Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour La Roue Tourangelle

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 1 kwiecień 18, Chateau-Renault - Tours, Dystans: 200km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Marc Sarreau4:44:33
2Samuel Dumoulin+0:00
3Hugo Hofstetter+0:00
4Andrea Vendrame+0:00
5Clement Venturini+0:00
6Sylvain Chavanel+0:00
7Wilmar Paredes+0:00
8Matthieu Ladagnous+0:00
9Benoit Cosnefroy+0:03
10Silvan Dillier+0:09
11Francois Bidard+0:10
12Nacer Bouhanni+0:17
13Timothy Dupont+0:17
14Roy Jans+0:17
15Manuel Belletti+0:17
16Jon Aberasturi+0:17
17Nicolai BroechnerHincapie Racing Team+0:17
18Corentin Ermenault+0:17
19Benjamin ThomasFDJ+0:17
20Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:17
21Armindo FonsecaBretagne-Seche Environnement+0:17
22Quentin JaureguiAG2R La Mondiale+0:17
23Travis McCabeUnitedHealthcare+0:17
24Kevin Le CunffHP BTP–Auber93+0:17
26Tobias LudvigssonFDJ+0:17
27Patrick SchellingTeam Vorarlberg+0:17
28Pierre BarbierRoubaix Lille Metropole+0:17
29Roland ThalmannTeam Vorarlberg+0:17
30Sergio HiguitaTeam Manzana Postobon+0:17
31Julien SimonCofidis+0:17
32Bernardo SuazaTeam Manzana Postobon+0:22
33Fabian LienhardHincapie Racing Team+0:22
34Bram WeltenBretagne-Seche Environnement+0:26
35Hector SaezMurias Taldea+0:26
36Arnaud GerardBretagne-Seche Environnement+0:26
37Justin MottierBretagne-Seche Environnement+0:26
38Franck BonnamourBretagne-Seche Environnement+0:34
39Adrien PetitTeam Europcar+0:41
40Polychronis Tzortzakis+1:16
41Eric MarcotteUnitedHealthcare+1:16
42Juan OsorioTeam Manzana Postobon+1:38
43Roy GoldsteinCycling Academy Team+1:38
44Roman MaikinRusVelo+1:38
45Aleksey RybalkinRusVelo+1:38
46Alexandre PichotTeam Europcar+1:38
47Sergey ShilovRusVelo+1:38
48Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli+1:38
49Michiel Stockman+1:38
50Fabien DoubeyWanty - Groupe Gobert+1:38
51Romain FeilluHP BTP–Auber93+1:38
52Iuri FilosiTeam Marseille 13 KTM+1:38
53Pierre IdjouadienneRoubaix Lille Metropole+1:38
54Ricardo VilelaTeam Manzana Postobon+1:38
55Daniel HoelgaardFDJ+1:38
56Sondre EngerCycling Academy Team+1:38
57Alexander CatafordUnitedHealthcare+1:38
59Nikolay TrusovRusVelo+1:38
60Dmitri KozontchukRusVelo+1:38
61Awet GhebremedhinCycling Academy Team+1:38
63Yecid Arturo SierraTeam Manzana Postobon+1:38
64Matteo MalucelliAndroni Giocattoli+1:38
65Wesley KrederWanty - Groupe Gobert+1:38
66Simone AntoniniWanty - Groupe Gobert+1:38
67Robby Cobbaert+1:38
68Sergio SamitierMurias Taldea+1:38
69Gianni Marchand+1:38
70Jordan ParraTeam Manzana Postobon+1:38
71Jeremy LeveauTeam Marseille 13 KTM+1:38
72Yoann PaillotHP BTP–Auber93+1:38
73Mikel IturriaMurias Taldea+1:38
74Brecht Ruyters+1:38
75Yannick MartinezTeam Marseille 13 KTM+1:38
76Alo JakinHP BTP–Auber93+1:38
77Guillaume LevarletHP BTP–Auber93+1:38
78Mattia FrapportiAndroni Giocattoli+1:38
79Brice FeilluBretagne-Seche Environnement+1:38
80Guillaume BonnafondCofidis+1:38
81Kevin RezaFDJ+1:38
82John MurphyHincapie Racing Team+2:15
83Yannis YssaadCaja Rural+2:15
84Jerome MainardRoubaix Lille Metropole+2:15
85Stijn De Bock+2:15
86Miguel BryonHincapie Racing Team+2:15
87Boris ValleeWanty - Groupe Gobert+2:15
88Marc FournierFDJ+2:15
89Yohann GeneTeam Europcar+2:15
90Lukas Rueegg+2:15
91Alexander MaesKatusha+2:15
92Antonio MolinaCaja Rural+2:15
93Sergey LagutinRusVelo+2:15
94Matteo BadilattiTeam Vorarlberg+2:15
95Stephane RossettoCofidis+2:15
96Niels de RoozeVeranclassic-Ago+2:15
97Matthias Le TurnierCofidis+2:15
98Simon SellierTeam Europcar+2:15
99Pieter VanspeybrouckWanty - Groupe Gobert+2:15
100Przemyslaw KasperkiewiczTeam Marseille 13 KTM+2:15
101Hamish SchreursCycling Academy Team+2:15
102Evgeny ShalunovRusVelo+2:15
103Jelle Cant+2:15
104Gotzon UdondoMurias Taldea+2:20
105Ander BarrenetxeaMurias Taldea+2:20
106Thomas JolyRoubaix Lille Metropole+2:20
107Alvaro Cuadros MorataCaja Rural+3:57
108Nicolas BaldoHP BTP–Auber93+3:57
109Gonzalo SerranoCaja Rural+3:57
110Aviv YechzkelCycling Academy Team+3:57
111Dieter BouvryRoubaix Lille Metropole+3:57
112Dorian GodonCofidis+4:32
113Luis Enrique DavilaCycling Academy Team+4:32
114Rafael ReisCaja Rural+4:32
115Justin OienCaja Rural+4:32
116Emiel VermeulenRoubaix Lille Metropole+4:32
117Steven TronetEquipe Cycliste Armee de Terre+4:32
118Jeremy CabotRoubaix Lille Metropole+4:32
119Marco BenfattoAndroni Giocattoli+4:32
120Erwan CorbelBretagne-Seche Environnement+4:32
121Romain CardisTeam Europcar+4:32
122Sergio RodriguezMurias Taldea+4:32
123Brenton JonesTeam Marseille 13 KTM+4:32
124Damien GaudinTeam Europcar+4:32
126David BoucherFDJ+4:55
127Mauricio MoreiraCaja Rural+5:48
128Raffaello BonusiAndroni Giocattoli+7:33
-Andrei Krasilnikau (DNF)Hincapie Racing Team
-Tanner Putt (DNF)UnitedHealthcare
-Maxime Bouet (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Joeri Stallaert (DNS)Team Vorarlberg
-Maxime Daniel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Andzs Flaksis (DNF)Hincapie Racing Team
-Daniel Eaton (DNF)UnitedHealthcare
-Gian Friesecke (DNF)Team Vorarlberg
-Lorenzo Manzin (DNF)FDJ
-Adrian Hegyvary (DNF)UnitedHealthcare
-Davide Orrico (DNF)Team Vorarlberg
-Gatis Smukulis (DNF)Team Marseille 13 KTM
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Almaz 1-2 Krasnaya Armiya
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • NLEX Road Warriors 79-74 Talk N Text
    Zmiana statusu meczu: 4. kwarta
  • G. Clesar 0-0 F. Bagnis
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
  • J. Domingues 0-0 Enzo Couacaud
    Zmiana statusu meczu: Na żywo
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia