Turnieje

Wyniki Klasa A Podhalański

2018
2019
Czytaj nazwy lig
Skrócone relacje meczów
Pokaż wczorajsze mecze
Strefa czasowa:
Następne mecze

Tabela Klasa A Podhalański

Lp Drużyna M PKT W R P G+ G- RG N Forma
1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 8 17 5 2 1 19 14 5
?
  • W
  • W
  • W
  • W
  • R
  • W
  • P
  • R
2 Skalni Zaskale 8 15 5 0 3 25 14 11
?
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
3 Czarni Czarny Dunajec 8 15 5 0 3 25 15 10
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
  • W
  • P
4 KS Zakopane 8 15 5 0 3 21 13 8
?
  • W
  • W
  • W
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
5 Orkan Raba Wyżna 8 14 4 2 2 13 7 6
?
  • W
  • R
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
  • R
6 Jordan Jordanów 7 12 4 0 3 13 17 -4
?
  • W
  • P
  • W
  • W
  • W
  • P
  • P
7 Granit Czarna Góra 8 12 3 3 2 17 14 3
?
  • P
  • R
  • W
  • P
  • W
  • R
  • W
  • R
8 Lubań Tylmanowa 8 12 4 0 4 22 13 9
?
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
  • P
  • W
  • W
9 Babia Góra Lipnica Wielka 7 11 3 2 2 15 15 0
?
  • W
  • R
  • R
  • W
  • P
  • P
  • W
10 KS łapsze Niżne 8 10 3 1 4 11 17 -6
?
  • P
  • P
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • W
11 Wiatr Ludźmierz 8 10 3 1 4 19 26 -7
?
  • W
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
  • W
  • P
12 Lepietnica Klikuszowa 8 5 1 2 5 8 24 -16
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • W
  • P
  • R
13 Zapora Kluszkowce 8 5 1 2 5 17 21 -4
?
  • P
  • R
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W
  • P
14 Przełęcz łopuszna 8 4 1 1 6 7 22 -15
?
  • P
  • P
  • P
  • P
  • P
  • R
  • P
  • W

W przypadku gdy drużyny mają tyle samo punktów o kolejności decyduje:
1. Zdobytych punktów w bezpośrednich meczach
2. Różnica bramek w bezpośrednich meczach
3. Korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami w meczach między tymi zespołami, lecz obliczana wg reguł UEFA, tj. bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie
4. Różnica bramek w sezonie
5. Liczba zdobytych bramek

Ostatnie aktualizacje pokaż:
  • Wycombe 1-3 Norwich
    GolGol: 41' Trybull
  • Brescia 1-0 Palermo
    GolGol: 27' Donnarumma
  • Deutschlandsberg 3-3 Wiener Neustadt
    Kartka Kartka: 112' oczekuje na nazwisko zawodnika...
  • Newport 1-0 Chelsea Academy
    GolGol: 37' Matt
  • Waasland 1-2 Izegem
    GolGol: 69' Salquist
  • Braintree Town 1-2 Leyton Orient
    GolGol: 40' Ekpiteta
  • Catanzaro 1-0 Vibonese
    Zmiana statusu meczu: 2. połowa
  • Espanyol 1-0 Eibar
    Kartka Kartka: 74' Bigas
  • Burton 0-1 Burnley
    GolGol: 40' Long
  • Sutton United 2-1 Dover
    GolGol: 36' Brundle
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies"
do góry
Zamknij
Błąd, opinia, sugestia
u