96 Michael van Staeyen Cofidis +18:33
97 Joshua Stritzinger +19:09
98 Arnaud Courteille FDJ +19:23
99 Martin Laas Team Marseille 13 KTM +20:12
100 Kenneth Vanbilsen Cofidis +21:42
101 Florian Hudry +22:19
102 Luca Henn Blanco Pro Cycling Team +24:01
103 Lorenzo Manzin FDJ +24:05
104 Romain Feillu HP BTP–Auber93 +24:45
105 Frederik Einhaus +28:17
106 Julian Braun +28:26
107 Patrick Jaeger Team Vorarlberg +29:52
108 Juan Amador Team Manzana Postobon +31:04
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Huddersfield 0-3 Chelsea
    Zmiana: 74' Wchodzi na boiska Depoitre Schodzi z boiska Mounie
  • Zwolle 1-1 Alkmaar
    Kartka Kartka: 90' Saymak
  • Crystal Palace 0-1 Watford
    Zmiana: 70' Wchodzi na boiska Pereyra Schodzi z boiska Carrillo
  • Zwolle 1-1 Alkmaar
    Kartka Kartka: 90' Seuntjens
  • Termalica B-B Nieciecza 2-1 Śląsk Wrocław
    Kartka Kartka: 84' Iancu
  • Crystal Palace 0-1 Watford
    Zmiana: 69' Wchodzi na boiska Sako Schodzi z boiska Fosu-Mensah
  • Hamburger SV 1-2 Eintracht Frankfurt
    Zmiana: 82' Wchodzi na boiska Schipplock Schodzi z boiska Mavraj
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia