Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Tour du Limousin

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoTour du Limousin
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 18 sierpień 18, Bellac - Limoges, Dystans: 162.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Lorenzo ManzinFDJ3:50:45
2Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
3Anthony RouxFDJ+0:00
4Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
6Jeroen MeijersTeam Roompot+0:00
7Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:00
8Nicolas EdetCofidis+0:00
9Eduard Prades ReverteMurias Taldea+0:00
10Gonzalo SerranoCaja Rural+0:00
11Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:00
12Pieter WeeningTeam Roompot+0:00
14Floris GertsTeam Roompot+0:00
15Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:00
16Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+0:00
17Fabien GrellierTeam Europcar+0:00
18Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+0:00
19Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
20Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:00
21Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:00
22Cyril BartheMurias Taldea+0:00
23Manuel SenniBardiani-CSF Pro Team+0:00
24Miguel Eduardo FlorezSoutheast+0:00
25Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+0:00
26Martijn BuddingTeam Roompot+0:00
27Giovanni CarboniBardiani-CSF Pro Team+0:00
28Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:00
29Fabricio FerrariCaja Rural+0:00
30Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:00
31Julen AmezquetaSoutheast+0:00
32Michel KrederAqua Blue Sport+0:00
33Ivan RovnyRusVelo+0:00
34Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:00
35Camille ThominetHP BTP–Auber93+0:00
36Ildar ArslanovRusVelo+0:00
37Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+0:00
38Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+0:00
39Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:00
40Lawrence Kalil WarbasseAqua Blue Sport+0:00
42Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:00
43Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+0:00
44Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:00
45Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:00
46Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
47Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+0:00
48Aitor Gonzalez+0:00
49Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:00
50Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:00
51Paul OurselinTeam Europcar+0:00
52Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+0:00
53Bryan NauleauTeam Europcar+0:00
54Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+0:00
55Marco TizzaNippo - Vini Fantini+0:10
56Julien SimonCofidis+0:10
57Stefan DeniflAqua Blue Sport+0:22
58Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:22
59Kevin RezaFDJ+0:23
60Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:26
61Francois BidardAG2R La Mondiale+0:29
62Davide BalleriniAndroni Giocattoli+0:46
63Tanguy TurgisCofidis+0:54
64Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:54
65Miguel Angel Reyes+1:13
66Steve MorabitoFDJ+1:13
67Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+2:02
68Luca RaggioSoutheast+2:09
69Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+2:09
70Daniel PearsonAqua Blue Sport+2:17
71Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+2:17
72Florian VachonBretagne-Seche Environnement+2:19
73Anthony PerezCofidis+2:59
74Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+3:05
75Andrea VendrameAndroni Giocattoli+3:05
76Benjamin ThomasFDJ+3:10
77Jeremy RoyFDJ+4:00
78Marco FrapportiAndroni Giocattoli+4:00
79Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+4:00
80Alvaro Cuadros MorataCaja Rural+4:00
81Daniel NavarroCofidis+4:00
82Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+4:00
83Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+4:00
84Arnaud CourteilleFDJ+4:00
85Julien MoriceTeam Europcar+4:00
86Romain SicardTeam Europcar+4:00
87Perrig QuemeneurTeam Europcar+4:16
88Justin OienCaja Rural+4:16
89Brian van GoethemTeam Roompot+4:16
90Giuseppe FonziSoutheast+4:16
91Evgeny KobernyakRusVelo+4:16
92Aleksey RybalkinRusVelo+4:16
93Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+4:16
94Nikolay TrusovRusVelo+4:16
95Hector SaezMurias Taldea+4:16
96Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+4:16
97Victor LafayCofidis+6:33
98Alexys Brunel+6:33
99Romain Le RouxBretagne-Seche Environnement+6:33
100Robin Meyer+6:33
101Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+6:33
102Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+6:33
103Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+6:39
104Clement Davy+9:03
105Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+9:03
106Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+11:48
107Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini+11:48
-Emmanuel Morin (DNF)
-Romain Feillu (DNF)HP BTP–Auber93
-Julen Irizar (DNS)Murias Taldea
-Benoit Vaugrenard (DNF)FDJ
-Seid Lizde (DNF)Lampre-Merida
-Julien Antomarchi (DNF)Roubaix Lille Metropole
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 17 sierpień 18, Egletons - Uzerche, Dystans: 190km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Nicolas EdetCofidis4:45:58
2Davide BalleriniAndroni Giocattoli+0:00
3Fabien GrellierTeam Europcar+0:00
4Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:00
5Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
6Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:00
7Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:07
8Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:15
9Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:17
10Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:17
11Anthony RouxFDJ+0:17
12Jeroen MeijersTeam Roompot+0:17
13Eduard Prades ReverteMurias Taldea+0:17
14Gonzalo SerranoCaja Rural+0:17
15Julien SimonCofidis+0:17
16Francois BidardAG2R La Mondiale+0:17
17Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:17
18Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:17
19Lorenzo ManzinFDJ+0:17
20Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:17
21Floris GertsTeam Roompot+0:17
22Michel KrederAqua Blue Sport+0:17
24Ivan RovnyRusVelo+0:17
25Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:17
26Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+0:17
28Benjamin ThomasFDJ+0:17
29Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:17
30Miguel Eduardo FlorezSoutheast+0:17
31Manuel SenniBardiani-CSF Pro Team+0:17
32Julen AmezquetaSoutheast+0:17
33Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+0:17
34Nikolay TrusovRusVelo+0:17
35Jeremy CornuTeam Europcar+0:17
36Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:17
37Cyril BartheMurias Taldea+0:17
38Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:17
39Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:17
40Fabricio FerrariCaja Rural+0:17
41Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:17
42Aitor Gonzalez+0:31
43Ildar ArslanovRusVelo+0:34
44Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+0:39
45Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:39
46Pieter WeeningTeam Roompot+0:39
47Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+0:50
48Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:50
49Romain SicardTeam Europcar+0:50
50Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+0:56
51Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+1:00
52Steve MorabitoFDJ+1:00
53Alexys Brunel+1:00
54Daniel NavarroCofidis+1:00
55Lawrence Kalil WarbasseAqua Blue Sport+1:00
56Anthony PerezCofidis+1:02
57Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+1:02
58Arnaud CourteilleFDJ+1:02
59Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:02
60Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+1:02
61Bryan NauleauTeam Europcar+1:19
62Paul OurselinTeam Europcar+1:19
63Tanguy TurgisCofidis+1:24
64Julien MoriceTeam Europcar+1:24
65Marco TizzaNippo - Vini Fantini+1:53
66Martijn BuddingTeam Roompot+2:04
67Florian VachonBretagne-Seche Environnement+2:06
68Romain Le RouxBretagne-Seche Environnement+2:06
69Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+2:34
70Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+3:13
71Daniel PearsonAqua Blue Sport+3:13
72Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+3:13
73Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+3:38
74Stefan DeniflAqua Blue Sport+3:38
75Marco FrapportiAndroni Giocattoli+3:58
76Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+3:58
77Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+3:58
78Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+3:58
79Kevin RezaFDJ+3:58
80Andrea VendrameAndroni Giocattoli+4:15
81Hector SaezMurias Taldea+4:41
82Justin OienCaja Rural+4:41
83Giovanni CarboniBardiani-CSF Pro Team+5:00
84Clement Davy+5:12
85Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+5:36
86Aleksey RybalkinRusVelo+5:36
87Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+5:36
88Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+7:38
89Jeremy RoyFDJ+7:38
90Luca RaggioSoutheast+7:38
91Emmanuel Morin+7:38
92Alvaro Cuadros MorataCaja Rural+8:56
93Brian van GoethemTeam Roompot+9:05
94Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+12:13
95Romain FeilluHP BTP–Auber93+12:13
96Giuseppe FonziSoutheast+12:13
97Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+12:13
98Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+12:13
99Camille ThominetHP BTP–Auber93+12:13
100Perrig QuemeneurTeam Europcar+12:13
101Benoit VaugrenardFDJ+12:13
102Robin Meyer+12:13
103Evgeny KobernyakRusVelo+12:13
104Victor LafayCofidis+12:13
105Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+12:13
106Seid LizdeLampre-Merida+12:13
107Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+12:43
108Miguel Angel Reyes+17:31
109Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini+17:31
110Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+19:40
111Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+19:40
113Julen IrizarMurias Taldea+32:38
-Bryan Coquard (DNF)Team Europcar
-Juan Jose Lobato (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Mauricio Moreira (DNF)Caja Rural
-Yannis Yssaad (DNF)Caja Rural
-Etienne van Empel (DNF)Team Roompot
-Calvin Watson (DNF)Aqua Blue Sport
-Matteo Malucelli (DNF)Androni Giocattoli
-Samuel Dumoulin (DNS)AG2R La Mondiale
-Andrea Pasqualon (DNS)Wanty - Groupe Gobert
-Maxence Moncassin (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 16 sierpień 18, Base Departementale de Rouffiac - Grezes, Dystans: 177km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team4:34:41
2Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:07
3Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:07
4Eduard Prades ReverteMurias Taldea+0:07
5Anthony RouxFDJ+0:07
6Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:10
7Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:11
8Michel KrederAqua Blue Sport+0:11
9Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:11
10Floris GertsTeam Roompot+0:13
11Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:13
12Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:13
13Miguel Eduardo FlorezSoutheast+0:13
14Nicolas EdetCofidis+0:13
15Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:16
17Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:19
18Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:22
19Aitor Gonzalez+0:22
20Ivan RovnyRusVelo+0:24
21Manuel SenniBardiani-CSF Pro Team+0:26
22Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+0:38
23Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:52
24Jeroen MeijersTeam Roompot+0:52
25Ildar ArslanovRusVelo+0:56
26Romain SicardTeam Europcar+0:56
27Steve MorabitoFDJ+0:56
28Julien SimonCofidis+1:20
29Fabricio FerrariCaja Rural+1:24
30Cyril GautierAG2R La Mondiale+1:33
31Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+1:33
32Hubert DupontAG2R La Mondiale+1:41
33Giovanni CarboniBardiani-CSF Pro Team+1:41
34Marco TizzaNippo - Vini Fantini+1:41
35Daniel NavarroCofidis+1:41
36Andrea VendrameAndroni Giocattoli+1:57
37Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:57
38Etienne van EmpelTeam Roompot+2:14
39Tanguy TurgisCofidis+2:17
40Lawrence Kalil WarbasseAqua Blue Sport+2:37
41Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+4:01
42Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+4:44
43Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+5:03
44Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+6:16
45Victor LafayCofidis+6:40
46Anthony PerezCofidis+6:40
47Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+7:34
48Bryan CoquardTeam Europcar+7:34
49Robin Meyer+7:34
50Jeremy CornuTeam Europcar+7:34
51Bryan NauleauTeam Europcar+7:34
52Marco FrapportiAndroni Giocattoli+7:34
53Julen AmezquetaSoutheast+7:34
54Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+7:39
55Romain Le RouxBretagne-Seche Environnement+8:21
56Florian VachonBretagne-Seche Environnement+8:21
57Fabien GrellierTeam Europcar+8:21
58Paul OurselinTeam Europcar+8:21
59Francois BidardAG2R La Mondiale+8:21
60Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+8:21
61Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+9:30
62Daniel PearsonAqua Blue Sport+9:35
63Stefan DeniflAqua Blue Sport+9:35
64Martijn BuddingTeam Roompot+10:04
65Pieter WeeningTeam Roompot+10:04
66Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+10:15
67Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+11:14
68Benjamin ThomasFDJ+11:58
69Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+11:59
70Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+12:31
71Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+12:31
73Cyril BartheMurias Taldea+13:30
74Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+13:48
75Jeremy RoyFDJ+13:48
76Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+14:00
77Gonzalo SerranoCaja Rural+14:02
78Davide BalleriniAndroni Giocattoli+14:15
79Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+14:16
80Nikolay TrusovRusVelo+14:16
81Alvaro Cuadros MorataCaja Rural+14:16
82Julien MoriceTeam Europcar+14:16
83Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+14:16
84Emmanuel Morin+14:16
85Alex TurrinMG Kvis - Wilier+14:16
86Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini+14:16
87Perrig QuemeneurTeam Europcar+14:16
88Arnaud CourteilleFDJ+14:16
89Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+14:28
90Juan Jose LobatoNippo - Vini Fantini+14:37
91Luca RaggioSoutheast+14:47
92Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+15:03
93Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+16:25
94Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+17:30
95Lorenzo ManzinFDJ+17:38
96Hector SaezMurias Taldea+18:44
97Alexys Brunel+19:26
98Camille ThominetHP BTP–Auber93+19:26
99Romain FeilluHP BTP–Auber93+19:26
100Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+19:26
101Mauricio MoreiraCaja Rural+19:26
102Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+19:26
103Miguel Angel Reyes+19:26
104Kevin RezaFDJ+19:26
105Justin OienCaja Rural+19:26
106Brian van GoethemTeam Roompot+19:26
107Seid LizdeLampre-Merida+19:26
108Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+19:26
109Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+19:26
111Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+19:26
112Aleksey RybalkinRusVelo+22:53
113Evgeny KobernyakRusVelo+22:53
114Maxence Moncassin+22:53
115Clement Davy+22:53
116Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+22:53
117Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+22:53
118Benoit VaugrenardFDJ+22:53
119Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+22:53
120Yannis YssaadCaja Rural+22:53
121Julen IrizarMurias Taldea+22:53
122Calvin WatsonAqua Blue Sport+22:53
123Giuseppe FonziSoutheast+23:14
-Massimo Rosa (DNF)Southeast
-Simone Andreetta (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Geoffrey Soupe (DNF)Cofidis
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 15 sierpień 18, Saint-Just-Le-Martel - Bonnat, Dystans: 172.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Anthony RouxFDJ4:24:46
2Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
3Jeroen MeijersTeam Roompot+0:00
4Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+0:00
5Lilian CalmejaneTeam Europcar+0:00
6Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+0:00
7Michel KrederAqua Blue Sport+0:00
8Nicolas EdetCofidis+0:00
9Eduard Prades ReverteMurias Taldea+0:00
10Bryan CoquardTeam Europcar+0:00
11Cyril BartheMurias Taldea+0:00
12Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+0:00
13Alexandre GeniezAG2R La Mondiale+0:00
14Marco CanolaNippo - Vini Fantini+0:00
15Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:00
16Jeremy CornuTeam Europcar+0:00
17Martijn BuddingTeam Roompot+0:07
18Ivan RovnyRusVelo+0:07
19Manuel SenniBardiani-CSF Pro Team+0:07
20Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:07
21Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:07
22Luca RaggioSoutheast+0:07
23Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+0:07
24Floris GertsTeam Roompot+0:07
25Benjamin ThomasFDJ+0:07
26Julen AmezquetaSoutheast+0:07
27Lawrence Kalil WarbasseAqua Blue Sport+0:07
28Stefan DeniflAqua Blue Sport+0:07
29Fabien GrellierTeam Europcar+0:07
30Marco MinnaardWanty - Groupe Gobert+0:07
31Etienne van EmpelTeam Roompot+0:07
32Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:07
33Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+0:07
34Aitor Gonzalez+0:07
35Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:07
36Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+0:07
37Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:07
39Anthony PerezCofidis+0:07
40Elie GesbertBretagne-Seche Environnement+0:07
41Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+0:07
42Steve MorabitoFDJ+0:07
43Daniel NavarroCofidis+0:07
44Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:07
45Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:07
46Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:07
47Cyril GautierAG2R La Mondiale+0:07
48Miguel Eduardo FlorezSoutheast+0:07
49Ildar ArslanovRusVelo+0:07
50Bryan NauleauTeam Europcar+0:07
51Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+0:07
52Thomas DegandWanty - Groupe Gobert+0:07
53Pieter WeeningTeam Roompot+0:07
54Hubert DupontAG2R La Mondiale+0:07
55Daniel PearsonAqua Blue Sport+0:07
56Francois BidardAG2R La Mondiale+0:07
57Marco TizzaNippo - Vini Fantini+0:16
58Andrea VendrameAndroni Giocattoli+0:17
59Fabricio FerrariCaja Rural+0:17
60Jeremy RoyFDJ+0:19
61Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+0:19
62Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+0:19
63Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+0:31
64Geoffrey SoupeCofidis+0:33
65Gonzalo SerranoCaja Rural+0:33
66Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+0:35
67Simone SterbiniBardiani-CSF Pro Team+0:35
68Camille ThominetHP BTP–Auber93+0:35
69Romain SicardTeam Europcar+0:35
70Julien SimonCofidis+0:39
71Alex TurrinMG Kvis - Wilier+0:40
72Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+0:43
73Paul OurselinTeam Europcar+0:53
74Nikolay TrusovRusVelo+1:01
75Kevin RezaFDJ+1:03
76Alexys Brunel+1:08
77Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+1:08
78Giovanni CarboniBardiani-CSF Pro Team+1:08
79Clement Davy+1:08
80Tanguy TurgisCofidis+1:08
81Emmanuel Morin+1:08
82Lorenzo ManzinFDJ+1:21
83Miguel Angel Reyes+1:27
84Marco MaroneseBardiani-CSF Pro Team+1:32
85Victor LafayCofidis+1:50
86Justin OienCaja Rural+1:50
87Florian VachonBretagne-Seche Environnement+1:50
88Romain Le RouxBretagne-Seche Environnement+1:50
89Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+1:50
90Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+1:50
92Davide BalleriniAndroni Giocattoli+2:22
93Jasper De LaatMetec-TKH Continental Cyclingteam+3:46
94Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+4:04
95Benoit VaugrenardFDJ+4:06
96Arnaud CourteilleFDJ+4:06
97Romain FeilluHP BTP–Auber93+4:06
98Perrig QuemeneurTeam Europcar+4:06
99Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+4:06
100Hector SaezMurias Taldea+4:06
101Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+4:06
102Angel MadrazoTeam Marseille 13 KTM+4:06
103Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+4:06
104Robin Meyer+4:06
105Mauricio MoreiraCaja Rural+4:06
106Marco FrapportiAndroni Giocattoli+4:06
107Aleksey RybalkinRusVelo+4:06
108Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+4:06
109Julien MoriceTeam Europcar+4:06
110Brian van GoethemTeam Roompot+4:06
111Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+4:06
112Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+4:06
113Filippo ZaccantiNippo - Vini Fantini+4:39
114Massimo RosaSoutheast+5:43
115Evgeny KobernyakRusVelo+6:12
116Evaldas SiskeviciusTeam Marseille 13 KTM+6:35
117Calvin WatsonAqua Blue Sport+9:02
118Giuseppe FonziSoutheast+9:02
119Juan Jose LobatoNippo - Vini Fantini+9:02
120Maxence Moncassin+9:02
121Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+9:02
122Julen IrizarMurias Taldea+14:56
123Alvaro Cuadros MorataCaja Rural+14:56
125Seid LizdeLampre-Merida+28:57
126Yannis YssaadCaja Rural+28:57
-Ander Barrenetxea (DNF)Murias Taldea
-Matteo Busato (DNF)Southeast
-Marino Kobayashi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Roman Maikin (DNF)RusVelo
-Mikel Aristi (DNF)Murias Taldea
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Patrick Moeller (DNF)BMC Racing Team
Następne mecze
Francja
KolarstwoTour du Limousin
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Tour du Limousin

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Nicolas Edet Cofidis 17:36:12
2 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +0:04
3 Anthony Roux FDJ +0:08
4 Luca Wackermann Bardiani-CSF Pro Team +0:12
5 Francesco Gavazzi Androni Giocattoli +0:15
6 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +0:16
7 Romain Combaud Team Marseille 13 KTM +0:19
8 Lilian Calmejane Team Europcar +0:20
9 Eduard Prades Reverte Murias Taldea +0:22
10 Elie Gesbert Bretagne-Seche Environnement +0:25
11 Michel Kreder Aqua Blue Sport +0:26
12 Flavien Maurelet HP BTP–Auber93 +0:28
13 Lorenzo Rota Bardiani-CSF Pro Team +0:33
14 Floris Gerts Team Roompot +0:35
15 Miguel Eduardo Florez Southeast +0:35
16 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +0:38
17 Aqua Blue Sport +0:38
18 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert +0:41
19 Ivan Rovny RusVelo +0:46
20 Manuel Senni Bardiani-CSF Pro Team +0:48
21 Aitor Gonzalez +0:58
22 Jeroen Meijers Team Roompot +1:03
23 Oscar Riesebeek Team Roompot +1:14
24 Lucas De Rossi Team Marseille 13 KTM +1:34
25 Ildar Arslanov RusVelo +1:35
26 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +1:55
27 Fabricio Ferrari Caja Rural +1:56
28 Julien Simon Cofidis +2:24
29 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +2:48
30 Steve Morabito FDJ +3:14
31 Lawrence Kalil Warbasse Aqua Blue Sport +3:42
32 Marco Tizza Nippo - Vini Fantini +3:58
33 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +4:35
34 Anthony Delaplace Bretagne-Seche Environnement +4:35
35 Tanguy Turgis +5:41
36 Romain Sicard Team Europcar +6:10
37 Daniel Navarro Cofidis +6:46
38 Giovanni Carboni Bardiani-CSF Pro Team +7:47
39 Jeremy Leveau Team Marseille 13 KTM +7:49
40 Jeremy Cornu Team Europcar +7:49
41 Benoit Cosnefroy AG2R La Mondiale +7:51
42 Julen Amezqueta Caja Rural +7:56
43 Fabien Grellier Team Europcar +8:22
44 Bryan Nauleau Team Europcar +8:58
45 Francois Bidard AG2R La Mondiale +9:12
46 Andrea Vendrame Androni Giocattoli +9:31
47 Fabien Doubey Wanty - Groupe Gobert +10:14
48 Paul Ourselin Team Europcar +10:28
49 Anthony Perez Cofidis +10:40
50 Pieter Weening Team Roompot +10:48
51 Kevin Le Cunff HP BTP–Auber93 +10:51
52 Kevin Ledanois Bretagne-Seche Environnement +11:19
53 Anthony Maldonado HP BTP–Auber93 +11:36
54 Martijn Budding Team Roompot +12:11
55 Stefan Denifl Aqua Blue Sport +13:40
56 Cyril Barthe Murias Taldea +13:45
57 Florian Vachon Bretagne-Seche Environnement +14:34
58 Gonzalo Serrano Caja Rural +14:50
59 Daniel Pearson Aqua Blue Sport +15:10
60 Benjamin Thomas FDJ +15:30
61 Alex Turrin Southeast +15:33
62 Jerome Mainard Roubaix Lille Metropole +15:33
63 Thomas Joly Roubaix Lille Metropole +16:25
64 Davide Ballerini Androni Giocattoli +17:15
65 Romain Le Roux Bretagne-Seche Environnement +18:48
66 Lorenzo Manzin +19:04
67 Marco Frapporti Androni Giocattoli +19:36
68 Nikolay Trusov RusVelo +19:48
69 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +21:15
70 Jasper De Laat Metec-TKH Continental Cyclingteam +21:17
71 Pierre Gouault Roubaix Lille Metropole +21:22
72 Angel Madrazo Team Marseille 13 KTM +23:16
73 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +23:16
74 Arnaud Courteille +23:22
75 Franck Bonnamour Bretagne-Seche Environnement +23:39
76 Julien Morice +23:44
77 Luca Raggio Southeast +24:39
78 Kevin Reza +24:48
79 Nicolas Baldo HP BTP–Auber93 +25:40
80 Jeremy Roy FDJ +25:43
81 Tom Dernies Roubaix Lille Metropole +26:56
82 Victor Lafay Cofidis +27:14
83 Alexys Brunel +28:05
84 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +28:47
85 Evaldas Siskevicius Team Marseille 13 KTM +29:37
86 Justin Oien Caja Rural +30:11
87 Robin Meyer +30:24
88 Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement +31:27
89 Mattia Frapporti Androni Giocattoli +31:28
90 Hector Saez Murias Taldea +31:45
91 Camille Thominet HP BTP–Auber93 +32:12
92 Perrig Quemeneur Team Europcar +34:45
93 Brian van Goethem Team Roompot +36:48
94 Aleksey Rybalkin RusVelo +36:49
95 Steven Tronet +37:01
96 Jeremy Cabot Roubaix Lille Metropole +38:09
97 Simone Sterbini Bardiani-CSF Pro Team +38:13
98 Clement Davy +38:14
99 Miguel Angel Reyes +39:35
100 Aqua Blue Sport +41:46
101 Alvaro Cuadros Morata Caja Rural +42:06
102 Guillaume Levarlet HP BTP–Auber93 +44:06
103 Marco Maronese Bardiani-CSF Pro Team +45:13
104 Evgeny Kobernyak RusVelo +45:32
105 Filippo Zaccanti Nippo - Vini Fantini +48:12
106 Giuseppe Fonzi Southeast +48:43
107 Team Marseille 13 KTM +53:58
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u