Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Druivenkoers - Overijse

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 29 sierpień 18, Overijse - Overijse, Dystans: 196.4km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Xandro MeurisseWanty - Groupe Gobert4:39:49
2Oscar RiesebeekTeam Roompot+0:02
3Jimmy Janssens+0:11
4Floris GertsTeam Roompot+0:25
5Taco van der HoornTeam Roompot+0:34
6Justin JulesWallonie-Bruxelles+0:34
7Sjoerd van GinnekenTeam Roompot+0:34
8Jeroen MeijersTeam Roompot+0:34
9Mathias van GompelTopsport Vlaanderen-Baloise+0:34
10Dimitri PeyskensWallonie-Bruxelles+0:34
11Benjamin DeclercqTopsport Vlaanderen-Baloise+0:34
12Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+0:34
13Jasper OckeloenParkhotel Valkenburg CT+0:34
14Huub DuijnVerandas Willems CT+0:40
15Olivier PardiniWallonie-Bruxelles+0:42
16Jonas van GenechtenCofidis+0:42
17Lennert TeugelsVerandas Willems CT+0:42
18Piotr HavikKatusha+0:42
19Benjamin PerryCycling Academy Team+0:42
20Carl Fredrik HagenTeam Joker Icopal+0:46
21Adam Lewis+0:46
22Rob Ruijgh+0:46
23Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:46
24Marvin Tasset+0:51
25Davide RebellinVelo Club Sovac+0:56
26Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:58
27Aksel MommelaLeopard Development Team+1:04
28Robert de GreefTeam Roompot+1:10
29Tanguy TurgisCofidis+1:10
30Tomas Petit+1:21
31Joeri StallaertTeam Vorarlberg+1:23
32Tom VermeerTeam Jo Piels+1:23
33Michiel Dieleman+1:37
34Peter SchultingTeam Jo Piels+1:47
35Kevin IstaWallonie-Bruxelles+2:20
36Ylber Sefa+2:27
37Sylvain Moniquet+2:34
38Laurent EvrardVelo Club Sovac+3:25
39Olav Hjemsaeter+4:54
40Alex Mengoulas+4:54
41Justin TimmermansTeam De Rijke - Shanks+4:54
42Sjoerd BaxTeam De Rijke - Shanks+4:54
43Bert de BackerArgos-Shimano+4:54
44Sean Bero+4:54
45Eliot LietaerWallonie-Bruxelles+4:54
46Abram Stockman+4:54
47Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+4:54
48Tom DerniesRoubaix Lille Metropole+4:54
49Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+5:00
50Lionel TaminauxWallonie-Bruxelles+5:06
51Jaap KooijmanParkhotel Valkenburg CT+5:16
52Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+5:25
-Pierre Gouault (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Morgan Kneisky (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Melvin van Zijl (DNF)
-Alexander Geuens (DNF)Velo Club Sovac
-Roland Thalmann (DNF)Team Vorarlberg
-Maxime Farazijn (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Larry Valvasori (DNF)
-Martijn Budding (DNF)Team Roompot
-Stephen Bakker (DNF)Team Jo Piels
-Erwan Corbel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Pieter Vanspeybrouck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Stijn Devolder (DNF)Verandas Willems CT
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Tom Wirtgen (DNF)Leopard Development Team
-Ivar Slik (DNF)Team Roompot
-Kristian Aasvold (DNF)
-Sven van Luijk (DNF)Parkhotel Valkenburg CT
-Dries de Bondt (DNF)Verandas Willems CT
-Matthias Legley (DNF)Velo Club Sovac
-Maxime Vantomme (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Lukas Meiler (DNF)Team Vorarlberg
-Samuel Leroux (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Oscar Bazan (DNF)
-Arthur Pagnaer (DNF)
-Marijn van der Berg (DNF)
-Vincent Hoppezak (DNF)
-Joost van der Burg (DNF)
-Jesse Yates (DNF)
-Ignacio Espinoza (DNF)
-Laurenz Rex (DNF)
-Tom Carter (DNF)
-Campbell Stewart (DNF)
-Adrien Garel (DNF)
-Jordy Buskermolen (DNF)
-Sergio Torres (DNF)
-Tom Thill (DNF)Leopard Development Team
-Henrik Evensen (DNF)Team Joker Icopal
-Edward Walsh (DNF)
-Jelle Wolsink (DNF)Team Jo Piels
-Jannik Steimle (DNF)Team Vorarlberg
-Mark McNally (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Manuel Bosch (DNF)Team Vorarlberg
-Ludvik Holstad (DNF)
-Itmar Einhorn (DNF)Cycling Academy Team
-Robert Scott (DNF)Team Wiggins
-Yann Pestiaux (DNF)
-Orluis Aular (DNF)
-Gianni Marchand (DNF)
-Emiel Vermeulen (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Vincent De Sy (DNF)
-Adriaan Janssen (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Cedric Raymackers (DNF)
-Josh Teasdale (DNF)
-Tom Paquot (DNF)
-Krister Hagen (DNF)
-Beau Duvigneau (DNF)
-Kelvin van den Dool (DNF)
-Aksel Aasheim (DNF)Team Joker Icopal
-Wesley van Dyck (DNF)
-Nahom Desale (DNF)
-Michiel Stockman (DNF)
-Jason van Dalen (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Jeremy Lecroq (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Daniel Abraham (DNF)
-Sebastien Delfosse (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Aime De Gendt (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Ole Forfang (DNF)Team Joker Icopal
-Hamish Schreurs (DNF)Cycling Academy Team
-Arjen Livyns (DNF)Verandas Willems CT
-Matthias De Witte (DNF)Verandas Willems CT
-Brecht Ruyters (DNF)
-James Fouche (DNF)
-William Elliott (DNF)
-Polychronis Tzortzakis (DNF)
-Leonel Quintero (DNF)
-Dominik Amann (DNF)
-Gabriel Cullaigh (DNF)Team Wiggins
-Daan Hoeyberghs (DNF)BKCP–Corendon
-Sean De Bie (DNF)Verandas Willems CT
-Steven Tronet (DNF)Equipe Cycliste Armee de Terre
-Youcef Reguigui (DNF)Velo Club Sovac
-Kevin Verwaest (DNF)Veranclassic-Ago
-Mihkel Raeim (DNF)Cycling Academy Team
-Jasper Bovenhuis (DNF)Team Cannondale-Garmin
-Luuc Bugter (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Max Emil Boholm Koerner (DNF)Uno-X Hydrogen Development Team
-Kenneth van Rooy (DNF)Topsport Vlaanderen-Baloise
-Trond Haakon Trondsen (DNF)
-Guillaume van Keirsbulck (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Maarten de Jonge (DNF)Bike Aid
-Clement Carisey (DNF)
-Oliver Robinson (DNF)
-Toni Franz (DNF)
-Jose Carrillo (DNF)
-Ignacio Villanueva (DNF)
-Corentin Navarro (DNF)
-Lander Seynaeve (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Wesley Kreder (DNF)Wanty - Groupe Gobert
-Fredrik Ludvigsson (DNF)Argos-Shimano
-Fridtjof Roeinaas (DNF)
-Felix Dopchie (DNF)
-Gustav Hoeoeg (DNF)
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Vitkovice 2-0 Liberec
    GolGol: 33' Hrbas
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u