Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Belgrade Banjaluka

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 29 kwiecień 18, Tesli - Banjaluka, Dystans: 180km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Gasper Katrasnik3:56:06
2Nicolas Tivani+0:00
3Eryk Laton+0:00
4Ivan Balykin+0:00
5Rok Korosec+0:00
6Attilio Viviani+0:00
7Charalampos Kastrantas+0:00
8Andreas Hofer+0:00
9Angelo Raffaele+0:00
11Matteo Draperi+0:00
12Alessandro Marinozzi+0:00
13Roman Maikin+0:00
14Lucas Carstensen+0:00
15Nicolas Samparisi+0:00
16Markus Kopfauf+0:00
17Samir Jabrayilov+0:00
18Oleksandr Prevar+0:00
20Dominik Hrinkow+0:00
21Matteo Pascazi+0:00
22Tomas Barta+0:00
23Gorazd Per+0:00
24Batuhan Ozgur+0:00
25Alexander Porsev+0:00
26Tino Thoemel+0:00
27Cristian Raileanu+0:00
28Mykyta Zubenko+0:00
29Tilen Finkst+0:00
30Botond Hollo+0:00
32Blaz Debevec+0:00
33Bruno Maltar+0:00
34Timothy Guy+0:00
35Dusan Veselinovic+0:00
36Luka Pajek+0:00
37Antonio Di Sante+0:00
38Marek Canecky+0:00
39Aljaz Prah+0:00
40Paolo Toto+0:00
41Martin Mahdar+0:00
42Stevan Klisuric+0:00
43Yauheni Karaliok+0:00
44Igor Boev+0:00
46Martej Drinovec+0:00
47Stefan Stefanovic+0:00
48Vitaliy Buts+0:00
49Benjamin Hill+0:00
50Peter Kusztor+0:00
51Timon Loderer+0:00
52Josip Rumac+0:00
53Ferenc Szollosi+0:00
54Otto Vergaerde+0:00
55Ludek Lichnovsky+0:00
56Alberto Marengo+0:00
57Andrej Galovic+0:00
58Emanuel Kiserlovski+0:00
59Bojan Gunjevic+0:00
60David Jabuka+0:00
61Maximilian Kuen+0:00
62Marko Pavlic+0:00
63Mateo Frankovic+0:00
64Jon Bozic+0:00
65Matic Groselj+0:00
66Anton Ivashkin+0:00
67Kiryll Pozdnyakov+0:00
68Andriy Vasylyuk+0:00
69Radoslav Rogina+0:00
70Karel Hnik+0:00
71Andi Bajc+0:00
72Kanstantin Klimiankou+0:00
73Emanuele Onesti+0:00
74Ziga Horvat+0:00
75Nazim Bakirci+0:00
76Aljaz Jarc+0:00
77Francesco Bettini+0:27
78Emanuel Piaskowy+0:27
79Jakub Kaczmarek+0:27
80Kamil Zielinski+0:27
81Nebojsa Jovanovic+0:33
82Nikodemus Holler+0:35
83Daniel Bichlmann+0:44
84Wojciech Pszczolarski+0:56
85Andrea Garosio+0:56
86Adne Van Engelen+0:56
87Gerd Fidler+0:56
89Sergey Lagutin+0:56
90Nicola Gaffurini+0:56
92Nicolae Tanovitchii+0:56
93Ettore Carlini+0:56
94Oleksandr Polivoda+0:56
95Marko Danilovic+0:56
96Andreas Graf+0:56
98Torataro Nishi+1:51
99Nikolay Trusov+1:51
101Marko Stankovic+2:11
102Ziga Groselj+2:24
103Jan Ostervuh+2:24
104Helmut Trettwer+2:38
105Mihail Mihailov+3:20
106Janos Pelikan+3:20
107Robert Jenko+3:20
108Evgeny Shalunov+3:52
109Artem Nych+3:52
110Siarhei Papok+3:52
111Muhammet Atalay+3:52
112Stanimir Cholakov+3:52
113Nemanja Stojanovic+4:04
114Andrii Bratashchuk+4:14
115Elgun Alizada+4:14
116Primoz Obal+4:14
117Jovan Rajkovic+4:30
118Ognjen Ilic+4:30
119Bernard Bendeguz+4:33
120Mykhailo Kononenko+4:33
121Feritcan Samli+4:40
122Halil Dilek+4:40
123Bruno Radotic+4:52
124Elchin Asadov+5:03
125Markus Freiberger+5:03
126Jan Andrej Cully+5:03
128Enver Asanov+5:03
129Yoan Kolev+5:19
130Bence Loki+5:30
-Ivan Ruzman (DNF)
-Sebastian Baldauf (DNF)
-Deni Banicek (DNF)
-Eduard Novak (DNF)
-Krisztian Lovassy (DNF)
-Patrik Tybor (DNF)
-Janko Benger (DNF)
-Daniel Babor (DNF)
-Bjoernar Oeverland (DNF)
-Stefan Kolb (DNF)
-Lorant Balazsi (DNF)
-Anton Muzychkin (DNF)
-Daniel Auer (DNS)
-Adrian Foltan (DNF)
-Andras Krivan (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 28 kwiecień 18, Belgrade - Brcko, Dystans: 175km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Gasper Katrasnik3:34:16
2Roman Maikin+0:00
3Rok Korosec+0:00
4Lucas Carstensen+0:00
5Eryk Laton+0:00
6Batuhan Ozgur+0:00
7Paolo Toto+0:00
8Ivan Balykin+0:00
9Gorazd Per+0:00
10Josip Rumac+0:00
11Angelo Raffaele+0:00
12Alessandro Marinozzi+0:00
13Dominik Hrinkow+0:00
14Alberto Marengo+0:00
15Timon Loderer+0:00
16Martej Drinovec+0:00
17Matteo Draperi+0:00
19Patrik Tybor+0:00
20Vitaliy Buts+0:00
21Radoslav Rogina+0:00
22Cristian Raileanu+0:00
23Samir Jabrayilov+0:00
24Nicolas Tivani+0:00
25Igor Boev+0:00
26Nicolas Samparisi+0:00
27Attilio Viviani+0:00
28Marek Canecky+0:00
29Tilen Finkst+0:00
30Jakub Kaczmarek+0:00
31Krisztian Lovassy+0:00
33Andriy Vasylyuk+0:00
34Mateo Frankovic+0:00
35Nicola Gaffurini+0:00
36Andreas Hofer+0:00
38Peter Kusztor+0:00
39Andi Bajc+0:00
40Nebojsa Jovanovic+0:00
41Timothy Guy+0:00
42Karel Hnik+0:00
43Antonio Di Sante+0:00
44Nikodemus Holler+0:00
46Emanuel Kiserlovski+0:00
47Martin Mahdar+0:00
48Nazim Bakirci+0:00
49Tino Thoemel+0:00
50Ziga Horvat+0:00
51Jon Bozic+0:00
53Kamil Zielinski+0:12
54Ziga Groselj+0:12
55Francesco Bettini+0:12
56Evgeny Shalunov+0:12
57Mykhailo Kononenko+0:12
58Kiryll Pozdnyakov+0:12
59Matic Groselj+0:12
60Emanuel Piaskowy+0:12
61Kanstantin Klimiankou+0:12
62Oleksandr Prevar+0:12
63Otto Vergaerde+0:12
64Siarhei Papok+0:12
65Mykyta Zubenko+0:12
66Marko Danilovic+0:12
67Robert Jenko+0:28
69Andrej Galovic+0:35
71Mihail Mihailov+0:35
72Primoz Obal+0:35
73Elgun Alizada+0:35
76Stefan Kolb+0:35
77Andrea Garosio+0:35
78Daniel Bichlmann+0:35
79Bjoernar Oeverland+0:35
81Botond Hollo+0:35
82Stanimir Cholakov+0:35
83Markus Freiberger+0:35
85Nikolay Trusov+0:35
86Marko Pavlic+0:35
88Stefan Stefanovic+0:35
89Oleksandr Polivoda+0:35
90Elchin Asadov+0:35
91Luka Pajek+0:35
92Muhammet Atalay+0:35
93Aljaz Prah+0:35
96Artem Nych+0:35
97Deni Banicek+0:35
98Markus Kopfauf+0:35
100Ettore Carlini+0:35
101Emanuele Onesti+0:35
102Alexander Porsev+0:35
104Andrii Bratashchuk+0:53
105Nicolae Tanovitchii+0:55
108Jan Andrej Cully+1:21
109Sergey Lagutin+1:21
110Bruno Maltar+1:21
111Andreas Graf+1:33
112Sebastian Baldauf+1:33
113Helmut Trettwer+1:33
116Wojciech Pszczolarski+1:33
123Maximilian Kuen+1:48
124Anton Ivashkin+1:48
125Feritcan Samli+2:01
126Janos Pelikan+2:01
127Gerd Fidler+2:01
129Anton Muzychkin+0:00
130Bence Loki+2:36
131Daniel Auer+0:00
134Eduard Novak+3:36
135Benjamin Hill+4:07
136Adne Van Engelen+4:14
137Enver Asanov+4:14
140Ludek Lichnovsky+4:50
141Adrian Foltan+4:53
142Yauheni Karaliok+0:00
145Charalampos Kastrantas+10:42
-Peter Laszlo (DNF)
-Daniel Eichinger (DNF)
-Timo Schaefer (DNF)
-David Jabuka (DNF)
-Nils Friedl (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Belgrade Banjaluka

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Gasper Katrasnik Adria Mobil 7:30:02
2 Roman Maikin RusVelo +0:14
3 Nicolas Tivani MG Kvis - Wilier +0:14
4 Eryk Laton +0:16
5 Rok Korosec Amplatz-BMC +0:16
6 Ivan Balykin +0:20
7 Lucas Carstensen Bike Aid +0:20
8 Angelo Raffaele Area Zero Pro Team +0:20
9 Alessandro Marinozzi +0:20
10 Matteo Draperi MG.Kvis Vega +0:20
11 Batuhan Ozgur +0:20
12 Gorazd Per Adria Mobil +0:20
13 Attilio Viviani MG.Kvis Vega +0:20
14 Dominik Hrinkow Team Hrinkow Advarics Cycleang +0:20
15 Tomas Barta +0:20
16 Samir Jabrayilov Synergy Baku Cycling Project +0:20
17 Nicolas Samparisi +0:20
18 Andreas Hofer Team Hrinkow Advarics Cycleang +0:20
19 Luca Colnaghi MG.Kvis Vega +0:20
20 Paolo Toto MG.Kvis Vega +0:20
21 Cristian Raileanu +0:20
22 Tilen Finkst Radenska Ljubljana +0:20
23 Josip Rumac Meridiana Kamen Team +0:20
24 Martej Drinovec +0:20
25 Marek Canecky Kemo Dukla Trencin +0:20
26 Timon Loderer Team Hrinkow Advarics Cycleang +0:20
27 Vitaliy Buts +0:20
28 Igor Boev RusVelo +0:20
29 Alberto Marengo +0:20
30 Tino Thoemel Bike Aid +0:20
31 Timothy Guy Radenska Ljubljana +0:20
32 Peter Simon +0:20
33 Antonio Di Sante +0:20
34 Peter Kusztor Amplatz-BMC +0:20
35 Martin Mahdar Kemo Dukla Trencin +0:20
36 Radoslav Rogina Adria Mobil +0:20
37 Mateo Frankovic +0:20
38 Andriy Vasylyuk +0:20
39 Emanuel Kiserlovski +0:20
40 Andi Bajc Amplatz-BMC +0:20
41 Karel Hnik +0:20
42 Jon Bozic Adria Mobil +0:20
43 Nazim Bakirci +0:20
44 Ziga Horvat Adria Mobil +0:20
45 Yauheni Karaliok +0:20
46 Oleksandr Prevar +0:32
47 Mykyta Zubenko +0:32
48 Otto Vergaerde +0:32
49 Matic Groselj Adria Mobil +0:32
50 Kiryll Pozdnyakov Synergy Baku Cycling Project +0:32
51 Kanstantin Klimiankou Minsk Cycling Club +0:32
52 Jakub Kaczmarek +0:47
53 Nebojsa Jovanovic +0:53
54 Aleksandar Roman +0:55
55 Botond Hollo +0:55
56 Markus Kopfauf WSA-Greenlife +0:55
57 Stevan Klisuric +0:55
58 +0:55
59 Andrej Galovic +0:55
60 Nikodemus Holler Bike Aid +0:55
61 Luka Pajek +0:55
62 Alexander Porsev RusVelo +0:55
63 Aljaz Prah Radenska Ljubljana +0:55
64 Stefan Stefanovic +0:55
65 Bojan Gunjevic +0:55
66 Marko Pavlic +0:55
67 Emanuele Onesti Area Zero Pro Team +0:55
68 Francesco Bettini Area Zero Pro Team +0:59
69 Kamil Zielinski +0:59
70 Emanuel Piaskowy +0:59
71 Nicola Gaffurini MG.Kvis Vega +1:16
72 WSA-Greenlife +1:16
73 Marko Danilovic +1:28
74 Daniel Bichlmann Bike Aid +1:39
75 Bruno Maltar +1:41
76 Andrea Garosio Area Zero Pro Team +1:51
77 Oleksandr Polivoda Synergy Baku Cycling Project +1:51
78 Kemo Dukla Trencin +1:51
79 Ettore Carlini Area Zero Pro Team +1:51
80 Ferenc Szollosi +1:53
81 Maximilian Kuen Amplatz-BMC +2:08
82 Anton Ivashkin Minsk Cycling Club +2:08
83 Nicolae Tanovitchii +2:11
84 Aljaz Jarc +2:21
85 Marko Stankovic +2:31
86 Sergey Lagutin RusVelo +2:37
87 Nikolay Trusov RusVelo +2:46
88 Wojciech Pszczolarski +2:49
89 Andreas Graf Team Hrinkow Advarics Cycleang +2:49
90 Ziga Groselj Adria Mobil +2:56
91 +3:12
92 Gerd Fidler Amplatz-BMC +3:17
93 Jan Ostervuh +3:19
94 Blaz Debevec +3:21
95 Stefan Mastaller +3:44
96 Torataro Nishi +3:44
97 Robert Jenko +3:52
98 Mihail Mihailov MG Kvis - Wilier +4:15
99 Evgeny Shalunov RusVelo +4:24
100 Siarhei Papok Minsk Cycling Club +4:24
101 Benjamin Hill Radenska Ljubljana +4:27
102 Helmut Trettwer +4:31
103 Stanimir Cholakov MG Kvis - Wilier +4:47
104 Muhammet Atalay +4:47
105 Artem Nych RusVelo +4:47
106 Nemanja Stojanovic +4:56
107 Mykhailo Kononenko +5:05
108 Primoz Obal +5:09
109 Elgun Alizada Synergy Baku Cycling Project +5:09
110 Ludek Lichnovsky +5:10
111 Minsk Cycling Club +5:23
112 Jovan Rajkovic +5:25
113 Matteo Pascazi +5:26
114 Andrii Bratashchuk +5:27
115 Adne Van Engelen Bike Aid +5:30
116 Janos Pelikan Amplatz-BMC +5:41
117 Markus Freiberger Team Hrinkow Advarics Cycleang +5:58
118 Elchin Asadov Synergy Baku Cycling Project +5:58
119 Ognjen Ilic +6:11
120 Yoan Kolev +6:14
121 Bernard Bendeguz +6:26
122 Dusan Veselinovic +6:28
123 Halil Dilek +6:33
124 Jan Andrej Cully Kemo Dukla Trencin +6:44
125 Bruno Radotic +6:45
126 Feritcan Samli +7:01
127 Bence Loki +8:26
128 Enver Asanov Synergy Baku Cycling Project +9:37
129 Charalampos Kastrantas +11:02
130 David Jabuka +11:02
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Wyverns 1-12 Twins
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Tokyo Yakult Swallows 7-0 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Chunichi Dragons 11-5 Yokohama BayStars
    Zmiana statusu meczu: 8. zmiana
  • Fukuoka SoftBank Hawks 2-3 Tohoku Rakuten Golden Eagles
    Zmiana statusu meczu: 8. zmiana
  • Lions 3-2 Eagles
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Saitama Seibu Lions 1-1 Orix Buffaloes
    Zmiana statusu meczu: 8. zmiana
  • KT Wiz 5-2 Dinos
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Giants 5-4 Tigers
    Zmiana statusu meczu: 5. zmiana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia