Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Klasika Primavera de Amorebieta

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 8 kwiecień 18, Amorebieta - Amorebieta, Dystans: 171.5km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Andrey Amador4:06:11
2Alejandro Valverde+0:00
3Wilmar Paredes+0:10
4Carlos Betancur+0:10
5Dmitry Strakhov+0:10
6Gustavo Cesar+0:10
7Nick Schultz+0:10
8Alexander Evtushenko+0:26
9Sergio Higuita+0:30
10Bernardo Suaza+0:30
11Brandon McNulty+0:30
12Ruben Fernandez+0:30
13Oscar Rodriguez+0:30
14Nigel Elssay+0:33
15Yecid Arturo Sierra+0:33
16Alexander Vdovin+2:56
17Diego Rubio Hernandez+3:29
18Emerson Oronte+3:29
19Fernando Barcelo+3:29
20Ricardo Garcia+3:29
22Juan Osorio+3:29
23Fabricio Ferrari+3:29
24Benat Txoperena Maitxikote+3:29
25Rui Vinhas+3:29
26Jose Gutierrez+3:29
27Gabriel Reguero+3:29
28Ibai Azurmendi Sagastibel+3:29
29Joaquim Silva+3:29
30Mikel Bizkarra+3:29
31Robin Carpenter+3:33
32Joao Rodrigues+3:34
33Mamyr Stash+3:36
34Egoitz Fernandez+3:38
35Juan Lopez-Cozar+3:38
36Dmitry Sokolov+3:45
37Gotzon Martin+4:18
38Cesar Fonte+4:30
39Ryan Anderson+4:32
40Antonio Carvalho+4:32
41Danilo Celano+4:32
42Jorge Cubero+6:31
43Eric Valiente+6:31
44Rafael Reis+7:20
45James Mitri+7:20
46Artem Samolenkov+7:20
47Kiril Sveshnikov+7:20
48Peio Goikoetxea+7:20
49Txomin Juaristi+7:20
50Juan Camacho+10:15
51Miguel Ballesteros+10:15
53Jordan Parra+10:15
54Ibai Salas+12:28
55Ander Barrenetxea+12:28
56Ricardo Vilela+12:28
57Axel Costa+12:28
58Awet Habtom+12:28
59Tyler Magner+12:30
60Gotzon Udondo+12:30
61Gonzalo Serrano+12:30
62Oskar Malatsetxebarria+12:30
-Jose Ferreira (DNF)
-Matvei Mamykin (DNF)
-Rafael Valls (DNF)
-Jaime Castrillo (DNF)
-Oscar Sanchez (DNF)
-Angel Sanchez Rebollido (DNF)
-Jorge Ferrer (DNF)
-Isaac Serrano (DNF)
-Alvaro Robredo Crespo (DNF)
-Ruben Caseny (DNF)
-Jonas Orset (DNF)
-Ahmad Wais (DNF)
-Diego Sevilla (DNF)
-Miguel Angel Benito Diez (DNF)
-Martin Ford (DNF)
-Hector Gonzalez (DNF)
-Andreas Keuser (DNF)
-Mehdi Tigrine (DNF)
-Winner Anacona (DNF)
-Dominic Schils (DNF)
-Eduard Prades Reverte (DNF)
-Colin Joyce (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Wyverns 1-12 Twins
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Tokyo Yakult Swallows 7-0 Yomiuri Giants
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • Chunichi Dragons 11-5 Yokohama BayStars
    Zmiana statusu meczu: 8. zmiana
  • Fukuoka SoftBank Hawks 2-3 Tohoku Rakuten Golden Eagles
    Zmiana statusu meczu: 8. zmiana
  • Lions 3-2 Eagles
    Zmiana statusu meczu: 7. zmiana
  • Saitama Seibu Lions 1-1 Orix Buffaloes
    Zmiana statusu meczu: 8. zmiana
  • KT Wiz 5-2 Dinos
    Zmiana statusu meczu: 6. zmiana
  • Giants 5-4 Tigers
    Zmiana statusu meczu: 5. zmiana
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia