Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Challenge Ciclista Mallorca

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny Trofeo Palma » 28 styczeń 18, Palma - Palma, Dystans: 159.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1John Degenkolb3:47:29
2Erik Baska+0:00
3Coen Vermeltfoort+0:00
4Enrique Sanz+0:00
5Carlos Barbero Cuesta+0:00
7Jordi Warlop+0:00
8Jose Joaquin Rojas+0:00
9Leonardo Basso+0:00
10Xavier Sanchez+0:00
11Jesus Ezquerra+0:00
12Kevin Ista+0:00
13Romain Le Roux+0:00
14Benjamin Declercq+0:00
15Jon Ander Insausti+0:00
16Gonzalo Serrano+0:00
17Eduard Prades Reverte+0:00
19Michal Golas+0:00
20Hector Saez+0:00
21Jasper Stuyven+0:00
22Imanol Erviti+0:00
23Garikoitz Bravo+0:00
24Elmar Reinders+0:00
25Gotzon Martin+0:00
26Awet Ghebremedhin+0:00
27Fabricio Ferrari+0:00
28Ibai Salas+0:00
29Lukas Postlberger+0:04
31Dimitri Peyskens+0:04
32Igor Merino Cortazar+0:04
33Philip Deignan+0:04
34Jaime Roson+0:04
35Pim Ligthart+0:10
36Patrick Konrad+0:12
37Gianni Moscon+0:16
38Boy van Poppel+0:16
39Kiel Reijnen+0:16
40Markel Irizar+0:16
41Moreno Hofland+0:16
42Rafael Valls+0:16
43Lawrence Naesen+0:22
44Michael Schwarzmann+0:26
45Thomas Sprengers+0:34
46Brian van Goethem+0:34
47Cesare Benedetti+0:38
48Jelle Vanendert+0:40
49Frederik Frison+0:40
50Txomin Juaristi+0:40
51Eliot Lietaer+0:40
52Bauke Mollema+0:51
53Juraj Sagan+0:51
54Victor Campenaerts+0:53
56Julien Mortier+4:59
57Kenny De Haes+4:59
58Alberto Amici+4:59
59Enrico Salvador+4:59
60Gregory Rast+4:59
61Ian Stannard+4:59
63Peio Goikoetxea+4:59
64Dennis van Winden+4:59
65Dylan van Baarle+4:59
66Julio Alberto Amores+4:59
67Ibai Azurmendi Sagastibel+4:59
68Nelson Soto+4:59
69Daniel Lopez+4:59
70Kenny Elissonde+4:59
71Cristian Rodriguez+4:59
72Danilo Celano+4:59
73Aitor Gonzalez+4:59
74Pierre-Luc Perrichon+4:59
75Franck Bonnamour+4:59
76Benoit Jarrier+4:59
77Bram Welten+4:59
78Preben van Hecke+4:59
79Aaron Verwilst+4:59
80Luca Happke+6:06
81Aaron Grosser+6:06
83Per Muenstermann+6:06
84Thomas Deruette+6:06
85Adrian Gonzalez+6:06
86Ricardo Garcia+6:06
89Maxime Daniel+6:06
91Aleksej Saramotins+6:06
92Jesper Asselman+6:06
94Daniel Turek+6:06
95Sondre Enger+6:06
96Christophe Noppe+6:06
97Emiel Planckaert+6:06
98Vicente Garcia de Mateos+6:06
99Miguel Angel Benito Diez+6:06
100Wouter Wippert+7:14
101Felix Intra+11:31
102Botond Hollo+12:16
103Viktor Filutas+12:16
104Miklos Szabo+12:16
105Antonio Molina+13:42
106Sergio Pardilla+13:42
107Rafael Reis+13:42
108Alex Aranburu+13:44
109Nick van der Lijke+14:46
110Illart Zuazubiscar+15:21
112Pablo Torres Muino+16:11
-Guy Niv (DNF)
-Andrea Zanardini (DNF)
-Guy Sagiv (DNF)
-Jorge Arcas (DNF)
-Sergio Rodriguez (DNF)
-Eloy Teruel (DNF)
-Hector Carretero (DNF)
-Marc Buades (DNF)
-Christoph Schweizer (DNF)
-Benat Txoperena Maitxikote (DNF)
-Antoine Warnier (DNF)
-Louis Leinau (DNF)
-Jan-Willem van Schip (DNF)
-Tomasz Marczynski (DNF)
-Alvaro Robredo Crespo (DNF)
-Omer Goldstein (DNF)
-Elie Gesbert (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny Trofeo Serra de Tramuntana » 26 styczeń 18, Soller - Deia, Dystans: 140.1km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Tim Wellens3:45:52
2Gianni Moscon+0:00
3Alejandro Valverde+0:24
4Gianluca Brambilla+0:27
5Gregor Muehlberger+0:37
6Patrick Konrad+5:06
7Michael Gogl+5:06
8Bauke Mollema+5:06
9Pim Ligthart+5:06
10Felix Grossschartner+5:06
11Tsgabu Gebremaryam Grmay+5:06
12Elmar Reinders+5:47
13Franck Bonnamour+5:47
14Thomas Sprengers+5:47
15Jordi Warlop+5:47
16Daniel Turek+5:47
17Hector Saez+5:47
18Michal Golas+6:37
19Philip Deignan+6:37
20Maxime Monfort+6:37
21Tomasz Marczynski+8:01
22Mikel Bizkarra+9:21
23Antonio Molina+10:53
24Alex Aranburu+10:53
25Cristian Rodriguez+10:53
26Sergio Pardilla+10:53
27Jesus Rubio+10:53
28Ibai Azurmendi Sagastibel+10:53
31Gotzon Martin+10:53
32Txomin Juaristi+10:53
33Kevin Deltombe+10:53
34Toms Skujins+10:53
35Jose Joaquin Rojas+10:53
36Nicola Conci+10:53
37Julien Mortier+10:53
38Sindre Skjostad Lunke+10:53
39Dimitri Peyskens+10:53
40Alberto Amici+10:53
41Andrey Amador+10:53
42Jose Manuel Diaz+10:53
43Eliot Lietaer+10:53
44Awet Ghebremedhin+10:53
45Jorge Arcas+10:53
46Sergio Samitier+10:53
47Imanol Erviti+10:53
48Dylan van Baarle+10:53
49Leonardo Basso+10:53
50Guy Niv+10:53
51Garikoitz Bravo+10:53
52Aleksej Saramotins+10:53
53Ruben Plaza+10:53
54Ian Stannard+12:02
-Egoitz Fernandez (DNF)
-Pablo Torres Muino (DNF)
-Hector Carretero (DNF)
-Danilo Celano (DNF)
-Coen Vermeltfoort (DNF)
-Sergio Rodriguez (DNF)
-Aaron Verwilst (DNF)
-Luca Happke (DNF)
-Fabricio Ferrari (DNF)
-Louis Leinau (DNF)
-Ludovic Robeet (DNF)
-Viktor Filutas (DNF)
-Jordi Simon (DNF)
-Romain Le Roux (DNF)
-Sander Armee (HD)
-Kenny Elissonde (DNF)
-Emiel Planckaert (DNF)
-Aaron Grosser (DNF)
-Jan-Willem van Schip (DNF)
-Vicente Garcia de Mateos (DNF)
-Unai Jauregi (DNF)
-Luis Enrique Davila (DNF)
-Rafael Reis (DNF)
-Nick van der Lijke (DNF)
-Julien Stassen (DNF)
-Remy Mertz (HD)
-Botond Hollo (DNF)
-Thomas Deruette (DNF)
-Jaime Roson (DNF)
-Kenneth van Rooy (DNF)
-Antoine Warnier (HD)
-Kevin Ledanois (DNF)
-Jesus Ezquerra (DNF)
-Felix Intra (DNF)
-Brian van Goethem (HD)
-Jesper Asselman (DNF)
-Jon Ander Insausti (DNF)
-Marc Buades (DNF)
-Pierre-Luc Perrichon (DNF)
-Igor Merino Cortazar (DNF)
-Leopold Koenig (DNF)
-Jelle Vanendert (DNF)
-Sondre Enger (DNF)
-Emanuel Buchmann (DNF)
-Per Muenstermann (DNF)
-Juraj Sagan (DNF)
-Benat Txoperena Maitxikote (HD)
-Ibai Salas (DNF)
-Julio Alberto Amores (DNF)
-Andrea Zanardini (DNF)
-Miklos Szabo (DNF)
-Attila Valter (DNF)
-Benjamin Declercq (DNF)
-Elie Gesbert (HD)
-Julien Bernard (DNF)
-Gotzon Udondo (DNF)
-Xavier Sanchez (DNF)
-Victor Langelotti (DNF)
-Joann Leinau (DNF)
-Enrico Salvador (DNF)
-Benoit Jarrier (HD)
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 25 styczeń 18, Campos - Ses Salines, Dystans: 177.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1John Degenkolb4:02:18
2Sondre EngerCycling Academy Team+0:00
4Kenny De HaesWallonie-Bruxelles+0:00
6Xavier SanchezSpain National Selection+0:00
7Daniele BennatiMovistar Team+0:00
8Erik BaskaTinkoff-Saxo+0:00
9Leonardo BassoTeam Sky+0:00
10Aaron GrosserTeam Stoelting+0:00
11Daniel LopezBurgos-BH+0:00
12Jordi WarlopTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
13Enrique SanzMurias Taldea+0:00
14Bram WeltenBretagne-Seche Environnement+0:00
15Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
16Kiel ReijnenRadioShack-Nissan+0:00
17Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:00
18Jesus EzquerraBurgos-BH+0:00
19Nelson SotoCaja Rural+0:00
20Wouter WippertTeam Roompot+0:00
21Jose Joaquin RojasMovistar Team+0:00
22Egoitz FernandezTeam UKYO+0:00
23Omer GoldsteinCycling Academy Team+0:00
24Jasper StuyvenRadioShack-Nissan+0:00
25Ian StannardTeam Sky+0:00
26Lukas PostlbergerTeam NetApp+0:00
27Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
28Coen VermeltfoortTeam Roompot+0:00
30Kenny Elissonde+0:06
32Hector Saez+0:06
33Fabricio FerrariCaja Rural+0:06
34Adrian GonzalezBurgos-BH+0:06
35Elmar ReindersTeam Roompot+0:06
36Christophe NoppeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:06
37Eloy TeruelSpain National Selection+0:08
38Ibai SalasBurgos-BH+0:08
39Emiel PlanckaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
40Alejandro ValverdeMovistar Team+0:08
41Sergio PardillaCaja Rural+0:08
43Enrico SalvadorTirol Cycling Team+0:08
44Dylan van BaarleTeam Cannondale-Garmin+0:08
45Michal GolasTeam Sky+0:08
46Mathias van GompelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:08
47Gianni MosconTeam Sky+0:08
48Ricardo Garcia+0:08
49Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+0:08
50Jordi SimonBurgos-BH+0:08
51Michael Carbel SvendgaardBretagne-Seche Environnement+0:08
52Cesare BenedettiTeam NetApp+0:08
53Daniel TurekCycling Academy Team+0:08
55Guy NivCycling Academy Team+0:08
57Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+0:08
58Felix Intra+0:08
59Pim LigthartTeam Roompot+0:08
60Antonio MolinaCaja Rural+0:08
61Markel IrizarRadioShack-Nissan+0:08
62Jorge ArcasMovistar Team+0:08
63Eduard Prades ReverteMurias Taldea+0:08
65Alex AranburuCaja Rural+0:08
66Sindre Skjostad LunkeBretagne-Seche Environnement+0:08
67Julien MortierWallonie-Bruxelles+0:08
68Imanol ErvitiMovistar Team+0:08
69Kevin LedanoisBretagne-Seche Environnement+0:08
70Andrey AmadorMovistar Team+0:08
71Boy van PoppelRadioShack-Nissan+0:08
72Frederik FrisonLotto Soudal+0:08
73Julio Alberto AmoresTeam Inteja-MMR+0:18
75Hector CarreteroMovistar Team+0:20
76Louis Leinau+0:20
77Lawrence NaesenLotto Soudal+0:20
79Andrea ZanardiniRoth - Skoda+0:20
80Moreno HoflandLotto Soudal+0:29
81Michael SchwarzmannTeam NetApp+0:32
82Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles+0:39
83Viktor FilutasUtensilnord Ora24.eu+0:39
84Philip DeignanTeam Sky+0:39
85Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+0:40
86Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+0:50
87Pablo Torres MuinoBurgos-BH+0:50
88Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement+0:50
89Tim WellensLotto Soudal+0:53
91Dennis van WindenCycling Academy Team+0:54
92Preben van HeckeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:54
94Sergio RodriguezMurias Taldea+0:56
95Gotzon UdondoMurias Taldea+0:56
96Juraj SaganTinkoff-Saxo+1:23
97Julien StassenWallonie-Bruxelles+1:30
98Victor CampenaertsLotto Soudal+1:55
99James ShawLotto Soudal+1:55
100Matthias BraendleRadioShack-Nissan+2:21
101Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+2:38
103Jan-Willem van SchipTeam Roompot+3:16
104Peio GoikoetxeaTeam Manzana Postobon+3:16
105Aitor GonzalezMurias Taldea+3:16
106Alvaro Robredo CrespoBurgos-BH+3:16
108Jon Ander InsaustiBahrain Merida Pro Cycling Team+3:16
109Illart ZuazubiscarSpain National Selection+3:16
110Miklos Szabo+3:16
111Jesper AsselmanTeam Roompot+3:16
112Rafael ReisCaja Rural+3:16
113Aleksej SaramotinsTeam NetApp+3:16
114Leopold KoenigTeam NetApp+3:16
115Nick van der LijkeTeam Roompot+4:57
116Luca Happke+4:57
117Gonzalo SerranoCaja Rural+5:17
119Botond HolloUtensilnord Ora24.eu+6:03
120Alberto AmiciItaly National Selection+6:07
-Ander Barrenetxea (DNF)Murias Taldea
-Gregory Rast (DNF)RadioShack-Nissan
-Ruben Plaza (DNF)Cycling Academy Team
-Joann Leinau (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 75' Felipe
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 74' Wchodzi na boiska Zhukov Schodzi z boiska Arshavin
  • Admiral Vladivostok 2-3 Eisbaren Berlin
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • AEK Larnaca 0-0 Sturm Graz
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Kaluga 0-0 Zorky Krasnogorsk
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Manzia Schodzi z boiska Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 63' Wchodzi na boiska Texl Schodzi z boiska Nespor
  • Progrès Nidderkuer 1-0 Dinamo Ufa
    Kartka Kartka: 19' Paurevic
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 60' Eppel
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 57' Wchodzi na boiska Sokolenko Schodzi z boiska Lunin
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia