Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Volta a Portugal

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Portugalia
KolarstwoVolta a Portugal
Status: Koniec
LIVE!
Etap 10 » 12 sierpień 18, Fafe - Fafe, Dystans: 17.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Vicente Garcia de MateosSpain National Selection25:17
2Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:21
3Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:34
4Joni Silva Brandao+0:36
5Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:50
6Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:51
7Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:53
8Domingos GoncalvesCaja Rural+0:57
9Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+1:06
10Oscar RodriguezMurias Taldea+1:23
11Alejandro Manuel Marques Porto+1:23
12Krister Hagen+1:33
13Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+1:34
14Rafael ReisCaja Rural+1:41
15Frederico Figueiredo+1:42
16Henrique Casimiro+1:47
17Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+1:50
18Nathan EarleCycling Academy Team+1:52
19Daniel Mestre+1:54
20Joao Benta+1:55
21Alexander Grigoryev+2:02
22Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+2:06
23Josh Teasdale+2:06
24David Rodrigues+2:07
25Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+2:08
26Luis Gomes+2:09
27Cristian RodriguezSoutheast+2:09
28Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+2:18
29Nuno Almeida+2:20
30Sergio SamitierMurias Taldea+2:21
31Jorge Magalhaes+2:22
32Rinaldo NocentiniItaly National Selection+2:27
33Fernando BarceloCofidis+2:27
34Gotzon UdondoMurias Taldea+2:29
35Emil Dima+2:30
36Xuban PerezSoutheast+2:32
37Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+2:33
38Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+2:33
39Bruno Silva+2:35
40Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+2:39
41Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+2:39
42Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+2:40
43Rafael Silva+2:40
44Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+2:43
45Alvaro Trueba+2:43
46Josu ZabalaCaja Rural+2:44
47Mario Vogt+2:45
48Aitor Gonzalez+2:47
49Marcio Barbosa+2:49
50Luis Afonso+2:49
51Antonio MolinaCaja Rural+2:50
52Maxim Rusnac+2:56
53Gaspar Goncalves+3:01
54Ricardo Ferreira+3:02
55Andre Carvalho+3:05
56Federico ZurloLampre-Merida+3:11
57Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+3:13
58Awet GhebremedhinCycling Academy Team+3:13
59Patrick Videira+3:14
60Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+3:19
61Guy NivCycling Academy Team+3:22
62Jon IrisarriCaja Rural+3:24
63Carlos CobosSpain National Selection+3:26
64Francisco Campos+3:29
65Omer GoldsteinCycling Academy Team+3:31
66Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+3:35
67Julien StassenWallonie-Bruxelles+3:39
68Joao Fernandes+3:40
69Rui Rodrigues+3:42
70Enrique SanzMurias Taldea+3:43
71Christophe MassonWallonie-Bruxelles+3:43
72Raul-Antonio Sinza+3:45
73Filipe Cardoso+3:46
74Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+3:47
75Goncalo Leaca+3:47
76Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+3:48
77Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+3:48
78Victor Nico Corredor+3:51
79Hugo Sancho+3:53
80Goncalo Carvalho+3:55
81Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+3:56
82Rafael Lourenco+4:01
83Venceslau Fernandes+4:03
84Franklin SixWallonie-Bruxelles+4:07
85David de la FuenteCaja Rural+4:07
86Samuel Mobberley+4:16
87Benjamin PerryCycling Academy Team+4:18
88Mattia Marceli+4:19
89Larry Valvasori+4:19
90Nuno Meireles+4:22
91Wilson Haro+4:22
92Muhsin Misbah+4:23
93Oskar PelegriCaja Rural+4:24
94Alexis Quinteros+4:25
95Jair PerezColombia+4:25
96David Ribeiro+4:26
97Laurin Winter+4:27
98Hugo Nunes+4:29
99Muhamad Zawawi Azman+4:31
100Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+4:38
101Bayron Guama de la Cruz+4:41
102Anderson Paredes+4:43
103Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+4:45
104Jose Manuel DiazCycling Academy Team+5:17
105Jesse Ewart+5:22
106Akmal Hakim Zakaria+5:49
107Fabio Oliveira+5:53
108Andrea RuscettaGM Cycling Team+6:13
110Ludovic Robeet (HD)Wallonie-Bruxelles+9:26
Status: Koniec
LIVE!
Etap 9 » 11 sierpień 18, Felgueiras - S.da Graca, Dystans: 155.2km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal4:22:47
2Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:05
3Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:07
4Joni Silva Brandao+0:09
5Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:19
6David Rodrigues+0:31
7Joao Benta+0:39
8Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:41
9Frederico Figueiredo+0:41
10Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:58
11Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+1:13
12Henrique Casimiro+1:17
13Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+1:33
14Domingos GoncalvesCaja Rural+1:41
15Nathan EarleCycling Academy Team+1:53
16Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+1:56
17Alejandro Manuel Marques Porto+2:38
18Antonio MolinaCaja Rural+2:38
19Luis Afonso+2:38
20Bruno Silva+2:38
21Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+2:50
22Luis Gomes+3:45
23Xuban PerezSoutheast+3:53
24Krister Hagen+3:57
25Marcio Barbosa+4:36
26Goncalo Carvalho+4:36
27Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+5:43
28Oscar RodriguezMurias Taldea+5:43
29Hugo Sancho+5:43
30Josh Teasdale+5:43
31Rafael Silva+5:43
32Jair PerezColombia+6:13
33Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+6:29
34Nuno Almeida+6:29
35Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+7:30
36Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+8:20
37Victor Nico Corredor+8:42
38Daniel Mestre+10:39
39Hugo Nunes+10:53
40Cristian RodriguezSoutheast+10:53
41Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+10:56
42Wilson Haro+11:08
43Rui Rodrigues+12:07
44Andre Carvalho+12:14
45Awet GhebremedhinCycling Academy Team+12:14
46Jon IrisarriCaja Rural+13:17
47Rinaldo NocentiniItaly National Selection+14:56
48Christophe MassonWallonie-Bruxelles+15:25
49Maxim Rusnac+16:16
50Larry Valvasori+16:20
51Guy NivCycling Academy Team+16:41
52Patrick Videira+16:44
53Filipe Cardoso+16:47
54Carlos CobosSpain National Selection+17:28
55Jorge Magalhaes+18:48
56Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+19:43
57David de la FuenteCaja Rural+19:55
58Gaspar Goncalves+19:56
59David Ribeiro+19:56
60Ricardo Ferreira+20:19
61Andrea RuscettaGM Cycling Team+21:53
62Fernando BarceloCofidis+21:53
63Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+23:26
64Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+25:07
65Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+29:14
66Joao Fernandes+29:14
67Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+29:14
68Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+29:14
69Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+29:14
70Alexander Grigoryev+29:14
71Alexis Quinteros+29:14
72Samuel Mobberley+29:14
73Bayron Guama de la Cruz+29:14
74Anderson Paredes+29:14
75Venceslau Fernandes+29:14
76Goncalo Leaca+29:14
77Jesse Ewart+29:14
78Nuno Meireles+29:14
79Muhsin Misbah+29:14
80Gotzon UdondoMurias Taldea+29:14
81Omer GoldsteinCycling Academy Team+29:14
82Mario Vogt+29:14
83Benjamin PerryCycling Academy Team+29:14
84Rafael Lourenco+29:14
85Oskar PelegriCaja Rural+29:14
86Francisco Campos+29:14
87Alvaro Trueba+29:14
88Fabio Oliveira+30:30
89Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+31:01
90Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+31:01
91Aitor Gonzalez+31:57
92Sergio SamitierMurias Taldea+31:57
93Jose Manuel DiazCycling Academy Team+31:57
94Josu ZabalaCaja Rural+31:57
95Rafael ReisCaja Rural+32:13
96Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+33:28
97Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+33:41
98Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+34:02
99Julien StassenWallonie-Bruxelles+35:31
100Enrique SanzMurias Taldea+37:46
101Muhamad Zawawi Azman+37:46
102Akmal Hakim Zakaria+37:46
103Raul-Antonio Sinza+37:46
104Laurin Winter+38:53
105Emil Dima+39:56
106Franklin SixWallonie-Bruxelles+40:41
107Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+41:12
108Federico ZurloLampre-Merida+41:12
109Mattia Marceli+41:12
-Paulo Silva (DNF)
-Colin Stuessi (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
Status: Koniec
LIVE!
Etap 8 » 10 sierpień 18, Barcelos - Braga, Dystans: 147.6km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Vicente Garcia de MateosSpain National Selection3:40:44
2Joao Benta+0:00
3Joni Silva Brandao+0:00
4Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
5Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
6Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
7Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
8Frederico Figueiredo+0:00
9Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:03
10Krister Hagen+0:36
11Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:36
12Daniel Mestre+0:45
13Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:45
14Alejandro Manuel Marques Porto+0:45
15Oscar RodriguezMurias Taldea+0:45
16Nathan EarleCycling Academy Team+0:45
17Luis Afonso+0:45
18Henrique Casimiro+0:45
19Domingos GoncalvesCaja Rural+0:45
20Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:45
21Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:45
22Bruno Silva+0:45
23David Rodrigues+0:45
24Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+0:55
25Maxim Rusnac+1:05
26Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+1:28
27Awet GhebremedhinCycling Academy Team+1:30
28Cristian RodriguezSoutheast+1:30
29Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+1:32
30Xuban PerezSoutheast+1:32
31Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+1:33
32Jair PerezColombia+1:42
33Andre Carvalho+1:51
34Rafael Silva+1:51
35Luis Gomes+1:51
36Hugo Sancho+1:54
37Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+1:54
38Joao Fernandes+2:36
39Christophe MassonWallonie-Bruxelles+2:36
40Josh Teasdale+2:36
41Wilson Haro+2:36
42Guy NivCycling Academy Team+2:36
43Goncalo Carvalho+2:36
44Nuno Almeida+2:36
45Victor Nico Corredor+2:40
46Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+3:55
47Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+4:03
48Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+4:54
49Fernando BarceloCofidis+4:54
50Bayron Guama de la Cruz+5:08
51Samuel Mobberley+5:08
52Benjamin PerryCycling Academy Team+5:08
53Hugo Nunes+5:08
54Paulo Silva+5:08
55Filipe Cardoso+5:08
56Jose Manuel DiazCycling Academy Team+5:08
57Gaspar Goncalves+5:08
58Alvaro Trueba+5:08
59Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+6:27
60Marcio Barbosa+6:37
61Rui Rodrigues+6:37
62Federico ZurloLampre-Merida+6:37
63Oskar PelegriCaja Rural+6:37
64Antonio MolinaCaja Rural+7:05
65Jon IrisarriCaja Rural+7:05
66Muhsin Misbah+7:22
67Muhamad Zawawi Azman+7:22
68Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+9:27
69Venceslau Fernandes+9:27
70Rinaldo NocentiniItaly National Selection+10:03
71Larry Valvasori+10:17
72Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+11:21
73Ricardo Ferreira+11:21
74David Ribeiro+12:05
75Alexis Quinteros+12:05
76Anderson Paredes+12:05
77Carlos CobosSpain National Selection+12:09
78Gotzon UdondoMurias Taldea+12:09
79Josu ZabalaCaja Rural+12:09
80Jesse Ewart+12:09
81Sergio SamitierMurias Taldea+12:17
82Julien StassenWallonie-Bruxelles+14:26
83Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+14:34
84Franklin SixWallonie-Bruxelles+14:34
85Nuno Meireles+14:34
86Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+14:34
87Francisco Campos+14:34
88Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+14:34
89Rafael ReisCaja Rural+14:34
90Rafael Lourenco+14:34
91Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+14:34
92Laurin Winter+14:34
93Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+14:34
94Fabio Oliveira+14:34
95Patrick Videira+14:34
96Jorge Magalhaes+14:34
97Mario Vogt+14:34
98Emil Dima+14:34
99Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+14:34
100Andrea RuscettaGM Cycling Team+14:34
101Goncalo Leaca+14:34
102Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+14:34
103Alexander Grigoryev+14:34
104David de la FuenteCaja Rural+14:34
105Omer GoldsteinCycling Academy Team+14:34
106Akmal Hakim Zakaria+14:34
107Aitor Gonzalez+14:34
108Enrique SanzMurias Taldea+14:34
109Trond Haakon Trondsen+14:34
110Raul-Antonio Sinza+16:52
111Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+18:34
112Mattia Marceli+19:15
Status: Koniec
LIVE!
Etap 7 » 9 sierpień 18, Montalegre - Sanra Luzia, Dystans: 165.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Enrique SanzMurias Taldea3:45:02
2Daniel Mestre+0:00
3Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
4Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:00
5Joni Silva Brandao+0:00
6Joao Benta+0:00
7Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+0:00
8Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
9Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
10Krister Hagen+0:00
11Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
12Domingos GoncalvesCaja Rural+0:00
13Henrique Casimiro+0:00
14Frederico Figueiredo+0:00
15Xuban PerezSoutheast+0:00
16Oscar RodriguezMurias Taldea+0:00
17Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:10
18Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:10
19Alejandro Manuel Marques Porto+0:12
20Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+0:12
21Andre Carvalho+0:13
22Nathan EarleCycling Academy Team+0:17
23Luis Gomes+0:28
24Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:31
25Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+0:33
26Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:33
27Larry Valvasori+0:35
28Luis Afonso+0:39
29Wilson Haro+0:43
30David Rodrigues+0:43
31Bruno Silva+0:45
32Josu ZabalaCaja Rural+0:50
33Jon IrisarriCaja Rural+0:51
34Josh Teasdale+0:51
35Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:51
36Awet GhebremedhinCycling Academy Team+0:51
37Hugo Sancho+0:51
38Victor Nico Corredor+0:51
39Goncalo Carvalho+0:51
40Christophe MassonWallonie-Bruxelles+1:04
41Omer GoldsteinCycling Academy Team+1:05
42Jesse Ewart+1:05
43Trond Haakon Trondsen+1:12
44Joao Fernandes+1:17
45Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+1:32
46Venceslau Fernandes+1:34
47Federico ZurloLampre-Merida+1:34
48Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+1:39
49Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+1:41
50Gaspar Goncalves+1:49
51Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+1:51
52Nuno Almeida+1:51
53Fernando BarceloCofidis+1:56
54Paulo Silva+2:07
55Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+2:58
56Filipe Cardoso+2:58
57Rafael Silva+2:59
58Mario Vogt+2:59
59Bayron Guama de la Cruz+2:59
60Rui Rodrigues+2:59
61Marcio Barbosa+2:59
62Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+3:48
63Hugo Nunes+3:48
64Rafael Lourenco+3:56
65Nuno Meireles+3:56
66Fabio Oliveira+3:58
67Laurin Winter+4:07
68Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+4:07
69Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+4:07
70Rafael ReisCaja Rural+4:07
71Goncalo Leaca+4:07
72Patrick Videira+4:07
73Alexander Grigoryev+4:07
74Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+4:25
75Carlos CobosSpain National Selection+4:30
76Antonio MolinaCaja Rural+5:04
77Cristian RodriguezSoutheast+5:04
78Rinaldo NocentiniItaly National Selection+5:05
79David de la FuenteCaja Rural+5:05
80Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+5:07
81Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+5:09
82David Ribeiro+5:22
83Julien StassenWallonie-Bruxelles+5:22
84Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+6:02
85Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+6:39
86Oskar PelegriCaja Rural+6:48
87Alvaro Trueba+7:05
88Gotzon UdondoMurias Taldea+7:05
89Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+7:07
90Jorge Magalhaes+8:02
91Francisco Campos+8:02
92Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+8:17
93Ricardo Ferreira+8:17
94Benjamin PerryCycling Academy Team+9:32
95Guy NivCycling Academy Team+9:32
96Aitor Gonzalez+9:35
97Sergio SamitierMurias Taldea+9:51
98Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+12:46
99Alexis Quinteros+19:36
100Anderson Paredes+19:36
101Mattia Marceli+19:49
102Muhamad Zawawi Azman+19:49
103Maxim Rusnac+19:49
104Andrea RuscettaGM Cycling Team+19:49
105Jair PerezColombia+19:49
106Muhsin Misbah+19:49
107Emil Dima+19:49
108Franklin SixWallonie-Bruxelles+19:49
109Samuel Mobberley+19:49
110Akmal Hakim Zakaria+19:49
111Raul-Antonio Sinza+20:28
112Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+26:21
-Eliot Lietaer (DNS)Wallonie-Bruxelles
-Matteo Badilatti (DNS)Team Vorarlberg
-Samuel Blanco (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 6 » 8 sierpień 18, Sernancelhe - Boticas, Dystans: 165.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Domingos GoncalvesCaja Rural4:09:09
2Krister Hagen+0:20
3Daniel Mestre+0:20
4Joao Benta+0:20
5Nathan EarleCycling Academy Team+0:20
6Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:20
7Joni Silva Brandao+0:20
8Xuban PerezSoutheast+0:20
9Fernando BarceloCofidis+0:20
10Alejandro Manuel Marques Porto+0:20
11Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:20
12Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:20
13Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:20
14Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:20
15Henrique Casimiro+0:20
16Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:20
17Frederico Figueiredo+0:20
18Oscar RodriguezMurias Taldea+0:20
19Bruno Silva+0:20
20David Rodrigues+0:20
21Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:20
22Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:20
23Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:30
24Jose Manuel DiazCycling Academy Team+2:24
25Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+2:28
26Christophe MassonWallonie-Bruxelles+2:28
27Awet GhebremedhinCycling Academy Team+2:28
28Josh Teasdale+2:28
29Andre Carvalho+2:28
30Goncalo Carvalho+2:28
31Maxim Rusnac+2:28
32Luis Afonso+2:28
33Bayron Guama de la Cruz+2:28
34Jair PerezColombia+2:28
35Nuno Almeida+2:28
36Hugo Sancho+2:28
37Cristian RodriguezSoutheast+2:28
38Luis Gomes+2:28
39Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+2:28
40Rafael Silva+2:28
41Victor Nico Corredor+2:28
42Wilson Haro+2:28
43Marcio Barbosa+2:34
44Joao Fernandes+4:05
45Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+4:05
46Venceslau Fernandes+4:05
47Hugo Nunes+4:05
48Patrick Videira+4:05
49Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+4:05
50Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+4:05
51Larry Valvasori+4:05
52Samuel Mobberley+4:05
53Rui Rodrigues+4:05
54Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+4:05
55Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+4:05
56Josu ZabalaCaja Rural+4:05
57Carlos CobosSpain National Selection+4:05
58Guy NivCycling Academy Team+4:05
59Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+4:05
60Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+4:05
61Sergio SamitierMurias Taldea+4:05
62Rinaldo NocentiniItaly National Selection+4:05
63Federico ZurloLampre-Merida+4:05
64Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+9:36
65Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+9:36
66Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+9:36
67Rafael Lourenco+9:36
68Filipe Cardoso+9:36
69David Ribeiro+9:36
70Mario Vogt+9:36
71Jesse Ewart+9:36
72Laurin Winter+9:36
73Gaspar Goncalves+9:36
74Antonio MolinaCaja Rural+9:36
75Muhsin Misbah+9:36
76Muhamad Zawawi Azman+9:36
77Akmal Hakim Zakaria+11:32
78Julien StassenWallonie-Bruxelles+13:30
79Nuno Meireles+13:30
80Rafael ReisCaja Rural+13:30
81Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+13:30
82Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+13:56
83Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+13:58
84Ricardo Ferreira+13:58
85Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+14:49
86Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+14:49
87Trond Haakon Trondsen+14:49
88Jorge Magalhaes+14:49
89Benjamin PerryCycling Academy Team+14:49
90Francisco Campos+14:49
91Paulo Silva+14:49
92Fabio Oliveira+14:49
93Alvaro Trueba+14:49
94Omer GoldsteinCycling Academy Team+14:49
95Alexis Quinteros+14:49
96Anderson Paredes+14:49
97Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+14:49
98Jon IrisarriCaja Rural+14:49
99Enrique SanzMurias Taldea+14:49
100David de la FuenteCaja Rural+14:49
101Oskar PelegriCaja Rural+14:49
102Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+14:49
103Gotzon UdondoMurias Taldea+14:49
104Aitor Gonzalez+14:49
105Alexander Grigoryev+14:49
106Goncalo Leaca+14:49
107Mattia Marceli+14:49
108Andrea RuscettaGM Cycling Team+15:59
109Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+15:59
110Samuel Blanco+15:59
111Raul-Antonio Sinza+15:59
112Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+15:59
113Franklin SixWallonie-Bruxelles+17:06
114Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+17:06
115Emil Dima+20:31
-Olivier Pardini (DNS)Wallonie-Bruxelles
-Haakon Aalrust (DNS)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 5 » 6 sierpień 18, Sebugal - Viseu, Dystans: 191.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini5:01:45
2Enrique SanzMurias Taldea+0:00
3Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
4Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
5Federico ZurloLampre-Merida+0:00
6Franklin SixWallonie-Bruxelles+0:00
7Francisco Campos+0:00
8Trond Haakon Trondsen+0:00
9Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
10Oskar PelegriCaja Rural+0:00
11Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:00
12Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:00
13Julien StassenWallonie-Bruxelles+0:00
14Andre Carvalho+0:00
15Mattia Marceli+0:00
16Benjamin PerryCycling Academy Team+0:00
17Rafael Lourenco+0:00
18Daniel Mestre+0:00
19Guy NivCycling Academy Team+0:00
20Joao Benta+0:00
21Alexander Grigoryev+0:00
22Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+0:00
23Fernando BarceloCofidis+0:00
24Xuban PerezSoutheast+0:00
25Krister Hagen+0:00
26Joao Fernandes+0:00
27Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
28Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
29Bayron Guama de la Cruz+0:00
30Nathan EarleCycling Academy Team+0:00
31Rafael ReisCaja Rural+0:00
32Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:00
33Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
34Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
35Nuno Almeida+0:00
36Fabio Oliveira+0:00
37Domingos GoncalvesCaja Rural+0:00
38Awet GhebremedhinCycling Academy Team+0:00
39Frederico Figueiredo+0:00
40Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
41Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+0:00
42Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
43Joni Silva Brandao+0:00
44Luis Gomes+0:00
45Josh Teasdale+0:00
46Henrique Casimiro+0:00
47Samuel Mobberley+0:00
48Bruno Silva+0:00
49Luis Afonso+0:00
50Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
51Jesse Ewart+0:00
52Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
53Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
54Muhamad Zawawi Azman+0:00
55Alexis Quinteros+0:00
56Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+0:00
57David Rodrigues+0:00
58Oscar RodriguezMurias Taldea+0:00
59Haakon Aalrust+0:00
60Venceslau Fernandes+0:00
61Gaspar Goncalves+0:00
62Patrick Videira+0:00
63Hugo Nunes+0:00
64Rafael Silva+0:00
65Goncalo Carvalho+0:00
66Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:00
67Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
68Christophe MassonWallonie-Bruxelles+0:00
69Andrea RuscettaGM Cycling Team+0:00
70Nuno Meireles+0:00
71Carlos CobosSpain National Selection+0:00
72Wilson Haro+0:00
73Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
74Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:00
75Goncalo Leaca+0:00
76Rui Rodrigues+0:00
77Larry Valvasori+0:00
78Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+0:00
79Victor Nico Corredor+0:00
80Filipe Cardoso+0:00
81Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:00
82Raul-Antonio Sinza+0:00
83Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:00
84Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
85Emil Dima+0:12
86Jorge Magalhaes+0:23
87Hugo Sancho+0:27
88Jair PerezColombia+0:42
89Muhsin Misbah+0:42
90Anderson Paredes+0:42
91David Ribeiro+0:44
92Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+0:45
93Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+0:45
94Akmal Hakim Zakaria+0:54
95Laurin Winter+1:27
96Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+1:33
97Cristian RodriguezSoutheast+1:54
98Josu ZabalaCaja Rural+1:54
99Marcio Barbosa+1:56
100David de la FuenteCaja Rural+1:56
101Alvaro Trueba+1:56
102Aitor Gonzalez+1:56
103Mario Vogt+2:18
104Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+2:34
105Gotzon UdondoMurias Taldea+2:41
106Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+2:41
107Sergio SamitierMurias Taldea+2:41
108Maxim Rusnac+2:41
109Samuel Blanco+2:41
110Ricardo Ferreira+3:08
111Paulo Silva+3:08
112Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+3:37
113Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+7:56
114Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+9:11
115Omer GoldsteinCycling Academy Team+9:11
116Jon IrisarriCaja Rural+10:27
117Antonio MolinaCaja Rural+10:27
-Kristian Yustre (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Anton Tunset (DNF)
-Iltjan Nika (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Ivan Centrone (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 4 » 5 sierpień 18, Guarda - Penhas da Saude, Dystans: 171.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal4:02:19
2Joni Silva Brandao+0:12
3Joao Benta+1:13
4Frederico Figueiredo+1:13
5Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+1:13
6Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+1:13
7Xuban PerezSoutheast+1:13
8Alejandro Manuel Marques Porto+2:46
9Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+2:51
10Henrique Casimiro+2:51
11Domingos GoncalvesCaja Rural+3:07
12Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+3:29
13Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+3:56
14Rinaldo NocentiniItaly National Selection+3:58
15Krister Hagen+3:58
16Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+4:00
17Oscar RodriguezMurias Taldea+4:00
18Cristian RodriguezSoutheast+4:04
19David Rodrigues+4:04
20Luis Afonso+4:04
21Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+4:11
22Bruno Silva+4:18
23Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+4:42
24Luis Gomes+5:18
25Wilson Haro+5:48
26Goncalo Carvalho+5:56
27Maxim Rusnac+6:13
28Hugo Sancho+6:32
29Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+6:32
30Jose Manuel DiazCycling Academy Team+7:10
31Awet GhebremedhinCycling Academy Team+7:10
32Larry Valvasori+7:10
33Josh Teasdale+7:10
34Andre Carvalho+8:38
35Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+8:41
36Goncalo Leaca+8:41
37Hugo Nunes+8:41
38Nuno Almeida+8:50
39Christophe MassonWallonie-Bruxelles+8:53
40Josu ZabalaCaja Rural+8:56
41Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+8:56
42Federico ZurloLampre-Merida+10:04
43Carlos CobosSpain National Selection+10:04
44Jesse Ewart+10:42
45Venceslau Fernandes+10:42
46Jair PerezColombia+10:42
47Bayron Guama de la Cruz+10:42
48Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+11:07
49Fernando BarceloCofidis+11:57
50Sergio SamitierMurias Taldea+11:57
51Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+13:06
52Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+15:23
53Daniel Mestre+15:23
54Rafael Silva+15:23
55Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+15:23
56Rui Rodrigues+15:23
57Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+15:23
58Marcio Barbosa+15:23
59Patrick Videira+15:23
60Joao Fernandes+15:23
61Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+15:23
62Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+15:51
63Muhsin Misbah+17:45
64Victor Nico Corredor+17:45
65Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+18:41
66Filipe Cardoso+19:10
67Gaspar Goncalves+19:10
68Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+19:10
69Muhamad Zawawi Azman+19:29
70Paulo Silva+19:29
71Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+19:39
72Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+20:30
73Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+21:54
74Alvaro Trueba+21:54
75Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+21:54
76Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+21:54
77Jorge Magalhaes+21:54
78Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+21:54
79Ricardo Ferreira+21:54
80Alexander Grigoryev+21:54
81Andrea RuscettaGM Cycling Team+21:54
82David de la FuenteCaja Rural+21:54
83Fabio Oliveira+21:54
84David Ribeiro+21:54
85Nuno Meireles+21:54
86Omer GoldsteinCycling Academy Team+21:54
87Antonio MolinaCaja Rural+23:37
88Jon IrisarriCaja Rural+23:37
89Guy NivCycling Academy Team+23:37
90Samuel Blanco+23:37
91Rafael Lourenco+23:37
92Oskar PelegriCaja Rural+23:37
93Enrique SanzMurias Taldea+23:37
94Rafael ReisCaja Rural+23:37
95Julien StassenWallonie-Bruxelles+23:37
96Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+24:07
97Samuel Mobberley+25:14
98Benjamin PerryCycling Academy Team+25:14
99Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+25:14
100Mario Vogt+25:14
101Akmal Hakim Zakaria+25:14
102Anderson Paredes+25:14
103Alexis Quinteros+25:14
104Trond Haakon Trondsen+25:14
105Haakon Aalrust+25:14
106Aitor Gonzalez+25:14
107Francisco Campos+26:39
108Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+27:48
109Gotzon UdondoMurias Taldea+27:48
110Ivan Centrone+31:28
111Iltjan NikaAmore & Vita-Selle SMP+31:51
112Franklin SixWallonie-Bruxelles+31:53
113Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+31:53
114Kristian YustreAmore & Vita-Selle SMP+31:53
115Laurin Winter+31:53
116Mattia Marceli+36:24
117Emil Dima+39:52
118Anton Tunset+40:24
119Raul-Antonio Sinza+40:24
120Nathan EarleCycling Academy Team+40:24
121Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+12:23
-Antoine Warnier (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Cesar Martingil (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 3 » 4 sierpień 18, Serta - Oliveira do Hospital, Dystans: 175.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal4:43:00
2Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:30
3Joni Silva Brandao+0:42
4Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:44
5Henrique Casimiro+0:44
6Daniel Mestre+1:05
7Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+1:05
8Krister Hagen+1:05
9Domingos GoncalvesCaja Rural+1:05
10Rinaldo NocentiniItaly National Selection+1:05
11Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+1:05
12Frederico Figueiredo+1:05
13Xuban PerezSoutheast+1:05
14Sergio SamitierMurias Taldea+1:05
15Awet GhebremedhinCycling Academy Team+1:05
16Joao Benta+1:05
17Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+1:05
18Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+1:05
19Oscar RodriguezMurias Taldea+1:05
20Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+1:05
21Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+1:05
22Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+1:05
23Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+1:05
24Alejandro Manuel Marques Porto+1:05
25Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+1:05
26David Rodrigues+1:05
27Rafael Silva+1:05
28Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+1:05
29Bruno Silva+1:05
30Luis Afonso+1:05
31Goncalo Carvalho+1:05
32Fernando BarceloCofidis+1:05
33Nathan EarleCycling Academy Team+1:15
34Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+1:15
35Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+1:15
36Jesse Ewart+1:23
37Andre Carvalho+1:36
38Josh Teasdale+3:26
39Rui Rodrigues+3:26
40Venceslau Fernandes+3:33
41Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+3:36
42Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+3:36
43Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+4:00
44Rafael ReisCaja Rural+4:10
45Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+4:10
46Nuno Almeida+4:20
47Federico ZurloLampre-Merida+5:36
48Wilson Haro+5:36
49Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+5:36
50Larry Valvasori+5:36
51Goncalo Leaca+5:36
52Paulo Silva+5:36
53Marcio Barbosa+5:36
54Christophe MassonWallonie-Bruxelles+5:36
55Aitor Gonzalez+5:51
56Cristian RodriguezSoutheast+7:16
57Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+7:49
58Filipe Cardoso+7:49
59Hugo Nunes+7:49
60Oskar PelegriCaja Rural+7:49
61Omer GoldsteinCycling Academy Team+7:49
62Muhamad Zawawi Azman+7:49
63Akmal Hakim Zakaria+7:49
64Nuno Meireles+10:05
65Luis Gomes+10:21
66Hugo Sancho+10:27
67Jose Manuel DiazCycling Academy Team+12:15
68Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+12:15
69Patrick Videira+12:15
70Rafael Lourenco+12:15
71Samuel Blanco+12:15
72Carlos CobosSpain National Selection+12:15
73Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+12:15
74Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+12:15
75Guy NivCycling Academy Team+12:15
76Mario Vogt+12:15
77Jon IrisarriCaja Rural+12:15
78Enrique SanzMurias Taldea+12:15
79Josu ZabalaCaja Rural+12:15
80Muhsin Misbah+12:15
81Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+12:15
82Laurin Winter+12:15
83Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+12:15
84Trond Haakon Trondsen+14:01
85Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+14:01
86Antonio MolinaCaja Rural+14:01
87David de la FuenteCaja Rural+14:01
88Alexander Grigoryev+14:01
89Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+14:01
90Julien StassenWallonie-Bruxelles+14:01
91Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+14:04
92Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+14:07
93Benjamin PerryCycling Academy Team+14:07
94Joao Fernandes+14:20
95Gaspar Goncalves+14:20
96David Ribeiro+14:28
97Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+15:49
98Cesar Martingil+16:15
99Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+18:08
100Ricardo Ferreira+18:08
101Alvaro Trueba+18:08
102Fabio Oliveira+26:43
103Jorge Magalhaes+26:43
104Francisco Campos+26:43
105Mattia Marceli+33:29
106Kristian YustreAmore & Vita-Selle SMP+33:29
107Andrea RuscettaGM Cycling Team+33:34
108Anderson Paredes+33:36
109Jair PerezColombia+33:36
110Gotzon UdondoMurias Taldea+33:36
111Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+33:36
112Franklin SixWallonie-Bruxelles+33:39
113Raul-Antonio Sinza+33:39
114Haakon Aalrust+34:03
115Iltjan NikaAmore & Vita-Selle SMP+35:33
116Maxim Rusnac+35:33
117Victor Nico Corredor+35:33
118Samuel Mobberley+41:53
119Bayron Guama de la Cruz+41:53
120Alexis Quinteros+41:53
121Ivan Centrone+42:27
122Anton Tunset+44:01
123Emil Dima+44:01
-Santiago Montenegro (DNF)
-Mario Gonzalez (DNF)ActiveJet Team
-Pedro Teixeira (DNF)
-Antonio Barbio (DNF)Nankang-Dynatek
-Maris Bogdanovics (DNF)Amore & Vita-Selle SMP
-Cristian Pita (DNF)
Status: Koniec
LIVE!
Etap 2 » 3 sierpień 18, Beja - Portalegre, Dystans: 195.3km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Vicente Garcia de MateosSpain National Selection5:47:25
2Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
3Trond Haakon Trondsen+0:00
4Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
5Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
6Awet GhebremedhinCycling Academy Team+0:00
7Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
8Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+0:00
9Domingos GoncalvesCaja Rural+0:00
10Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
11Fernando BarceloCofidis+0:00
12Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
13Jon IrisarriCaja Rural+0:00
14Daniel Mestre+0:00
15Filipe Cardoso+0:00
16Rafael ReisCaja Rural+0:00
17Joao Benta+0:00
18Christophe MassonWallonie-Bruxelles+0:00
19Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:00
20Krister Hagen+0:00
21Frederico Figueiredo+0:00
22Jesse Ewart+0:00
23Maxim Rusnac+0:00
24Nathan EarleCycling Academy Team+0:00
25Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:00
26Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
27Joni Silva Brandao+0:00
28Luis Gomes+0:00
29Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
30Omer GoldsteinCycling Academy Team+0:00
31Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
32Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
33Gaspar Goncalves+0:00
34Henrique Casimiro+0:00
35Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
36Paulo Silva+0:00
37Oscar RodriguezMurias Taldea+0:00
38Rafael Silva+0:00
39Andre Carvalho+0:00
40Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:00
41Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
42Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:00
43Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:00
44Jair PerezColombia+0:00
45Josh Teasdale+0:00
46Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:00
47Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+0:00
48Bayron Guama de la Cruz+0:00
49Sergio SamitierMurias Taldea+0:00
50Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
51Goncalo Leaca+0:00
52Venceslau Fernandes+0:00
53Larry Valvasori+0:00
54Anderson Paredes+0:00
55Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:00
56Luis Afonso+0:00
57Guy NivCycling Academy Team+0:00
58Bruno Silva+0:00
59Enrique SanzMurias Taldea+0:00
60Wilson Haro+0:00
61Samuel Blanco+0:00
62Carlos CobosSpain National Selection+0:00
63Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
64Alexander Grigoryev+0:00
65Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:00
66Victor Nico Corredor+0:00
67Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
68Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+0:00
69Marcio Barbosa+0:00
70Goncalo Carvalho+0:00
71Xuban PerezSoutheast+0:00
72Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+0:00
73Joao Fernandes+0:00
74Ivan Centrone+0:00
75Fabio Oliveira+0:00
76Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+0:00
77Samuel Mobberley+0:00
78Haakon Aalrust+0:00
79Rui Rodrigues+0:00
80Santiago Montenegro+0:00
81Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+0:00
82Akmal Hakim Zakaria+0:00
83Pedro Teixeira+2:09
84Nuno Meireles+2:09
85Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+2:12
86Cristian Pita+2:12
87Alexis Quinteros+2:12
88Maris BogdanovicsAmore & Vita-Selle SMP+2:14
89Mario Vogt+0:00
90Laurin Winter+2:18
91Cesar Martingil+0:00
92Nuno Almeida+0:00
93Raul-Antonio Sinza+2:43
94Hugo Nunes+0:00
95David Rodrigues+3:05
96Patrick Videira+3:06
97Mattia Marceli+3:06
98Jorge Magalhaes+3:08
99Muhsin Misbah+0:00
100Emil Dima+3:10
101Benjamin PerryCycling Academy Team+3:27
102Hugo Sancho+0:00
103Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+3:43
104Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+3:48
105Francisco Campos+4:02
106Antonio BarbioNankang-Dynatek+4:02
107Muhamad Zawawi Azman+4:18
108Rafael Lourenco+4:22
109Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+4:37
110Gotzon UdondoMurias Taldea+4:49
111David de la FuenteCaja Rural+4:49
112Ricardo Ferreira+4:49
113Kristian YustreAmore & Vita-Selle SMP+4:49
114Oskar PelegriCaja Rural+4:49
115Mario GonzalezActiveJet Team+4:49
116Julien StassenWallonie-Bruxelles+4:49
117Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+4:57
118Aitor Gonzalez+5:04
119Federico ZurloLampre-Merida+5:43
120Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+5:52
121Anton Tunset+5:52
122Cristian RodriguezSoutheast+6:18
123Iltjan NikaAmore & Vita-Selle SMP+6:18
124David Ribeiro+6:48
125Andrea RuscettaGM Cycling Team+7:03
126Josu ZabalaCaja Rural+7:03
127Alvaro Trueba+7:14
128Franklin SixWallonie-Bruxelles+7:28
129Antonio MolinaCaja Rural+8:30
-Louis Bendixen (DNS)ColoQuick
Status: Koniec
LIVE!
Etap 1 » 2 sierpień 18, Alcacer do Sal - Albufeira, Dystans: 191.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini5:14:43
2Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
3Cesar Martingil+0:00
4Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:00
5Trond Haakon Trondsen+0:00
6Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:00
7Benjamin PerryCycling Academy Team+0:00
8Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
9Krister Hagen+0:00
10Francisco Campos+0:00
11Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
12Omer GoldsteinCycling Academy Team+0:00
13Xuban PerezSoutheast+0:00
14Mattia Marceli+0:00
15Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:00
16Daniel Mestre+0:00
17Christophe MassonWallonie-Bruxelles+0:00
18Domingos GoncalvesCaja Rural+0:00
19Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+0:00
20Alejandro Manuel Marques Porto+0:00
21Fernando BarceloCofidis+0:00
22Awet GhebremedhinCycling Academy Team+0:00
23Henrique Casimiro+0:00
24Enrique SanzMurias Taldea+0:00
25Julien StassenWallonie-Bruxelles+0:00
26Alexander Grigoryev+0:00
27Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:00
28Oskar PelegriCaja Rural+0:00
29Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
30Jon IrisarriCaja Rural+0:00
31Cristian Pita+0:00
32Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
33Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:00
34Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:00
35Marcio Barbosa+0:00
36Nathan EarleCycling Academy Team+0:00
37Filipe Cardoso+0:00
38Bruno Silva+0:00
39Rafael ReisCaja Rural+0:00
40Luis Gomes+0:00
41Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
42David Rodrigues+0:00
43Joao Benta+0:00
44Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
45Bayron Guama de la Cruz+0:00
46Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
47Luis Afonso+0:00
48Akmal Hakim Zakaria+0:00
49Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
50Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:00
51Gaspar Goncalves+0:00
52Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:00
53Rafael Silva+0:00
54Antonio BarbioNankang-Dynatek+0:00
55Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:00
56Hugo Nunes+0:00
57Joao Fernandes+0:00
58Goncalo Leaca+0:00
59Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+0:00
60Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:00
61Hugo Sancho+0:00
62Joni Silva Brandao+0:00
63Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:00
64Ivan Centrone+0:00
65Josh Teasdale+0:00
66Goncalo Carvalho+0:00
67Samuel Blanco+0:00
68David Ribeiro+0:00
69Frederico Figueiredo+0:00
70Jair PerezColombia+0:00
71Venceslau Fernandes+0:00
72Andre Carvalho+0:00
73David de la FuenteCaja Rural+0:00
74Wilson Haro+0:00
75Nuno Almeida+0:00
76Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:00
77Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+0:00
78Oscar RodriguezMurias Taldea+0:00
79Guy NivCycling Academy Team+0:00
80Federico ZurloLampre-Merida+0:00
81Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+0:00
82Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:00
83Carlos CobosSpain National Selection+0:00
84Sergio SamitierMurias Taldea+0:00
85Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:00
86Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+0:00
87Muhamad Zawawi Azman+0:00
88Fabio Oliveira+0:00
89Nuno Meireles+0:00
90Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+0:00
91Paulo Silva+0:00
92Mario Vogt+0:00
93Muhsin Misbah+0:17
94Rui Rodrigues+0:17
95Anderson Paredes+0:18
96Alexis Quinteros+0:23
97Jesse Ewart+0:23
98Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:25
99Samuel Mobberley+0:25
100Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:27
101Andrea RuscettaGM Cycling Team+0:27
102Haakon Aalrust+0:32
103Larry Valvasori+0:34
104Pedro Teixeira+0:46
105Iltjan NikaAmore & Vita-Selle SMP+0:55
106Rafael Lourenco+0:55
107Emil Dima+0:55
108Ricardo Ferreira+1:04
109Louis BendixenColoQuick+1:09
110Laurin Winter+1:09
111Cristian RodriguezSoutheast+1:10
112Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+1:10
113Victor Nico Corredor+1:10
114Kristian YustreAmore & Vita-Selle SMP+1:21
115Patrick Videira+1:35
116Jorge Magalhaes+1:38
117Maxim Rusnac+2:00
118Anton Tunset+2:13
119Mario GonzalezActiveJet Team+2:22
120Raul-Antonio Sinza+2:40
121Santiago Montenegro+2:40
122Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+2:56
123Gotzon UdondoMurias Taldea+4:26
124Antonio MolinaCaja Rural+4:39
125Aitor Gonzalez+6:38
126Maris BogdanovicsAmore & Vita-Selle SMP+6:38
127Franklin SixWallonie-Bruxelles+7:46
128Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+8:10
129Josu ZabalaCaja Rural+8:10
130Alvaro Trueba+9:14
-Joaquim Silva (DNF)W52-FC Porto-Porto Canal
Status: Koniec
LIVE!
Prologue » 1 sierpień 18, Setubal - Setubal, Dystans: 1.8km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Rafael ReisCaja Rural2:18
2Cesar Martingil+0:02
3Louis BendixenColoQuick+0:03
4Daniel Mestre+0:03
5Domingos GoncalvesCaja Rural+0:04
6Mario GonzalezActiveJet Team+0:04
7Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:04
8Joao MatiasW52-FC Porto-Porto Canal+0:04
9Alexander Grigoryev+0:05
10Ivan Centrone+0:05
11Riccardo StacchiottiNippo - Vini Fantini+0:05
12Mario Vogt+0:05
13Oscar RodriguezMurias Taldea+0:06
14Soufiane HaddiSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:06
15Rinaldo NocentiniItaly National Selection+0:06
16Maris BogdanovicsAmore & Vita-Selle SMP+0:06
17Josu ZabalaCaja Rural+0:06
18Anton Tunset+0:07
19Alejandro Manuel Marques Porto+0:07
20Joni Silva Brandao+0:07
21Vicente Garcia de MateosSpain National Selection+0:07
22Oskar PelegriCaja Rural+0:07
23Enrique SanzMurias Taldea+0:07
24Krister Hagen+0:07
25Marcos Jurado RodriguezBurgos-BH+0:07
26Rafael Lourenco+0:07
27Bruno Silva+0:08
28Luis MendoncaFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:08
29Fernando BarceloCofidis+0:08
30Laurin Winter+0:08
31Ricardo Ferreira+0:08
32Marcio Barbosa+0:08
33Henrique Casimiro+0:08
34Andre Carvalho+0:08
35Sergio PaulinhoTinkoff-Saxo+0:08
36Mirko TrosinoAmore & Vita-Selle SMP+0:08
37Sergio SamitierMurias Taldea+0:09
38Trond Haakon Trondsen+0:09
39Filipe Cardoso+0:09
40Francisco Campos+0:09
41Joao RodriguesW52-FC Porto-Porto Canal+0:09
42Raul AlarconW52-FC Porto-Porto Canal+0:09
43Antonio MolinaCaja Rural+0:09
44Emil Dima+0:09
45Maxim Rusnac+0:09
46Oscar HernandezMassi - Kuwait Cycling Project+0:10
47Edgar PintoSkydive Dubai Pro Cycling Team+0:10
48Antonio CarvalhoW52-FC Porto-Porto Canal+0:10
49Colin StuessiAmore & Vita-Selle SMP+0:10
50Joao Benta+0:10
51Mattia Marceli+0:10
52Omer GoldsteinCycling Academy Team+0:10
53Antoine WarnierWallonie-Bruxelles+0:10
54Luis Gomes+0:10
55Goncalo Leaca+0:10
56Franklin SixWallonie-Bruxelles+0:10
57Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles+0:10
58Nathan EarleCycling Academy Team+0:10
59Federico ZurloLampre-Merida+0:10
60Xuban PerezSoutheast+0:11
61Aitor Gonzalez+0:11
62Rui Rodrigues+0:11
63Frederico Figueiredo+0:11
64Alvaro Trueba+0:11
65Muhamad Zawawi Azman+0:11
66David Rodrigues+0:11
67Danilo CelanoAmore & Vita-Selle SMP+0:11
68Luis FernandesW52-FC Porto-Porto Canal+0:11
69Joao Fernandes+0:11
70Samuel Blanco+0:11
71Jorge Magalhaes+0:12
72Benat Txoperena MaitxikoteMurias Taldea+0:12
73Fredrik LudvigssonArgos-Shimano+0:12
74Gustavo CesarW52-FC Porto-Porto Canal+0:12
75Jesus Del Pino CorrochanoBurgos-BH+0:12
76Ricardo MestreW52-FC Porto-Porto Canal+0:12
77Bayron Guama de la Cruz+0:12
78Awet GhebremedhinCycling Academy Team+0:12
79Raul-Antonio Sinza+0:12
80Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+0:13
81Josh Teasdale+0:13
82Pedro Teixeira+0:13
83Rafael Silva+0:13
84Gotzon UdondoMurias Taldea+0:13
85Joaquim SilvaW52-FC Porto-Porto Canal+0:13
86David de la FuenteCaja Rural+0:13
87Antonio BarbioNankang-Dynatek+0:14
88Jon IrisarriCaja Rural+0:14
89Santiago Montenegro+0:14
90Goncalo Carvalho+0:14
91Nuno Almeida+0:14
92Viesturs LuksevicsAmore & Vita-Selle SMP+0:14
93Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Selle SMP+0:14
94Nuno Meireles+0:15
95Venceslau Fernandes+0:15
96Muhsin Misbah+0:15
97Wilson Haro+0:15
98Rui VinhasW52-FC Porto-Porto Canal+0:15
99Jose Manuel DiazCycling Academy Team+0:15
100Haakon Aalrust+0:15
101Akmal Hakim Zakaria+0:15
102Larry Valvasori+0:15
103Kristian YustreAmore & Vita-Selle SMP+0:16
104Hugo Sancho+0:16
105Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:17
106Carlos CobosSpain National Selection+0:17
107Luis Afonso+0:17
108Cristian Pita+0:17
109Christophe MassonWallonie-Bruxelles+0:17
110Daniel Eduardo Silva MoreiraFunvic Basilinvest - Sao Jose dos Campos+0:17
111Cristian RodriguezSoutheast+0:17
112Patrick Videira+0:17
113Samuel Mobberley+0:17
114Anderson Paredes+0:18
115Iltjan NikaAmore & Vita-Selle SMP+0:18
116Hugo Nunes+0:19
117Alexis Quinteros+0:19
118Guy NivCycling Academy Team+0:19
119Jesse Ewart+0:20
120Victor Nico Corredor+0:20
121David Ribeiro+0:20
122Andrea RuscettaGM Cycling Team+0:21
123Fabio Oliveira+0:23
124Paulo Silva+0:23
125Thomas DeruetteWallonie-Bruxelles+0:36
126Jair PerezColombia+0:38
127Julien StassenWallonie-Bruxelles+0:39
128Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+0:39
129Cesar FonteW52-FC Porto-Porto Canal+0:45
130Gaspar Goncalves+1:12
131Benjamin PerryCycling Academy Team+1:50
Następne mecze
Portugalia
KolarstwoVolta a Portugal
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.

Ranking Volta a Portugal

Lp Kolarz Drużyna Czas
1 Raul Alarcon W52-FC Porto-Porto Canal 41:15:32
2 Joni Silva Brandao +1:03
3 Vicente Garcia de Mateos +1:14
4 Edgar Pinto +2:20
5 Frederico Figueiredo +4:09
6 Joao Benta +4:19
7 Joao Rodrigues W52-FC Porto-Porto Canal +5:27
8 Ricardo Mestre W52-FC Porto-Porto Canal +6:35
9 Domingos Goncalves +6:36
10 Henrique Casimiro +6:49
11 Luis Fernandes +7:31
12 Daniel Eduardo Silva Moreira +7:58
13 Alejandro Manuel Marques Porto +8:13
14 David Rodrigues +8:43
15 Nathan Earle Cycling Academy Team +9:04
16 Xuban Perez +9:53
17 Sergio Paulinho +10:00
18 Krister Hagen +10:33
19 Bruno Silva +11:31
20 Oscar Rodriguez Murias Taldea +12:19
21 Luis Afonso +13:42
22 Jesus Del Pino Corrochano +16:18
23 Luis Mendonca +18:02
24 Goncalo Carvalho +20:38
25 Josh Teasdale +23:30
26 Luis Gomes +25:27
27 Awet Ghebremedhin Cycling Academy Team +28:00
28 Nuno Almeida +28:05
29 Daniel Mestre +29:06
30 Andre Carvalho +29:10
31 Rafael Silva +31:19
32 Hugo Sancho +31:28
33 Wilson Haro +31:53
34 Christophe Masson Wallonie-Bruxelles +38:59
35 Antonio Carvalho W52-FC Porto-Porto Canal +39:34
36 Rinaldo Nocentini +40:42
37 Marcio Barbosa +41:35
38 Cristian Rodriguez Caja Rural +42:00
39 Gustavo Cesar W52-FC Porto-Porto Canal +42:32
40 Fernando Barcelo Murias Taldea +43:37
41 Hugo Nunes +44:09
42 Cesar Fonte W52-FC Porto-Porto Canal +45:36
43 Rui Rodrigues +47:44
44 Larry Valvasori +48:08
45 Fredrik Ludvigsson +54:36
46 Benat Txoperena Maitxikote Murias Taldea +57:35
47 Oeivind Lukkedal +58:47
48 Venceslau Fernandes +1:01:50
49 Pierpaolo Ficara Amore & Vita-Selle SMP +1:02:34
50 Carlos Cobos +1:03:11
51 Danilo Celano Caja Rural +1:03:16
52 Oscar Hernandez +1:03:37
53 Jose Manuel Diaz Cycling Academy Team +1:04:14
54 Filipe Cardoso +1:04:20
55 Jesse Ewart +1:09:11
56 Joao Fernandes +1:09:43
57 Guy Niv Cycling Academy Team +1:11:24
58 Federico Zurlo +1:11:26
59 Victor Nico Corredor +1:12:17
60 Gaspar Goncalves +1:12:32
61 Patrick Videira +1:15:17
62 Sergio Samitier Murias Taldea +1:15:20
63 Joao Matias +1:19:09
64 Jair Perez +1:19:12
65 Goncalo Leaca +1:19:55
66 Jon Irisarri Caja Rural +1:24:56
67 Antonio Molina Caja Rural +1:27:33
68 Maxim Rusnac +1:28:07
69 Josu Zabala Caja Rural +1:29:06
70 Rafael Reis Caja Rural +1:32:49
71 Soufiane Haddi +1:34:29
72 David Ribeiro +1:34:36
73 Bayron Guama de la Cruz +1:36:14
74 Thomas Deruette Wallonie-Bruxelles +1:36:24
75 Oskar Pelegri Caja Rural +1:37:11
76 Mario Vogt +1:37:57
77 Viesturs Luksevics +1:38:22
78 Nuno Meireles +1:38:56
79 Alexander Grigoryev +1:39:43
80 David de la Fuente +1:40:20
81 Muhsin Misbah +1:40:35
82 Omer Goldstein Cycling Academy Team +1:41:34
83 Rafael Lourenco +1:41:34
84 Mirko Trosino Amore & Vita-Selle SMP +1:42:04
85 Rui Vinhas W52-FC Porto-Porto Canal +1:44:14
86 Ricardo Ferreira +1:45:05
87 Enrique Sanz Murias Taldea +1:45:48
88 Benjamin Perry Cycling Academy Team +1:46:36
89 Muhamad Zawawi Azman +1:49:48
90 Jorge Magalhaes +1:51:30
91 Julien Stassen Wallonie-Bruxelles +1:54:31
92 Alvaro Trueba +1:56:33
93 Aitor Gonzalez +1:57:33
94 Fabio Oliveira +1:57:41
95 Laurin Winter +1:59:44
96 Akmal Hakim Zakaria +2:02:39
97 Riccardo Stacchiotti +2:06:02
98 Francisco Campos +2:06:38
99 Marcos Jurado Rodriguez +2:09:06
100 Samuel Mobberley +2:09:18
101 Gotzon Udondo Murias Taldea +2:18:16
102 Anderson Paredes +2:19:32
103 Andrea Ruscetta +2:20:44
104 Alexis Quinteros +2:29:07
105 Mattia Marceli +2:51:30
106 Raul-Antonio Sinza +2:53:25
107 Franklin Six Wallonie-Bruxelles +2:56:10
108 Emil Dima +3:04:36
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Manzia Schodzi z boiska Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 63' Wchodzi na boiska Texl Schodzi z boiska Nespor
  • Progrès Nidderkuer 1-0 Dinamo Ufa
    Kartka Kartka: 19' Paurevic
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 60' Eppel
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 57' Wchodzi na boiska Sokolenko Schodzi z boiska Lunin
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 58' Felipe
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 59' Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 51' Houska
  • Poland U18 20-18 Japan U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Romania U18 23-21 France U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia