Lekkoatletyka Moje ligi
Mistrzostwa Świata
Halowe Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Europy

Lekkoatletyka na żywo

Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Międzynarodowe
LekkoatletykaME mężczyzn
4 x 100 metrów Finał

LIVE!
12 sie 2018 21:35 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britian & N.I.37.80
2Turkey (NR)37.98
3Netherlands (NR)38.03
4France (SB)38.51
5Ukraine (SB)38.71
6Finland (NR)38.92
7Portugal (SB)39.07
-Czech Republic (DNS)-
Trójskok Finał

LIVE!
12 sie 2018 19:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Nelson Evora (SB)17.10
2Alexis Copello16.93
3Dimitrios Tsiamis (SB)16.78
4Nazim Babayev16.76
5Pablo Torrijos16.74
6Nathan Douglas (SB)16.71
7Jean-Marc Pontvianne16.61
8Tomas Veszelka16.48
9Simo Lipsanen16.46
10Marcos Ruiz16.44
11Harold Correa16.33
12Can Ozupek15.88
4 x 100 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
12 sie 2018 19:48 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1France (Q)38.62
2Ukraine (Q, SB)38.86
2Poland (DSQ)38.64
3Finland (Q, NR)39.11
4Spain (SB)39.12
5Switzerland (SB)39.13
-Germany (DNF)-
-Italy (DSQ)-
4 x 100 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
12 sie 2018 19:40 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britian & N.I. (Q)37.84
2Netherlands (Q)38.30
3Turkey (Q, =NR)38.30
5Czech Republic (q, SB)38.94
5Portugal (q, SB)39.09
6Greece (SB)39.49
7Romania39.63
-Sweden (DNF)-
Skok o tyczce Finał

LIVE!
12 sie 2018 19:10 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Armand Duplantis6.05
2Timur Morgunov (PB)6.00
3Renaud Lavillenie (=SB)5.95
4Piotr Lisek (PB)5.90
5Pawel Wojciechowski5.80
6Konstantinos Filippidis (SB)5.75
6Sondre Guttormsen (NR)5.75
8Axel Chapelle5.65
9Arnaud Art5.65
10Adam Hague (PB)5.65
11Claudio Stecchi5.50
12Alioune Sene5.30
Maraton Cup Finał

LIVE!
12 sie 2018 10:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Italy6:40:48.00
2Spain6:42:43.00
3Austria6:49:29.00
4Switzerland6:51:58.00
5Poland6:52:31.00
6Ireland6:53:55.00
7Germany6:54:50.00
8Ukraine6:55:04.00
9Lithuania6:57:29.00
10France6:59:13.00
11Turkey7:06:07.00
12Greece7:32:58.00
Maraton Finał

LIVE!
12 sie 2018 10:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Koen Naert (CR)2:09:51.00
2Abraham Tadesse2:11:24.00
3Yassine Rachik (PB)2:12:09.00
4Javier Guerra2:12:22.00
5Eyob Faniel2:12:43.00
6Jesus Espana (SB)2:12:58.00
7Marhu Teferi (NR)2:13:00.00
8Lemawork Ketema (PB)2:13:22.00
9Tiidrek Nurme (PB)2:15:16.00
10Peter Herzog (PB)2:15:29.00
11Tom Groeschel2:15:48.00
12Stefano La Rosa2:15:57.00
13Mariusz Gizynski2:16:02.00
14Ihor Olefirenko2:16:35.00
15Kevin Seaward (SB)2:16:58.00
16Camilo Santiago2:17:24.00
17Roman Fosti (SB)2:17:57.00
18Mick Clohisey2:18:00.00
19Henryk Jozef Szost2:18:09.00
20Valdas Dopolskas2:18:12.00
21Arkadiusz Gardzielewski2:18:21.00
22Pedro Nimo2:18:43.00
23Yavuz Agrali2:18:46.00
24Oleksandr Sitkovskiy2:18:52.00
25Sean Hehir2:18:58.00
26Remigijus Kancys2:18:59.00
27Christian Kreienbuhl2:19:00.00
28Jonas Koller2:19:16.00
29Gaspar Csere2:19:21.00
30Abdellatif Meftah2:19:23.00
31Yohan Durand2:19:33.00
32Ihor Russ2:19:39.00
33Sebastian Reinwand2:19:46.00
34Iraitz Arrospide2:19:49.00
35Yuriy Rusyuk2:19:49.00
36Sergiu Ciobanu2:19:49.00
37Mert Girmalegese2:19:58.00
38Philipp Baar2:19:59.00
39Benjamin Malaty2:20:19.00
40Ignas Brasevicius2:20:20.00
41Christian Steinhammer2:20:40.00
42Andreas Kempf2:21:35.00
43Patrik Waegeli2:21:59.00
44Konstadinos Gelaouzos2:22:24.00
45Blazej Brzezinski2:22:35.00
46Marcus Schoefisch2:22:57.00
47Paul Pollock2:23:26.00
48Geronimo von Wartburg2:23:46.00
49Janis Viskers2:25:28.00
50Panayiotis Karaiskos (PB)2:25:37.00
51Marcel Berni2:25:53.00
52Artur Kozlowski2:26:28.00
53Uzeyir Soylemez2:27:24.00
54Jean-Domascene Habarurema2:27:36.00
55Mindaugas Virsilas2:27:47.00
56Daniel Daly2:29:25.00
57Arnold Rogers (PB)2:32:41.00
58Dimos Magginas2:44:57.00
-Hassan Chahdi (DNF)-
-Weldu Gebretsadik (DNF)-
-Omer Alkanoglu (DNF)-
-Dmytro Lashyn (DNF)-
-Yared Shegumo (DNF)-
-Muzaffer Bayram (DNF)-
-Daviti Kharazishvili (DNF)-
-Abdi Ulad (DNF)-
-Philipp Pflieger (DNF)-
-Abdi Nageeye (DNF)-
-Mikael Ekvall (DNF)-
-Tibor Sahajda (DNF)-
-Sondre Nordstad Moen (DNF)-
-Valentin Pfeil (DNF)-
Międzynarodowe
LekkoatletykaME mężczyzn
4 x 100 metrów Finał

LIVE!
12 sie 2018 21:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britian & N.I. (WL)41.88
2Netherlands (SB)42.15
3Germany (SB)42.23
4Switzerland42.30
5France43.10
6Poland43.34
7Italy (SB)43.42
8Spain43.54
3000 metrów Bieg z przeszkodami Finał

LIVE!
12 sie 2018 20:55 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Gesa Felicitas Krause (SB)9:19.80
2Fabienne Schlumpf (SB)9:22.29
3Karoline Bjerkeli Groevdal9:24.46
4Luiza Gega9:24.78
5Adva Cohen (NR)9:29.74
6Elena Burkard (PB)9:29.76
7Anna Emilie Moeller (NR)9:31.66
8Irene Sanchez (PB)9:31.84
9Ophelie Claude-Boxberger (PB)9:31.84
10Rosie Clarke9:32.15
11Marusa Mismas9:34.50
12Nataliya Strebkova9:40.03
13Viktoria Gyurkes9:40.41
14Emma Oudiou9:43.26
15Isabel Mattuzi9:43.90
5000 metrów Finał

LIVE!
12 sie 2018 20:15 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Sifan Hassan (CR)14:46.12
2Eilish McColgan14:53.05
3Yasemin Can (SB)14:57.63
4Konstanze Klosterhalfen (SB)15:03.73
5Melissa Courtney (SB)15:04.75
6Susan Kuijken (SB)15:09.65
7Ancuta Bobocel (PB)15:16.13
8Maureen Koster15:21.64
9Charlotta Fougberg15:24.36
10Stephanie Twell15:41.10
11Katarzyna Rutkowska15:41.52
12Paulina Kaczynska15:49.21
13Louise Carton15:53.27
14Denise Krebs16:07.98
15Yuliya Shmatenko16:41.37
-Korlima Chemtai (DSQ)-
-Linn Nilsson (DNF)-
-Nada Pauer (DSQ)-
-Hanna Klein (DNF)-
1500 metrów Finał

LIVE!
12 sie 2018 20:00 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Laura Muir4:02.32
2Sofia Ennaoui4:03.08
3Laura Weightman4:03.75
4Ciara Mageean4:04.63
5Simona Vrzalova4:06.47
6Marta Pen4:06.54
7Hanna Hermansson (PB)4:07.16
8Daryia Barysevich4:07.52
9Marta Perez4:07.65
10Diana Mezulianikova4:07.82
11Esther Guerrero4:09.88
12Angelika Cichocka4:10.93
4 x 100 metrów 1. runda Bieg 2

LIVE!
12 sie 2018 19:38 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Germany (Q)42.34
2Switzerland (Q)42.62
3Italy (Q)43.74
4Ireland (NR)43.80
5Ukraine (SB)43.90
6Denmark (NR)44.09
7Czech Republic (SB)44.12
8Sweden (SB)44.51
Rzut młotem Finał

LIVE!
12 sie 2018 19:30 » Na żywo: Nie
PozZawodnikDystans
1Anita Wlodarczyk (CR)78.94
2Alexandra Tavernier (NR)74.78
3Joanna Fiodorow74.00
4Malwina Kopron72.20
5Hanna Skydan72.10
6Zalina Marghieva71.80
7Kathrin Klaas (SB)71.50
8Sophie Hitchon70.52
9Reka Gyuratz70.48
10Sofiya Palkina68.64
11Iryna Klymets68.11
-Hanna Malyshik (NM)-
4 x 100 metrów 1. runda Bieg 1

LIVE!
12 sie 2018 19:20 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Great Britian & N.I. (Q, EL)42.19
2Netherlands (Q, SB)42.62
3France (Q, SB)43.06
4Poland (q, SB)43.20
5Spain (q)43.38
6Hungary44.15
7Greece44.48
Maraton Cup Finał

LIVE!
12 sie 2018 09:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Belarus7:21:54.00
2Italy7:32:46.00
3Spain7:44:06.00
4Great Britian & N.I.7:53:16.00
5Switzerland7:54:04.00
6Sweden7:55:21.00
7Ukraine8:01:10.00
8Ireland8:04:46.00
9Croatia8:08:09.00
10Turkey8:19:35.00
Maraton Finał

LIVE!
12 sie 2018 09:05 » Na żywo: Nie
PozZawodnikCzas
1Volha Mazuronak2:26:22.00
2Clemence Calvin2:26:28.00
3Eva Nyvltova (NR)2:26:31.00
4Maryna Damantsevich (PB)2:27:44.00
5Nastassia Staravoitava (SB)2:27:49.00
6Sara Dossena (PB)2:27:53.00
7Martina Strahl (PB)2:28:07.00
8Catherine Bertone2:30:06.00
9Trihas Gebre (PB)2:32:13.00
10Izabela Trzaskalska2:33:43.00
11Fabienne Amrhein2:33:44.00
12Nina Savina (PB)2:33:50.00
13Azucena Diaz2:34:00.00
14Fatna Maraoui2:34:48.00
15Tracy Barlow2:35:00.00
16Katharina Heinig2:35:00.00
17Mikaela Larsson (PB)2:35:06.00
18Ruth van der Meijden2:35:44.00
19Olha Kotovska2:35:56.00
20Bojana Bjeljac (PB)2:37:31.00
21Sonia Thomas-Samuels2:37:36.00
22Hanna Lindholm2:37:44.00
23Elena Loyo2:37:54.00
24Marta Guasch2:37:54.00
25Darya Mykhaylova (SB)2:38:30.00
26Gloria Priviletzio (PB)2:38:30.00
27Milda Eimotne2:38:58.00
28Laura Hrebec (PB)2:39:03.00
29Lizzie Lee2:39:03.00
30Caryl Jones (SB)2:40:41.00
31Breege Connolly2:41:53.00
32Malin Starfelt2:42:32.00
33Gladys O'Neill2:42:42.00
34Nikolina Sustic2:42:44.00
35Tubay Erdal2:43:10.00
36Ourania Rebouli2:44:32.00
37Ummu Kiraz2:45:28.00
38Vira Ovcharuk (SB)2:46:45.00
39Karoline Moen Guidon2:46:56.00
40Fanni Gyurko2:47:20.00
41Nikolina Stepan2:47:55.00
42Claudia Todoran2:47:58.00
43Vaida Zusinaite2:50:49.00
44Elif Karabulut2:50:59.00
45Matea Matosevic2:56:29.00
46Laura Gotti3:34:13.00
-Viktoriya Khapilina (DNF)-
-Charlotte Purdue (DNF)-
-Cecilia Norrbom (DNF)-
-Laura Hottenrott (DNF)-
-Lillian Partridge (DNF)-
-Iryna Somava (DNF)-
-Sonia Tsekini-Boudouri (DNS)-
-Andrea Deelstra (DNF)-
-Clara Simal (DNF)-
-Ilona Marhele (DNF)-
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 67' Wchodzi na boiska Manzia Schodzi z boiska Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 63' Wchodzi na boiska Texl Schodzi z boiska Nespor
  • Progrès Nidderkuer 1-0 Dinamo Ufa
    Kartka Kartka: 19' Paurevic
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 60' Eppel
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Zmiana: 57' Wchodzi na boiska Sokolenko Schodzi z boiska Lunin
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 58' Felipe
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    Kartka Kartka: 59' Zahradnicek
  • Kairat Almaty 1-2 Sigma Ołomuniec
    GolGol: 51' Houska
  • Poland U18 20-18 Japan U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Romania U18 23-21 France U18
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia