Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 29 kwiecień 18, Cangas del Narcea - Oviedo, Dystans: 119km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Ricardo Mestre2:40:42
2Alexander Evtushenko+0:09
3Benjamin Prades+0:34
4Ruben Fernandez+0:34
5Nathan Earle+0:34
6Cesar Fonte+0:34
7Eduard Prades Reverte+0:34
8Richard Carapaz+0:34
9Luis Gomes+0:34
10Jonathan Klever Caicedo+0:34
11Sergio Pardilla+0:34
12Joaquim Silva+0:34
13Robinson Chalapud+0:34
14Oscar Quiroz+0:34
15Mikel Bizkarra+0:34
16Antonio Pedrero+0:41
17Alexander Vdovin+1:14
18Rui Vinhas+1:14
19German Chavez+1:15
20Cesar Paredes+1:15
21Hernan Aguirre+1:15
22Jose Fernandes+1:15
23Sergio Higuita+1:15
24Jhojan Garcia+1:15
27Jose Manuel Diaz+1:15
28Garikoitz Bravo+1:15
29Cristian Montoya+1:15
30Domingos Goncalves+1:19
31Ibai Azurmendi Sagastibel+1:37
32Jordi Simon+1:37
33Gotzon Martin+2:02
34Miguel Angel Rubiano+2:02
35Joao Benta+2:02
36Juan Lopez-Cozar+2:02
37Steven Calderon+2:02
38Hernando Bohorquez+2:02
39Dmitry Sokolov+2:02
40David de la Fuente+2:02
41Aristobulo Cala+2:18
42Omar Mendoza+2:52
43Marc de Maar+2:54
45Artem Samolenkov+2:54
46Antonio Molina+2:54
47Juan Pablo Villegas+2:54
48Robigzon Oyola+2:54
49Felipe Laverde+2:54
50Cristian Rodriguez+3:03
51Igor Merino Cortazar+3:03
52Julio Alexis Camacho+3:49
53Oskar Pelegri+3:59
54Awet Ghebremedhin+3:59
55Joao Rodrigues+3:59
56Daniel Turek+3:59
57Vicente Garcia de Mateos+3:59
58Marc Buades+4:20
59Oscar Hernandez+4:20
60Victor De La Parte Gonzalez+6:06
61Filipe Cardoso+6:06
62Victor Ocampo+6:06
63Jorge Cubero+6:06
64Johan Colon+6:06
65Fabio Duarte+6:06
66Fernando Orjuela+6:06
67Eduardo Estrada+6:06
68Carlos Barbero Cuesta+8:10
69Alex Aranburu+8:21
70Raymond Kreder+8:21
71Jon Ander Insausti+8:21
72Txomin Juaristi+8:21
73Fernando Barcelo+8:21
74Egoitz Fernandez+8:21
75Alex Cano+8:21
76David Rodrigues+8:21
78Dmitry Strakhov+8:21
79Oscar Rodriguez+9:50
80Jaime Castrillo+9:50
81Mikel Aristi+9:50
82Sergio Rodriguez+9:50
83Juan Ignacio Perez+9:50
84Josu Zabala+9:50
85Andres Pedroza+9:50
86Luis Enrique Davila+9:50
87Aviv Yechzkel+9:50
88Rodrigo Araque+9:50
89James Mitri+10:17
91Nuno Matos+10:17
92Francisco Moreira+14:37
94Luis Fernandes+17:03
-Andre Evangelista (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 28 kwiecień 18, Soto de Ribera - Alto del Acebo, Dystans: 171km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Richard Carapaz4:24:14
2Jonathan Klever Caicedo+0:42
3Ruben Fernandez+0:50
4Robinson Chalapud+0:50
5Antonio Pedrero+1:05
6Nathan Earle+1:07
7Sergio Pardilla+1:25
8Ricardo Mestre+1:34
9Joaquim Silva+1:34
10Dmitry Strakhov+1:34
11Alexander Evtushenko+1:47
12Rui Vinhas+1:47
13Cesar Fonte+1:50
14Mikel Bizkarra+2:00
15Eduard Prades Reverte+2:19
16Jose Manuel Diaz+2:32
17Txomin Juaristi+2:32
18Ibai Azurmendi Sagastibel+2:32
19Cesar Paredes+2:32
20Miguel Angel Rubiano+2:32
22Jhojan Garcia+2:47
23Alex Aranburu+2:54
24Hernando Bohorquez+2:54
25Oscar Quiroz+3:04
26Domingos Goncalves+3:13
27Alexander Vdovin+3:31
28Julio Alexis Camacho+3:41
29Garikoitz Bravo+3:41
30Luis Gomes+4:13
31Joao Benta+4:13
32Dmitry Sokolov+4:16
33Igor Merino Cortazar+4:42
34Josu Zabala+4:53
36Gotzon Martin+4:58
37Jordi Simon+5:06
38David Rodrigues+5:06
39Sergio Higuita+5:17
40Marc de Maar+5:43
41Cristian Montoya+5:51
42Robigzon Oyola+6:15
43Benjamin Prades+6:28
44Juan Lopez-Cozar+6:46
46Daniel Turek+7:05
47Aristobulo Cala+7:44
48Luis Fernandes+8:10
49Artem Samolenkov+8:42
50German Chavez+8:42
51Fernando Barcelo+9:48
52Victor De La Parte Gonzalez+10:05
54Jose Fernandes+10:25
55Steven Calderon+10:27
56Antonio Molina+10:44
57Juan Pablo Villegas+10:44
58Cristian Rodriguez+10:44
59Joao Rodrigues+10:44
60Egoitz Fernandez+11:11
61Rodrigo Araque+12:50
62Marc Buades+13:18
63Jon Ander Insausti+13:18
64Jorge Cubero+13:30
66Carlos Barbero Cuesta+14:49
67Jaime Castrillo+14:49
68Oscar Hernandez+14:49
69David de la Fuente+14:49
71Mikel Aristi+14:49
72Sergio Rodriguez+14:49
73Nuno Matos+14:49
74Fabio Duarte+14:49
75Oscar Rodriguez+14:49
76Alex Cano+14:49
77Vicente Garcia de Mateos+14:49
78Raymond Kreder+15:39
79Awet Ghebremedhin+16:01
80Felipe Laverde+18:00
81James Mitri+18:20
82Eduardo Estrada+18:52
83Fernando Orjuela+18:52
84Omar Mendoza+18:52
85Victor Ocampo+18:52
86Luis Enrique Davila+19:53
87Filipe Cardoso+19:53
88Oskar Pelegri+19:53
89Francisco Moreira+19:53
90Aviv Yechzkel+19:53
91Johan Colon+19:59
92Andres Pedroza+20:22
93Hernan Aguirre+20:50
94Juan Ignacio Perez+20:56
95Andre Evangelista+21:24
-Jose Ferreira (DNF)
-Kiril Sveshnikov (DNF)
-Angel Sanchez Rebollido (DNF)
-Matvei Mamykin (DNF)
-Oscar Pujol (DNF)
-Jonathan Lastra (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 27 kwiecień 18, Oviedo - Pola de Lena, Dystans: 177km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Dmitry Strakhov4:17:06
2Jonathan Klever Caicedo+0:00
3Sergio Higuita+0:00
4Eduard Prades Reverte+0:00
5Richard Carapaz+0:00
6Nathan Earle+0:00
7Benjamin Prades+0:00
8Cesar Fonte+0:00
9Domingos Goncalves+0:00
10Sergio Pardilla+0:00
11Rui Vinhas+0:00
12Mikel Bizkarra+0:00
13Jhojan Garcia+0:00
14Joaquim Silva+0:00
15Robinson Chalapud+0:00
16Ricardo Mestre+0:00
17Cristian Montoya+0:00
18Hernando Bohorquez+0:05
19Cesar Paredes+0:09
20Jose Manuel Diaz+0:09
22Garikoitz Bravo+0:09
24Dmitry Sokolov+0:09
25Alex Aranburu+0:09
26Ruben Fernandez+0:09
27Miguel Angel Rubiano+0:09
28German Chavez+0:12
29Aristobulo Cala+0:15
30Oscar Quiroz+0:15
31Antonio Pedrero+0:15
32Alex Cano+0:15
33Carlos Barbero Cuesta+0:19
34Jordi Simon+0:22
35Omar Mendoza+0:22
36Robigzon Oyola+0:26
37Jonathan Lastra+0:26
38David Rodrigues+0:26
39Igor Merino Cortazar+0:26
40Felipe Laverde+0:26
42David de la Fuente+0:43
43Marc de Maar+0:43
44Antonio Molina+0:43
45Joao Benta+0:43
46Alexander Vdovin+0:43
47Luis Fernandes+0:43
48Hernan Aguirre+0:43
49Julio Alexis Camacho+0:43
50Ibai Azurmendi Sagastibel+0:00
51Jose Fernandes+1:09
52Luis Gomes+1:09
53Fabio Duarte+1:09
54Steven Calderon+1:21
56Gotzon Martin+1:21
57Juan Lopez-Cozar+1:21
58Oscar Pujol+1:21
59Artem Samolenkov+1:37
61Daniel Turek+1:37
62Oskar Pelegri+1:37
63James Mitri+1:57
64Egoitz Fernandez+1:58
65Jose Ferreira+2:12
66Joao Rodrigues+2:12
67Fernando Barcelo+2:12
68Juan Ignacio Perez+2:12
69Juan Pablo Villegas+2:12
70Oscar Hernandez+2:12
71Cristian Rodriguez+2:12
73Alexander Evtushenko+2:31
74Awet Ghebremedhin+2:48
75Kiril Sveshnikov+3:02
76Eduardo Estrada+3:14
77Rodrigo Araque+3:25
78Raymond Kreder+3:25
79Jorge Cubero+4:21
80Victor De La Parte Gonzalez+4:21
81Filipe Cardoso+4:21
83Jon Ander Insausti+4:21
84Marc Buades+4:21
85Nuno Matos+4:21
87Vicente Garcia de Mateos+4:21
89Luis Enrique Davila+6:32
91Mikel Aristi+6:32
92Txomin Juaristi+6:32
93Oscar Rodriguez+6:32
94Jaime Castrillo+6:32
95Josu Zabala+6:32
96Fernando Orjuela+6:32
97Aviv Yechzkel+6:32
98Matvei Mamykin+6:32
99Sergio Rodriguez+6:32
100Angel Sanchez Rebollido+6:32
101Andre Evangelista+17:39
-Yusuke Hatanaka (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Richard Carapaz Movistar Team 11:22:26
2 Jonathan Klever Caicedo +0:40
3 Ricardo Mestre W52-FC Porto-Porto Canal +0:59
4 Robinson Chalapud +1:00
5 Ruben Fernandez Movistar Team +1:05
6 Nathan Earle Cycling Academy Team +1:17
7 Sergio Pardilla Caja Rural +1:35
8 Antonio Pedrero Movistar Team +1:37
9 Joaquim Silva Caja Rural +1:44
10 Cesar Fonte W52-FC Porto-Porto Canal +2:00
11 Mikel Bizkarra Murias Taldea +2:10
12 Eduard Prades Reverte Murias Taldea +2:29
13 Rui Vinhas W52-FC Porto-Porto Canal +2:37
14 Oscar Quiroz Strongman-Campagnolo Wilier +3:27
15 Cesar Paredes +3:32
16 Jose Manuel Diaz Cycling Academy Team +3:32
17 Jhojan Garcia Team Manzana Postobon +3:38
18 Ibai Azurmendi Sagastibel +3:45
19 Burgos-BH +3:53
20 Alexander Evtushenko Lokosphinx +3:54
21 Domingos Goncalves +4:08
22 Miguel Angel Rubiano +4:17
23 Hernando Bohorquez Team Manzana Postobon +4:37
24 Garikoitz Bravo Murias Taldea +5:01
25 Alexander Vdovin Lokosphinx +5:04
26 Luis Gomes +5:32
27 Strongman-Campagnolo Wilier +5:56
28 Dmitry Sokolov Lokosphinx +6:03
29 Sergio Higuita Team Manzana Postobon +6:04
30 Benjamin Prades Team UKYO +6:34
31 Joao Benta +6:34
32 Jordi Simon Burgos-BH +6:41
33 Cristian Montoya +6:42
34 Igor Merino Cortazar Burgos-BH +7:47
35 Julio Alexis Camacho +7:49
36 Gotzon Martin +7:57
37 Marc de Maar Team UKYO +8:56
38 Robigzon Oyola +9:11
39 Dmitry Strakhov Lokosphinx +9:21
40 German Chavez +9:45
41 Juan Lopez-Cozar +9:45
42 Aristobulo Cala Strongman-Campagnolo Wilier +9:53
43 Alex Aranburu Caja Rural +11:00
44 Daniel Turek Cycling Academy Team +12:17
45 Jose Fernandes W52-FC Porto-Porto Canal +12:25
46 Artem Samolenkov +12:49
47 Steven Calderon +13:26
48 David Rodrigues +13:29
49 Antonio Molina Caja Rural +13:57
50 Juan Pablo Villegas Team Manzana Postobon +15:26
51 Cristian Rodriguez Caja Rural +15:35
52 Joao Rodrigues W52-FC Porto-Porto Canal +16:23
53 Txomin Juaristi +17:01
54 David de la Fuente +17:09
55 Cycling Academy Team +18:40
56 Fernando Barcelo Murias Taldea +19:57
57 Victor De La Parte Gonzalez Movistar Team +20:08
58 Josu Zabala Caja Rural +20:49
59 Felipe Laverde +20:56
60 Oscar Hernandez +20:57
61 Egoitz Fernandez +21:06
62 Marc Buades +21:35
63 Fabio Duarte Team Manzana Postobon +21:36
64 Omar Mendoza +21:42
65 Hernan Aguirre Team Manzana Postobon +22:18
66 Awet Ghebremedhin Cycling Academy Team +22:24
67 Vicente Garcia de Mateos +22:45
68 Carlos Barbero Cuesta Movistar Team +22:54
69 Burgos-BH +23:16
70 Alex Cano +23:21
71 +23:29
72 Jorge Cubero Burgos-BH +23:33
73 Oskar Pelegri Caja Rural +25:05
74 Luis Fernandes +25:32
75 Jon Ander Insausti +25:36
76 Rodrigo Araque Team UKYO +25:41
77 Johan Colon +25:50
78 Raymond Kreder Team UKYO +27:01
79 Eduardo Estrada Strongman-Campagnolo Wilier +27:48
80 Nuno Matos Movistar Team +29:03
81 Victor Ocampo +29:12
82 Filipe Cardoso +29:56
83 James Mitri Burgos-BH +30:10
84 Oscar Rodriguez Murias Taldea +30:46
85 Jaime Castrillo Movistar Team +30:47
86 Mikel Aristi Murias Taldea +30:47
87 Sergio Rodriguez Murias Taldea +30:47
88 +31:04
89 Fernando Orjuela Team Manzana Postobon +31:04
90 Andres Pedroza +32:06
91 Juan Ignacio Perez +32:34
92 Luis Enrique Davila Cycling Academy Team +35:51
93 Aviv Yechzkel Cycling Academy Team +35:51
94 Francisco Moreira +38:27
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Szachtar Donieck 0-1 Dynamo Kijów
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Garmash Schodzi z boiska Tche
  • Inter 2-1 Zenit Petersburg
    GolGol: 50' Icardi
  • Szachtar Donieck 0-1 Dynamo Kijów
    Kartka Kartka: 53' Danchenko
  • Legia Warszawa 1-2 Zagłębie Lubin
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Kispest Honved 1-1 Haladas
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Atalanta 2-1 Hertha Berlin
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Astra Ploiesti 1-0 Steaua Bukareszt
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Qaka Schodzi z boiska Coman
  • Astra Ploiesti 1-0 Steaua Bukareszt
    Zmiana: 46' Wchodzi na boiska Morutan Schodzi z boiska Nedelcu
  • Astra Ploiesti 1-0 Steaua Bukareszt
    Kartka Kartka: 50' Balaure
  • Gorica 1-0 Ol Ljubljana
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia