Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Trofeo Matteotti

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Włochy
KolarstwoTrofeo Matteotti
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 23 wrzesień 18, Pescara - Pescara, Dystans: 195km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Davide BalleriniAndroni Giocattoli4:42:47
2Giovanni ViscontiBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
3Marco TizzaNippo - Vini Fantini+0:00
4Kristian SbaragliCycling Academy Team+0:00
5Simone VelascoSoutheast+0:00
6Jose Joaquin RojasMovistar Team+0:00
7Fabricio FerrariCaja Rural+0:00
8Kamil MaleckiCCC Sprandi Polkowice+0:00
9Luca WackermannBardiani-CSF Pro Team+0:00
10Ben O\'ConnorMTN Qhubeka+0:00
11Ivan SantaromitaNippo - Vini Fantini+0:00
12Sebastien ReichenbachFDJ+0:00
13Giulio CicconeBardiani-CSF Pro Team+0:00
14David GauduFDJ+0:00
15Domenico PozzovivoBahrain Merida Pro Cycling Team+0:00
16Mattia CattaneoAndroni Giocattoli+0:03
17Fausto MasnadaAndroni Giocattoli+0:18
18Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+1:10
19Ettore CarliniArea Zero Pro Team+1:10
20Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+1:18
21Sergey ShilovRusVelo+1:18
22Matthieu LadagnousFDJ+1:18
23Krists NeilandsCycling Academy Team+3:40
24Nicola BagioliNippo - Vini Fantini+3:40
25Giovanni CarboniBardiani-CSF Pro Team+7:08
26Iuri FilosiTeam Marseille 13 KTM+7:08
27Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles+7:10
28Marco FrapportiAndroni Giocattoli+7:10
29Nickolas DlaminiMTN Qhubeka+9:48
30Edoardo ZardiniSoutheast+9:48
-Viesturs Luksevics (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Sebastian Schoenberger (DNF)Team Hrinkow Advarics Cycleang
-Franco Orocito (DNF)
-Evgeny Shalunov (DNF)RusVelo
-Joaquim Silva (DNF)W52-FC Porto-Porto Canal
-Scott Davies (DNF)MTN Qhubeka
-Antonio Di Sante (DNF)GM Cycling Team
-Mattia Marceli (DNF)
-Amaro Manuel Antunes (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Lorenzo Delco (DNF)
-Giuseppe Fonzi (DNF)Southeast
-Antoine Duchesne (DNF)FDJ
-Ivan Vojskovic (DNF)
-Dayer Quintana (DNF)Movistar Team
-Matteo Rabottini (DNF)Meridiana Kamen Team
-Michel Piccot (DNF)
-Piotr Brozyna (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Savva Novikov (DNF)
-Awet Ghebremedhin (DNF)Cycling Academy Team
-Alexander Porsev (DNF)RusVelo
-Simone Sterbini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Andrea Garosio (DNF)Area Zero Pro Team
-Alessandro Marinozzi (DNF)MG.Kvis Vega
-Dmitry Sokolov (DNF)Lokosphinx
-Simone Ponzi (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Serge Pauwels (DNF)MTN Qhubeka
-Kenny Molly (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Christophe Masson (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Danilo Celano (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Matteo Fabbro (DNF)Katusha
-Jorge Arcas (DNF)Movistar Team
-Emanuele Onesti (DNF)Area Zero Pro Team
-Mikel Landa (DNF)Movistar Team
-Daniel Savini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Justin Oien (DNF)Caja Rural
-David Jabuka (DNF)Meridiana Kamen Team
-Mirko Trosino (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Simone Ravanelli (DNF)MG Kvis - Wilier
-Francesco Gavazzi (DNF)Androni Giocattoli
-Ben Hermans (DNF)Cycling Academy Team
-Elia Ciabocco (DNF)MG.Kvis Vega
-William Bonnet (DNF)FDJ
-Antonio Zullo (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Alberto Amici (DNF)Italy National Selection
-Geremia Goffi (DNF)
-Frantisek Sisr (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Luca Pacioni (DNF)Southeast
-Andrea Ruscetta (DNF)GM Cycling Team
-Mateo Frankovic (DNS)Meridiana Kamen Team
-Emanuel Kiserlovski (DNF)Meridiana Kamen Team
-Rafael Reis (DNF)Caja Rural
-Jose Manuel Diaz (DNF)Cycling Academy Team
-Alexander Vdovin (DNF)Lokosphinx
-Ivan Rovny (DNF)RusVelo
-Eros Capecchi (DNF)Etixx - Quick Step
-Manuel Belletti (DNF)Androni Giocattoli
-Sergey Lagutin (DNF)RusVelo
-Thomas Deruette (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Pawel Cieslik (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Federico Zurlo (DNF)Lampre-Merida
-Eduardo Sepulveda (DNF)Movistar Team
-Nairo Quintana (DNF)Movistar Team
-Mattia Frapporti (DNF)Androni Giocattoli
-Tobias Ludvigsson (DNF)FDJ
-Marco Canola (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Lachlan David Morton (DNF)MTN Qhubeka
-Davide Gabburo (DNF)Italy National Selection
-Hideto Nakane (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Jaco Venter (DNF)MTN Qhubeka
-Antoine Warnier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Natnael Berhane (DNF)MTN Qhubeka
-Colin Stuessi (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Yannis Yssaad (DNF)Caja Rural
-Michal Paluta (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Jon Irisarri (DNF)Caja Rural
-Raul Colombo (DNF)
-Antonino Pugliese (DNF)
-Denis Vulcan (DNF)
-Kristijan Budimir (DNF)
-Ivan Martinelli (DNF)
-Luca Colnaghi (DNF)MG.Kvis Vega
-Patryk Stosz (DNF)CCC Sprandi Polkowice
-Riccardo Stacchiotti (DNF)Nippo - Vini Fantini
-Ilia Koshevoy (DNF)Southeast
-Daniel Turek (DNF)Cycling Academy Team
-Davide Formolo (DNF)Team NetApp
-Ildar Arslanov (DNF)RusVelo
-Alexander Evtushenko (DNF)Lokosphinx
-Kevin Colleoni (DNF)
-Alessandro Monaco (DNF)Italy National Selection
-Matteo Draperi (DNF)MG.Kvis Vega
-Miguel Eduardo Florez (DNF)Southeast
-Julien Mortier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Enrico Salvador (DNF)Tirol Cycling Team
-Omer Goldstein (DNF)Cycling Academy Team
-Antonio Pedrero (DNF)Movistar Team
-Vincenzo Albanese (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Umberto Orsini (DNF)Bardiani-CSF Pro Team
-Vladislav Kulikov (DNF)
-Arseny Nikiforov (DNF)
-Francesco Bettini (DNF)Area Zero Pro Team
-Angelo Raffaele (DNF)Area Zero Pro Team
-Marco Bernardinetti (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Juan Jose Lobato (DNF)Nippo - Vini Fantini
Następne mecze
Włochy
KolarstwoTrofeo Matteotti
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • LZS Czajków 1-2 LKS Jankowy
    Zmiana statusu meczu: Koniec
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u