Turnieje

Wyniki Klasa A łódź Grupa 1

2019
2020
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Ostatnie wyniki
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie
Następne mecze
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie.
Nie znaleziono meczów spełniających podane żądanie

Tabela Klasa A łódź Grupa 1

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Kas Konstantynów 12 31 10 1 1 37 13 24
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • W
  • R
2 MKS Tuszyn 12 28 9 1 2 43 18 25
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
3 Uks Sms łódź 12 28 9 1 2 46 15 31
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
  • R
4 Iskra Dobroń 12 27 9 0 3 61 14 47
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
5 Orzeł Kazimierz 11 20 6 2 3 31 27 4
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
  • R
  • R
  • P
6 Sparta łódź 12 20 6 2 4 30 22 8
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
  • W
7 Nowosolna 11 16 5 1 5 31 28 3
  • P
  • P
  • W
  • R
  • W
  • P
  • P
  • W
8 Orzeł Piątkowisko 12 15 5 0 7 29 45 -16
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • P
9 LKS Jutrzenka Bychlew 12 13 4 1 7 21 39 -18
  • P
  • P
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
  • W
10 Muks Włókniarz II Pabianice 12 13 4 1 7 23 40 -17
  • P
  • P
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
  • W
11 Włókniarz Konstantynów 12 11 3 2 7 22 29 -7
  • W
  • P
  • P
  • W
  • P
  • P
  • R
  • R
12 Gkp Husaria Gealan Rzgów 12 9 3 0 9 19 37 -18
  • P
  • W
  • W
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
13 Victoria Stoki 12 6 1 3 8 12 29 -17
  • R
  • W
  • P
  • P
  • R
  • R
  • P
  • P
14 Start łódź 12 4 1 1 10 12 61 -49
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Fulham 0-0 Manchester United
    Zmiana statusu meczu: 1. połowa
  • Guarani 1-2 Vitoria
    Kartka Kartka: 57' Crispim
  • Guarani 1-2 Vitoria
    GolGol: 57' Leo
  • Kristianstad IK 2-5 Timraa
    Zmiana statusu meczu: Koniec
  • RB Leipzig 0-0 Union Berlin
    Zmiana statusu meczu: Przerwa
  • Botafogo RJ 0-0 Atletico GO
    Kartka Kartka: 13' Danilo
  • Feyenoord 3-2 Heracles
    GolGol: 84' Geertruida
  • Nottingham Forest 0-2 Middlesbrough
    GolGol: 50' Saville
  • Braga 1-0 Benfica
    GolGol: 29' Ruiz
  • Club Brugge 0-1 Oostende
    GolGol: 15' Mata
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u