Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Tour du Limousin

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoTour du Limousin
Status: Nierozpoczęty
LIVE!
Etap 4 » 18 sie 12:00, Bellac - Limoges, Dystans: 162.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
Klasyfikacja będzie uzupełniona po zakończeniu wyścigu. Start etapu: 18 sierpnia 12:00
Status: Nierozpoczęty
LIVE!
Etap 3 » dzisiaj 12:00, Egletons - Uzerche, Dystans: 190km
PozZawodnikDrużynaCzas
Klasyfikacja będzie uzupełniona po zakończeniu wyścigu. Start etapu: 17 sierpnia 12:00
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » wczoraj 12:00, Base Departementale de Rouffiac - Grezes, Dystans: 177km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team4:34:41
2Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:07
3Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:07
4Eduard Prades ReverteMurias Taldea+0:07
5Anthony RouxFDJ+0:07
6Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:10
7Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:11
8Michel KrederAqua Blue Sport+0:11
9Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:11
10Floris GertsTeam Roompot+0:13
11Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:13
12Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:13
13Miguel Eduardo FlorezSoutheast+0:13
14Nicolas EdetCofidis+0:13
15Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:16
17Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:19
18Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:22
19Aitor Gonzalez+0:22
20Ivan RovnyRusVelo+0:24
21Manuel SenniBardiani-CSF Pro Team+0:26
22Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+0:38
23Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:52
24Jeroen MeijersTeam Roompot+0:52
25Ildar ArslanovRusVelo+0:56
26Romain SicardTeam Europcar+0:56
27Steve MorabitoFDJ+0:56
28Julien SimonCofidis+1:20
29Fabricio FerrariCaja Rural+1:24
30Cyril GautierAG2R La Mondiale+1:33
31Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+1:33
32Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:41
33Giovanni CarboniBardiani-CSF Pro Team+1:41
34Marco TizzaNippo - Vini Fantini+1:41
35Daniel NavarroCofidis+1:41
36Andrea VendrameAndroni Giocattoli+1:57
37Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:57
38Etienne van EmpelTeam Roompot+2:14
39Tanguy TurgisCofidis+2:17
40Lawrence Kalil WarbasseAqua Blue Sport+2:37
41Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+4:01
42Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+4:44
43Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+5:03
44Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+6:16
45Victor LafayCofidis+6:40
46Anthony PerezCofidis+6:40
47Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+7:34
48Bryan CoquardTeam Europcar+7:34
49Robin Meyer+7:34
50Jeremy CornuTeam Europcar+7:34
51Bryan NauleauTeam Europcar+7:34
52Marco FrapportiAndroni Giocattoli+7:34
53Julen AmezquetaSoutheast+7:34
54Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+7:39
55Romain Le RouxBretagne-Seche Environnement+8:21
56Florian VachonBretagne-Seche Environnement+8:21
57Fabien GrellierTeam Europcar+8:21
58Paul OurselinTeam Europcar+8:21
59Francois BidardAG2R La Mondiale+8:21
60Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+8:21
61Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+9:30
62Daniel PearsonAqua Blue Sport+9:35
63Stefan DeniflAqua Blue Sport+9:35
64Martijn BuddingTeam Roompot+10:04
65Pieter WeeningTeam Roompot+10:04
66Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+10:15
67Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+11:14
68Benjamin ThomasFDJ+11:58
69Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+11:59
70Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+12:31
71Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+12:31
73Cyril BartheMurias Taldea+13:30
74Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+13:48
75Jeremy RoyFDJ+13:48
76Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+14:00
77Gonzalo SerranoCaja Rural+14:02
78Davide BalleriniAndroni Giocattoli+14:15
79Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+14:16
80Nikolay TrusovRusVelo+14:16
81Alvaro Cuadros MorataCaja Rural+14:16
82Julien MoriceTeam Europcar+14:16
83Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+14:16
84Emmanuel Morin+14:16
85Alex TurrinMG Kvis - Wilier+14:16
86Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini+14:16
87Perrig QuemeneurTeam Europcar+14:16
88Arnaud CourteilleFDJ+14:16
89Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+14:28
90Juan Jose LobatoNippo - Vini Fantini+14:37
91Luca RaggioSoutheast+14:47
92Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+15:03
93Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+16:25
94Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+17:30
95Lorenzo ManzinFDJ+17:38
96Hector SaezMurias Taldea+18:44
97Alexys Brunel+19:26
98Camille ThominetHP BTP–Auber93+19:26
99Romain FeilluHP BTP–Auber93+19:26
100Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+19:26
101Mauricio MoreiraCaja Rural+19:26
102Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+19:26
103Miguel Angel Reyes+19:26
104Kevin RezaFDJ+19:26
105Justin OienCaja Rural+19:26
106Brian van GoethemTeam Roompot+19:26
107Seid LizdeLampre-Merida+19:26
108Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+19:26
109Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+19:26
111Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+19:26
112Aleksey RybalkinRusVelo+22:53
113Evgeny KobernyakRusVelo+22:53
114Maxence Moncassin+22:53
115Clement Davy+22:53
116Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+22:53
117Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+22:53
118Benoit VaugrenardFDJ+22:53
119Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+22:53
120Yannis YssaadCaja Rural+22:53
121Julen IrizarMurias Taldea+22:53
122Calvin WatsonAqua Blue Sport+22:53
123Giuseppe FonziSoutheast+23:14
-Massimo Rosa (DNF)Southeast
-Simone Andreetta (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Geoffrey Soupe (DNF)Cofidis
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 15 sierpień 18, Saint-Just-Le-Martel - Bonnat, Dystans: 172.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Anthony RouxFDJ4:24:46
2Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
3Jeroen MeijersTeam Roompot+0:00
4Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+0:00
5Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
6Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+0:00
7Michel KrederAqua Blue Sport+0:00
8Nicolas EdetCofidis+0:00
9Eduard Prades ReverteMurias Taldea+0:00
10Bryan CoquardTeam Europcar+0:00
11Cyril BartheMurias Taldea+0:00
12Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:00
13Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:00
14Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
15Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:00
16Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
17Martijn BuddingTeam Roompot+0:07
18Ivan RovnyRusVelo+0:07
19Manuel SenniBardiani-CSF Pro Team+0:07
20Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:07
21Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:07
22Luca RaggioSoutheast+0:07
23Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+0:07
24Floris GertsTeam Roompot+0:07
25Benjamin ThomasFDJ+0:07
26Julen AmezquetaSoutheast+0:07
27Lawrence Kalil WarbasseAqua Blue Sport+0:07
28Stefan DeniflAqua Blue Sport+0:07
29Fabien GrellierTeam Europcar+0:07
30Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:07
31Etienne van EmpelTeam Roompot+0:07
32Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:07
33Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:07
34Aitor Gonzalez+0:07
35Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:07
36Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:07
37Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:07
39Anthony PerezCofidis+0:07
40Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:07
41Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+0:07
42Steve MorabitoFDJ+0:07
43Daniel NavarroCofidis+0:07
44Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:07
45Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:07
46Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:07
47Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:07
48Miguel Eduardo FlorezSoutheast+0:07
49Ildar ArslanovRusVelo+0:07
50Bryan NauleauTeam Europcar+0:07
51Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+0:07
52Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:07
53Pieter WeeningTeam Roompot+0:07
54Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:07
55Daniel PearsonAqua Blue Sport+0:07
56Francois BidardAG2R La Mondiale+0:07
57Marco TizzaNippo - Vini Fantini+0:16
58Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:17
59Fabricio FerrariCaja Rural+0:17
60Jeremy RoyFDJ+0:19
61Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+0:19
62Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+0:19
63Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+0:31
64Geoffrey SoupeCofidis+0:33
65Gonzalo SerranoCaja Rural+0:33
66Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+0:35
67Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+0:35
68Camille ThominetHP BTP–Auber93+0:35
69Romain SicardTeam Europcar+0:35
70Julien SimonCofidis+0:39
71Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:40
72Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+0:43
73Paul OurselinTeam Europcar+0:53
74Nikolay TrusovRusVelo+1:01
75Kevin RezaFDJ+1:03
76Alexys Brunel+1:08
77Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+1:08
78Giovanni CarboniBardiani-CSF Pro Team+1:08
79Clement Davy+1:08
80Tanguy TurgisCofidis+1:08
81Emmanuel Morin+1:08
82Lorenzo ManzinFDJ+1:21
83Miguel Angel Reyes+1:27
84Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+1:32
85Victor LafayCofidis+1:50
86Justin OienCaja Rural+1:50
87Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:50
88Romain Le RouxBretagne-Seche Environnement+1:50
89Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+1:50
90Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:50
92Davide BalleriniAndroni Giocattoli+2:22
93Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:46
94Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+4:04
95Benoit VaugrenardFDJ+4:06
96Arnaud CourteilleFDJ+4:06
97Romain FeilluHP BTP–Auber93+4:06
98Perrig QuemeneurTeam Europcar+4:06
99Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+4:06
100Hector SaezMurias Taldea+4:06
101Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+4:06
102Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+4:06
103Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+4:06
104Robin Meyer+4:06
105Mauricio MoreiraCaja Rural+4:06
106Marco FrapportiAndroni Giocattoli+4:06
107Aleksey RybalkinRusVelo+4:06
108Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+4:06
109Julien MoriceTeam Europcar+4:06
110Brian van GoethemTeam Roompot+4:06
111Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+4:06
112Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+4:06
113Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini+4:39
114Massimo RosaSoutheast+5:43
115Evgeny KobernyakRusVelo+6:12
116Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+6:35
117Calvin WatsonAqua Blue Sport+9:02
118Giuseppe FonziSoutheast+9:02
119Juan Jose LobatoNippo - Vini Fantini+9:02
120Maxence Moncassin+9:02
121Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+9:02
122Julen IrizarMurias Taldea+14:56
123Alvaro Cuadros MorataCaja Rural+14:56
125Seid LizdeLampre-Merida+28:57
126Yannis YssaadCaja Rural+28:57
-Ander Barrenetxea (DNF)Murias Taldea
-Matteo Busato (DNF)Southeast
-Marino Kobayashi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Roman Maikin (DNF)RusVelo
-Mikel Aristi (DNF)Murias Taldea
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Patrick Moeller (DNF)BMC Racing Team
Następne mecze
Francja
KolarstwoTour du Limousin
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour du Limousin

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Anthony Roux FDJ 8:59:24
2 Luca Wackermann Bardiani-CSF Pro Team +0:00
3 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +0:01
4 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +0:05
5 Eduard Prades Reverte Murias Taldea +0:10
6 Elie Gesbert Bretagne-Seche Environnement +0:13
7 Michel Kreder Aqua Blue Sport +0:14
8 Nicolas Edet Cofidis +0:16
9 Flavien Maurelet HP BTP–Auber93 +0:16
10 Lorenzo Rota Bardiani-CSF Pro Team +0:21
11 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +0:21
12 Romain Combaud Team Marseille 13 KTM +0:23
13 Floris Gerts Team Roompot +0:23
14 Miguel Eduardo Florez Southeast +0:23
15 Lilian Calmejane Team Europcar +0:25
16 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +0:26
17 Aqua Blue Sport +0:26
18 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert +0:29
19 Aitor Gonzalez +0:32
20 Ivan Rovny RusVelo +0:34
21 Manuel Senni Bardiani-CSF Pro Team +0:36
22 Jeroen Meijers Team Roompot +0:51
23 Lucas De Rossi Team Marseille 13 KTM +1:00
24 Oscar Riesebeek Team Roompot +1:02
25 Steve Morabito FDJ +1:06
26 Ildar Arslanov RusVelo +1:06
27 Romain Sicard Team Europcar +1:34
28 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +1:36
29 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +1:43
30 Fabricio Ferrari Caja Rural +1:44
31 Daniel Navarro Cofidis +1:51
32 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +1:51
33 Marco Tizza Nippo - Vini Fantini +2:00
34 Julien Simon Cofidis +2:02
35 Andrea Vendrame Androni Giocattoli +2:17
36 Etienne van Empel Team Roompot +2:24
37 Lawrence Kalil Warbasse Aqua Blue Sport +2:47
38 Giovanni Carboni Bardiani-CSF Pro Team +2:52
39 Tanguy Turgis +3:28
40 Anthony Delaplace Bretagne-Seche Environnement +3:50
41 Kevin Ledanois Bretagne-Seche Environnement +4:11
42 Kevin Le Cunff HP BTP–Auber93 +4:54
43 Julien Antomarchi Roubaix Lille Metropole +5:13
44 Anthony Perez Cofidis +6:44
45 Simone Sterbini Bardiani-CSF Pro Team +6:54
46 Jeremy Leveau Team Marseille 13 KTM +7:37
47 Bryan Coquard +7:37
48 Jeremy Cornu Team Europcar +7:37
49 Benoit Cosnefroy AG2R La Mondiale +7:41
50 Julen Amezqueta Caja Rural +7:44
51 Bryan Nauleau Team Europcar +7:44
52 Fabien Grellier Team Europcar +8:31
53 Francois Bidard AG2R La Mondiale +8:31
54 Victor Lafay Cofidis +8:33
55 Thomas Joly Roubaix Lille Metropole +8:55
56 Paul Ourselin Team Europcar +9:17
57 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +9:40
58 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +9:45
59 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +9:45
60 Martijn Budding Team Roompot +10:14
61 Pieter Weening Team Roompot +10:14
62 Romain Le Roux Bretagne-Seche Environnement +10:14
63 Florian Vachon Bretagne-Seche Environnement +10:14
64 Nicolas Baldo HP BTP–Auber93 +10:53
65 Anthony Maldonado HP BTP–Auber93 +11:24
66 Robin Meyer +11:43
67 Marco Frapporti Androni Giocattoli +11:43
68 Benjamin Thomas FDJ +12:08
69 Cyril Barthe Murias Taldea +13:33
70 Pierre Gouault Roubaix Lille Metropole +13:49
71 Franck Bonnamour Bretagne-Seche Environnement +13:52
72 Jeremy Roy FDJ +14:10
73 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +14:38
74 Jerome Mainard Roubaix Lille Metropole +14:38
75 Gonzalo Serrano Caja Rural +14:38
76 Luca Raggio Southeast +14:57
77 Alex Turrin Southeast +14:59
78 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +15:06
79 Nikolay Trusov RusVelo +15:20
80 Emmanuel Morin +15:27
81 Jasper De Laat Metec-TKH Continental Cyclingteam +16:20
82 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +16:39
83 Davide Ballerini Androni Giocattoli +16:40
84 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +18:09
85 Perrig Quemeneur Team Europcar +18:23
86 Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement +18:25
87 Arnaud Courteille +18:25
88 Julien Morice +18:25
89 Filippo Zaccanti Nippo - Vini Fantini +18:58
90 Lorenzo Manzin +19:02
91 Marco Maronese Bardiani-CSF Pro Team +19:05
92 Camille Thominet HP BTP–Auber93 +20:04
93 Angel Madrazo Team Marseille 13 KTM +20:30
94 Kevin Reza +20:32
95 Alexys Brunel +20:37
96 Steven Tronet +20:37
97 Miguel Angel Reyes +20:56
98 Justin Oien Caja Rural +21:19
99 Team Marseille 13 KTM +21:25
100 Hector Saez Murias Taldea +22:53
101 Tom Dernies Roubaix Lille Metropole +23:03
102 Brian van Goethem Team Roompot +23:32
103 Romain Feillu HP BTP–Auber93 +23:34
104 Mattia Frapporti Androni Giocattoli +23:35
105 Matteo Malucelli Androni Giocattoli +23:35
106 Mauricio Moreira Caja Rural +23:35
107 Jeremy Cabot Roubaix Lille Metropole +23:35
108 Juan Jose Lobato Nippo - Vini Fantini +23:42
109 Clement Davy +24:04
110 Evaldas Siskevicius Team Marseille 13 KTM +26:04
111 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +27:00
112 Benoit Vaugrenard FDJ +27:02
113 Aleksey Rybalkin RusVelo +27:02
114 Evgeny Kobernyak RusVelo +29:08
115 Alvaro Cuadros Morata Caja Rural +29:15
116 Maxence Moncassin +31:58
117 Guillaume Levarlet HP BTP–Auber93 +31:58
118 Calvin Watson Aqua Blue Sport +31:58
119 Giuseppe Fonzi Southeast +32:19
120 Julen Irizar Murias Taldea +37:52
121 Aqua Blue Sport +41:34
122 Seid Lizde +48:26
123 Yannis Yssaad Caja Rural +51:53
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Almaz 1-2 Krasnaya Armiya
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • NLEX Road Warriors 79-74 Talk N Text
    Zmiana statusu meczu: 4. kwarta
  • G. Clesar 0-0 F. Bagnis
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • J. Domingues 0-0 Enzo Couacaud
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia