Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour La Poly Normande

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Francja
KolarstwoLa Poly Normande
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 5 sierpień 18, Avranches - Saint Martin de Landelles, Dystans: 168.9km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Pierre-Luc PerrichonBretagne-Seche Environnement4:05:22
2Pierre GouaultRoubaix Lille Metropole+0:00
3Lorenzo ManzinFDJ+0:08
4Hugo HofstetterCofidis+0:08
5Connor Swift+0:08
6Samuel DumoulinAG2R La Mondiale+0:08
7Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+0:08
8Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:08
9Clement RussoBretagne-Seche Environnement+0:08
10Jimmy TurgisCofidis+0:08
11Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:08
12Aksel MommelaLeopard Development Team+0:08
13Valentin MadouasFDJ+0:08
14Jimmy RaibaudEquipe Cycliste Armee de Terre+0:08
15Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:08
16Emils LiepinsOne Pro Cycling+0:08
17Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:08
18Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles+0:08
19Nicola GaffuriniMG.Kvis Vega+0:08
20Alessandro FedeliMG Kvis - Wilier+0:08
21Anthony DelaplaceBretagne-Seche Environnement+0:08
22Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:08
23Romain CombaudTeam Marseille 13 KTM+0:08
24Tom VermeerTeam Jo Piels+0:08
25Piotr HavikKatusha+0:08
26Pierre IdjouadienneRoubaix Lille Metropole+0:08
27Paul OurselinTeam Europcar+0:08
28Matthew Holmes+0:08
29Maxime VantommeWallonie-Bruxelles+0:08
30Romain Le RouxBretagne-Seche Environnement+0:08
31Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+0:08
32Dario PuccioniMG.Kvis Vega+0:08
33Michele GazzaraMG.Kvis Vega+0:14
34Robin Meyer+0:16
35Luke Mudgeway+0:16
37James OramOne Pro Cycling+0:18
38Camille Thominet+0:18
39Tom BaylisOne Pro Cycling+0:18
40Guillaume MartinWanty - Groupe Gobert+0:25
41Julien AntomarchiRoubaix Lille Metropole+0:27
42Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+0:45
43Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+0:48
44Kevin RezaFDJ+0:50
45Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+0:59
46Aurelien Paret-PeintreAG2R La Mondiale+1:24
47Nicolas ProdhommeHP BTP–Auber93+1:24
48Kenneth VanbilsenCofidis+1:48
49Pym George+2:26
50Per Muenstermann+2:26
51Johannes Hodapp+2:26
52Tom WirtgenLeopard Development Team+3:08
53Dimitri ClaeysCofidis+3:56
54Paolo TotoMG.Kvis Vega+3:56
55Lucas De RossiTeam Marseille 13 KTM+3:56
56Yohan BagotCofidis+3:56
57Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+3:56
58Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+3:56
59Alo JakinHP BTP–Auber93+3:56
60Yohann GeneTeam Europcar+3:56
61Peter WilliamsOne Pro Cycling+4:45
62Jonas van GenechtenCofidis+5:00
63Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+5:08
64Benoit CosnefroyAG2R La Mondiale+5:08
65Richard HandleyOne Pro Cycling+5:25
66Erick RowsellTeam NetApp+6:00
67Neil van der PloegTeam UniSA-Australia+6:00
68Anthony MaldonadoHP BTP–Auber93+6:00
69Luca Colnaghi+6:42
70Nicollo SalviettiMG.Kvis Vega+6:42
71Cyril LemoineCofidis+6:42
72Benoit VaugrenardFDJ+6:42
73Tanguy TurgisCofidis+6:42
74Clement Davy+6:42
75Tom ThillLeopard Development Team+7:20
76Balazs RozsaUtensilnord Ora24.eu+7:20
77Jacob ScottOne Pro Cycling+7:28
78Ludwig de WinterWallonie-Bruxelles+7:34
79Justin JulesWallonie-Bruxelles+7:42
80Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+8:27
81Alexys Brunel+8:28
82Maxime DanielBretagne-Seche Environnement+8:30
83Emmanuel Morin+8:30
84Jeremy CornuTeam Europcar+9:26
85Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+9:26
86Alex Mengoulas+9:26
87Jayson Valade+11:56
88Wesley van Dyck+12:18
89Daan HoeyberghsBKCP–Corendon+12:32
90Victor LafayCofidis+13:06
91Jean-denis ThibaultH&R Block Pro Cycling+13:06
92David GalarretaAmore & Vita-Selle SMP+13:06
93Julius Dominick+13:06
94Chris LathamOne Pro Cycling+13:08
95Julien DuvalAG2R La Mondiale+13:08
96Jure RupnikH&R Block Pro Cycling+15:14
-Nahom Desale (DNF)
-Szymon Tracz (DNF)One Pro Cycling
-Pierre Goebeert (DNF)
-Bas Tietema (DNF)
-Michel Giesselmann (DNF)
-Raphael Kockelmann (DNF)
-Tiago Da Silva (DNF)
-Toni Franz (DNF)
-Alfdan de Decker (DNF)
-David Riviere (DNF)
-Jasper De Laat (DNF)Metec-TKH Continental Cyclingteam
-Rudy Barbier (DNF)AG2R La Mondiale
-Jelle Donders (DNF)
-Louis Leinau (DNF)
-Thomas Joly (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Julien El Fares (DNF)Team Marseille 13 KTM
-Bruno Armirail (DNF)FDJ
-Aaron Grosser (DNF)Team Stoelting
-Tobyn Horton (DNF)
-Joann Leinau (DNF)
-Alexandre Pichot (DNF)Team Europcar
-Pierre Barbier (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Alessandro Marinozzi (DNF)MG.Kvis Vega
-Perrig Quemeneur (DNF)Team Europcar
-Axel Journiaux (DNF)Team Europcar
-Kenny Molly (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Marc Fournier (DNF)FDJ
Następne mecze
Francja
KolarstwoLa Poly Normande
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Manzia Schodzi z boiska Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 63' Wchodzi na boiska Texl Schodzi z boiska Nespor
  • Progrès Nidderkuer 1-0 Dinamo Ufa
    Kartka Kartka: 19' Paurevic
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 60' Eppel
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 57' Wchodzi na boiska Sokolenko Schodzi z boiska Lunin
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 58' Felipe
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 59' Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 51' Houska
  • Poland U18 20-18 Japan U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Romania U18 23-21 France U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia