Kolarstwo Moje ligi
UCI Europe Tour

Wyniki UCI Europe Tour Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven

2018
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Status: Koniec
LIVE!
Wyścig główny » 16 wrzesień 18, Leuven - Leuven, Dystans: 185.7km
PozZawodnikDrużynaCzas
1Jasper StuyvenRadioShack-Nissan4:16:54
2Jonas van GenechtenCofidis+0:00
3Timothy DupontWanty - Groupe Gobert+0:00
4Jens DebusschereLotto Soudal+0:00
5Aksel MommelaLeopard Development Team+0:00
6Jasper PhilipsenAxeon CT+0:00
7Toms SkujinsRadioShack-Nissan+0:00
8Markus HoelgaardTeam Joker Icopal+0:00
9Alexander KriegerLeopard Development Team+0:00
10Sean De BieVerandas Willems CT+0:00
11Milan MentenTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
12Kenny De HaesWallonie-Bruxelles+0:00
13Krists NeilandsCycling Academy Team+0:00
14Timo RoosenBlanco Pro Cycling Team+0:00
15Floris GertsTeam Roompot+0:00
16Damien TouzeHP BTP–Auber93+0:00
17Jan MaasSEG Racing+0:00
18Krister Hagen+0:00
19Matthias De WitteVerandas Willems CT+0:00
20August JensenCycling Academy Team+0:00
21Piet AllegaertTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
22Jan-Willem van SchipTeam Roompot+0:00
23Abram Stockman+0:00
24Flavien MaureletHP BTP–Auber93+0:00
25Robert de GreefTeam Roompot+0:00
26Jeroen MeijersTeam Roompot+0:00
27Andrea PasqualonWanty - Groupe Gobert+0:00
28Kevin IstaWallonie-Bruxelles+0:00
29Kristian Aasvold+0:00
30Cedric Raymackers+0:00
31Dennis van WindenCycling Academy Team+0:00
32Michiel Stockman+0:00
33Adam Lewis+0:00
34Kevin DeltombeTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
35Yoann OffredoWanty - Groupe Gobert+0:00
36Taco van der HoornTeam Roompot+0:00
37Jens ReyndersLeopard Development Team+0:00
38Szymon RekitaLeopard Development Team+0:00
39Jelle VanendertLotto Soudal+0:00
40Rob Ruijgh+0:00
41Martijn BuddingTeam Roompot+0:00
42Brecht Ruyters+0:00
43Rasmus TillerTeam Joker Icopal+0:00
44Thomas SprengersTopsport Vlaanderen-Baloise+0:00
45Jos van EmdenBlanco Pro Cycling Team+0:00
46Camille ThominetHP BTP–Auber93+0:00
47Antwan TolhoekTeam Roompot+0:00
48Pascal EenkhoornBlanco Pro Cycling Team+0:00
49Maarten WijnantsBlanco Pro Cycling Team+0:00
50Jens KeukeleireLotto Soudal+0:00
51Jimmy Janssens+0:00
52Yoann PaillotHP BTP–Auber93+0:00
53Guillaume van KeirsbulckWanty - Groupe Gobert+0:25
54Jerome BaugniesWanty - Groupe Gobert+0:29
55Huub DuijnVerandas Willems CT+0:38
56Frederik BackaertWanty - Groupe Gobert+1:00
57Alo JakinHP BTP–Auber93+1:06
58Bjorg LambrechtLotto Soudal+1:32
59Ross Lamb+1:32
60Bert de BackerArgos-Shimano+1:32
61Filip Maciejuk+1:32
62Ivo OliveiraAxeon CT+1:32
63Kenneth van RooyTopsport Vlaanderen-Baloise+1:32
64Timothy Stevens+1:32
65Tiago Antunes+1:32
66Kevin van MelsenWanty - Groupe Gobert+1:32
67Lindsey de VylderTopsport Vlaanderen-Baloise+1:32
68Amaury CapiotTopsport Vlaanderen-Baloise+1:32
69Bjoern Tore Nilsen HoemTeam Joker Icopal+1:32
70Alex Mengoulas+1:32
71Piotr HavikKatusha+1:32
72Koen BouwmanBlanco Pro Cycling Team+1:32
73Dries de BondtVerandas Willems CT+1:32
74Lukas SpenglerWallonie-Bruxelles+3:27
76Harm VanhouckeLotto Soudal+4:53
77Louis VerhelstRoubaix Lille Metropole+4:53
78Adrien Garel+6:39
79Fridtjof Roeinaas+8:23
80Andreas VangstadTeam Joker Icopal+8:23
81Ryan MullenRadioShack-Nissan+8:23
82Boy van PoppelRadioShack-Nissan+8:23
83Tanguy TurgisCofidis+8:23
84Roy GoldsteinCycling Academy Team+8:23
85Daniel Abraham+8:23
86Felix Intra+8:23
87Olav Hjemsaeter+8:23
88Johannes Hodapp+8:23
89Daan HoeyberghsBKCP–Corendon+8:23
90Max Emil Boholm KoernerUno-X Hydrogen Development Team+8:23
91Oeivind LukkedalUno-X Hydrogen Development Team+8:23
92Andy Leigh+8:23
93Jonathan BrownAxeon CT+8:23
94Hamish SchreursCycling Academy Team+8:23
95Steven LammertinkBlanco Pro Cycling Team+8:23
96Cees BolSEG Racing+8:23
98Benoit JarrierBretagne-Seche Environnement+8:23
-Clement Russo (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Ludvik Holstad (DNF)
-Joao Almeida (DNF)MG Kvis - Wilier
-Nahom Desale (DNF)
-Ylber Sefa (DNF)
-Niels Willaerts (DNF)
-Ian Garrison (DNF)Axeon CT
-Sebastien Delfosse (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Romain Feillu (DNF)HP BTP–Auber93
-Jonas Hartig (DNF)
-Tomas Petit (DNF)
-Tymur Maleev (DNF)
-Jesper Rasch (DNF)
-Arthur Pagnaer (DNF)
-Louis Leinau (DNF)
-Maksym Vasilyev (DNF)Team Kolss
-Karl Lauk (DNF)Astana Pro Team
-Jeremy Lecroq (DNF)Roubaix Lille Metropole
-Arjen Livyns (DNF)Verandas Willems CT
-Alex Kirsch (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Guy Sagiv (DNF)Cycling Academy Team
-Illya Klepikov (DNF)
-Volodymyr Dzhus (DNF)Team Kolss
-Gustav Hoeoeg (DNF)
-Gianni Marchand (DNF)
-Joann Leinau (DNF)
-Mario Spengler (DNF)
-William Elliott (DNF)
-Edward Walsh (DNF)
-Ludovic Robeet (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Dennis Coenen (DNF)Leopard Development Team
-Mads Pedersen (DNF)RadioShack-Nissan
-Eugenio Alafaci (DNF)RadioShack-Nissan
-Johan Le Bon (DNF)FDJ
-Michael Carbel Svendgaard (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Henrik Evensen (DNF)Team Joker Icopal
-Michael Rice (DNF)Axeon CT
-Anthony Maldonado (DNF)HP BTP–Auber93
-Justin Jules (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Thibault Guernalec (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Per Muenstermann (DNF)
-Roy Jans (DNF)Wallonie-Bruxelles
-Maxime Daniel (DNF)Bretagne-Seche Environnement
-Jan Brockhoff (DNF)Leopard Development Team
-Daan Olivier (DNF)Blanco Pro Cycling Team
-Trond Haakon Trondsen (DNF)
-Luuc Bugter (DNF)Team De Rijke - Shanks
-Tyler Williams (DNF)Cycling Academy Team
-Remy Mertz (DNF)Lotto Soudal
-Gaetan Pons (DNF)Leopard Development Team
-Zico Waeytens (DNF)Argos-Shimano
-Minne Verboom (DNF)
-Maikel Zijlaard (DNF)Axeon CT
-Wesley van Dyck (DNF)
-Jon-Anders Bekken (DNF)
-Michel Giesselmann (DNF)
-Florentin Lambert (DNF)
-Alberto Dainese (DNF)
-Bohdan Musiienko (DNF)
-Laurent Didier (DNF)RadioShack-Nissan
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u