Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Famenne Ardenne Classic

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 27 wrzesień 18, Marche-en-Famenne - Marche-en-Famenne, Dystans: 194.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Guillaume BoivinCycling Academy Team4:42:57
2Quentin PacherTeam Marseille 13 KTM+0:00
3Danny van PoppelBlanco Pro Cycling Team+0:00
4Rein TaaramaeeTeam Europcar+0:00
5Milan MentenTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
6Alexander KriegerLeopard Development Team+0:00
7Benjamin DeclercqTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
8Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+0:00
9Cees BolSEG Racing+0:00
10Jens KeukeleireLotto Soudal+0:00
11Nick van der LijkeTeam Roompot+0:00
12Floris GertsTeam Roompot+0:00
13Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:00
14Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:00
15Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles+0:00
16Jonathan HivertTeam Europcar+0:00
17Kristian SbaragliCycling Academy Team+0:00
18Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:00
19Martijn BuddingTeam Roompot+0:00
20Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:00
21Robby CobbaertCibel-Cebon+0:00
22Anthony TurgisCofidis+0:00
23Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
24Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:00
25Matthias De WitteVerandas Willems CT+0:00
26Lennert TeugelsCibel-Cebon+0:00
27Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:00
28Bjoern Tore Nilsen HoemTeam Joker Icopal+0:00
29Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:00
30Julien SimonCofidis+0:00
31Jeremy MaisonBretagne-Seche Environnement+0:00
32Szymon RekitaLeopard Development Team+0:00
33Jimmy JanssensCibel-Cebon+0:00
34Mathias van GompelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
35Stephane RossettoCofidis+0:09
36Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:10
37Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:14
38Huub DuijnVerandas Willems CT+0:14
39Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+0:22
40Dimitri ClaeysCofidis+0:29
41Gianni MarchandCibel-Cebon+0:49
42Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:49
43Floris de TierBlanco Pro Cycling Team+1:30
44Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+2:37
45Nacer BouhanniCofidis+3:22
46Bryan CoquardTeam Europcar+3:22
47Jelle VanendertLotto Soudal+3:22
48Daan OlivierBlanco Pro Cycling Team+3:22
49Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+3:22
50Daniel TurekCycling Academy Team+3:22
51Stijn DevolderVerandas Willems CT+3:22
52Koen BouwmanBlanco Pro Cycling Team+3:22
53Paul OurselinTeam Europcar+3:22
54Jeroen MeijersTeam Roompot+3:26
55Bryan NauleauTeam Europcar+4:38
56Alo JakinHP BTP–Auber93+4:38
57Fabien GrellierTeam Europcar+4:38
58Brecht RuytersCibel-Cebon+4:38
59Dries de BondtVerandas Willems CT+6:53
60Elias van BreussegemVerandas Willems CT+6:53
61Lorenzo ManzinFDJ+6:53
62Maxime MonfortLotto Soudal+7:06
63Jelle WallaysLotto Soudal+7:06
64Felix Dopchie+7:36
65Marvin Tasset+7:36
66Jens ReyndersLeopard Development Team+7:36
67Timothy DupontWanty - Groupe Gobert+7:36
68Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+7:36
69Tomas Petit+7:36
71Tom VermeerTeam Jo Piels+7:36
72Tom ThillLeopard Development Team+7:36
73Adam Lewis+7:36
74Larry Valvasori+7:36
75Tom DevriendtWanty - Groupe Gobert+7:36
76Lars BakLotto Soudal+7:36
77Colin Heiderscheid+7:36
78Fridtjof RoeinaasTeam Sparebanken Soer+7:36
79Arthure Baude+7:36
80Sylvain Moniquet+7:36
81Bert de BackerArgos-Shimano+7:36
82Pim LigthartTeam Roompot+7:36
83Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+7:36
84Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+7:36
85Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+7:36
86Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+7:36
87Dennis CoenenCibel-Cebon+7:36
88Jelle Donders+7:36
89Marten KooistraSEG Racing+7:36
90Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+7:36
91Flavien MaureletHP BTP–Auber93+7:36
92Etienne van EmpelTeam Roompot+7:36
93Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+7:43
94Marlon GaillardTeam Europcar+7:43
95Romain SicardTeam Europcar+7:43
96Camille ThominetHP BTP–Auber93+7:43
97Adrien Garel+7:43
98Michiel DielemanCibel-Cebon+7:43
99Gaetan PonsLeopard Development Team+11:22
100Tom van Vuchelen+13:31
101Philipp MamosDauner D&DQ-Akkon+13:31
-Simon Laib (DNF)Team Lotto-Kern Haus
-Raphael Kockelmann (DNF)
-Aksel Aasheim (DNF)Team Joker Icopal
-Minne Verboom (DNF)
-Arthur Pagnaer (DNF)
-Jesper Rasch (DNF)
-Yorick Slagmulders (DNF)
-Tom Paquot (DNF)
-Tanguy Turgis (DNF)Cofidis
-Matthias Le Turnier (DNF)Cofidis
-Hamish Schreurs (DNF)Cycling Academy Team
-Christophe Noppe (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Charlie Quarterman (DNF)Leopard Development Team
-Dominik Bauer (DNF)Dauner D&DQ-Akkon
-Julien Mortier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Tiago Da Silva (DNF)
-Ole Forfang (DNF)Team Joker Icopal
-Dennis van Winden (DNF)Cycling Academy Team
-Lawrence Naesen (DNF)Lotto Soudal
-Max Emil Boholm Koerner (DNF)Uno-X Hydrogen Development Team
-Hugo Hofstetter (DNF)Cofidis
-Gordon De Winter (DNF)
-Elie Gesbert (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Remy Mertz (DNF)Lotto Soudal
-Ludovic Robeet (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Julien Morice (DNF)Team Europcar
-Roy Goldstein (DNF)Cycling Academy Team
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Julian Braun (DNF)Dauner D&DQ-Akkon
-Andreas Vangstad (DNF)Team Joker Icopal
-Gijs van Hoecke (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Eliot Lietaer (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Mario Spengler (DNF)
-Edward Planckaert (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Emiel Vermeulen (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Sean De Bie (DNF)Verandas Willems CT
-Kevin Ledanois (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Guillaume Haag (DNF)
-Amael Moinard (DNF)BMC Racing Team
-Brice Feillu (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Bram Tankink (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Henrik Evensen (DNF)Team Joker Icopal
-Alex Kirsch (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Ludvik Holstad (DNF)Team Sparebanken Soer
-Pierre Idjouadienne (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Sven Thurau (DNF)Dauner D&DQ-Akkon
-Jordi Meeus (DNF)SEG Racing
-Georgios Stavrakakis (DNF)
-Andreas Andersson (DNF)
-Maxime Vantomme (DNF)Wallonie-Bruxelles
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u