Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Memorial Marco Pantani

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 22 wrzesień 18, Cesenatico - Castrocaro Terme, Dystans: 199.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Davide BalleriniAndroni Giocattoli5:03:07
2David GauduFDJ+0:00
3Francesco GavazziAndroni Giocattoli+0:00
4Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert+0:00
5Gianluca BrambillaItaly National Selection+0:00
6Franco PellizottiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
7Nairo QuintanaMovistar Team+0:00
8Edward DunbarAqua Blue Sport+0:00
9Marco TizzaNippo - Vini Fantini+0:00
10Warren BarguilArgos-Shimano+0:00
11Domenico PozzovivoBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
12Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:00
13Serge PauwelsMTN Qhubeka+0:00
14Ben HermansCycling Academy Team+0:00
15Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:00
16Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:00
17Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+0:24
18Vincenzo NibaliBahrain Merida Pro Cycling Team+0:40
19Marco CanolaNippo - Vini Fantini+3:46
20Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+3:46
21Simone VelascoSoutheast+3:46
22Matteo MontagutiAG2R La Mondiale+3:46
23Ivan RovnyRusVelo+3:46
24Simone RavanelliMG Kvis - Wilier+3:46
25Mark Donovan+3:46
26Jose Joaquin RojasMovistar Team+3:46
27Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles+3:46
28Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+3:46
29Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+3:46
30Lorenzo RotaBardiani-CSF Pro Team+3:46
31Manuel SenniBardiani-CSF Pro Team+3:46
32Ildar ArslanovRusVelo+3:46
33Dayer QuintanaMovistar Team+3:46
34Ruben FernandezMovistar Team+3:46
35Jon IrisarriCaja Rural+3:49
36Aleksandr VlasovRusVelo+3:49
37Ivan Martinelli+3:49
38Ettore CarliniArea Zero Pro Team+3:49
39Diego RosaAstana Pro Team+3:50
40Simone AndreettaBardiani-CSF Pro Team+3:50
41Steve MorabitoFDJ+3:50
42Ben O\'ConnorMTN Qhubeka+3:51
43Dion SmithOne Pro Cycling+3:51
44Michal GolasTeam Sky+3:51
45Sebastian SchoenbergerTeam Hrinkow Advarics Cycleang+3:51
46Jeremy MaisonBretagne-Seche Environnement+3:51
47Dario CataldoAstana Pro Team+3:51
48Sebastian HenaoTeam Sky+3:51
49Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+3:51
50Marco FrapportiAndroni Giocattoli+3:51
51Edoardo ZardiniSoutheast+3:53
52Matej MohoricBahrain Merida Pro Cycling Team+3:53
53Giovanni ViscontiBahrain Merida Pro Cycling Team+3:57
54Fabio AruAstana Pro Team+4:04
55Davide FormoloTeam NetApp+4:04
-Luca Pacioni (DNF)Southeast
-Christopher Lawless (DNF)Great Britain National Selection
-Kevin Ledanois (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Manuel Belletti (DNF)Androni Giocattoli
-Sho Hatsuyama (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Marco Minnaard (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Jose Manuel Diaz (DNF)Cycling Academy Team
-Thomas Deruette (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Andrea Garosio (DNF)Area Zero Pro Team
-Frantisek Sisr (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Pawel Cieslik (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Emanuel Kiserlovski (DNF)Meridiana Kamen Team
-Viesturs Luksevics (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Justin Oien (DNF)Caja Rural
-Kamil Malecki (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Kevin Colleoni (DNF)
-Mattia Marceli (DNF)
-Franco Orocito (DNF)
-Guy Niv (DNF)Cycling Academy Team
-Marco Corradini (DNF)Italy National Selection
-Denis Nekrasov (DNF)
-Luca Colnaghi (DNF)MG.Kvis Vega
-Kristijan Budimir (DNF)
-Michel Piccot (DNF)
-Ivan Vojskovic (DNF)
-Raul Colombo (DNF)
-Savva Novikov (DNF)
-Samuele Battistella (DNF)
-Alessandro Marinozzi (DNF)MG.Kvis Vega
-Kenny Molly (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Jaco Venter (DNF)MTN Qhubeka
-Franck Bonnamour (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Dmitry Sokolov (DNF)Lokosphinx
-Sergey Firsanov (DNF)RusVelo
-Matthieu Ladagnous (DNF)FDJ
-Simone Ponzi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Elie Gesbert (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Nickolas Dlamini (DNF)MTN Qhubeka
-Miguel Eduardo Florez (DNF)Southeast
-Vincenzo Albanese (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Julien Mortier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Mirko Trosino (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Mirco Maestri (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Kristjan Koren (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Antonino Pugliese (DNF)
-Mateo Frankovic (DNS)Meridiana Kamen Team
-Antonio Di Sante (DNF)GM Cycling Team
-Alessandro Tonelli (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Krists Neilands (DNF)Cycling Academy Team
-Federico Zurlo (DNF)Lampre-Merida
-Scott Davies (DNF)MTN Qhubeka
-Andrea Ruscetta (DNF)GM Cycling Team
-Romain Le Roux (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Amael Moinard (DNF)BMC Racing Team
-William Bonnet (DNF)FDJ
-Nicola Bagioli (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Alexander Vdovin (DNF)Lokosphinx
-Piotr Brozyna (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Julen Amezqueta (DNF)Southeast
-Odd Christian Eiking (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Igor Boev (DNF)RusVelo
-Juan Jose Lobato (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Eduardo Sepulveda (DNF)Movistar Team
-Mattia Frapporti (DNF)Androni Giocattoli
-Tobias Ludvigsson (DNF)FDJ
-Lachlan David Morton (DNF)MTN Qhubeka
-Ilia Koshevoy (DNF)Southeast
-Davide Gabburo (DNF)Italy National Selection
-Kristian Sbaragli (DNF)Cycling Academy Team
-Eliot Lietaer (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Amaro Manuel Antunes (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Antoine Warnier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Colin Stuessi (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Giuseppe Fonzi (DNF)Southeast
-Michael Bresciani (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Artur Vichot (DNF)FDJ
-Michal Paluta (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Patryk Stosz (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Geremia Goffi (DNF)
-Lorenzo Delco (DNF)
-Denis Vulcan (DNF)
-Matteo Badilatti (DNF)Team Vorarlberg
-Alessandro Covi (DNF)Italy National Selection
-Antonio Nibali (DNF)Bahrain Merida Pro Cycling Team
-Riccardo Stacchiotti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Matteo Rabottini (DNF)Meridiana Kamen Team
-Yannis Yssaad (DNF)Caja Rural
-Simone Antonini (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Mikel Landa (DNF)Movistar Team
-Alexander Evtushenko (DNF)Lokosphinx
-Daniel Turek (DNF)Cycling Academy Team
-Alberto Amici (DNF)Italy National Selection
-Elia Ciabocco (DNF)MG.Kvis Vega
-David Jabuka (DNF)Meridiana Kamen Team
-Matteo Draperi (DNF)MG.Kvis Vega
-Enrico Salvador (DNF)Tirol Cycling Team
-Jorge Arcas (DNF)Movistar Team
-Leonardo Basso (DNF)Team Sky
-Emanuele Onesti (DNF)Area Zero Pro Team
-Josu Zabala (DNF)Caja Rural
-Christophe Masson (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Francesco Bettini (DNF)Area Zero Pro Team
-Arseny Nikiforov (DNF)
-Angelo Raffaele (DNF)Area Zero Pro Team
-Marco Bernardinetti (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Stepan Kurianov (DNF)RusVelo
-Natnael Berhane (DNF)MTN Qhubeka
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u